Dodaj do ulubionych

KTO CHĘTNY-CZEKAM NA DEKLARACJE

23.02.13, 20:51
ZAKŁADAMY ZWIĄZEK ZAWODOWY-SOLIDARNOŚĆ, CZEKAM NA DEKLARACJĘ, NA ILE OSÓB MOGĘ LICZYĆ...PI RAZY OKO ILOŚĆ OSÓB I NR SKLEPU
.................." i w Castoramie będzie
działała "Solidarność", a wtedy będziecie jako pracownicy
mieli wpływ na swoje warunki pracy.
Edytor zaawansowany
  • siwy_r40 23.02.13, 21:27
    podobno już jest jakiś związek pracowniczy w casto.
  • dyrekcja2013 23.02.13, 21:58
    siwy_r40 napisał(a):

> podobno już jest jakiś związek pracowniczy w casto.

TAK, JEST RADA PRACOWNICZA, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ NIC NIE ROBI DLA NAS, Z ZWIĄZEK MA WYŻSZOŚĆ W TEJ HIERARCHII WIEC RADA MUSI WTEDY BYC ZLIKWIDOWANA.ZWIAZEK TO ALTERNATYWA DLA NAS, DLA POLEPSZENIA NASZYCH WARUNKOW PRACY, A CO ZA TYM IDZIE I PODWYŻEK(KTORYCH TERAZ NIE MA), ZNOWU DLA NASZEGO PRACODAWCY ZWIAZEK TO ZMORA.JEST NAS PARE TYSIĘCY, A ZWIAZKU ZAWODOWEGO PAŃSTWO POLSKIE NIE ZABRANIA ZAKŁADANIA. SOLIDARNOŚĆ WE WSZYTSKIM NAM POMOŻE WIEC CZEKAM NA DEKLARACJE
  • szakal2311 23.02.13, 22:27
    Ja się nie muszę przedstawiać , jestem znany jako największa zmora pracodawcy!
    Chętnie , wchodzę w to!!
    Rada pracownicza to nie rada zakładowa i nie ma żadnego wpływu na pracodawcę !
    Pracodawca może wtedy zrobić to co jest po jego myśli a mając związki ma uwiązane ręce , bo musi na jego działania zgodzić się związek!!
    Oni zajmują się tylko socjalem a to mamy zawsze zagwarantowane w kodeksie pracy !
    Jakoś nigdy nie są wywieszane sprawozdania , jak zostają nasze pieniądze wydane a każdy chce to wiedzić!
  • prawda997 23.02.13, 22:20
    Nie mamy szans , straszą wtedy zwolnieniami !!
    Ja nadaję się na przewodniczącego , potrafię bronić swoich racji i innych !!
    Mam w tym doświadczenie i chętne pomogę w założeniu związków zakladowych !
    1 na co możecie liczyć na podwyżki co roku powyżej inflancji!!
  • rodeoboy 24.02.13, 08:41
    szeyfcasto vel szakal vel prawda997 przewodniczącym to ja dziękuję.
    Inicjatywa dobra.

Pozdrawiam
  • ludycasto 24.02.13, 08:57
    Ja też podziękował z szeryfem(szakal,prawda997 itd.) nie wchodzę w żadne związki.
  • ludycasto 24.02.13, 09:01
    dyrekcja daj namiar na komórę to pogadamy.Trochę ludzi z mojego 8056 pewnie się tym zainteresuje.
    Ale tak jak pisze nie chce mieć nic wspólnego z tym prawda,szakal,szeryf czy jak mu tam.
  • ogrod8049 24.02.13, 09:11
    Ja też mogę podziałać ale bez wiadomo kogo smile
  • ogrod8049 24.02.13, 09:12
    Miłej niedzieli w casto.
    Narka
  • szakal2311 24.02.13, 10:12
    Jak widzę klony na tym forum od rana aktywne !!!!!!
    Proszę nie pisać tych bredni , że mam kilka ników - to mój jedyny!
  • poprawny2000 24.02.13, 14:00
    Tak tak wszyscy to klony. Hahah
    Dyrekcja2013 raczej nikt się nie wychyli,anonimowo to każdy odważny a jak przyjdzie co do czego głowa w piasek.
    A pana szakal "i inni"znamy .
  • dyrekcja2013 24.02.13, 15:05
    NIKT TUTAJ NIKOGO NIE ZNA I TAK NAPRAWDĘ NIE WIEMY Z KIM PISZEMY, MOŻE Z JAKIMŚ DYREKTORKIEM-STOŁKIEM?
    ALE POWRÓĆMY DO TEMATU ZWIĄZKÓW.NARAZIE JESTEM NA WSTEPNYCH ROZMOWACH WIEC SZCZEGÓŁOW NIE MOGĘ NAPISAC, PEWNO ZA KILKA DNI. NIE MAMY SIE O CO BAĆ, POPRZEZ ZAPISANIE SIĘ DO ZWIĄZKU PRACODAWCA NIE MOŻE NAS ZWOLNIĆ ANI NAŁOZYĆ ŻADNEJ KARY TYPU NAGANA CZY UPOMNIENIE.ZWIĄZKI POZWOLĄ NA TO ABY KAŻDY PRACOWNIK BYŁ RÓWNO TRAKTOWANY, CHODZI MI TUTAJ SZCZEGÓLNIE O PODWYŻKI.
    PODWYŻKI MAJA BYĆ DLA KAŻDYCH, A NIE TYLKO DLA WYBRAŃCÓW"LIZODUPCÓ..."WYKONUJEMY TAKĄ SAMA PRACĘ WIĘC ZAPŁATA POWINNA BYĆ JEDNAKOWA.PRACOWNIK MUSI BYC ZADOWOLONY, A CO ZA TYM IDZIE MILSZA OBSŁUGA I CHĘĆ PRACY,NAZWĘ TO MOTYWACJA OGÓLNODZIAŁOWĄ Z POZYTYWNYM NASTAWIENIEM.NA WSZYTSKICH SKLEPACH JEST NAS SIŁA , NA DOBRY POCZĄTEK WYSTARCZY 10 OSÓB ZE SKLEPU ABY TO MIAŁO SENS.
    I NIE PRZEKŁUCAJCIE SIE NA TEMAT PRZEWODNICZACEGO JEŻELI ZAŁOZYMY ZWIĄZEK CZAS WSZYSTKO POKAŻE.POROZMWAIAJCIE NA TEN TEMAT Z KOLEGAMI,KOLEŻANKAMI BO UWAŻAM, ZE WARTO
  • prawda997 24.02.13, 17:06
    Ja jestem na TAK , przez duże T!!!
    Na mnie możesz liczyć , mam już ponad 10 osób chętnych na sklepie.
    Tak więc czym więcej Nas , mamy większe przebicie!
  • negr_worker 24.02.13, 19:25
    Zakopianka wchodzi w to.
    Działaj.
  • siwy_r40 24.02.13, 23:00
    Dyrekcja2013 jeśli ta akcja ma mieć prawo powodzenia to daj namiar na siebie , aby ludzie się dowiedzieli co gdzie, kiedy i jak.Bo pisanie na tego rodzaju forum nie ma przebicia.Pewnie jak zauważyłeś jest tu 20 osób na krzyż.
    I jak uczy nas, nasz kochany (polityczny)kraj populistyczne brednie i obiecanki na nikogo nie działają typu niema jeszcze związku ale premie będą.
    Bo przecież nie można gwarantować jakich kolwiek przywilejów w ciemno.Kazdy zwiazek ma wypracowny system walki o takowe "przywileje" w danej firmie, to troche trwa.
  • dyrekcja2013 25.02.13, 19:18
    SPOTKANIE MAM POCZĄTKIEM MARCA Z PRZEDSTAWICIELAMI, WIEC TROCHĘ CIERPLIWOŚCI.NAMIARY NA SIEBIE PODAM JAK BĘDĘ WIEDZIAŁ DOKŁADNIE WSZYSTKIE SZCZEGÓLY.CHCIAŁBYM ABY W KRĘGU ZAUFANYCH LUDZI POROZMAWIAĆ I ZDECYDOWAĆ CZY JETSEŚCIE NA TAK
  • spider_plytki 26.02.13, 20:40
    pierdolicie jak zawsze farmazony prawda dyrekcja szeryfcasto
  • spider_plytki 26.02.13, 20:41
    ktory z was poda casto do PIP-u żaden bo jestescie ciency
  • prawda997 26.02.13, 21:24
    Spoko niedługo będą mieli kontrolę z PIPU w bardzo poważnej sprawie , pozwany przedstawił takie dokumenty że będzie wielka afera !!!!!
  • dobrodz-iej111 25.02.13, 23:09
    chętnych będzie dużo ale tylko na forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka