Dodaj do ulubionych

a miałam już nie..

10.01.13, 20:48
jadać kolacji, zwłaszcza obfitych. Nie wiem co ta praca ze mną robi, ale nie dość, że mi tam ciśnienie leci i ja razem z nim, albo mi krew z nosa ciurknie, a w brzuchu robi się szybko pustawo. Wzięłam dziś dwie kanapki ze sobą, jedną miałam zjeść na przerwie, drugą po pracy, bo zwykle jestem tak głodna że dostaję skrętu kiszek nim dojadę do domu.. No i zjadłam obie na przerwie.. i mało tego. Wróciłam do domu i co? I pożarłam obiad na kolację (bo o 20stej), DWUDANIOWY i to z dokładną miesną drugiego, no bo to moja mama robiła! A wiecie co to oznacza? NIEBO w gębie big_grin... i wchłonęłam jeszcze 2 KAWAŁKI TORTA, bo mój mężu ma dziś urodziny i kupiłam go w pracy.

P.S. Jak to dobrze, że nie mieszkam z moją mamą wink
Obserwuj wątek
    • zales239 Re: a miałam już nie.. 10.01.13, 21:20
      oj tam oj tamtongue_out
      raz na jakiś czas można przeca , a takie pyszności to sama bym się skusiła.
      mam teraz to samo, u nas pogoda z dupy : pada, leje i znowu pada , słońca nie ma już hoho a może dłużej , temp. na plusie i to dużym 6 stopni
      to co tu robić zostało ino żrećtongue_out
      i tak kręcę koło lodówki od rana i nawet jeszcze nie byłam ani razu na ćwiczeniach od.... Świąt ,tak trudno mi się zmobilizowaćsuspicious--
      funkcje życiowe-ledwo,ledwotongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka