Gazeta.pl   Forum   Prywatne   Polonia   Polonia Bez Cenzury   najwieksze zlomowisko eurokol...

najwieksze zlomowisko eurokolchozu

Autor: japox 26.08.09, 16:29
hehehehehehehehehehehehe
kolejny powod do dumy?

Polacy mają już ponad 16 mln samochodów osobowych, niemal 50 proc. więcej niż w chwili akcesji do UE. Ale aż dwie trzecie aut w Polsce ma ponad dziesięć lat - jak pojazdy, za których złomowanie dopłacają w połowie UE.

Ale dlaczego o tak fantastycznym boomie motoryzacyjnym w Polsce milczy światowa prasowa ekonomiczna? Bo nie napędza go sprzedaż nowych samochodów,lecz żywiołowy import starych, używanych aut z UE.

[url=http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6964673,Dwie_trzecie_aut_w_Polsce_ma_ponad_dziesiec_lat.html]KRAPOLSKI SCHROTT[/URL]

PS.KOLEJNA ANTYKRAPOLSKA WIADOMOSC PO KILKU PRZENIESIONA NA OSLA PRZEZ WSCIEKLEGO OSLA CENZORA

--
[url=http://www.wbv.pl/zdjecie-334_rabaczki.jpg]krapolski patriotyzm[/url]

[url=http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=oidh5oH0Y_U]modlitwa krapola[/url]
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.