Dodaj do ulubionych

Sprawa do Prokuratury za fałszowanie dokumentu!

17.02.17, 17:10
Dziś w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy III Wydział Karny Marszałkowska 82 , Sędzia zadecydował , że Prokurator będzie prowadził postępowanie karne wobec 3 pracownikom z kadry kierowniczej którzy dopuścili się sfałszowani dokumentu , poświadczenia nieprawdy w Sądzie !
Tak więc Pani A.K , A. R, M.M odpowiecie za swoje czyny a Prawda wreszcie zatriumfuje a wasze miejsce jest za kratami!!!
Serdecznie zapraszamy 20 lutego 2017 roku o godzinie 11 sala 514 na sprawę przeciwko pracodawcy , będą media.
Edytor zaawansowany
  • 18.02.17, 06:36
    "odpowiecie za swoje czyny a Prawda wreszcie zatriumfuje a wasze miejsce jest za kratami!!!" kurwa podajesz kolejne terminy jak macierewicz o helikopterach, a brzmisz jak kaczyński na jakimś wiecu hahahahahah rzeczywistość ucieka...
  • 11.04.17, 22:05
    To już pewne asystentka , dyro i kierownik kłamali i odpowiedzą za to przez Sądem!!!
    Fałszerstwo i zeznawanie pod przysięgą !!
  • 21.02.17, 15:17
    Ja to jestem ciekaw czy kiedykolwiek komunikat z sądu będzie zawierał cokolwiek poza kolejnym terminem bo to tak już ze dwa lata tylko kartki w kalendarzu się zmieniają i coraz bardziej sążniste groźby są wypisywane - tylko efektów coś jakichkolwiek nie widać...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • 18.04.17, 22:03
    Uwaga nie żartujcie sobie z Szakala, byłem na rozprawie i wszyscy wyżej wymienieni siedzą. Dostali po 25 lat ale i tak mieli szczęście bo prokurator żądał dożywocia. Tak słyszałem w kuluarach że szefostwo kingfishera idzie na ugodę z szakalem,ma dostać 100 mld odszkodowania dożywotnio wejście pracownicze do marketu i panadol na ból dupy. Podobno , ale to tylko plotki mają mu załatwić posadę cesarza San Escobaru .
  • 19.06.17, 19:48
    07 lipca zapraszamy na rozprawę przeciwko fałszowaniu dokumentu przez pracowników kadry kierowniczej!
    Będzie telewizja publiczna !
  • 20.06.17, 10:03
    A fałszowanie dokumentu będzie, czy rozprawa bez jego obecności? tongue_out

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.