Dodaj do ulubionych

Historyczne otwarcie casto Toruń

30.06.11, 00:25
najleprzy wynik na otwarcie w całej historii casto!!!
Edytor zaawansowany
  • negr_worker 30.06.11, 07:38
    będziesz miał o czym opowiadać wnukom...
  • 8003poz 30.06.11, 08:20
    Ha ha. I pierwszy raz w historii mieli gazetkę na otwarcie.
    Ciekawe czy to coś dało big_grin
  • castot 30.06.11, 11:57
    Gratuluje marży. Może do końca roku wyjdziecie na +
    Nie sztuką jest sprzedać,sztuką jest przy tym trochę zarobić.

Pozdrawiam.
  • zawsze.fafik 01.07.11, 13:53
    Marża - ok, taka sobie; ale wynik robi wrażenie. Gratulacje!
  • pio_nek 01.07.11, 15:43
    Rzeczywiście-wynik rewelacyjny tylko pogratulować.I jednocześnie współczuć nowym pracownikom zapewne bardzo ciężkiej pracy pierwszego dnia.Jest tez jak juz widać druga strona medalu.Kto miał przyjść na zakupy zrobił to na otwarcie.Wczorajszy wynik (ok.35 miejsca w Polsce)i dzisiejszy do g.13 bodajże trzecie od końca pokazują sens wydawania gazetki otwarciowej.Będzie jak u konkurencji czyli ruch tylko na promocjach (czytaj niskich marżach).Temat do przemyślenia dla dyrekcji.
  • zolza-3 30.07.11, 13:26
    WITAM WSZYSTKICH NA POCZĄTKU CHCIAŁEM WAM POGRATULOWAĆ OTWARCIA I NOWEJ PRACY. ALE JESTEM TU Z INNEGO POWODU. CHCIAŁBYM WAS USTRZEĆ PRZED JEDNĄ PRACOWNICĄ KTÓRA Z WAMI PRZEBYWA. NAZWYWA SIE MAGDA Z. U NAS PRACOWAŁA W SZCZECINIE NA DEKORACJACH. NAJWIĘKSZA ŹDZ.... JAKA ISTNIEŁA U NAS NA ODDZIALE. PRZELECIAŁA JUŻ WSZYTSKICH, I MNIE TEŻ DAWNO TEMU. UPAJA SIĘ WYKORZYSTYWANIEM FACETÓW. ALKOCHOLICZKA, IMPREZOWICZKA ITD. LEPIEJ JĄ ZWOLNIĆ OD RAZU A NIE TRZYMAĆ TAKICH LUDZI JAK ONA, ZAWSZE PRZYCHODZIŁA NA KACU, ZAMIAST PRACOWAĆ I ROZKŁADAĆ TOWAR ZAJMOWAŁA SIĘ ŁATWYMI KĄSKAMI KTÓRZY MAJĄ KASIORE NA KĄCIE. POZDRAWIAM
  • negr_worker 30.07.11, 22:24
    Takie publiczne oczernianie jest żałosne i strasznie gówniarskie.
    Jestem w stu procentach pewny, że nie powiedział byś jej tego prosto w oczy.
  • sowa450 31.07.11, 22:07
    wiesz co to co piszesz to jedno wielkie gowniarstwo z twojej strony zal mi cie bos pusty jak beben
  • xelectric 02.08.11, 08:08
    a moze to ty się pusiciłeś a ona uzywa zycia po prostu...byłes kolejna zdobycza...moze zlamala ci serce i teraz takie posty heheh bylem tam na 2 terminach implantacji i jakoś nic o niej nie bylo słychać...moze nie trafiłem heh
  • android-1 05.08.11, 20:31
    Sebastianie M. z działu R-30 (8059), jesteś żałosny.. Madzia pracowała z nami i na żadnym kacu nie przychodziła do pracy, jest lubiana i bardzo dużo ludzi życzy jej jak najlepiej, jak możesz pisać takie oszczerstwa.. upaść tak nisko.. byłeś z nią i powinieneś mieć do niej szacunek.. to ona zostawiła Ciebie i pogudź się z tym i uważam, że to była najlepsza decyzja jej życia.. nie wiem po co pojechałeś za nią do tego torunia.. przykre jest to, że dopiero doceniłeś jak ją straciłeś.. chodziłeś po jej wyjeździe jak struty.. a teraz kogo zgrywasz..? powtarzam żałosne
  • castodzieciak 19.09.11, 21:57
    android-1 troszkę mało informacji o tym niecnym typie może znasz jeszcze wzrost, wagę, obwód klatki piersiowej i ile ma w pasie, a może rozmiar fiuta oczywiście długość i obwód????
  • kumpela-the-best 24.09.11, 08:34
    Hehee, normalnie boki zrywam! On tak chodził struty jak ona jest dziewicą! Dobre!! Madzia to czy tamto, pożądna, grzeczna, zostawiła go. Hahahahaha!! Wszyscy zawsze jak już ją przelecą i poznają to ją zostawiają. Bo jest tym kim jest, ale można powiedzieć że używa życia. No a przy okazji się zużywa smile Swędzi ją masakrycznie i byle kto może ją podrapać, ten typ tak ma po prostu! I niedługo Toruń sam się o tym przekona. Pozdrowienia dla Madzi Z. od jej wszystkich zdobyczy smile) Nie tęsknimy za nią!
  • castocasto 03.07.11, 23:01
    przy okazji wszystkie zasady castorama złamane - i tak bardzo przypomina to otwarcia MM sklepów dla idiotów
    a może zróbmy badania (koniecznie firmą zewnętrzną) czy taki wynik to nie za mało przy tej ilości towarów na ujemnej marży
  • klusecasto 19.07.11, 10:01
    Łał a jak kiedyś powiedziałem kierasowi, że gazetki dużo dają i klienta mogą przyciągnąć to mnie wyśmiał i powiedział, że Castorama nigdy nie miała gazetek i nigdy ich mieć nie będzie. Widać jakiś przydupas podlizuch zapodał ten pomysł górze i już ma lepsze stanowisko smile
  • pio_nek 20.09.11, 09:50
    Jak przychodziłem do pracy to takich "nigdy" było nieco więcej.Nigdy gazetek,nigdy transportu gratis,nigdy reklam,nigdy zmian cen (chyba że w wyjątkowych sytuacjach)itd.Przypominam jednak,że przez te parę lat nastąpiło kilka "małoistotnych" zmian.Ano bodajże od lat 9 jesteśmy objęci patronatem Kingfishera i znacznie bardziej istotna-wydaje mi się ,że nastąpiła zmiana dyrekcji generalnej u nas w kraju.Każda miotła miecie po swojemu.Idziemy do przodu,rozwijamy się no i przede wszystkim istnieje coś takiego jak konkurencja!Nie jesteśmy marką dla snobów typu rollce-royce czy dolce&gabbana tylko sklepami dla ludu i uważam,że (będąc szarym pracownikiem)każdy ruch przyciągajacy klienta jest ok bo nam na dole absolutnie w niczym nie przeszkadza wydanie gazetki czy transport gratis.
  • szakalec 17.09.11, 21:05
    castoon napisał:

> najleprzy wynik na otwarcie w całej historii casto!!!
    Identycznie było w Mińsku Mazowieckim jak nielepiej>
    >Oczywiście gazetka zrobiła swoje >
    >Teraz kolej na ełk.
  • castoo 18.11.11, 09:16
    Powiedzcie mi jak to jest: J.LO w Castopulsie chwali się o otwarciu 60. sklepu naszej sieci w Toruniu, a na wszystkich wykazach w katalogach jest ich 57... Czyżby 3 sklepy się między czasie zamknęły?!?!?!?
  • xelectric 18.11.11, 19:53
    57 jest castoram debilu! nie pochwalam go itd ale to nie od redagujesmile
  • castoludy 18.11.11, 22:09
    Może i Casto jest 57 a Brico 3 bo tam są i ich słupki.
  • castoo 19.11.11, 21:17
    > Może i Casto jest 57 a Brico 3 bo tam są i ich słupki.
    Dzięki castoludy.

Widzisz DEBILU xelectric? Nikt się nie pomylił... no, z wyjątkiem Ciebie!
  • xelectric 21.11.11, 21:15
    ale tylko ty sie nie domysliles ze liczą sie tez brico w ilości sklepów! a były liczone zawsze...jak było sklepów casto 56 to mowili ze otworzył sie 59...moze czesciej powinienes czytac/przeglądac castopulssmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka