Dodaj do ulubionych

Pan sie zali......

25.10.12, 22:13
najczesciejczytane.blog.pl/2012/10/15/kolejny-weekend/
--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/id/eh/jxau/AFoec9GsOHTbebtJBA.jpg

Kącik Przyjaźni
Obserwuj wątek
    • ez-aw Re: Pan sie zali...... 25.10.12, 23:22
      Coś w tym niestety jest.
      Same często tu żartujemy, ze kara za jakieś przewinienia (gdy nam czymś podpadnie mąż), będzie brak seksu. Problem jest jeśli to wchodzi w nawyk. Współczuję im obojgu, bo życie w takim małżeństwie musi być bardzo trudne.

--
      http://www.beyondavatars.com/data/media/35/stewie77.gif
      Upór bezsensowny, nabiera sensu, gdy jest trwały... wink
    • mearuless Re: Pan sie zali...... 25.10.12, 23:48
      a w zyciu nie dopuszcze by karą byl brak sexu.
      owszem...potrafie nie gotowac przez tydzien a uprane gacie wwalac do brudownika, w chwili wkurwu zdarzyło mi sie schowac b. wazna pieczatke do mojej bielizniarki i kiwajac nozka patrzec jak maz jej w poplochu szuka ...ale sexsuspicious????
      coz sex jest winien????
      za co karac nieszczesnika?

eeeeeeeeee to jak Seppukubig_grin

--
      Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.
    • iziula1 Re: Pan sie zali...... 26.10.12, 18:30

"No ja tak się czuję. I ciśnienie mi się podnosi, jak słyszę w jakieś rozmowie – kiedy powiem coś co się nie spodoba – aluzję, że zobaczymy jak będę chciał seksu. "

Akurat to rozumiem i podzielam odczucia . Też nie chciałabym aby mój partner trzymał mnie o głodzie lub na krótkiej smyczy, że jeśli chcę seksu to mam się starać/być miła etc.

Seks to ważny element związku. Wydaję mi się że akurat w tym aspekcie widać nasze wady i zalety, siłę i bliskość między partnerami. Wychodzą urazy lub wręcz przeciwnie ogromne zaufanie, przywiązanie, czułość.
      Obydwie strony muszą nad tym pracować. Bo nic z tego nie będzie.
      Myślę,też że autor bloga więcej by zyskał rozmawiając z partnerką szczerze aż do bólu. Bez oskarżeń. Bez wymówek. Trudne ale możliwe smile

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka