Dodaj do ulubionych

zaproszenie do mysurvey

03.07.12, 15:07
witajcie, jeżeli macie trochę czasu i ochotę na zdobycie bonów zakupowych (25 i 50 zł) do c&a, euro rtv agd, empik, carrefour, tesco, sephora itp., podajcie swój adres - wyślę zaproszenie. Praca polega na wypełnianiu ankiet - kilka tygodniowo, po ok 50-150 punktów, wypłata następuje po zgromadzeniu 750 punktów (25 zł) lub 1400 (50 zł) w formie bonów zakupowych. Proszę o podanie maili tylko osoby, które rzeczywiście zainteresowane są rejestracją
Edytor zaawansowany
  • andrew815 12.09.12, 22:44
    andrew1181@wp.pl
  • mucha301 19.09.12, 21:16
    andrew815 napisał:

> andrew1181@wp.pl
    hej,jestem zainteresowana tymi ankietami. Podeślij mi coś na próbę.dzięki,pozdrawiam
  • sylwi_78 26.09.12, 23:26
    nie mam jak przesłać próbki, podaj maila, prześlę ci zaproszenie z tej strony i wówczas zobaczysz po pierwszej ankiecie, czy cię to interesuje. jak dla mnie w miarę szybko zbiera się na 50-złotowe bony, a wybór miejsc, do których można je zamówić, jest naprawdę duży, począwszy od hipermarketów a na ekskluzywnych sklepach skończywszy Jeżeli nie chcesz podawać publicznie, wpisz na moim profilu\
  • empatycznie 02.10.12, 22:13
    Witam,czy oferta nadal aktualna?
  • mapaskandynawii 05.11.12, 12:21
    Witam,

Bardzo poproszę o zaproszenie do mysurvey. Moj adres mapaskandynawii@o2.pl

Pozdrawiam,
    Lidka
  • edziaziuta 06.11.12, 12:42
    Bardzo poproszę o zaproszenie do mysurvey. Moj adres edzia69@o2.pl
    Dziękuję edzia
  • indiacksrav 17.03.14, 18:43
    żadna praca nie hańbi...

india_rav@wp.pl
  • milusiaw 05.12.14, 14:14
    jestem u nich zarejstrowana ponad pół roku iżadnej ankiety!
  • winterguest 14.07.16, 14:22
    ---------------------------------------------------Badanie-opinii.pl---------------------------------------------------
    ankiety pomagają utrzymać kontakt pomiędzy tymi, którzy decydują i społeczeństwem. Pomóż światu dobrze się zmieniać - wyrażaj swoją opinię i angażuj się w otaczającą rzeczywistość.
    Firmy badawcze płacą za ankiety - wypełniasz 1 i na twoje konto wpada 1 zł - dzieje się to na koncie w panelu badawczym. Wypłatę w rzeczywistej walucie możesz sobie przelać przez pay pal po osiągnięciu progu 50 zł. To nie jest trudne, a samo wyrażanie opinii to przyjemność.
    ---------------------------------------------------Badanie-opinii.pl---------------------------------------------------
    Rozważ rejestrację - kompletnie nic nie masz tu do stracenia, w końcu i tak rozwiązujesz ankiety ;)
  • raasad 21.07.16, 12:20
    różne są te ankiety, najfajniej współpracuje mi się z Badanie-opinii.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.