Dodaj do ulubionych

Castogrypa

07.02.19, 22:17
O co chodzi z tą akcją? Naprawdę szykowana jest jakaś duża akcja na weekend majowy jeśli nie będzie zadowalających podwyżek? Bo podobno na sklepach huczy a pracownicy są bardzo zdeterminowani. Ktoś coś?
Edytor zaawansowany
 • jaskinia74 08.02.19, 07:58
  W Bytomiu na kasach już szaleje castogrypa!
 • castwawa 08.02.19, 09:58
  U nas huczy mocno! Ludzie są zmęczeni i wkurzeni. Wkładają ogrom pracy w przebudowy i wdrażanie SAPa ( w gówniany i chaotyczny sposób przygotowane przez "specjalistów" z centrali ) i liczą, że zostanie to GODNIE docenione. GODNIE!
  Pensje u innych pracodawców rosną a u nas spadły po redukcji niedziel handlowych. Zdecydowanie spadły w porównaniu ze średnią krajową i najniższą. Frustracja rośnie.
  Po świętach może wybuchnąć nie tylko Castogrypa ale prawdziwa Wiosna Castoludów!
 • casto 27.02.19, 23:59
  Ja tam nie słyszałem chociaż oczywiście frustracja jest. Tak jak wyżej wspomniano roboty w huk a na wynagrodzeniach oszczędzają. Na razie kierownicy mocno to odczuli teraz pewnie my. Nie wiem jeszcze jakie to mają być podwyżki ale w nowym sklepie dostaje się na wejście 3k brutto a u nas pracownicy z 10- letnim stażem dostają niewiele więcej. Ciekawe kto więcej daje przy przebudowach i wdrażaniu SAP-a.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się