Dodaj do ulubionych

konwencja 2012

21.03.12, 17:09
Jak co roku o tej porze w Warszawie odbywa się zebranie Centrali, DS i DGL.
Jak co roku w roznych sklepach rozne informacje z tego spotkania wyplyna, bo w firmie nie ma oficjalnego przeplywu informacji innego niz Castopuls.
Ciekawe jakie "mlotki" beda tym razem?
Obserwuj wątek
    • prawdziwy-psikus Re: konwencja 2012 21.03.12, 23:00
      Młotki jak młotki, ciekawe za ile tym razem obradować będą "mądre głowy".
      Przecież jest ciężko i trzeba urealniać koszty więc, na sklepach przytniemy a tu się najemy, napijemy itd.

A informacje zostaną przekazane w kolejnym liście do pracowników Castorama na tablicy.
      Ehhh, jak to fajnie jest być u żłoba.

pozdrawiam
    • plk.zuber Re: konwencja 2012 22.03.12, 22:45
      jak większość to nazywa "młotki" będą te same na konwencji, ale dostaną kilofy i topory na tych wszystkich narzekaczy i tych którzy rozsiewają plotki,że źle i do dupy. patrząc obiektywnie to stabilna firma pomimo "wielkiego kryzysu" jak to nazywają media. a tam ktoś zarzuca że najedzą się i napiją za firmowe pieniądze? za firmowe to nawet my na sklepach możemy się najeść i napić i to w 100% zajebiste imprezy.
      • 0turbo Re: konwencja 2012 23.03.12, 08:48
        plk.zuber napisał:

> jak większość to nazywa "młotki" będą te same na konwencji, ale dostaną kilofy
        > i topory na tych wszystkich narzekaczy i tych którzy rozsiewają plotki,że źle i
        > do dupy. patrząc obiektywnie to stabilna firma pomimo "wielkiego kryzysu" jak
        > to nazywają media. a tam ktoś zarzuca że najedzą się i napiją za firmowe pienią
        > dze? za firmowe to nawet my na sklepach możemy się najeść i napić i to w 100% z
        > ajebiste imprezy.
        Zal,co piszesz,chyba mieszkasz z mamusia I zostawia ci codziennie drobne na piwko...
        • piekna-piekna Re: konwencja 2012 23.03.12, 17:27
          haha dobre! tak to dokladnie wyglada żrą za nasze wypociny to my harujemy żeby oni mieli sie za co nawpierd*lac . Penie znowu pójdą masowe zwolnienia a jakis palant dostanie milionowa premie ;/ to my powinnismy dostawac premie bo gdyby nie my to by ci ludzie nie kupowiali tego chunskiego gowna to nas maja docieniac a przede wszystkim szanowac .czy to jest tak wiele?;/ zal zal zal dupe sciska mą ...
          • nod2010 Re: konwencja 2012 23.03.12, 19:41
            PULKOWNIKU Z UB! Masz zjebany zarośnięty ego łeb ,Twoje wczesniejsze wypowiedzi w innych tematach o tym świadczą spierdalaj z forum robić laskę na górze
            • pewny_funkcyjny Re: konwencja 2012 23.03.12, 23:18
              Czas spierdalac bo to co wyczynia sie w tej firmie przechodzi wszelkie wyobrazenie!!! Pracuje juz tu ponad 5 lat ale tak zle jeszcze nie bylo a bedzie gorzej,nie wiem czy slyszeliscie bo to swierze ale ma ubyc 25% doradcow w calej Polsce i to w tym roku.Nie wiem kto zajmie sie obsluga a co dopiero dokladadaniem towaru, dno, dno, dno.Trzeba wziasc premie i spierdalac, sorry za wyrazenia ale inaczej opisac sie tego nie da i radze wam zrobic to samo bo kredyty ma wiekszosc z nas i wiazanie konca z koncem staje sie coraz trudniejsze w tej firmie, nie mowiac o zakladaniu rodziny.Widze ze sa osoby dalej zadowolone z pracy w casto,hallo obudzcie sie kur... sami siebie oszukujecie! Pozdrowienia dla tych ktorym pot splywa doslownie po wszystkim i nic z tego nie majasad
              • ledflex Re: konwencja 2012 24.03.12, 16:54
                Panie Pewny Funkcyjny
                Coś Pan funkcyjny średnio poinformowany jest albo nie słuchał na zebraniu. Restrukturyzacja będzie to jasne i oczywiste w końcu to firma kingfishera i z tego co wiem to jest głównie ich założenie. Co do ubytku 25 % to też nie uważałeś to największa restrukturyzacja czeka administracje, księgowość i częściowo PIRT i ma trwać do 3 lat. Niestety czego byśmy tu nie napisali nie mamy na to wpływu. Firma zmierza w zupełnie innym kierunku niż jeszcze 3 lata temu i jak to niektórzy mówią dobrze już było.
                • prawdziwy-psikus Re: konwencja 2012 24.03.12, 22:23
                  Witam,

to raczej Ty nie słuchałeś. Pierwsze cięcia doradców już były. teraz administracja.
                  Ale jak pewnie wiesz administracja nie stanowi 25% zatrudnionych w firmie, więc znów przytną na handlowych.
                  Jeśli wiesz co to "BISON" KF to jego założenia są jasne, a w przypadku mojego sklepu będzie to oznaczało dalsze redukcje, a u mnie administracja i tak nie jest rozbudowana, więc wniosek się sam nasuwa. A jeśli łudzisz się że coś potrwa 3 lata, to uważaj, bo dla KF może to być 1,5 roku - kasa się liczy. Jak brakuje w Królestwie to trzeba z sieci zabrać. W kieszeni musi się zgadzać.

pozdrawiam
        • plk.zuber Re: konwencja 2012 24.03.12, 22:40
          Oturbo, żal to ci dupe ściska nawet gdybym mieszkał z mamusią która zostawiałaby mi drobne na piwo, to znaczyło by że mnie kocha. więc zastanów się co chciałeś napisać bo to słabe.
          • 0turbo Re: konwencja 2012 25.03.12, 08:40
            plk.zuber napisał:

> Oturbo, żal to ci dupe ściska nawet gdybym mieszkał z mamusią która zostawiałab
            > y mi drobne na piwo, to znaczyło by że mnie kocha. więc zastanów się co chciałe
            > ś napisać bo to słabe.
            Ty zuber buber a kto cie tu naslal, centrala bo niepodejrzewam zebys w obecnej sytuacji byl nawet kierownikiem , bo kierownicy tez maja cisnienie i kiedys jeszcze bronili idei ale teraz sami maja zagwostke, wiec sluchaj buber podaj mi prosze plan na przezycie przy kredycie powiedzmy 900 plus oplaty plus dziecko, podaj mi prosze ale dokladnie z jedzeniem srodkami czystosci, jakims wyjsciem raz na tydzien z dzieckiem oczywiscie plus dojazdy jak jestes taki mocny, przy czym dziecko jest alergikiem czasem choruje a i ja tez chce cos od zycia np.wyjscie na miasto raz na miesiac jak czlowiek plus tankowanie taki standardzik w cywilizowanym europejskim unijnym kraju, zadne tam kokosy, nie liczac drugiej osoby bo nie na tym rzecz polega by siedziec z kims i liczyc na niego i jego wyplate.....Co jest slabe to ze stac na prace w casto tylko osoby ktore maja oparcie finansowe w rodzinie a co mam ciagnac sos od matki ktora kocha mniemniej lub bardziej cale zycie, zeby godnie zyc, ty jestes slaby jak wypluta detka wiesz ile zarabiaja sprzedawcy przykladowo w niemczech albo w innych krajach eu jakies 1000no moze 900 euro i to sa fakty a tu tyranka za okolo 500....Daze do tego i juz coraz blizej jest ten dzien kiedy powiem goood bye i bede sie smiac juz z was tylko jesczze chwiluniawinkps pozdrowienia dla asystentek asystentow dyrektorow
              • pewny_funkcyjny Re: konwencja 2012 25.03.12, 23:06
                Zuber fajnie jest byc kawalerem co?? Wiec radze ci nie zakladaj rodziny, nie rob potomstwa,nie bierz kredytow,nie badz sponsorem, jesli masz zamiar pracowac w casto do konca zycia,mysle ze nie musze ci tego uzasadniac no chyba ze i myslenie ci ciezko przychodzi.3 lata jakie 3 lata jak u mnie w casto od poczatku roku juz 10%% zalogi nie ma a drugie 10% pracuje na 3/4 etatu,Ojj kolega chyba tak jak zuber chce zaimponowac tylko komu??? licza sie fakty,dno dno dno casto
            • plk.zuber Re: konwencja 2012 26.03.12, 21:37
              Tak tak, sprzedawcy w eu zarabiają 1000 euro to nie są fakty tylko mity. A zobacz że żyjemy w polsce w innych realiach, więc trzeba sobie radzić. Skoro nie dostajesz tyle co ci potrzeba to zmień sobie na lepsze nikt ci nie zabrania. Ja nic ani nikogo nie bronie? trzeba spojrzeć trzeźwo na swoją pracę w końcu to market. jak liczysz dni to nara dolicz do końca, i nie trzeba ubliżać żeby napisać coś sensownego.
              • 0turbo Re: konwencja 2012 29.03.12, 18:48
                Sprzedawcy w unii zarabiaja tyle ze nie musza zyc od 10 do 20 dnia danego miesiaca, to pewne i stwierdzone, nie mow mi co mam robic tylko dlatego ze ja pracuje za ta sama pensje od jakis 4 lat a ceny wszystkiego jak powszechnie wiadomo wzrosly, po ostatniej podwyzce 4 lata temu zarobki byly ok teraz sa smiechu warte, no wlasnie w Polsce, gdzie tacy jak ty uwazaja ze normalni uczciwi ludzie, uczciwie pracujacy powinni dostawac jakies ochlapy a smietanka towarzyska u gory dostawac krocie za co???no wlasnie za co???
                • castoludmirek Re: konwencja 2012 30.03.12, 10:49
                  To prawda dodam tylko ,ze napewno chodzi tu o świetną " akcje kupon" zorganizowana jakis czas temu.Brawo !!!! oby tak dalej.......

Klienci ciagle porównuja nas do LM ,bo tam maja karty klienta, gazetke za grosz a my?
                  Trzeba zrobic cos dla tego klienta, bo my sami na sklepie mozemy tylko wysłuchiwac jaka to nasz konkurencja jest najlepsza , co maja a dlaczego my nie ?Nawet juz cenami nie szpanujemy....Lubie swoja prace i czasami zal mi narzekan klienta , bo cos sie psuje w naszej firmie ale co? mamy tak wspaniale rozbudowany pion zarzadzajacy-centrale, wiec czas cos wymyslec dla klienta a nie ciąc etaty i straszyc naganami, bo nie tedy droga!!! Dobry pomysł, możemy wesprzec dobra pracą ,wypracujemy wtedy zyski dla centrali i dla siebie a tak to i z pustego Salomon nie naleje.... Pozdrawiam
                  • stefan009 Re: konwencja 2012 31.03.12, 21:01
                    witam na temat konwencji 2012 nie będę się wypowiadał szkoda słów... natomiast bardzo ciekawym i interesującym przypadkiem medycznym jest nijaki plk.zuber czy jak mu tam. chłopie skąd tys się wziął??? mnie czasami też drażni jak ktoś ciągle biadoli, ale staram sie tych ludzi choć trochę zrozumieć natomiast Twoje zacietrzewienie i upór i upojenie nasza firmą są najdelikatniej mówiąc podobne do tych które można usłyszeć na falach radia maryja troche do tego schematu nie pasują epitety i wulgaryzmy jakimi bez żadnych skrupułów obrzucasz każdego kto śmie nie zgadzać się z Twoją wyidealizowana wizją naszego pracodawcy. Trochę pokory by Ci się przydało a może z czasem sama przyjdzie jak życie kopnie Cię w tyłek tak że nie będziesz wiedział czy go jeszcze masz. Jest takie powiedzenie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia życzę twardej dupy optymisto zuber
                    • plk.zuber Re: konwencja 2012 01.04.12, 22:10
                      Drogi Stefanie, też potrafię zrozumieć ludzi, ale nie potrafię zrozumieć ciągłego narzekania i biadolenia jak to nazwałeś. Nie sądzę żebym miał wyidealizowaną wizję naszego pracodawcy, bo zapewne tak nie jest, zawsze znajdą się minusy. Ale to jest praca jaka by nie była to myślę, że trzeba pracować na 100% swoich możliwości.Nie mieszał bym do tego radia Maryja każdy ma swoją wizję. Do niektórych docierają pochwalne słowa do innych epitety i wulgaryzmy więc trzeba używać różnych środków przekazu. Pokory... nie brakuje mi jej na pewno, a twardej dupy życzysz? dzięki, ale myślę, że życie nie może mnie już mocniej kopnąć. A teraz coś w moim stylu: wolę być optymistą niż zjebanym pesymistą czy tam kurwa narzekaczem, bo nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej.
                      • pewny_funkcyjny Re: konwencja 2012 01.04.12, 22:49
                        Zuber zgodze sie z Toba, a dokladnie z tym ze zycie kopnelo cie mocno w dupe bo nie dosc ze pokarala cie praca to jeszcze brakuje ci piatej klepki, to nie jest przypadek ze wszyscy po Tobie jada karjerowiczu zasrany,przemysl sobie zanim znowu napiszesz jakas porabana teze z ktora nikt sie nie zgodzi.Z powazaniem J.L i co glupio ci
                        • nod2010 Re: konwencja 2012 02.04.12, 07:51
                          Pułkowniku Z UB!Myśle że bardzo jesteś szanowany w Casto jak pojawiasz się między regałami to wszyscy spierdalają mimo że nie mają nic za paznokciami ,jestes indywiduum w casto i pewnie większość wie kto kryje się pod Twoim niciem.Ot taka sklepowa Menda.
                      • 0turbo Re: konwencja 2012 04.04.12, 10:05
                        Hmm nie jestes narzekaczem to dlaczego uwazasz ze zawsze mogloby byc gorzej, a nie ze moze byc lepiej, dlaczego patrzysz w ta zla strone,zdaje sie ze trzeba w zyciu dazyc do lepszego i o tym mowic, co, mam sobie wmawiac ze jest superr, oslabiasz mnie czlowieku, w dalszym ciagu czekam na plan postepowania w ciagu miesiaca po otrzymaniu wyplaty takiej jaka jest w casto, w wypadku podanym wyzej, madrowac kazdy sie umie, ale prosze o konkretny plan madralo zuber...A co do zarobkow w unii to sa takie jak pisalem, sprawdzilem, wiem, nawet sprzatanie jest lepiej platne za granica niz tu,jestesmy w unii heloooo, mamy ceny coraz bardziej podobne do unijnych, niejednokrotnie wyzsze, a co z zarobkami ja sie pytam......
                        • castoludmirek Re: konwencja 2012 06.04.12, 00:36
                          i tu mr.Zuber ...padł na twarz, nie wie jak sie odnieśc do Twoich słów :-0
                          Juz dawno stwierdzono ,ze wycieranie ryja o unie nic nie da, wazne sa zapisy w ustawach unijnych a nie nasze widzimi się... i to jest najgorsze a płk. Zuber , zadowolony jest z siebie. Nikt nie mówi ,ze pracownikom w Polszy jest dobrze, mówi sie natomiast o zwiekszeniu przestrzeni dla niosek-kur, aby jaja były zdrowsze????, moze wiecej kosztowały smile
                          i tu mamy szara materie płk.zuber "a smile), klatki dla niosek wypasione a pensje dlaPolaków wyjałowione ..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka