Dodaj do ulubionych

misjafotografia.pl - Jakub Połomski

12.10.15, 22:12
Jakub Połomski - Fotografia ślubna

www.misjafotografia.pl

Od 10 lat fotografia jest moją największą pasją, a jednocześnie wymarzoną profesją. Często podróżuję zarówno w życiu, jak i w fotografii, nie bojąc się nowych wyzwań.

Każde zlecenie traktuję jak misję. Lubię naturalne i spontaniczne ujęcia, które eksponują emocje. Jestem profesjonalistą, ale nie zamykam się w swoim spojrzeniu na świat. Chętnie wysłucham i zastosuję się do Waszych uwag i propozycji.

Podczas fotografowania staram się nie być nachalnym i nie zakłócać przebiegu uroczystości ślubnych. Używam jasnych obiektywów, które pozwalają uchwycić chwile w unikalnej głębi ostrości, a oprócz tego fotografowanie nimi nie wymaga użycia lampy błyskowej np. w kościele.

Pracuję na sprzęcie marki Canon. Posiadam dodatkowy aparat służący jako zapas w sytuacjach awaryjnych. Dysponuję również dronem (np. do robienia zdjęć grupowych z góry).

Nie mam ograniczeń czasowych. Jestem do dyspozycji każdego dnia w tygodniu po potwierdzeniu terminu. Mieszkam w Cieszynie, ale obszarem mojej działalności fotograficznej jest cały świat.

Pytania proszę kierować na adres e-mail mail@jakubpolomski.com lub pod nr tel. +48 883 666 290. Cenę za wykonanie reportażu ślubnego określam indywidualnie.

http://static1.squarespace.com/static/559052fde4b0475f86cccd56/55d267b1e4b0aea2f011a378/561063dce4b0e5d9aa33b5b6/1443914717123/IMG_5039.jpg?format=2500w
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka