Dodaj do ulubionych

tampony na noc

22.11.13, 22:00
Uzywala ktora? Ja sie zastanawiam... mam wyjatkowo obfity okres (szczegolnie w czasie pierwszych dni) i rano przescieradlo jest zawsze czerwone sad Stresuje mnie to na maksa. Zastanawiam sie, co z tym fantem, moge zrobic. Myslalam o tamponie i podpasce na noc. Uzywala ktoras tamponow w nocy? Help!
Edytor zaawansowany
  • hedna 22.11.13, 22:08
    Tak,bez problemów,tylko ja krótko śpię
  • przeciwcialo 22.11.13, 22:08
    Ja uzywam i sobie chwale. Tampon w zestwie z podpaską.
  • beata985 22.11.13, 22:20
    ja też...do czasu.....
    teraz mam mirenę i zegnajcie tampony podpaski i czerwone prześcieradła...w czasach przed M sypiałam nawet z ręcznikiem pod dupą
    --
    SŁOŃCE....
    a co to jest słońce????
    uncertain
    czym się zajmuję w wolnych chwilach...
  • iziula1 22.11.13, 22:21
    Tak. Kupowałam najbardziej chłonne dostępne na rynku, chyba OB.
    Nie pamiętam bo od 9 miesięcy w ciąży jestem wink
    Do tego podpaska też z serii nocnych. Są takie długie na cały tyłek wink
    Tampon zakładałam najpóźniej jak to możliwe, przed samym pójściem spać. po prysznicu.
    --
    Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy
    Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
    Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
    które bije coraz prędzej, goręcej...
  • dorcia1234 22.11.13, 22:26
    jak najbardziej
    od 22 do 6 rano
    czasami musiałam koło 4 zmienić na nowy, ale generalnie bez stresu
    --
    www.pajacyk.pl
    ulubione forum Gwiazdki 2001:
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • dziewczyna_bosmana 23.11.13, 06:24
    Tak, jak wstaję na siku to zmieniam.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bdf9h78s6bhic.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49vcqg4vfc9udl.png
  • grave_digger 23.11.13, 08:55
    Tak, tampony na okrągło 24h na dobę. Dzień/noc.
    Ale słuchaj, na obfite krwawienie miesiączkowe są leki od gina. Zapytaj i sprawdź czy Ci pomogą.
    --
    http://www.sherv.net/cm/emoticons/halloween/grave-digger.gif
  • antyka 23.11.13, 10:01
    Nie chce sie truc hormonami, zle na nie reaguje. Okres mam wyjatkowo dziwny. Pierwsze dwa dni, normalnie swiniobicie sad, kolejne prawie nic, kolejne dwa uzywam tylko wkladki.
    Dzieki dziewczyny, czyli tampony w nocy, to normalka.
    Wczesniej czytalam opinie w necie, ze absolutnie nie... Ciekawe skad sie to bierze.
    Czyli co kraj, to obyczaj smile

• grave_digger 23.11.13, 11:53
    e, nie hormony, tylko leki zmniejszające krwawienie. mi przepisywał dwa, gdy założyłam wkładkę, ale w sumie nie wykupiłam i wytrzymałam bez.
    --
    http://www.sherv.net/cm/emoticons/halloween/grave-digger.gif
  • klubgogo 23.11.13, 12:19
    > Nie chce sie truc hormonami, zle na nie reaguje.

Może i tak, ale moje krwawienia dzięki nim były minimalne, trwały góra 3 dni, od 2 lat nie mam wcale krwawień.
  • klubgogo 23.11.13, 10:12
    Dawno temu używałam.
  • esofik 23.11.13, 10:29
    tak używam
    nie lubię spać w majtach i podpasce. Nie mogę zasnąć i się kręcę, a rano mam wkurwa z niewyspania

--
    Everytime I Try To Fly I Fall Without My Wings...
  • lolinka2 23.11.13, 11:13
    Podpasek nie używałam nigdy w zasadzie... a nie, sorry, pierwsza miesiączka w dobę po usunięciu jajnika... wtedy podpaski bo doktory zabroniły się zatykać. Non stop color tampony i to opcja super, coby co godzinka, co sikanie nie ciągać się za sznurki.
    --
    Ad maiorem interpret(ation)is gloriam smile
  • moonshana 23.11.13, 12:54
    a ja jak zwykle w opozycji. także używałam w nocy tamponów ( niechętnie, bo obraz zakrwawionego czegoś w środku człowieka przez tyle godzin - wzbudzał mój zdecydowany sprzeciw). a okres zawsze miałam mega obfity.
    potem przyplątało się podrażnienie,zapalenie, itp, oraz bawełniane gacie.
    za radą mojej ginekolożki (babka młoda i zarąbista) - przerzuciłam się na starodawną watęsmile. poważnie. podpaska nocna belli i kłąb waty. brzmi strasznie, ale ja nie zamienię tego na żadne tampony w nocy. u mnie sprawdza się świetnie, problem zakrwawionego prześcieradła znikł.
    tamponów używam w ciągu dnia. w nocy już nigdy. taka jestem zacofana.
    --
    "po co chcesz odkrywać moją twarz?
    skoro sam tyle masek masz..."
  • hamerykanka 23.11.13, 16:06
    Kiedy jeszcze mialam okresy (przed histerektomia), tak tez robilam ; uzywalam na noc tamponow o maksymalnej chlonnosci (bodajze piec kropelek na opakowaniu), do tego podpaska nocna o maksymalnej chlonnosci...
    Jak ja sie ciesze, ze juz nie musze!! smile
    --
    Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
  • mruwa9 23.11.13, 17:12
    w sumie ja calkiem na serio tez chcialabym sobie wychlastac macice..
    Moj zestaw na noc to tampon super plus i pielucha dla doroslych. Nie podpaska, ale pielucha. Tylko taki zestaw chroni lozko przed potopem, ale nawet z nim czasem musze w nocy wstawac do zmiany ekwipunku...
  • buzka25 25.11.13, 09:58
    to co piszecie mnie zszokowało, tzn o obfitosc mi chodzi, bo ja sadziłam zawsze ze mam mega obfity okres, a na noc wystarczała 1 podpaska - tych cienkich, 3mm, pojedynczo pakowane, zadne nocne, normlanie, 2 kropleki, a jak zaczełam kumac o co z tamponami chodzi to tylko tampony, na noc normal na dzien mini,

a jak was czytam to widze ze naprawde mozna miec OBFITE miesiaczki, i niespore problemy, aj te przypadłosci kobiece

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.