Dodaj do ulubionych

Suszarki do włosów

IP: *.olsztyn.mm.pl 30.05.10, 21:55
Witam
Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc!
Zamierzam kupić suszarkę do włosów mam dylemat i nie wiem która jest lepsza waszym zdaniem ?
mam do wyboru :
allegro.pl/item1044375251_suszarka_philips_hp_8183_ceramiczna_jonowa.html
allegro.pl/item1045415805_suszarka_remington_ac_5000_ac5000_2200w_fv_gw.html
allegro.pl/item1056801239_suszarka_do_wlosow_bosch_phd_9760_2000w_ac.html
www.skapiec.pl/site/cat/341/comp/307747

a jeśli macie inne propozycje niż te wyżej to bardzo proszę :)
jaka firma waszym zdaniem jest lepsza ? ja używałam tylko philipsa mam chyba z 8 lat i jestem zadowolona ale ostatnio mi niszczą włosy więc postanowiłam kupić a ceny to od 100zł do 200 zł najlepiej żeby były z dyfuzorem
byłabym wdzięczna za pomoc :) dziękuję !
Edytor zaawansowany
  • Gość: yokora IP: *.olsztyn.mm.pl 31.05.10, 22:14
    szkoda że tak cicho...:(
    to trudno sama zdecyduje ...
  • Gość: sikorka.1 IP: *.elpos.net 13.07.10, 21:08
    własnie też poszukuję suszarki :)
    ja miałam ROVENTĘ, ale tego modelu juz nie produkują, a była
    naprawdę super.
    yokora, kupiłaś coś? ja akurat dyfuzora nie potrzebuję, szukam
    czegoś na ok. 2000W i cichego :)

dziekuję innym za pomoc, jeśli takowa będzie :)
  • 22.07.13, 23:47
    Polecam suszarkę do włosów Fox Storm mała lekka cicha a przy tym dużej mocy bo aż 2000 wat. Jest to produkt typowo profesjonalny używany przez salony fryzjerskie co sprawia że ta suszarka do włosów jest naprawdę trwała i dobra.
  • 04.03.11, 10:27
    Porównywalne cenowo i bardzo dobre jakościowo są suszarki profesjonalne, dedykowane dla zakładów fryzjerskich (czyli przede wszystkim wydajne i energooszczędne), np. taka - jest supercicha i ma opcję suszenia chłodnym powietrzem, co może nie jest tak przyjemne jak ciepły podmuch, ale zdecydowanie zdrowsze dla włosów.
  • 03.03.12, 23:13
    Z suszarkami jest jak z każdym innym sprzętem. Można kupić za 20 zł i być zadowolonym ale tylko do czasu kiedy można skorzystać z prawdziwej suszarki i zobaczyć a właściwie poczuć różnicę. Ja z racji zajęcia mam możliwość "potestowania" różnych modeli często tych z wyższej półki ale także tych tanich. Wierzcie mi nie trzeba być wysublimowanym fryzjerem, żeby dostrzec różnicę. Jeśli dbasz o włosy - a zaręczam, że warto - i stać Cię na wydatek powyżej 50zł rozglądnij się za sprzętem Babyliss.Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    Jeżeli dysponujesz sumą ok. 200zł warto zainwestować w suszarkę w postaci szczotki obrotowej.
    Jeżeli bedą konkretne pytania do konkretnych modeli Babyliss chętnie odpowiem w tym wątku

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.