Dodaj do ulubionych

A w Gdańsku

01.02.13, 15:00
Tak się szuka pracy:

www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Supermama-szuka-pracy-na-billboardzie-n65975.html
--
Naucz się śmiać z samego siebie.
Będziesz miał ubaw na całe życie...
Edytor zaawansowany
  • maja-02 04.02.13, 22:25
    a Ty z 3miasta ???
    --
    instynkt KOCIErzyński big_grin
  • mallard 05.02.13, 11:14
    maja-02 napisała:

> a Ty z 3miasta ???

Z Gdańska
    --
  • thegimel 05.02.13, 11:46
    Z Trójmiasta znaczy się, z Gdańska był tampon tongue_out
  • mallard 06.02.13, 09:55
    thegimel napisała:

> Z Trójmiasta znaczy się, z Gdańska był tampon tongue_out

I?
    --
  • thegimel 06.02.13, 11:29
    A nic, głupawkę wczoraj miałam smile
  • kwintesencja_patologii 05.02.13, 14:23
    Wczoraj albo przedwczoraj była o tym mowa w "Faktach" TVN... ciekawe, pewnie teraz na ulicach miast zaroi się od podobnych billboardów wink
    --
    W poniedziałek rzuciłem picie.
    Przyszedł piątek.
    Zrozumiałem, że nie dorzuciłem...
  • olakociak 05.02.13, 18:18
    Hm... powiem wam tak:
    ogólnie pomysł powiedzmy niesztampowy i to jest plus, bo lubię nietypowe rozwiązania. Natomiast samo przeprowadzenie tej akcji było źle zorganizowane. Kobieta nie napisała jakiej pracy szuka, co potrafi, plus-minus w czym się dobrze czuje czy czegoś podobnego. Nie mówię o cv, ale jakieś ogólnikowe hasła, zdania żeby wiedzieć z czym to jeść. Ja na początku pomyślałam, że jest to kampania społeczna nt. powrotu matek do pracy. No, ale ok. Zrobiła jak zrobiła i czekała na jakiś odzew. Sukces - zainteresowały się nią telewizje, jakieś wywiady - ogólnie dodatkowa szansa na "sprzedanie się" a tu... bez szału. Ja wiem, że nie każda kobieta zasuwa w garsonkach(szczególnie przy dzieciach albo w ogóle będąc w domu - ja wiedząc, że nic nie mam w planach też zasuwam w dresikach a garsonki nie mam ani jednej), ale gdybym wiedziała, że mają mnie gdzieś pokazać to chociaż trochę bym się ogarnęła, żeby na potencjalnym pracodawcy wywrzeć dobre wrażenie. A ta kobita w bluzie od dresu, jakiejś koszulce - no zero jakiekolwiek zaangażowania. Może miało być naturalnie, ale wyszło...flejowato jakoś... I ok -ja wiem, że są ludzie wyluzowani, że ocenianie po wyglądzie jest poniżej krytyki i nie ma on znaczenia tak naprawdę. Jednak... no mogłaby się trochę postarać. Tylko trochęsmile I serio, absolutnie ostatnia jestem do szufladkowania ludzi po wyglądzie, stylu czy wybranej przez nich drodze życia, ale jednak pewne normy są dla mnie istotne. Mam kolegę, który szuka pracy. Nikt go nie chce zatrudnić. Kiedyś spotkałam go w autobusie jak jechał na rozmowę - w dresie (przybrudzonym), nieogolony, rozsiewający zapach daleki od świeżości i.... przestałam się dziwić, że nie ma pracy. Jakieś minimum schludności obowiązuje. Wiem, wiem okropna jestem, ale chociaż jakiś sweterek bym ubrała a nie bluzę z kapturem. Możecie mnie linczowaćbig_grin
    P.S. Sam pomysł fajny i sądzę, że pomoże też przy okazji innym kobietom.
  • mallard 06.02.13, 09:58
    Twoja rzeczowa, wyważona wypowiedź przywróciła mi wiarę w Kobiety! winkwinkwink
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.