Dodaj do ulubionych

Zarabiaj za darmo w BTC, wygraj 200$ co 1h

01.09.17, 21:47
Zapraszam do jednej z najprostszych form oferujących całkowicie darmowy sposób zarabiania we własnym domu.

Freebitcoin to darmowy program (tak zwany „faucet”) do generowania krypto waluty Bitcoin, działa i wypłaca od 2013 roku oraz umożliwia zarabianie w tej walucie całkowicie bezpłatnie.

Jak zarabiamy na Freebitcoin?
W programie zarabiamy w Bitcoinach co 1 godzinę (po odliczeniu zegara), całkowicie za darmo klikając tylko przycisk „ROLL” po zalogowaniu do serwisu w zakładce FREE BTC.
Po kliknięciu przycisku „ROLL” losowany jest numer. W zależności od jego wartości otrzymujemy odpowiednią część Bitcoina podaną w tabelce. Czym większy numer tym więcej Bitcoinów otrzymamy, z możliwością wygrania do kwoty odpowiadającej 200$ (~750zł) podczas każdego losowania. Po losowaniu licznik zacznie odliczać czas do następnego możliwego losowania. Nie ma zależności kiedy klikniesz przycisk ROLL po odliczonym czasie, za każdym razem co 1h jest więc szansa na wygranie dodatkowych Bitcoinów o równowartości nawet do 200$ całkowicie za darmo.
Podczas jednego losowania otrzymujemy także dodatkowo (standardowo) 2 dodatkowe bilety na cotygodniową loterię (co tydzień w losowaniu możliwość wygrania 1-3BTC (1BTC -> ~4600$ -> 17 000zł) oraz 2 Reward points (w niektóre dni jak np. weekendy otrzymujemy bonusowo więcej punktów RP/biletów za jedno losowanie).
Punkty Reward Points możemy wykorzystać w zakładce „Rewards” i pomnożyć zyski co 1h wybierając jedną z opcji Reward Prizes, polecam 3 ostatnie opcje:
-> „Free BTC Bonus” – otrzymujemy bonusowo większy procent generowanych części BTC podczas każdego losowania przez 24h
->„Lotery Tickets Bonus” – otrzymujemy dodatkowe bilety na cotygodniową loterię podczas każdego losowania przez 24h
->„Reward Points Bonus” – otrzymujemy dodatkowe punkty RP podczas każdego losowania przez 24h

Wypłaty
Wypłaty z programu są automatyczne, realizowane co tydzień w niedzielę. Istnieje możliwość zlecania także wypłat manualnych (24-48h od zlecenia) oraz instant (natychmiastowa wypłata) pobierane są jednak prowizje przy wypłacie w innych formach niż wypłata automatyczna.
Pamiętaj o ustawieniu adresu Twojego portfela BTC w zakładce „Profile” przed pierwszą wypłatą.
Jeśli wypłata automatyczna nie jest jeszcze ustawiona kliknij przycisk Withdraw oraz ustaw opcję „Auto Withdraw”.
Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego portfela BTC polecam darmowy procesor 4coins. To najprostszy w obsłudze procesor z możliwością wypłat na konto bankowe po wymianie BTC na złotówki. Po rejestracji w procesorze 4coins, w zakładce „Przyjmij płatność” otrzymasz numer swojego portfela BTC. Numer ten wklej w zakładce „Profile”(w programie Freebitcoin), w pierwszej zakładce „Change Withdrawal Address” i potwierdź swoim hasłem. Następnie potwierdź link który otrzymasz na swoją pocztę mailową, zatwierdzając zmianę adresu wypłaty. Wypłaty będą automatycznie realizowane na ten adres po uzbieraniu minimalnej kwoty możliwej do wypłaty. Nie ma ograniczeń odnośnie kwoty maksymalnej. Bitcoiny można wymieniać bezpośrednio na walutę PLN w zakładce „Kup/Sprzedaj Bitcoiny” oraz wypłacić na konto bankowe bezpośrednio z procesora.
Link do strony bezpłatnego procesora 4coins: www.4coins.pl/?ref=21915

Inne możliwości zarabiania na Freebitcoin:
W programie istnieją także dodatkowe możliwości zarabiania, między innymi:
- Poprzez zakładkę Multiply BTC istnieje możliwość stawiania zakładów oraz podwajania ich w przypadku wygranej/przegranej. Jest to także szybki i najskuteczniejszy w programie sposób na pomnożenie swoich Bitcoinów (w przypadku przegranej podwój zakład aby odrobić w grze manualnej lub spróbuj swoich sił w ustawianiu automatycznych zakładów). Dla osób zainteresowanych tą formą przesyłam także dodatkowe instrukcje z metodami i technikami grania tym sposobem w kolejnym mailu.
- Zakładka Earn BTC -> W przypadku posiadania (wygenerowania) Bitcoinów powyżej 0.0003BTC otrzymujesz od programu codzienne profity procentowe jako lokatę swoich środków w serwisie. Czym więcej środków posiadasz tym więcej dodatkowo zyskujesz. Zarabiasz pasywnie każdego dnia na samym fakcie posiadania BTC w programie nic nie robiąc, przykładowo sporadycznie zlecając tylko część z nich na swój procesor Bitcoin (pamiętaj aby wyłączyć opcję Auto withdraw w przypadku chęci pasywnego zarabiania na swoich środkach w programie).
- Zakładka Lottery pozwala monitorować rosnącą pulę możliwej wygranej przez cały tydzień (tak zwany jackpot czyli główna wygrana nawet do 3BTC lub więcej). W zakładce widoczna jest aktualna ilość posiadanych przez nas losów, z możliwością dokupienia dodatkowych i zwiększenia szans na wygraną.

Dodatkowo zarabiasz na rosnącym kursie BTC
Kurs BTC jest płynny i może zarówno spaść jak i wzrosnąć w ciągu jednego dnia nawet o 50$ lub więcej. W grudniu zeszłego roku kurs BTC wynosił 1BTC -> ~980$. Obecnie kurs jest ponad 4x wyższy (1BTC -> ~4600$) i nadal jego wartość idzie w górę. Jeśli więc posiadasz już własne środki BTC na procesorze możesz także zaczekać aż kurs będzie wyższy i sprzedać lub wymienić swoje Bitcoiny z jeszcze większym zyskiem. Ponadto niezależnie od tego jaką kwotę BTC wygenerujesz w tym momencie będzie ona w przyszłości znacznie więcej warta. Jednym z założeń tej kryptowaluty jest osiągnięcie pułapu 1BTC -> 100 000$ (ma ona osiągnąć ten pułap do 2022 roku), dobrze jest więc zacząć już w tym momencie ponieważ w późniejszym czasie jej darmowe wydobycie może być znacznie trudniejsze.

Polecanie serwisu innym osobom
Polecanie programu nie jest niezbędne, przyspiesza jednak uzyskiwane zarobki w programie. Prócz prowizji Bitcoin z aktywności poleconych (50% od wygenerowanych środków poprzez Free BTC, 0,25% od postawionego zakładu w Multi BTC oraz 25% dziennego zysku poleconego z posiadanych w programie środków z zakładki Earn BTC) otrzymujemy także dodatkowo (standardowo, w niektóre dni liczby mogą być większe) 1 los na loterię oraz 1RP (Reward Points) przy każdym losowaniu naszego poleconego, oczywiście za darmo zarówno dla nas jak i dla poleconych. Nie ma ograniczeń odnośnie ilości poleconych których możemy zaprosić do programu, każdy z nich ma także szanse wygrać całkowicie za darmo dodatkowe Bitcoiny w przypadku swojej aktywności.
Aby polecić program innym osobom ze specjalnego linku polecającego wejdź w zakładkę „Refer” -> Your Referral URL to Twój link polecający, za jego pomocą każda nowa osoba zostanie przypisana w programie do Twojego konta i uzyskasz profity z jej aktywności.

Link do strony serwisu Freebitcoin dla osób zainteresowanych:
freebitco.in/?r=3275815
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.