Dodaj do ulubionych

Prosta koszulka...

18.07.19, 21:59
Dzień-dobry wieczór.

Człowiek wraca z urlopu, pełen nadziei i sił... A tu dzisiaj takie "miłe" zaskoczenie, już w szatni, gdzie nikt nie chce być zaskakiwany! Otóż oprócz żelazka i deski do prasowania (za cholerę nie rozumiem po co nam na PS "dzisiąt" suszarek do prania i ani jednej deski do prasowania do kupienia! Angole nie prasują! Robią to ich talibowie?) stoi dumnie PAROWNICA! Żebym mógł być wyprasowany - bo przecież wiadomo, że jak koszulka wymięta to i obrót mniejszy, a pracodawca DBA! Żelazko to za mało!
A buty śmierdzą, jak śmierdziały ("chyba Tobie tongue_out")... Niskiej jakości trampki, cuchnące po miesiącu używania dumnie parują na szafkach lub w szafkach, a grzyb unosi się niczym pył w trakcie przemarszu wojsk...
Ludzie! Miałby być skrzynki do dezynfekcji obuwia! Z rok temu! Przecież było na spotkaniu rady pracowników! Co się stało? Co poszło nie tak? Parownice były dołączone do jakiejś dostawy towaru z chin? Ja Was bronię, bronię CENTRALI... ale tego się nie spodziewałem... Ostatni bastion padł.

Edytor zaawansowany
  • xelectric 19.07.19, 22:40
    u mnie też stoi... porażka "lepszego środowiska pracy". Trochę już napisałem, ale skasowałem, bo szkoda gadać na co idzie kasa...
  • 8050sucks 20.07.19, 15:16
    Nie ale to jest super absolutnie nie przydatna rzecz.
    Potrzebna nikomu do niczego.
    U mnie jeszcze nie ma ale znam temat.
    Dezynfekcja obuwia? Ale o czym my tu?
    Spróbowałem raz wyprać to się rozlazlo na 100 stron świata. Co miesiąc nowych nie idzie brać bo koszta, więc zostaje chodowac grzybka na stopach w imię zasad.
    Pytałem wiele razy czy mogę sam za swoje zakupić obuwie spełniające wymogi. Nie i penis. Dlaczego? Bo nie i penis.
    Podczas gdy za 200-300 PLN można dostać buty mega lepsze i wygodniejsze. Nie i penis.
    Za to będę mógł wyprasowac sobie parownica szmaty, które nadają się na plandeke do stara.
    Od razu obrót skoczy o 1000%.
    A moje samopoczucie to w ogóle w kosmos uchadi.
  • karozelka 08.08.19, 15:34
    Każde buty by nie pachniały zbyt przyjemnie, w końcu cały dzień w pracy w ruchu. Ja swoje psikam specjalnymi sprayami i dają radę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka