Dodaj do ulubionych

Zapraszam Was do "Trójki"

27.10.10, 20:27
Porzućcie wszystkie zajęcia, którym sie teraz oddajecie, włączcie sobie Program Trzeci i słuchajcie razem ze mną.
--
Chodzenie po bagnach wciąga.
Obserwuj wątek
  • jola.iza1 Re: Zapraszam Was do "Trójki" 27.10.10, 20:43
   Dzięki wielkie:)
   -
   Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy.
   -Tusk
  • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 07.07.16, 20:17
   Dziś ze słuchaczami pożegnał się kolejny redaktor :(

   Słuchałam zażartej dyskusji o TK i nagle - dziękuję za 15 lat :(

   Będą ich tak wycinać po kolei, aż skończą na Panu Mannie.
   Słów brak na tych zapyzialców.

   P.S. Oczywiście na stronie Trójki próżno szukać tej informacji, że już o kilku słowach podziękowania za jego pracę nie wspomnę. Gumofilcowa elegancja.
   • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 02.03.17, 16:28
    I Marka Lehnerta nie ma już. Akurat nie był moim ulubieńcem, ale z Trójką związany od 23 lat był jednym z "domowników". Zawsze uważałam, że kogo jak kogo, ale rzymsko-watykańskiego korespondenta KAI, który z najwyższym szacunkiem wypowiadał się o Kościele, nie ruszą. Ruszyli, bo śmiał niepochlebnie wypowiadać się o ojcu Muchomorze.
  • 99venus Nie słucham Trójki 29.08.16, 10:20
   Mniej więcej trwało to miesiąc zanim zorientowałem się,że nie ma już III Programu.Najpierw pojawiły się nowe głosy z charakterystyczną dla ćwierćinteligentów nieznajomością języka polskiego.Dukanie połączone było z zupełnie nowymi tresciami,symbolem tego jest poranna audycja Pawła Lisickiego.Kiedyś rozpoznawałem program po głosie prowadzących dziennikarzy.Dzisiaj znajomych głosów już niewiele.Nawet muzyka zmieniła się radykalnie.
   To już koniec.
   Została tylko stypa.
   --
   Paranoja i Schizofrenia zalały kraj......
  • ave.duce Jethon o "Trójce" 05.12.16, 10:26
   ... W przeszłości bywały różne ingerencje, ale takiej hucpy jak teraz, to jeszcze nie widziałam.

   Jest cała rzesza zmienników.

   Tak. Wszędzie są Misiewicze, ale w mediach jest to znakomicie widoczne. Bo słychać nie tylko to co mówią,
   a tu mamy wiele oczywistych zastrzeżeń do treści, to jeszcze słychać jak mówią. Wspomniałeś wcześniej o profesjonalizmie dziennikarzy Trójki, o języku jakim się posługują. No właśnie, zwróć uwagę, Misiewicze na ogół nie tylko nie znają się na radiu, nie tylko wykonują polecenia mocodawców w doborze treści, ale też nie mówią zbyt poprawnie po polsku. Tak na marginesie zastanawia mnie, jak można tak ostentacyjnie podkreślać swój patriotyzm i równocześnie mówić „wziełem” , czy rok „dwutysięczny szesnasty”. A może prawdziwy patriota zwolniony jest z nauki języka polskiego? Jednak w radiu pewne błędy są dyskwalifikujące...

   --
   Precz z kaczyzmem i demokraturą!
   Forum ze Dworum/Freedom
   • trusiaa Re: Jethon o "Trójce" 05.12.16, 11:39
    W nowej Trujce pojawiło się kilka nowych audycji, które najwyraźniej są w całości nagrywane wcześniej i montowane, prowadzący czytają pytania z kartki, cała rozmowa z gośćmi jest kontrolowana, a rozmowy ze słuchaczami telefonującymi do studia brzmią tak mniej więcej:
    - Co Pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
    - Piosenkę Pana Koracza o zdrowiu bym chciała najbardziej usłyszeć.
    - Tak się szczęśliwie składa, że mamy Pana Koracza na sali!


    Drewno, jak z najzapyzialszych czasów słusznie minionych.
    Minionych... taaaa.
  • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 04.03.17, 12:08
   Wczoraj Godzina prawdy Michała Olszańskiego - zaprosił dwie siostry zakonne. Zmroziła mnie wypowiedź jednej z nich - na pytanie, czy jako młode siostry chciały właśnie w taki sposób pomagać ludziom (w zakonnym ośrodku opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi) odpowiedziała ze śmiechem - a czy nas ktoś pytał o zdanie? Zostały po prostu skierowane do tej pracy i już.
  • erte2 Re: Zapraszam Was do "Trójki" 09.09.18, 11:35
   damakier1 napisała:
   Zapraszam Was do "Trójki"

   Może tam gdzie jest teraz można posłuchać tej dawnej "Trójki"? Bo są tam już Jerzy Markuszewski, Maria Czubaszek, Jerzy Dobrowolski, Witold Pograniczny, Roman Waschko, Maciej Zembaty, Marian Kociniak, Jerzy Janicki, Wojciech Pokora, Agnieszka Osiecka.... Długo by wymieniać tych wszystkich dzięki którym "Trójka" była "Trójką" której słuchało się w sobotnie wieczory, niedzielne przedpołudnia, podczas poobiedniej sjesty, i w ogóle wszędzie i zawsze.
  • ave.duce Re: Zapraszam Was do "Trójki" 15.09.18, 06:19
   Udział Trójki pod względem słuchania w okresie od czerwca do sierpnia 2018 roku w grupie wiekowej 15-75 lat:

   5,6 proc. - to najniższy wynik słuchalności tej stacji w historii badania rynku radiowego w Polsce
   --
   Precz z kaczyzmem i demokraturą!
   Forum ze Dworum
   • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 15.09.18, 06:57
    W widełki wiekowe tej grupy się łapię jak najbardziej i obawiam się, że swojom osobom powiększam grono statystycznych słuszalców obecnej Trujki. Zawsze brzęczy mi w tle, ale stosuję wypróbowaną metodę: redaktor(ka) ulubiony - słucham uważnie i się napawiam, ktoś pokroju lizuska Lisickiego - jednym uchem słucham, żeby znać plany wroga, Cejrowski - wyłączam zawczasu, żeby mi eteru nie uświnił. Przez tego ostatniego @%&*! znielubiłam muzykę kubańską - źródło pociechy, radości i optymizmu :(
    • erte2 Re: Zapraszam Was do "Trójki" 15.09.18, 14:20
     trusiaa napisała:
     Zawsze brzęczy mi w tle, ale stosuję wypróbowaną metodę: redaktor(ka) ulubiony - słucham uważnie i się napawiam,

     Problem w tym że tych redaktorów już praktycznie nie ma. Z tych dawnych jeden Mann jest o.k., a reszta już jest mało strawna (na czele ze Strzyczkowskim, "od zawsze"włażącym w dupę temu kto rządzi) Nawet tzw. muzyczni (może z wyjątkiem Niedźwieckiego) już są mało strawni; Kydryński ze swoją pensjonarską egzaltacją (choć muzykę "puszcza" niezłą), a nawet matuzalem Piotr Kaczkowski który na siłę robi z siebie rockandrollowca (w tym wieku wychodzi to Jaggerowi, ale to ewenement).
     Owszem, jest trochę tych takich ze starych, dobrych czasów (np. Jan Ptaszyn Wróblewski) ale śmierdzące dodatki w rodzaju Lisickiego, Karnowskiego, Cejrowskiego czy Wolskiego (który powrócił do "Trójki" na swoje ulubione stanowisko I Sekretarza) psują całą resztę i czynia ją niestrawną
     • man_sapiens Re: Zapraszam Was do "Trójki" 16.09.18, 22:33
      Widzę że widzisz Trójkę podobnie do mojego widzenia. Troszkę bym dodał - ja zacząłem słuchać Gacek i jej muzyki - jest inna od tego co zawsze lubiłem i może dlatego ciekawa. No i Hirek Wrona plus Waglewscy. W sumie uzbiera się tego tyle, że codziennie da się czegoś słuchać przez 1-2 godziny. Ale to nie to, co było, nawet wtedy, kiedy SLD postanowiło skasować 3 (Wtedy nawet Niedźwiecki odszedł) nie było tak tragicznie. A tak luksusowo było z "tą" Trójką - rano, gdy się budziłem a zwłaszcza kiedy wsiadałem do samochodu włączałem ją. Dało się słuchać niemal bez przerwy i w całej Polsce. A teraz - czego słuchać panie prezydencie? Złote przeboje nudzą i oprócz muzyki chciałoby się posłuchać ciekawych reportaży i dobrej konferansjerki. TOK FM - niby ok, ale nie wytrzymasz dłużej niż pół godziny no i profil tak bardzo przypomina Wyborczą z jej główną wadą - propagandowym posmakiem (w słusznej sprawie ale nie mój gust). Co zostaje - jest kilka lokalnych stacji na niezłym poziomie, np. Radio Katowice - ale ja jeżdżę po całej Polsce, taką mam pracę. USB z tym co tam powgrywam - ale to tylko muzyka no i kręcenie się w kółko we własnym sosie. Audiobooki - to akurat niezłe, ale radia też potrzeba do życia.
      Jeżeli jest jakiś Bóg, to niech pokarze PiS.
      --
      Do języka polskiego trafiały różne postacie, np. "plecie jak Piekarski...". Proponuję: KŁAMIE jak Morawiecki. Leszek Balcerowicz
      • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 17.09.18, 07:09
       Tak już mam, że się przywiązuję i dla tych kilku(nastu) przyjaciół z radia, którego słuchało się w domu od zawsze, nie odejdę dlatego tylko, że paru Lisickich, Cejroskich i Skrzyczkoskich stara się stację ukochaną zohydzić, zatłuc. Dopóki jest kogo słuchać, trffać będę, jak przy ciężko chorym bliskim, co może nie jest taki piękny i mądry jak kiedyś, ale kto wie? Może kiedyś się wykuruje i jeszcze ho ho: będzie normalnie i przepięknie.
      • scoutek Re: Zapraszam Was do "Trójki" 17.09.18, 08:21
       Man, mnie się wydaje, że Marek N odszedł z trójki za poprzedniego rządu pis, w 2005 roku. Do Złotych przebojów. A nie za SLD
       Ale może się mylę

       --
       z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
       moviemovie.blox.pl
       • erte2 Re: Zapraszam Was do "Trójki" 17.09.18, 22:34
        scoutek napisała:

        Man, mnie się wydaje, że Marek N odszedł z trójki za poprzedniego rządu pis, w 2005 roku. Do Złotych przebojów. A nie za SLD. Ale może się mylę.

        Nie mylisz się; został w pewnym sensie zmuszony do odejścia przez niejakiego sobalę któremu przeszkadzało jego "wyjście z szafy". A za SLD odszedł Mann, ale nie dlatego że go ktoś wyrzucał, ale pan Wojtek chciał spróbować założyć własne radio. Nie wyszło, więc wrócił.

        P.s. A kto jeszcze pamięta "Magazyn krasnoludków" Janickiego i Kudelskiego? A "Jarmark Cudów" ? Ale to oczywiście nie "Trójka"; tak mi się przypomniało....

  • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 08.10.18, 13:46
   Brakowało mi ostatnio Natalii Grzeszczyk, która od kilku lat, najpierw z Arturem Andrusem, a po jego odejściu sama, prowadziła Powtórkę z i Akademię Rozrywki. Sądziłam, że lada moment wróci - z urlopu? zwolnienia chorobowego? Od jakiegoś czasu zastępował ją Łukasz Szwed. Różnica kolosalna, bo ten ostatni ma lekkość i wdzięk tłuczka do kartofli, a jego wybory materiałów archiwalnych są zadziwiające - nie miałam pojęcia, że takie nędzne ramoty są w radiu przechowywane, ani, że np. Jan Pietrzak wielkim artystą jest, dlatego nie mogłam się już doczekać powrotu dawnej prowadzącej. I guzik. Została zwolniona pierwszego października.
   We wrześniu odeszli z Trójki Łukasz Karusta i Agnieszka Stępień.
   Nie mogę patrzeć, jak dobrozmianowcy zarzynają po kolei wszystko, co lubiłam, co było dla mnie ważne.
   • 99venus Re: Zapraszam Was do "Trójki" 08.10.18, 16:43
    Szkoda czasu na słuchanie tego chłamu.

    --
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
    Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
    Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
    • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 09.10.18, 08:48
     Wyobraź sobie, Venusie, sytuację, w której odkrywasz, że Twoja ukochana nie nosi już staniczka, bo oto przyszedł jakiś centralny dobrozmianowy wyrównywacz i nakazał jej zakładanie biustonosza, zapowiedział też, że za chwilę zacznie obowiązywać nakaz noszenia biusthalterów.
     A Ty, wiedząc, że na reformę podłą nie masz najmniejszego wpływu, ale pamiętając, że:
     "STANICZEK - piękne słowo oddające wdzięk, lekkość, czułość, ciepło, piękno tego co STANICZEK kryje. i jeszcze: "piękno aby mogło być podziwiane winno być prowokacyjnie zakryte", nie oglądałbyś tego, excusez le mot, "chłamu", czy czekałbyś cierpliwie, acz z utęsknieniem, że nadejdzie dzień, kiedy piękno odzyska właściwą oprawę?
     • 99venus Re: Zapraszam Was do "Trójki" 09.10.18, 10:04
      Argument zabójczy ale faktem jest,że jak pomyślę,że mógłbym włączając III program usłyszeć chamstwa i głupoty wypowiadane przez Cejrowskiego lub słodko-mdławy propagatora pisich podłości Lisickiego to wybieram nagość.
      Ja mam czas,jestem cierpliwy,poczekam aż piękne,prowokacyjne okrycie powróci.
      Muzyki słucham przez internet lub z płyt.
      ps.
      cytatem mnie wzruszyłaś


      --
      Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
      Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
      Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
       • 99venus Re: Zapraszam Was do "Trójki" 09.10.18, 13:06
        Nie jestem królową Wiktorią,uszy i oczy mam otwarte.
        Nic nie będzie zapomniane,nic nie będzie wybaczone.

        --
        Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
        Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
        Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
  • ave.duce (nie) Zapraszam Was do "Trójki" 19.01.19, 10:47
   Trujka dzisiaj: w czasie uroczystości pogrzebowych - zbiórka na hospicjum. TYLKO. Ani słowa o WOŚP.
   --
   "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
   > K. Jarosław

   Forum ze Dworum
   • 99venus Re: (nie) Zapraszam Was do "Trójki" 19.01.19, 12:42
    Mali ludzie z zagubioną godnością.

    --
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
    Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
    Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
  • trusiaa Re: Zapraszam Was do "Trójki" 13.12.19, 10:01
   Bukartyk u Pana Manna zaśpiewał dziś min.:
   Dwie wieże,
   burdelik,
   i to dumne zwierzę,
   chyba orzeł bielik?


   W refrenie było o nowomowie obateli i o kotwicy na bejsbolu i skarpecie.

   Aha. Tegoroczny Karp wyszedł nabotoksowany jak aniołki Glapińskiego, cały cudny, plastikowy i zupełnie nietrójkowy (sorki za rym), bo wykonany przez profesjonalnych artystów. Puścili to dzieło parę razy, dodali komentarze służbiście zachwyconych "dyżurnych słuchaczy".
   Od kilku dni zamiast tego stwora nadają stare fajne wersje w wykonaniu całej ekipy :)

   Np. taką o z 2003
   .
   Jakby cieplej się zrobiło i jaśniej?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka