Dodaj do ulubionych

Skąd sie bierze niestabilność umysłowa i psychiczn

27.09.10, 15:10
a prezesa Partii inaczej Sprawnych?
Może byśmy się tak wspólnie zastanowili, bo co do faktu ze cierpi na te dolegliwosci to nie ma co filozowac, wystarczy na niego spojrzeć:
www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634210098369062806.jpg
--
No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
tiny.pl/htd75
I nie dostać tytułu idioty wszech czasów!
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Skąd sie bierze niestabilność umysłowa i psyc 27.09.10, 16:23
      Krótko to trauma i brak dopełnienia ego, co jest zjawiskiem związanym z bliźniactwem jednojajowym.

Psychiatrzy napisali na ten temat całe tomy. Ten facet do normalności już nigdy nie wróci tym bardziej że wcześniej też żył wraz z bratem w innej wyimaginowanej rzeczywistości. Początek tego matriksu miał miejsce w dniu kiedy Lech Wałęsa wykopał braciszków z kancelarii.
      • zapijaczony_ryj Re: Mnie interesuje takie zagadnienie: 28.09.10, 11:53
        blind_as_a_bat napisał:

> Pan Prezes powiedział, że w czasie kampanii był w ciężkiej traumie, chwilami ni
        > e wiedział, co się z nim dzieje. I w tej traumie żartował sobie z Oleksego?

A, ze Polska jest najważniejsza to na poważnie, czy tez żartował.
        Tak się zastanawiam, czy on w ogóle wiedział ze kandyduje na prezydenta?
        --
        tiny.pl/htd75
    • gat45 Re: Skąd sie bierze niestabilność umysłowa i psyc 28.09.10, 11:57
      Oj, Ryju.... Bo myślisz, że on powie "dałem się przekonać, że jak będę udawać spokojnego i wyważonego to wygram, a jak się okazało, że nie, to żem się wściekł i udawać przestałem"? Ja bym na to nie liczyła. A w działanie otumaniające prochów nie wierzę w tym przypadku.
      • ploniekocica Re: Skąd sie bierze niestabilność umysłowa i psyc 28.09.10, 12:04
        Obserwowana niestabilność umysłowa i psychiczna jest wynikiem pierwotnej niestabilności emocjonalnej. Kaczyński to nie jest pacjent psychiatryczny to powinien być przede wszystkim i to od dzieciństwa klient gabinetu dobrego psychologa. Bo on z emocjami sobie nie daje rady i te "jazdy", które widzimy są spowodowane właśnie tym nieradzeniem sobie, a nie zaburzeniami psychicznymi sensu stricto.

--
        Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, który ma wizję.
        Fonię niestety też.
      • zapijaczony_ryj Kiedyś tez "żartował" 28.09.10, 12:28
        gat45 napisała:

> Oj, Ryju.... Bo myślisz, że on powie "dałem się przekonać, że jak będę udawać s
        > pokojnego i wyważonego to wygram, a jak się okazało, że nie, to żem się wściekł
        > i udawać przestałem"? Ja bym na to nie liczyła. A w działanie otumaniające pro
        > chów nie wierzę w tym przypadku.

Pamiętasz jak przed jakimiś wyborami powiedział publicznie, ze jak będzie mniej niz 286 (chyba, ale mogę się mylić) mandatów to on poda się do dymisji i odejdzie z polityki. Po przegranych z kretesem wyborach zapytany o to przez dziennikarza odpowiedział "żartowałem".
        Może to żartowniś , a moze jak twierdzi Michnik ...kretyn i idiota?
        --
        tiny.pl/htd75
        • wanda43 Re: Kiedyś tez "żartował" 28.09.10, 14:09
          > Może to żartowniś , a moze jak twierdzi Michnik ...kretyn i idiota?

Jak patrze na pysk, a szczegolnie oczy, to przychylam sie do zdania Michnika. Oczy ponoć sa zwierciadlem duszy. On ma właściwie nie oczy, a ślepka, w ktorych widać złość, podłość i małpią wręcz złosliwość, a w glębi strach. On atakuje ze strachu.
          --
          Pierdykam polityke!
    • 1grzech Re: Skąd sie bierze niestabilność umysłowa i psyc 29.09.10, 09:14
      Już pobieżna analiza każe sie także zastanawić nad tak wielką nieprzychylnością narodu do opisywanej postaci, a dokładniej czy onej nieprzychylności na długo jeszcze starczy.
      Pozwoliłem sobie pofantazjować i pomyśleć co by było gdyby zamiast Jarka był ktoś "normalny" i ...
      o zgrozo, zobaczyłem takie rozluźnienie sceny politycznej, że już ani PO ani PiS na niej znaczących ról odgrywać nie mogły, a każdy wariant władzy wymagał szerokiej koalicji okupionej nikczemnymi kompromisami. Sam już nie wiem, czy nie lepiej żeby Jarek pozostał jaki jest i tu gdzie jest? Czy zamiast naprawiać jego mroczną wizję spiskowej teorii historii, lepiej kciuki trzymać żeby mu się nie odmieniło? Oczywiście bacząc, coby nie oswoić się z myślą o jego istneiniu w sposób przyjęty dla zjawisk normalnych.
      • zapijaczony_ryj Kiedy Oni usiłuja mu odmieniać, robiac mu co jakiś 29.09.10, 15:39
        1grzech napisał:

> Już pobieżna analiza każe sie także zastanawić nad tak wielką nieprzychylnością
        > narodu do opisywanej postaci, a dokładniej czy onej nieprzychylności na długo
        > jeszcze starczy.
        > Pozwoliłem sobie pofantazjować i pomyśleć co by było gdyby zamiast Jarka był kt
        > oś "normalny" i ...
        > o zgrozo, zobaczyłem takie rozluźnienie sceny politycznej, że już ani PO ani Pi
        > S na niej znaczących ról odgrywać nie mogły, a każdy wariant władzy wymagał sze
        > rokiej koalicji okupionej nikczemnymi kompromisami. Sam już nie wiem, czy nie l
        > epiej żeby Jarek pozostał jaki jest i tu gdzie jest? Czy zamiast naprawiać jego
        > mroczną wizję spiskowej teorii historii, lepiej kciuki trzymać żeby mu się nie
        > odmieniło? Oczywiście bacząc, coby nie oswoić się z myślą o jego istneiniu w s
        > posób przyjęty dla zjawisk normalnych.

czas lifting , a on z uporem maniaka za jakiś czas wraca do wersji pierwotnej
        --
        tiny.pl/htd75
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka