Dodaj do ulubionych

Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa

• saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 08.10.15, 17:15
      Zuber wiesz co, im więcej się spuszczasz nad tym jaką to mamy złotą dyrekcję i że dyrekcja nie ma się czego bać tym bardziej mnie utwierdzasz w przekonaniu, że boją się. Boją się jak jasna cholera. Wiesz co, oni dzień zaczynają od forum i kończą go na forum. Oni doskonale wiedzą, że cała Casto to czyta i że są na językach. Wiedzą doskonale, że to co tu jest opisywane to jesz szczera prawda i dlatego takich drgawek dostają. Ty myślisz, że ktoś wierzy w te bajki jak to na naszym sklepie jest pięknie, jak to przodujemy? Ciągłe wizytacje są po to by kontrolować czy plan zwolnień jest realizowany. Dobrze szyjący napisał, że pozbywacie się starej kadry. Dla was to oszczędności jak jasna cholera. My o tym doskonale wiemy. Wiemy doskonale, że z czasem polecimy wszyscy. Rozpisujemy się tutaj o kierownikach ale ilu załatwiliście zwykłych pracowników? Stara kadra przerzedzona, a nowi nic nie wiedzą. A jak oni nie wiedzą to i wy nie wiecie. Zejdź jeden z drugim na dział i pokaż jak się klienta obsługuje? Dyrektor powinien dawać przykład no to dalej. Pozapierdalajcie trochę. Ale nie godzinę czy dwie. Tydzień! I tak nic nie robicie bo macie zakaz własnych pomysłów. Wszystko dostajecie z góry więc dalej. Pokażcie nam jak powinna wyglądać sprzedaż. Ale to nie wszystko. Usiądźcie na kasie ( zacznijcie od budowlanki). A pokażecie nam jak się zapierdala na magazynie? No? Dalej! A za przeglądy i naprawy też się weźmiecie? Pozbyliście się konserwy. Ten nowy i tak gówno potrafi więc dalej zastąpcie go. A może te dwa orły z regionu też nam zademonstrują jak mamy zapierdalać. My ciemnota od roboty nie mamy o tym pojęcia. Wy swojej roboty dobrze ogarnąć nie potraficie więc na sklepie, magazynie czy w technicznym byście zginęli. A pamiętajcie jedno nie macie zawodu dyrektor tylko stanowisko. A stanowisko nie jest wieczne. Polecicie szybciej jak wam się wydaje. Ciekawe tylko który pod którym dołki będzie musiał kopać. To że się asekurujecie to już wszyscy wiedzą. Razem to koledzy, oddzielnie - jeden drugiemu dupę rąbie, że hej. Rzygać się chce.
      • stojace_drzewo Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 08.10.15, 22:28
        Co ciekawość zżera kto pisze? Oj już tyle wersji było. Ostatnio pisałeś, że pisze czterech teraz, że to wszystko jedna osoba. A widzisz ja wiem kto pisze w obronie dyrekcji smile. Twoje pieski się starają i pytają i jak widać nic nie namierzyły. Cienki ten twój wywiad. Wiemy, że w innych sklepach próbujesz się dowiedzieć a nawet w naszej konkurencji . Pamiętaj, że ja szampana mam w lodówce jak nas opuscisz to otwieram wink. I już nie jestem wybredny wszystko jedno jak to zrobisz.
      • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 08.10.15, 23:28
        Jesteś zajebisty! tylko nie w tym miejscu i nie w tym czasie! każdy z nas ma stanowisko nie zawód więc trudno zrozumieć twoje grafomaństwosmile dyrektor jeden z drugim ma ci pokazywać jak się pracuje?? żyjesz w innym wymiarze chyba smile bo oni mają inne zajęcia, a Ty powinieneś wiedzieć jak masz pracować tym bardziej że pracujesz już tyle lat ale po tym co piszesz widać że nie zasługujesz na tą pracę!! :-\ rzygnij sobie może ci pomoże smile
        • farq-uad Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 09.10.15, 09:32
          Zuber. Nie wiem ktoś Ty ale widzę że Ci zaraz żyłka pęknie takiś w tym burdelu zakochany. Płacą Ci dodatkowo za to trollowanie ? Sęk w tym że ani Rafalala ani Kung-fu Panda nie mają i nie chcą mieć pojęcia o naszej robocie bo punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia. Jakby tak liznęli po kolei każdego ze stanowisk do pracy których sie dopierdalają i zostali tam samiuteńcy toby im sie świat odmienił. Ale przecież nie zniżą sie do tego. Od tego jesteśmy my.Oni są od zjebanych koncepcji rozwalających funkcjonowanie sklepu. Jak jest przypadkowy sukces to ordery sobie przypną jako pierwsi jak porażka to sie kogoś wypierdoli z roboty. Przyjdzie kolejny frajer i zabawa trwa dalej ale problem nie znika wraz z człowiekiem. Chociaż gdyby nasi milusińscy zniknęli pewnie tylko Ty byś płakał że Ci mentorów zabrakło...
    • mefisto.1 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 09.10.15, 14:45
      Chciałbym dodać drobną uwagę dla tych co nie pracują w Poznaniu a też się interesują tą kuźnią mobbingu. Po zwolnieniu kierownika serwisu, nasz dyrektor zażądał aby usunięto z naszego sklepu partnerkę wymienionego kierownika. Dodam że była zatrudniona w punkcie kredytowym. W poznaniu nikogo takie rzeczy nie dziwią w końcu ciężko wymagać od  buraka czegoś innego.
              • farq-uad Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 10.10.15, 09:02
                Zuber. Dziewczyna od kredytow i jej pozbycie Cie razem z serwisowcem to najlepszy dowod ze juz jestescie z kurduplami w Lidze Mistrzów chamstwa i podłości. Naprawde ciężko będzie komukolwiek pobić ten wyczyn ale przecież wasz Dream Team walczy dalej i z pewnoscią jeszcze wyżej zawiesi poprzeczkę swoim następcom. Mnie tylko zastanawia czy realizujecie plan firmy( bo ciezko z kasą a przecież są mega podwyżki w planach na nie wiadomo kiedy) czy to wasza oddolna inicjatywa. Co do One Team to ostatnim ktory grał do tej samej bramki co my wszyscy byl DN. Nasz nowy umie tylko mieszac w skladzie i na taktyce sie zna jak swinia na astronomii. Dla druzyny lepiej zmienic slabego trenera niz polowe skladu. Taka sportowa wizualizacja
              • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 10.10.15, 22:38
                Idź ,sprawdź i tak ci powie smile nie powie że w piekarni jak ją zapytasz smile dziewczyna od kredytów jak ją nazywasz cały czas jest z tego co widziałem?! z tego co wiem to podwyżki są w całej sieci i już są przyznane! może nie mega ale każda podwyżka jest dobra smile nie obrażaj DN bo wy gracie do swojej bramki strzelając same samobóje!! poza tym jesteś nie douczony bo świnia nie może znać się na astronomii bo nie może podnieść głowy żeby spojrzeć w niebo smile ale sajek mi podmaślasz pisząc jak wizytuję sklep smile kiedyś chciałbym wizytować i na pewno nikogo bym nie poklepywał po plecach! a uśmiech wiele dobrego wnosi do naszego życia, więc warto się uśmiechać smile smile
                • stojace_drzewo Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 10.10.15, 23:15
                  Ty buraku, wszyscy wiemy, że tak ty jak i ten wieprz z pokoju w którym bywacie przyczyniłeś się do zwolnienia DN a tera masz czelność pisać takie bzdety. Wszyscy słyszeliśmy jak dałeś mu pudełeczko żeby się zapakował do niego. I to za to, że miał jaja i nie bł figurantem tak jak obecnie błazny. Żyjesz intrygami ale jak się ma kota zamiast rodziny to ciężko się w sumie dziwić. Idź do Bistro i tam sobie poplotkuj i znajdź kogoś kto uwierzy w twoje kłamstwa. Liga chamstwa i buraków. A co do uśmiechów to uczymy się od mistrza dwulicowości w pracy musimy się uśmiechać ale bez złudzeń swoje wiemy.
                • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 11.10.15, 09:30
                  Spokojnie Saj... ups przepraszam zuber. Nie będziemy pisać już co jest na sklepie źle bo zaraz to naprawiacie. Teraz robimy zdjęcia i wysyłamy bezpośrednio do... No gdzie wysyłamy to może się kiedyś dowiesz smile Pożyj w niepewności smile Coś mocno wam na górze ostatnio ciśnienie skoczyło? Czego się tak boicie? Komuś za skórę zaszliście? Świnię komuś podłożyliście znowu? Spreparowaliście znowu jakieś dowody?
                  • farq-uad Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 11.10.15, 21:19
                    Panowie fakty mowia same za siebie. Nosił wilk razy kilka poniosą i wilka...Tylko zdjecia i informacje trzeba wysylać tam gdzie ktoś sie zainteresuje. PIP juz od jakiegos czasu ma nas na oku, ale warto jeszcze podsunąć temat prasie nawet brukowej. Oni lubia takie tematy a dobry artykuł o zagrywkach naszych milusińskich zrobi wiecej niz pisanie na Speak Up bo to i tak ląduje na biureczku kurdupla . Rączka rączkę umyje. Fajnie być sędzią we własnej sprawie...
                    • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 11.10.15, 22:17
                      Pisz PROSZĘ PAŃSTWA. Nigdy nie wiadomo czy pisze pan czy pani. A co do brukowców to w sumie ciekawy pomysł. Czas najwyższy chyba zacząć. Już widzę jak kurdupel wije się przed kamerą TVN smile PIP? Już w zeszłym tygodniu mówili że kontrola ma być. Latają jak ze sraczką. Swoją drogą ciekawe co to za kontrola co się zapowiada. Chyba, że mają przecieki ale to jest do sprawdzenia. Jeśli dostali przeciek a ktoś złoży donos do może być niezła heca. Szanowna dyrekcjo to co mamy mówić inspektorom?
    • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 16.10.15, 21:21
      Brawo brawo !!! Po sklepie dziś wizytował inspektor PIP. Ale ten nasz kurdupel koło niego skakał, jak kot z pęcherzem. Zdaje mi się, że naszego elektryka z zewnątrz też ściągnęli bo szedł za nimi z jakimś jeszcze gościem mi nie znanym. KDSB widać miał zwis na wszystko.Śmiać mi się chciało bo jak szli obok mnie to inspektor torpedował małego a ten jęczał,że aż miło. Czy ktoś coś wie? Ktoś coś podsłyszał? Widziałem jak KDSB zapierniczał z szelkami.
      • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 16.10.15, 23:19
        Akurat szedłem do kibla jak pocieszny grubasek w odblaskowej kamizelce z napisem Państwowa Inspekcja Pracy zapytał się małego dlaczego wózek stoi zaparkowany w drodze ewakuacyjnej. Było to w tylnej alejce przy bramie. Mały aż się zagotował. Jak wracałem z kibla to coś ich przepytywał z wózków które się ładują przy windach. Faktycznie był z nimi "nasz" elektryk ale raczej nie angażował się. Nawijał cały czas z boku z jeszcze jednym mi nie znanym. Panie Inspektorze, liczymy na Pana. Avanti !!!
    • mala.norka Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 20.10.15, 18:46
      Jak szłam do toalety w biurach to słychać było na korytarzu jak inspektor się darł do małego, że to Pan jest dyrektorem to Pan powinien wiedzieć i to Pana podpis tu powinien być a Pan nie wie co ma na sklepie. Jak tak może być? Czy pan wie co będzie jak zdarzy się wypadek? Proszę mi to skserować i zaraz mały z przerażoną miną wyleciał z pokoju na ksero. Z tego wniosek, że coś chyba jest nie do końca tak jak być powinno
      • farq-uad Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 20.10.15, 19:50
        Naprawdę? Jakies niedopatrzenie wszystkowiedzącego? Ktoś musi za to beknąć... Ciekawe na kogo tym razem zrzucą szmaciarze odpowiedzialność bo że ktoś musi położyć głowę to pewne... Trzeba zrobić pokazowe zwolnienie z paragrafu i odsunąć wszelkie podejrzenia od siebie ...ale może wreszcie poleci ten który faktycznie za ten burdel na sklepie odpowiada? W końcu na DN wystarczyla jedna kłódka a tu wtopa za wtopą...na wzorowo zarządzanym sklepie? Czyzby pracownicy robili pod górkę najlepszemu z najlepszych? Takie Alternatywy 4 panie Anioł ....
          • rr99 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 24.10.15, 18:21
            wielkie podziękowania dla tych co tu tak narzekają!! jesteście zwykłymi frajerami!!! bo to wasze zgłoszenie do PIP nie odbije się na dyrekcji tylko na nas zwykłych pracownikach! nie chcecie pracować nie pracujcie ale zostawcie naszą firmę w spokoju! zwykłe kurw.. bez honoru z was!!!!!!!!!!!!!!!!
            • castomaniak1 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 24.10.15, 19:17
              WSTYD MARUDERZY! Robić zdjęcia pracownikom (kolegom z działów) i wysyłać do PIP. PO kontroli wszystko w porządku, a jakieś nieprawidłowości w każdej firmie są, ludzie to nie maszyny popełniają błędy. A przez was kilka osób mogło zostać ukaranych. Dobrze, że mamy dyrekcję jaką mamy i nie ukarała ludzi dlatego, że ktoś się na dyrekcji mści. BRAWO DYREKCJA. Po raz kolejny dyrekcja pokazała, że jest ponad to wszystko. Po raz kolejny będzie znacząca turbo, jesteśmy najlepsi pod względem marży wartościowej, to nie przypadek, to znaczy, że sklep jest dobrze zarządzany. Ten pojedynek się już skończył SKLEP, oraz dyrekcja wygrała poprzez potężny knockout na maruderach.
              • farq-uad Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 24.10.15, 20:09
                Wiesz tylko tyle ile Ci chcą powiedzieć... Pewnie że źli są podpierdalacze...nie Ci co do burdelu doprowadzili i za niego odpowiadają... Taka mentalność Kalego... Turbo fajna rzecz...szczególnie że rok temu czyściliśmy podobno bajzel po DN więc nikt sie wynikami nie przejmował . Było zielone światło od grubego zyzola to krasnale szli po bandzie bo wszystko co złe to stara dyrekcja...a teraz mega sukces...fajnie dostać dodatkową kasę ale to nasza nie ich zasługa. No i budzet na płace jakby niższy w tym roku po wypierdoleniu tylu dyrektorow, kierowników i pracowników. Czysty zysk... Za rok mozemy pomarzyc o turbo ale to znowu bedzie wina LM bo nowy sklep otworzą...ale dyrekcja z regionem na pewno coś wymyśli...jeszcze troche osób mozna w końcu zwolnić bo w tym są najlepsi...
              • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 26.10.15, 22:26
                jedna runda i KO smile nawet nie macie po co pisać tych swoich wypocin chorych! to nie są koledzy to po prostu podpierdalacze brzydko nazywając a takimi nasza ekipa się brzydzi!!! ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta! jest tyle fajnych firm, gdzie się tyle zarabia więc po co trzymacie się kurczowo naszej casty?!
                • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 27.10.15, 06:59
                  Podpierdalanie rażących błędów jest naganne ale narażanie pracowników na utratę życia i zdrowia to już nie? Próbujesz zbuntować załogę przeciwko nam ale jak szum po sklepie niesie nie udaje się tobie to. Ludzie są zastraszeni dlatego godzą się na łamanie przepisów a uświadomić im trzeba, że godząc się na to świadome czy nie to sobie szkodzą bo dyrekcja się wykpi ( tak im się przynajmniej wydaje) Na całe szczęście za wszystko odpowiedzialny jest dyrektor i nie wystarczy, że pracownik coś podpisał. Dyrektor musi tego wymagać. Boli zuber? Prawda zawsze boli.
          • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 24.10.15, 20:25
            Po pipie może jest i dobrze ale po chuju jest źle, natomiast jak będzie po PIPie to chyba się dopiero okaże bo nie wierzę, że już macie pismo z PIPu. Było by dobrze to inspektor nie darł by tak ryja, było by dobrze, to by mały tak nie latał, było by dobrze to by się mały nie odgrażał, było by dobrze to by się porządków nie robiło, było by dobrze to by się nagle elektrycy z firm zewnętrznych nie zjawili, było by dobrze, to by były już fajerwerki, było by dobrze to by się nie mówiło, że to dopiero początek. A jak jest? Jest źle, jest bardzo źle. A co gorsza jest sraczka po pachy bo protokół z kontroli do warszawy pójdzie.
      • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 24.10.15, 20:40
        Prawda o kontroli jest taka, że nie była ona niezapowiedziana przez co niektóre sprawy uporządkowano. Mały był osrany po same pachy i jeszcze jest. Inspektor PIP jaki był taki był sierota i niedojda. Wystarczy poszperać po necie by poczytać opinie na temat tego pana. No ale cóż, zobaczymy jak będzie dalej.Panowie dyrektorzy rozmawiajcie ciszej w tych swoich wielkich gabinetach albo chociaż zamykajcie drzwi. A tyczy się to zarówno grubego zyzola, wrednego kaprala jak i krasnali. A my? Poczekamy aż PIP porozmawia z nami.
      • castomaniak1 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 26.10.15, 09:54
        Po pierwsze nikt nie powiedział, że poprzednia dyrekcja była zła, nie dobra, itd. Wcale nie, ale wyniki były gorsze. Po drugie, co się tak przyjemniaczki denerwujecie? Porażka i prawda kole w oczy?? smile Dzięki wam kolejny raz się uśmiałem smile Tłumaczenie, że inspektor z PIP jest "nie kompetentny" (parafrazując was) jest fenomenalne. Przypominają się teksty: "Piłka była zła, murawa była nierówna" ZŁEJ BALETNICY PRZESZKADZA RĄBEK U SPÓDNICY!!!! Jeszcze jedno, bym się zdziwił gdyby PIP nic nie znalazła, ponieważ jak ich raporty wskazują od momentu powstania instytucji PIP nie znalazła się firma, w której wszystko jest na TIP TOP. Najlepsze jest to, że ktoś tu próbował zrobić dyrekcję wrogiem nr 1. w sklepie - nie wyszło jak ktoś tu napisał "zło powraca" i powróciło. Maruderzy to teraz wróg numer 1 dla większości z ekipy na sklepie. Zwróciliście się przeciw pracownikom - to teraz cała ekipa się zwróciła przeciwko wam. W kuluarach tylko słychać jak was przeklinają. ^^ Musicie zwolnić kolesia od kampanii, bo nie wypaliła. 8003 Górą! smile Może teraz przeprosicie, tych którzy mogli mieć przez was kłopoty? Czy nadal jednak bez honoru?
    • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 24.10.15, 23:13
      Ciekawe skąd inspektor miał tyle fotek? Zawsze mówiło się, że to M.Sz. się im odwdzięcza, gadali o konserwatorach ( najbardziej o tym co się go pozbyli) marudzili jeszcze o D.M. a co ja myślę? Hmmm od dawna mówi się, że DGL pragnie wskoczyć na miejsce DS. I tak sobie myślę, któż by miał lepsze pole do popisu. Dostęp ma wszędzie.
    • diament2karaty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 26.10.15, 15:21
      Jedni są bardziej odważni ,inni mniej, Ja jednak gratuluje odwagi osobie która zgłosiła nieprawidłowości. Smutne jest to , że trzeba PIP-u aby zmienić coś co jak się wydaje w cywilizowanym kraju normalne. Może jest ktoś kto nie rozumie, że polityka obecnego zarządcy kilka razy mało co nie doprowadziła do spalenia sklepu . Powiem wprost to ludzie którzy reagują dbają także o miejsca pracy tych którzy nawet sobie nie zdają z tego sprawy, nawet tych w biurach. Co w tym nagannego, że ktoś nie chce pracować w osmalonych szelkach wysokościowych ? Chore jest to , że strach się odezwać aby nie zostać uznanym za malkontenta. Każdy kto zwróci uwagę, że Krasnal się myli może zostać posądzony o sabotaż. Chore jest to, że idiota jeden pierze szelki na polencie drugiego idioty . Chore jest to, że zamiast zlecić profesjonalistą prace na których się ludzie nie znają tworzymy rzeźby w gów… .Chore jest to, że jak trzeba przyjść do pracy to można nagiąć grafik, ale w drugą stronę to nie bardzo. Chore jest to, że dziewczyna musi skakać przez bezsensowną zaporę na parkingu jak kozica i jak się wywali i zniszczy spódnice to tylko zęby zaciska bo w końcu co ma powiedzieć. Chore jest to , że wózek pół roku stoi zepsuty bo DGL nie ma jak kasy na niego wysupłać . I tak można by długo wymieniać więc jeśli ktoś poza Dyrekcją ma wątpliwości to powiem tak – żadna łaska, abyśmy mogli pracować bezpiecznie i w godziwych warunkach w końcu na atmosferę liczyć nie możemy.
      • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 26.10.15, 22:46
        ja wolałbym żebyś mógł pogratulować sobie rozumu ale go nie masz! bo ta osoba jeśli mogła komuś "zaszkodzić" to tylko nam pracownikom a nie dyrekcji!! jeśli jesteś malkontentem to jak nie chcesz być za niego uznany?! po prostu jesteś i już się napracowałeś w naszej firmie czas na zmiany smile a mb142 chyba pracuje w innej firmie, bo każdy z kim rozmawiam narzeka na to że była inspekcja bo to zupełnie nie potrzebna kontrola w naszej firmie!!
      • niskiegowzrostu Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 26.10.15, 22:56
        Zgadzam sie z tobą , trzeba takie rzeczy ujawniać i piętnować bo to nie są żarty a nasz nowy KDSB nie ma pojęcia o przepisach a udaje ważnego. Jest to piesek ds-a i dgl-la i co oni powiedzą tak robi tylko jest jeden problem oni też nie mają pojęcia i koło się zamyka.
        kolego KDSB zabierz się za naukę i to ostro a nie siedzieć i tylko sms-y pisać. Co cie widzę non stop piszesz donosisz dyrekcji czy coś na boku?
        • mmg45 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 26.10.15, 23:43
          oj jak tu gorąco się zrobiło, obudził się pan żuber widze, panowie bez nerwów wiem że brak siły ale damy rade nie pierwszy elektorat i na pewno nie ostatni.....konkurencja zaciera rączki już się cieszą a czytają to forum jak biblie czekają na niusy hehe nie tylko oni klienci też się okazuje Teraz martwmy się o nasz kraj bo jesteśmy w dupie..... Pozdrawiam wszystkich
      • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 30.10.15, 23:57
        Nie ma w czym zwalniać. Krasnal sam napędza tę machinę. Od innych teoretycznie wymaga ( i ich wyp......la) to niech zacznie wreszcie wymagać od siebie. Nie będziemy tolerowali turbo za wszelką cenę, za cenę bezpieczeństwa sklepu i BHP. Na wszystko musi być miejsce. Krasnal wiele złego ludziom wyrządził i albo to naprawi, albo wyleci, albo wykończy się nerwowo. To już jego wybór i jego sprawa. I nie pomoże mu w tym ani B.M. ( który chętnie go zastąpi) ani spasiony Mrugi który ostatnio nieco z wagi odpuścił (czekamy na jojo). Każdy z nich ma swój stołek i nie będzie się przejmował naszym krasnalem. Rzucą go na pożarcie i tyle. Trepa nie wspominam bo on sam by chciał rządzić. Rządził za JJ i tak mu już z przyzwyczajenia zostało prawda zuber?
        • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 31.10.15, 20:40
          A ja mam takie pytanie, czy jaśnie dyrektor R.P. za te wszystkie swoje błędy które wytyka mu PIP dostanie naganę? To wszystko przecież ewidentnie jego wina bo na jego polecenie. Każdy inny pracownik dostał by natychmiast komplet nagan i wylot. Zobaczymy zatem jaką mamy równość w tej naszej firmie, Naganę również powinni dostać ci z regionu bo mając siedzibę na tym sklepie doskonale widzą co się dzieje i umyślnie oko przymykają. Brawo Buty! Tak trzymać. Nawiasem mówiąc na 95% wiem kim jesteś ale spoko nawet przez myśl mi nie przejdzie by to rozpisywać na forum. Mało to ważne, najważniejsze, że dobrą robotę robisz.
          • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 03.11.15, 19:42
            A za co ma dostać naganę? PIP zawsze się do czegoś przyczepi, pokaż mi firmę w której do niczego nie przyczepił się inspektor PIP ( nie ma takiej firmy ) smile a to nie znaczy, że w tych firmach łamane są prawa pracowników!!! Za jakieś uchybienia o ile są istotne dyrektor może zostać ukarany mandatem jako osoba odpowiadająca za cały sklep. Tak samo jak mandatem może zostać ukarany każdy kierownik działu bo to oni odpowiadają za swoje komórki którymi zarządzają. I tak jak buty napisał Turbo za cenę BHP to aż się śmiać chce smile bo za BHP odpowiadają kierownicy działów, zastępcy i pracownicy! każdy miał szkolenie wie co wolno a czego nie wolno! dyrektor nie może być wszędzie, więc jak ma odpowiadać za coś czego nawet nie jest świadomy?!
            • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 03.11.15, 23:58
              Oczywiście, że bidulek dyrektor nic nie wie. Przecież ucieka ze sklepu jak tylko się da a wredne kierowniki koło pióra mu robią. Najwięcej w weekendy jak żaden nie przyjedzie. Śmieszna ta twoja spychologia zuber. A kierownika zwalnia się za przewinienie pracownika pod nieobecność kierownika. Kolejny dowód na równych i równiejszych.
            • mb142 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 04.11.15, 12:04
              Panie zuber już wcześniej pisałem że spychologia będzie przez naszego Pana władcę R.P. i każdy będzie winny tylko nie on. Będzie się tłumaczył że każdy miał szkolenia i wie jak przepisów przestrzegać. A co do premi turbo wiesz bardzo dobrze że w skład wyliczenia też wchodzą koszty sklepu. I nie pisz głupot że bhp nie wpływa na koszt.
              • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 04.11.15, 16:21
                Przestań panie zuber robić ludziom wodę z mózgu. Za kogo wy macie pracowników? Uważacie ich za jełopów a wy tylko mądrzy? Przestańcie wmawiać, że przez zachciewajki kilku oszołomów był PIP i się czepiał. PIP był przez was bo to wy dowodzicie sklepem i nie panujecie nad tym. Skoro jak mówisz zuber mamy szkolenia i wiemy jak powinno być no to wyobraź sobie, że właśnie próbujemy to wymóc i to zanim dojdzie do wypadku.
            • stojace_drzewo Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 04.11.15, 18:38
              Zuber spychalizm stosowany stosuje jak zwykle, wszyscy są be tylko nie DS. Kierownik odpowiada za Bhp a dyrektor za nic nie odpowiada. Kierownik mógłby odpowiadać gdyby miał coś do powiedzenia w temacie dysponowania tematami do realizacji. Skoro trzeba towar rozłożyć, przebudowę zrobić klientów obsłużyć itd.. I DS nie widzi konieczności wykonania tego czy innego to za przeproszeniem czyj to błąd? Jeśli ktoś jedzie wózkiem i łamie przepisy a kierownik nie reaguje to owszem można się czepiać. Ale regały szelki i inne to nie nasz problem panie dyr. Zuber. A jeśli jest inaczej to zapytam, czy mandat był dla kierownika czy dla DS ? Za sklep odpowiada DS i tyle w temacie i nie ściemniaj że wziął mandat na siebie za kogoś bo dzieci to w przedszkolu siedzą. A nagany nie dostanie nawet jak doprowadzi do spalenia sklepu bo wiadomo że zbereźny zyzol broni mu d.. .
              • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 22:28
                Kurwa!! bo innych słów już brakuje! ty w ogóle widzisz co piszesz i rozumiesz choćby swoje wypociny!? "towar rozłożyć, przebudowę zrobić klientów obsłużyć itd.." - przecież to jest nasza praca codzienna więc co ma DS widzieć?! jaka konieczność wykonania tego czy innego???! ja nie robię ludziom wody z mózgu jak napisał sa-jek i przyznał mi rację że to wy macie zamiast mózgów wodę smile i uważam was za kilku oszołomów i jełopów, którym nie chce się pracować tylko siać zamęt!!!
    • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 04.11.15, 09:12
      Chyba już jest ze mną coś nie tak. Mam chyba omamy. Po robocie wypiliśmy z kumplem kilka browarków. Idę koło przychodni na tramwaj i słyszę jak w Casto na dole przeraźliwie ryczy syrena. Ale to nie wszystko. Oczy przetarłem ze zdumienia jak ze zjazdu dla tirów wyskoczył krasnal BM z aparatem. Może mi ktoś uświadomić, coś się wczoraj wydarzyło czy muszę przestać pić?
      • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 05.11.15, 14:48
        Kolego Buty. Wiem, że tamtego wieczoru jakieś przeglądy były. Chyba coś z prądem. Może coś tam wyłączali. Więc w temacie słuchu jesteś zdrowy. W temacie wzroku hmmm... wiesz, jedni widzą białe myszki inni krasnoludki. Wydaje mi się, że jednak musisz przestać chlać lub bardziej uważnie dobierać trunki. No pomyśl logicznie co krasnal miał by robić w nocy z aparatem i to jeszcze po za terenem sklepu.
    • szyjacy_buty Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 16:36
      Chyba nie jest tak różowo skoro PIP zaprasza na spotkanie do siebie smile Jakoś plany krasnala nie wyszły smile Nie udało się zabarykadować pracowników. Ja idę ! I zachęcam wszystkich ! Ludzie takiej okazji drugi raz nie będzie. Albo zrobi się porządek i będzie jak powinno być albo czeka nas dziekanka. Avanti!!!
      • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 18:04
        Zadzwoniłem sobie do PIP i zapytałem że mam obawy, że wysłannik dyrekcji będzie notował kto był na rozmowie. Odpowiedzieli, że proszą o odrobinę zaufania i że wizyta w PIP w takiej sytuacji jest swojego rodzaju gwarancją zatrudnienia. Każdy przypadek zwolnienia czy nawet nagany lub jakiś szykan u takiej osoby będzie wnikliwie rozpatrywany. Gdy by ktoś zasugerował, że widział kogoś w PIP i kłopoty z tego powodu to ma kryminał i to niezły. Uprzedzam tym samym pytania ewentualnych strachliwych. Po za tym pamiętajcie, możecie iść tam w każdym innym terminie! Ja osobiście tam już byłem i nic nie bolało a wręcz przeciwnie. Naprawdę zachęcam. Jak to napisał przedmówca, mamy szansę na lepsze. Nikt nam nie pomoże jak sami nie będziemy chcieli sobie pomóc. Ciekawe co Zuber na to smile
        • castomaniak1 Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 20:21
          HAhahah. Panowie PIP to nie jest Alcatraz, można tam iść bez zaproszenia od inspektora. Codziennie jest otwarte ^^ Latem drzwi na oścież nawet bo ciepło mają i klimy nie ma. Myślę, że dyrekcja pokazała, że ma jaja. Obwiesiła cały sklep tą informacją i to zrobili to w formacie A1. Mogli przecież przypiąć A4 na tablicy informacyjnej i wszystko w temacie. Wy się podniecacie zdjęciami, kablowaniem, a kontrola pokazała że wcale nie ma tragedii. ^^ Ciekawe jak to jest chodzić po ulicy i co chwile się obracać za siebie?
          • saj-ek Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 21:27
            A dlaczego mówisz, że kontrola pokazała skoro o ile dobrze się orientuję to ona jeszcze się nie skończyła? Panikujecie dyrektorze, panikujecie i to ostro smile A zdjęcia? Obyś się jeszcze mocno nie zdziwił kto je zrobił smile No, ale teraz nasza kolej smile Możecie sobie patrzeć kto idzie PIP ale sraczki dostaniecie bo nie wiecie co powie i gdzie zaboli. Boicie się, boicie. I dobrze smile
          • stojace_drzewo Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 22:51
            Dyrekcja nie tyle miała jaja co robi sobie jaja. Masz jakiś problem z tymi jajami bo ciągle nas zapewniasz, że je masz. A ja myślę, że jak powiedział klasyk serce blisko dupy masz i z tego wszystkie problemy. A wodę to Ty próbujesz robić, problem w tym, że są jeszcze tacy którzy wiedzą co nieco. A co do zaproszenia to mam nadziej że w końcu Prezes zaprosi całą szajkę krętaczy na wyjaśnienie matactw waszych. A co do ulicy to znam takich co tak właśnie mają z tym obracaniem się na ulicy może warto w lustro spojrzeć. Nie strasz nie strasz bo za mały na to jesteś panie "odważy" w gębie i to tobie obiecano co nieco jak słyszałem i to juz od kilku osób smile. Ale Ja uważam, że zasługujesz na zwyczajną sprawiediwość i tego życzę.
        • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 22:40
          A Zuber na to, że wizyta w PIP nie jest żadną gwarancją zatrudnienia, więc nie rób ludziom wody z mózgu! kara porządkowa albo zwolnienie z pracy zawsze musi być poparta argumentami i tak jest w rzeczywistości w każdej firmie także naszej. tutaj ze strachliwych to piszecie tylko wy zwykli malkontenci!! reszta ekipy pomaga sobie swoją pracą i wynikami tej pracy smile a wy tylko narzekacie! pamiętacie takie porównanie naszej firmy do okrętu którym wspólnie sterujemy i to jeszcze było za innego DSa smile mi nasuwa się jedno porównanie albo wiosłujemy razem albo wypad za burtę i nikt nie będzie za wami płakał! smile
        • plk.zuber Re: Totalne ignorowanie przepisów w Casto Murawa 06.11.15, 22:58
          A Zuber na to: wizyta w PIP nie jest żadną gwarancją zatrudnienia tak samo jak bycie członkiem ZZ, widzę znacie się ale nie na tym co trzeba i robicie ludziom wodę z mózgu!! każda kara porządkowa czy zwolnienie musi być uargumentowana w każdej firmie i tak jest także w naszej! jedyni strachliwi to jesteście tylko wy! reszcie ekipy nikt nie musi pomagać bo pracują i cieszą się wynikami smile pamiętacie o o okręcie którym razem sterujemy i o tym była mowa jak jeszcze był inny DS!? czy już zapomnieliście?! może to i głupie ale uważam, że albo wiosłujemy razem albo wypad za burtę! smile