Dodaj do ulubionych

Stresik mały mnie ogarnia

23.04.13, 08:16
Duży testy gimnazjalistów dziś zaczyna. Odwalony jak stróż w boże Ciało udał się do placówki edukacyjnej. Podobno się nie denerwuje ale śniadanko mu nie bardzo weszło wink. A ja czuję że zaczynam się denerwować. Ech a niedawno był taki malutki i tylko zawartością pampersa się stresowałam big_grin. Jest tu jeszcze ktoś kto paluchy ściska za potomka?
--
Punkt G istnieje ! Kobiety maja go na końcu słowa
SHOPPING smile
Edytor zaawansowany
  • zales239 23.04.13, 08:29
    Jasmile
    ale mój Mały ma dzisiaj sprawdzian w klasie II SP tongue_out
    na teście jest mix-polski,matma-zegarek,zadania tekstowe,przyroda .
    Ostatnio dostał z części mat.tróję z minusem.
    Mamusia się trochę zdenerwowała i powtarzaliśmy zadania tekstowe i zegar do wyrzygususpicious
    Chyba zainwestuję w parę godzin korków,może mu się coś rozjaśnisuspicious

Ale za to polski i ortografia bardzo dobrze i plastycznie też wspanialesmile
    Wolałam jak siedział na dywanie i układał puzzle albo bawił się klockami jako mały szkrab.
  • mamolka1 23.04.13, 08:46
    Ja niby nie mam czym się denerwować bo wystarczy że zda i ma miejsce w liceum. Młodszy chwilę temu pisał test szóstoklasisty i za wybór gimnazjum trzeba się brać... Też nie miałam co robić tylko dzieci było się zająć czymś mniej denerwującym wink
    --
    SHOPPING smile
  • opium74 23.04.13, 09:09
    jaka 3- w II SP??? przeciez mieli miec oceny opisowe i lekcje dostosowane do możliwości dzieci a nie podzielone na 45 minut ....

--
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
    http://www.4it.co.za/Lterror/PICS/newsleeping20BT.gif
  • grave_digger 23.04.13, 10:17
    taa.. oceny lecą równo. moja te w II sp.
    --
    Związek jest jak dom. Gdy przepali się żarówka, nie idziesz kupować nowego domu. Wymieniasz żarówkę...
  • mearuless 23.04.13, 09:26
    wspolczuje. ale i trzymam kciuki-bedzie dobrze!

ja tam mam luzik bo starsza z racji egzaminow ma wolne [1kl gimn] wiec siedzimy sobie we dwie, zaraz pojdziemy na rowery korzystajac ze mlodsza jest w szkole i nikt nam nie bedzie zajeżdżał drogi,paplał -jestem szczesliwa big_grin
    --
    Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
    Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
  • iziula1 23.04.13, 10:03
    Mój syn dziś pisze.
    Ubrany na luzaka, zero gajerka, zero krawata.... marynarka, jeans, biała koszula typu młodzieżowego.
    Śniadanie zjadł. Zero stresu. I poszedł. A zapomniał o czarnym długopisie, więc po drodze miał kupić suspicious

--
    "...Jaka róża, taki cierń - nie dziwi nic, Jaka zdrada, taki gniew - nie dziwi nic, Jaki kamień, taki cios - nie dziwi nic
    Jakie życie, taka śmierć.." E.G.
  • grave_digger 23.04.13, 10:18
    Przeyżłam kilkanaście egzaminów gimnazjalnych i nie zauważyłam, by gimnazjaliści się denerwowali wink
    --
    Związek jest jak dom. Gdy przepali się żarówka, nie idziesz kupować nowego domu. Wymieniasz żarówkę...
  • iziula1 23.04.13, 11:20
    grave_digger napisała:

> Przeyżłam kilkanaście egzaminów gimnazjalnych i nie zauważyłam, by gimnazjaliśc
    > i się denerwowali wink

To mnie trochę uspokoiłaś. Zaczęłam się zastanawiać co z moim synem jest nie tak big_grin
    Ja przed każdym egzaminem miałam stres, parcie na naukę, biała bluzka , spódnica tydzień przed przygotowane. A mój?
    Jakby na podwórko szedł suspicious no problemo

--
    "..kocham cię nad życie Choć barwy ściemniasz Choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz Choć się marnie odwzajemniasz.." E.G.
  • amoreska 23.04.13, 12:55
    Moje zaczyna pisanie od jutra.

I rzeczywiście, jeszcze niedawno szło z "tytą", a tu egzamin gimnazjalny zdaje... czas leci...
  • iziula1 23.04.13, 13:21
    Wrócił.
    I poszedł do swego pokoju.
    Jak było? Normalnie. Ale co było? No, egzamin. Trudny? Normalny.
    Jak go nie udusić?!!!

--
    "Prawdziwa,porządna ofiara losu w ogóle nie musi się starać.Wszystko przychodzi jej samo." J.Ch.
  • grave_digger 23.04.13, 13:46
    ano udusić wink
    moi zazwyczaj lecieli na kompa i sprawdzali odpowiedzi i wszystko wiedzieli już w ten sam dzień.
    --
  • beata985 23.04.13, 16:00
    aaaaa
    mam to samo iziula...big_grin
    czyli też kciukam...
    oczywiscie nie wie jak mu poszło bo wyniki będą....big_grin
    zaraz do kompa zagonię..wink
    --
    czym się zajmuję w wolnych chwilach...
    mojafilcowabiżu
  • kama_msz 23.04.13, 16:45
    hehe, ja kciuczyłam za syna mojego L.
    i jeszcze jutro i pojutrze i oby się dostał do tego LO, do którego chce.
    moje na etapie zerówkowo-pierwszoklasowym, więc no stresswink
    --
    http://lbyf.lilypie.com/8XHYp1.png
    http://lbyf.lilypie.com/I1znp1.png
    Moja biżu
  • beata985 23.04.13, 18:17
    mamolka a które gimnazjum?? miasto w sensie.......
    --
    mojafilcowabiżu
  • mamolka1 23.04.13, 23:12
    Beata mój do raciborka do smsu chodzi i tam ma i liceum. Niby twierdzi że nie było źle chociaż nastawiali się na rozprawkę ale kto by tam smarkaczowi wierzył tongue_out
    --
    SHOPPING smile
  • beata985 24.04.13, 15:54
    szkoła mistrzostwa sportowego??
    no no
    hehe....mói 3 lata trenowali rozprawkę pod kątek testów właśniue a i ch wyrolowali i charakterystykę dali....big_grin
    --
    mojafilcowabiżu
  • mamolka1 24.04.13, 18:30
    Mój dokładnie tak samo a jeszcze na próbnym była.... Twój też był oryginalny i o Potterze pisał? big_grin Za to dziś podobno luuuzik był
    --
    SHOPPING smile
  • beata985 24.04.13, 19:33
    nie wiem co pisał, bo wrzód nie powie...może jak minie całe zamieszanie togo popytam...
    ale jedno jest pewne o Potterze nie pisał big_grin nie jego klimaty....czuje awersję do tej postaci....big_grin
    --
    mojafilcowabiżu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.