Dodaj do ulubionych

migracja zarobkowa

18.05.13, 22:20
Witam.
Jestem studentką pedagogiki i właśnie jestem na etapie analizowania swojej pracy magisterskiej dotyczącej wpływu migracji zarobkowej na trwałość związku małżeńskiego.
Wybrałam ten temat, ponieważ moje całe najbliższe otoczenie uczestniczy w migracji i jest to temat mi bliski.
Niestety zauważyłam... robiąc badania, że przez uczestniczenie w tym zjawisku nie całkiem jestem obiektywna.... może ktoś z Was także ma taką sytuację, że Wasza druga połówka pracuje za granicą, bądź to wy migrujecie zostawiając swoją rodzinę. Moją prośbę o pomoc kieruję właśnie do takich osób- mógł to być także tylko jednorazowy wyjazd za pracą... PROSZĘ O POMOC BYM MOGŁA BARDZIEJ ZROZUMIEĆ TO ZJAWISKO....
[b]
1. Po pierwsze chciałabym zrozumieć co się takiego wydarzyło w Waszym życiu, że zaczęliście myśleć o takiej formie zarobkowej jaką jest migracja ?

2. Kto z małżonków wyszedł z tą inicjatywą ?

3. Czy były jakieś obawy w trakcie podejmowania tej decyzji ? jak tak to jakie ?

4. Ile już migrujecie w celu zarobkowym ?

5. Na jak długo planowaliście taką formę zarobkową?

6. Jaki to rodzaj migracji ze względu na jej czas trwania? ( chodzi mi tu o to, czy np. są to wyjazdy na 2 mies. i powrót na dwa mies. czy była to tylko migracja sezonowa itd..)

7. Jakie znaczenie Waszym zdaniem ma sam czas trwania migracji na trwałość związku małżeńskiego ? [/b]
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.