Dodaj do ulubionych

Jutro wracam do domu...

14.09.13, 23:20
Od czwartku jestem w Gdansku. Lecialsm s orzygodami. Najpierw w Norwegii , czekajac na wejscie do samolotu, dowiedzialysmy sie ze z powodu mgly samolot nie moze wyladowac I mamy czekac 15 minut na wiadomosc co dalej. Po 15 min powiedzieli nam ze samolot podchodzi ostatni raz do ladowania, jak sie nie uda to leci do Gardemon (180 km dalej). Udalo sie, mielismy tylko 30 min straty.
W Gdansku, po wyjsciu z lotniska piszlysmy na przystanek autobusowy, kupilam bilety w autinacie, sprawdzilam gdzie mamy jechac, autobus ma. byc za 15 min, a tu przychodzi pan z ichriny I karze wszystkim opuscic teren lotniska, bo rzaden autobus nie przyjedzie. Idziemy wszyscy przez parking, az za ogrodzenia, a tu policja I tlum ludzi / wygladalismy jak uchodzcy, wszyscy z torbami). Ze strzepkiw rizmiw , ktire usltszakan wyszlo ze to btla ewakulacja po jakims alarmie ( pojecia nie msm o co poszlo).
A teraz piwinnam spac, bo o 4.15 mam zmowiona taxi na lotnisko, lot 6.05. I jsk na zlisc nie moge zasnac. Kolezanka juz spi ( maz wkoncu zezwolil jej na wyjazd ze mna, ale dzwonil kilka razy dziennie I wbijal ja w piczucie winy, ze ona tu sama a on z dzieckiem w domu, a pozniej sms o jej " kochanku").
Zakupy zrobione, ja wypiczeta psychicznie, opita kawa I objedzona szrlotka ( od poniedzialku zaczynam cwiczyc). Bylo super, musze to powtorzyc. Teraz moj maz planuje wypad z kumplem do Danii w lutym ( zlot modelarzy samochodow sdalnie sterowanych ).
--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/gb/vf/y0um/xpo0LdaCWdEfsPVtRA.jpg
"Mamo nie boj się, to tylko Hehalump trąbi."
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka