Dodaj do ulubionych

Castorama w Lesznie, kiedy?

30.07.10, 16:50
Macie jakieś info o nowej casto w Lesznie?
Edytor zaawansowany
  • plkop 13.04.17, 15:48
    Jest
  • mis1988 08.02.19, 16:08
    Witam pracowałem w Casto-drama Leszno przez ok. 2 lat, budowałem ten market oraz obserwowałem w co się przekształaca ;-( .Przyznaje na początku pracowało się ciężko ale spokojnie z czasem było coraz bardziej odczuwalna terminowość nieralnych zadań .Wtedy postanowiłem poczytać co piszą lubie o polityce tego zakładu.Wyniki moich poszukiwań na forach potwierdziły mnie w przekonaniu że :
    Dobry pracownik który zna się fachow na robocie ma ciężkie życie wink z moich doświadczeń wynika że dobro kienta jest sprzeczne z celami sprzedarzowymi.„Przemiły” kierownik jest po to aby w sposób ciągły kontrolować doradców chandlowych i stymulować ich do jeszcze szybczej pracy.Ciągłe ,niekonczące się pytania z serii kiedy skonczysz? Jak długo to będzie trfało ?znowu robisz cos innego ?itd.-wydaja się dziwne kiedy tak naprawde przez swoja prace robiłem codziennie ciagle to samo, a zadania wyznaczał ten sam kieronik-który się o to pytał. tongue_out.wieć z perspektywy czasu postrzegam zachowanie kierownika jako celowe i zaplanowane aby wycisnąc z ludzi jak najwiecej się da.W koncu dociera do ciebie gdzie pracujesz.I jak byś tego nie tułmaczył zauwarzasz że troche bardziej inteligętni ludzie albo się zwalniaja albo udaja że niewiedzą co się dzieje.Jedynym plusem tego zakładu jest zdobycie uprawnień na wózek widłowy ,uprawnienia SEP. I mozliości nauki w sprzedaży bezpośredniej .Możliwość dogadania się w sprawie grafiku pracy jest fikcją liczy się tylko pracownicy którzy przytakują kierownikowi.Pracownicy „niezależni” dostają godziny popołudniowe.Poczułem się znaczenie lepiej kiedy zmieniłem zakład pracy.Poczasie sterdzam że nie należy dzielic się swoimi przemyśleniami z kierownikiem który wykorzysta twoje słowa przeciwko tobie kiedy –już nie będziesz potrzebny .Najciekawszym okresem pracy było przygotowanie „swojej” czesci sklepu do inwentaryzacji –jak jesteś człowiekim poukładanym i dbasz w pracy o porządek to będzie się podwójnie meczył w Casto-dramacie .Po pierwsze tak naprawdę ,porządek nikogo nie interesuje tylko sprzedaż ,po drugie psełdo odpowiedzialność doradców chandlowych za swoje alejki jest po to aby ludzi nękąć .Wielokrotne rozmowy z kierownikiem są tylko po to żeby „dojechąc” pracownika -przedsawianie zdjęc jako dowodów nie kompetencji pracowników jest totalna błazenadą kiedy pracownik jest „twardy” dostaje notatke służbową (słowną)i polecenia napisania swojej notatki słuzbowej –o totalnie wymyślonym problemie,o czywiście pracownik nigdy nie dostanie pisma do reki –ale co się nadenerwujesz to Twoje.Standard firmy ma jeszcze jedna dziwną rzecz ,telefony od ochrony –który tonem nakazowym ,rozkazując ci podjąc interwecję –a bo jakiś kartonik wystaje z poza regału.Mnogość osób które wydając ci polecenia niema konca .dlatego uznałem ten zakład za niezorganizowany i nie dorzeczny.Powszechna manipulacja i plotkarstwo jest standardem ,ogrom konfidentów nie ma konca jednak najgorsi są fanatycy zapatrzeni w firme,kiedy napotkasz prawego człowiek z kręgosłupem moralnym widzisz jak milczy w pracy a jego postawa jest w mniejszoci.
  • xelectric 10.02.19, 00:22
    wszystko bym ci wybaczył, bo widać że od serca pisane, ale że kurwa handlowca przez CH jebnąłeś to już nie mogę! smile dużo w tym prawdy i dużo "trafiłeś na chujowego kierownika". 2 lata to niedużo jak w casto i najnormalniej trafiłeś na jakiegoś zjeba, wiadomo, że każdy kierownik musi być trochę nawiedzony żeby być kierownikiem w casto, ale u mnie dział się trzyma ze sobą, a kierownik może się przecież zmienić! smile No, ale ochrona dzwoniąca, że leży kartonik, to jakaś abstrakcja i oznacza, że mało złodziei w Lesznie hahahaha pozdr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.