Dodaj do ulubionych

GŁOGÓW-KIEROWNIK KAS

15.12.10, 13:56
OSTATNIO BRAKUJE KIEROWNIKA NA DZIALE KASsad ZASTEPCZYNIE KIEROWNICZKI STRASZNIE JEJ OBRABIAJĄ TYŁEK- NAJPIERW WCHODZIŁY JEJ W DUPE, A TU NAGLE ZACZĘŁY JA OBRABIAC. JUZ SIE BIJĄ O JEJ STOŁEK. JEDNA GADA NA DRUGA.
BIEDNA KOBIETA-PEWNIE MA PROBLEMY Z SERCEM, ZE JEJ TAK DŁUGO NIE MA. KTO BY TO WYTRZYMAŁ- MA TAKIE WREDNE ZASTĘPOWEsad FUJ FUJ
NIE PODOBA MI SIE TO. NA ZWROTACH STOJĄ PUPILKI, KTÓRE RAZEM KNUJA Z ZASTEPOWYMI.
Edytor zaawansowany
  • 0.kot 23.01.11, 20:58
    Jedno jest pewne, ona jeszcze tu powróci a wtedy zrzedną im miny.
  • ludek2010 31.01.11, 17:23
    macie racje. ona wróci i im pokaże. nie maja wstydu. kierowniczka nie była idealna, ale nie była zła. mam nadzieje, ze zrobi porzadek z Anna K. wredna jest strasznie i fałszywa. włazi wszystkim w tyłek, a potem ich obgaduje. rzadzi sie, jak kierownik. Co na to dyrektor? zeby zwykły pracownik zachowywał sie jak kieras. jak była Monika, to tak sie łasiła, a jak jej nie ma, to na nia gada. teraz łasi sie, do tej, ktorej nienawidziła, bo boi sie, ze tamta bedzie nowym kierasem. mam nadzieje, ze ktos zrobi porzadek. jeszcze zastepcy Izie trzeba utrzec nosa, zeby sie tak nie rzadziła, bo nie jest taka madra, jak jej sie wydaje. Jesli to czytasz, to przestan wszystkich obgadywac i ponizac. W domu wydawaj rozkazy
  • lama9999 02.02.11, 09:58
    o widze, ze ktos wreszcie odawżył sie napisac na tym forum prawde. Anna K. przechodzi samą siebie. Jak był kierownik Rafał, to troche sie uspokoiła- on pokazał, gdzie jej miejsce. Teraz się wywyższa- ciagle jest na zwrotach, a jak ma isc na kase-to wielka obraza. bo na kasie nie moze rzadzic . Każda ma już tego dość. Jak jej koleżanki walną byka na kasie, to kombinuje i załatwia, zeby one nie miały technicznych. a tego nie wolno robic. a jak ktos inny sie pomyli, kogo ona nie lubi to wali techniczne, i sie z tego cieszy. otwórzcie oczy i popatrzcie na jej machlojki. mnie czasami trafia jak siedze na kasie i widze, co ta pani wyprawia. to dobry kabel- najpierw udaje kolezanke, ktos sie jej zwierzy, a ona idzie i kabluje. i sie potem głupio usmiecha
  • aaa-37 20.02.11, 19:32
    p

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka