Dodaj do ulubionych

Zakaz handlu w niedzielę jest już w 100% pewny!!

05.05.16, 19:14
Wreszcie zostaną zamknięte w niedzielę te wszystkie molochy i spadną obroty a tym samym skończą się premie i musi dojść do zwolnień !!
Ale najważniejsze , że wreszcie dzięki temu zakazowi rodziny będą mogły wspólnie spędzać czas wolny i będzie większa obsada w pozostałe dni , bo nikt nikomu nie będzie musiał oddawać dnia wolnego a inni wtedy nie będą musieli zapierniczać za tych co pracują w niedzielę !!!
Brawo Prawo i Sprawiedliwość robi wreszcie porządki a wkrótce weżmie się za łamanie prawa w marketach !!!!
Edytor zaawansowany
  • 05.05.16, 19:15
    www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl/artykul/zakaz-handlu-w-niedziele-znamy-szczegoly-projektu
  • 06.05.16, 09:05
    ale przecież ty nie masz własnej rodziny! nie masz żony, ani dzieci... jesteś jak kaczyński i pawłowicz, którzy najwięcej wiedzą o życiu w rodzinie hahahahah dla mnie to głupota, bo wystarczy spojrzeć ilu klientów CHCE robić zakupy w weekendy bo w tygodniu nie mają czasu. Mnie pracowanie w niedziele też odpowiada! wolę mieć w tygodniu wolny dzień, i odciążyć babcię od siedzenia z dzieckiem, mogę coś załatwić itp... ale co ty możesz wiedzieć o rodzinie... gdzieś ktoś kiedyś wstawił link do twojego konta na facebooku to ręce mi opadły...
  • 06.05.16, 18:20
    Odpowiem ci krótko , nie znasz mnie więc nie zabieraj dupowłazie na mój temat opinii!!
    A odnośnie Prezesa Kaczyńskiego i posłanki Pawłowicz nie zabieraj głosu , bo przez takich jak ty o Castoramie pisze się jak o obozie pracy !!!
    A golasem z kredytem na karku będziesz do końca życia i nic ci nie pomoże włażenie w d.. dyrekcji bo zobaczymy co zrobisz jak stracisz pracę ???
    Raczej wierzącym nie jesteś bo nie wiesz czym jest dla Katolika niedziela !!!
    A dla tych co nie mają czasu robić zakupów wielcy biznesmeni mają do tego sklepy internetowe 24 godziny na dobę , tak więc nie pitol że nie można zrobić zakupów bez wychodzenia z domu!!
  • 07.05.16, 09:38
    posunął byś pawłowicz w dupę co?? nie mam żadnego kredytu, w niedzielę biznesmeni nie przyjeżdżają, a mówiąc tak potwierdzasz że nie masz pojęcia o klientach castoramy...
  • 05.07.16, 23:08
    szakal ty jestes pierdolony PISOWIEC ciagniesz druta Jarkowi
  • 08.07.16, 22:01
    Niema co się przejmować tym chamem szakal czy coś tam porostu ignorować prostaka i nie znizac się do bydlaka poziomu
  • 09.07.16, 19:39
    Nie czytam co piszą tacy psychole , bo ich nie brakuje , próbują sobie tutaj wyrzucić z siebie swoje wszystkie niepowodzenia życiowe , bo w realu w większości są nie dopuszczani do słowa i leczą się z nałogu typu alkohol.
  • 13.07.16, 08:33
    Co typ opisuje swoje problemy hahaha
  • 13.07.16, 19:39
    A dorywa się do kompa tylko w nocy , kiedy nie widzi jego stara jak przegląda strony erotyczne zboczeniec!!!
  • 04.08.16, 21:51
    szakal2311 napisał(a):

" Brawo Prawo i Sprawiedliwość robi wreszcie porządki a wkrótce weżmie się za łamanie prawa w marketach !!!! "

Zapomniałeś o " AMEN " .

smile

Zajebołeś tym hasłem jak dzik do paśnika . Buahahahaaaaa.... .

Może najpierw niech się sami wygrzebią z tego co zrobili z TK a dopiero potem zajmą łamaniem prawa w marketach , ok ?

• 20.10.16, 11:52
    Proponuję logicznie powiązać w całość kolejne zdania:
    - zostaną zamknięte w niedzielę te wszystkie molochy
    - spadną obroty
    - skończą się premie
    - musi dojść do zwolnień
    - rodziny będą mogły wspólnie spędzać czas wolny
    No będą mogły. W niektórych przypadkach zapewne całe siedem dni w tygodniu.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • 21.03.17, 19:07
    Wreszcie się doczekalście i niedziele w marketach będą wolne.
    Ale ostatnia niedziele wypadająca przed świętami będzie tylko pracująca!!!
    Wreszcie rodziny odetchną i będą miały czas na spędzenie go wspólnie w gronie rodzinnym.
    Koniec z wyzyskiem!!!
  • 10.04.17, 20:10
    Zobaczymy
  • 28.09.17, 18:25
    Cudowny widok markety budowlane pozamykane w niedzielę od 2018 roku!!
    Wreszcie skończy się wyzysk Polaków przez obcy kapitał , który się bogaci na nieszczęciu Polaków , którzy muszą pracować w niedziele bo inaczej zostaną zwolnieni z pracy !!!!
  • 29.09.17, 11:40
    Wychodzisz chyba z założenia "ja nie pracuje to nikt nie będzie".

btw - jak tam saga sądowa?

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • 29.09.17, 21:08
    W niedziele to się trollu chodzi z rodziną do kościoła anie zapiernicza w markecie budowlanym , no chyba że jest się z Ukrainy i rodzinę się ma w swoim macieżystym kraju!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.