Dodaj do ulubionych

szeryfcasto2013 pozdrawiam chłopaków z Lubina

05.02.13, 09:16
Kretynie zmusiłeś mnie do zarejestrowania się na tym forum dla cymbałów,którzy wylewają
swoje żale jak im źle i nie dobrze w Casto.Można się pośmiać,ale ty jesteś wybitnym idiotą.
Jesteś pewnie jednym z tych mułów, którzy snują się po dziale jak by ich ktoś od prądu odłączył.
A jak dostaniesz zjeby od bossa to się chowasz po regałach i strzelasz focha.
Jak znam życie to pewnie zawsze Cię coś boli ,albo katarek lub nóżka niedomaga ale zawsze po wolnym weekendzie jak na rano trzeba do pracy sie zebrać.
Pewnie też kapuś któremu raz nie wyszło i sie mści na kierowniku.
W ogóle to skąd ty kurwa się urwałeś? bo na pewno nie pracujesz w Casto,po twoich komentarzach widzę że pojęcie o tym co się u nas dzieje masz żadne.
Więc zamknij mordę, i nierób z tego forum śmietnika.

A tak prywatnie ile twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana ulepić?

Pozdrawiam casto Lubin

PS
szeryfcasto2013 prośba bez pierdolamento że to forum dla wszystkich i ble,ble,ble
Bo się porzygam więc czym pysk smile
Edytor zaawansowany
  • szeryfcasto2013 05.02.13, 16:13
    To Ja ci powiem popaprańcu , że przed godziną zgłosiłem twoją wypowiedż szkalującą moją osobę i dowiedz się że Policja internetowa zajmie się tą sprawą a dodam jeszcze że twoje IP jest jak dowód osobisty , tak więc już możesz się bać swojego błędu co tutaj napisałeś.
    Za taki czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 6 i kara grzywny .
    Dodatkowo napiszę Ci , że w tym co robię jestem zawodowcem i wiem jak sobie dać radę z takim kimś jak ty!
    Internet i przepisy są dla ludzi normalnych a nie takich niedouczonych co próbują mnie pokonać!
    Poczytaj sobie o takich sprawach a zobaczysz czym jest twoja głupota wobec mojej inteligencji.

Do zobaczenia w sądzie!
  • obilubin 05.02.13, 21:40
    Uuuuuuuuuu już się boję,zmieniam adres i uciekam do podziemia. Hahaha smile
  • nod2010 05.02.13, 22:03
    Te szeryfcastofiut, masz zjebany łeb od muzy w casto albo od BS ,przez ostatnie cztery dni zaśmieciłeś to forum w każdym temacie widze że boli Cię z każdej strony.
  • szeryfcasto2013 05.02.13, 22:10
    www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PLteDgvYKIM
    Pomyśl czasami trolu.......
  • obilubin 06.02.13, 09:33
    Fun club rośnie buahahhaha smile
  • obilubin 06.02.13, 22:11
    widzę że ton wypowiedzi szeryfcasto2013 się zmienił.
    Wystarczyło kilka razy zachować się jak on zwyzywać i przy okazji opierdolić.
    A można było zacząć bez wyzywania ludzi od konfidentów,dupowłazów itp. których się nie zna.
    I był by spokój.

PS.szeryf czekam na tą policję internetową smileIP juz pewnie mają.
    Spakowałem sobie mandżur smile.
  • szeryfcasto2013 06.02.13, 22:33
    Nie znasz dnia , godziny kiedy do Ciebie zapukają !!!!
    Taka procedura trwa minimum 5 dni , tak więc szykuj sobie coś ciepłego ....
  • obilubin 07.02.13, 09:58
    Nie strasz , nie strasz bo się zesrasz smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka