Dodaj do ulubionych

Zamieja i zawiecia śnieżna!

14.12.10, 21:54
Nie macie pojęcia dobrzy ludzie, jak okropniasta jest w Szczecinie zamieja i zawiecia śnieżna.
Wypuściłam sie z Wronką na wieczorny spacer do pobliskiego parku i powiadam Wam, w pewnej chwili żałowałam, że kompasu ze sobą nie wzięłam, bo jakowyś tuman śniegowy nas obsypał, wiatr tym zakręcił i nic nie było wiadomo - gdzie przód, dzie tył, w która sronę do domu trzeba iść. Na szczęście Wronka nosem mocno pokręciła, azymut chwyciła i szczęśliwe do domu niczym dwie bałwanice się doturlałyśmy.
Teraz Wrona pochrapuje zwinięta w czarny kłębuszek na fotelu, ja sobie słucham koncertu Sojki i łażę po forumach i pełnię szczęścia zakłóca mi tylkoleciutki smrodek płynący od komputera. Któryś z kotów obsikał dziś monitor. Trwa śledztwo, który, ale żaden sie nie przyznaje. Chyba powołamy specjalną komisję.
--
Chodzenie po bagnach wciąga.
Edytor zaawansowany
  • trzecikot 14.12.10, 22:12
    I dobrze ci tak! U mnie zawiało, ale nie zamiotło. Trójmiasto zakorkowane na amen, Frania ma rujkę i chyba jej dzisiaj zafunduję survivalowy nocleg na balkonie, bo słabnę...
    --
    Do deski deska i jest imprezka!
  • ave.duce 14.12.10, 22:17
    damakier1 napisała:

> Chyba powołamy specjalną komisję.

Zgłaszam się na członka korespondencyjnie wspierającego zaocznie.
    Ale z góry uprzedzam > będę PRZESŁUCHIWAĆ jak Komisja ds. Blidy niejaką Kempę Beatę jako prawnika. Pasuje?
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
  • trzecikot 14.12.10, 22:27
    Nie pasuje. Kempa Beata jest takim samym prawnikiem, jak pani Zosia, co uczciwie odśnieża nam chodniki, jest operatorem ładowarek czołowych podsiębierno-nasiębiernych.
    --
    Do deski deska i jest imprezka!
  • ave.duce 15.12.10, 13:16
    Ale to ona była przesłuchiwana niczym w UB albo na Gestapo jako 13-letnia dziewczynka-prawnik ;)
    --
    @ nie chce mi się @
    Freedom > Forum ze Dworum
  • damakier1 15.12.10, 00:22

ave.duce napisała:
    > Zgłaszam się na członka korespondencyjnie wspierającego zaocznie.

Bardzo dziękuję za chęć pomocy, ale jak zapowiedziałam, że do komisji wezmę posłanki Kempę i Wróbel, natychmiast przyznały się wszystkie trzy.

--
    Chodzenie po bagnach wciąga.
  • ave.duce 15.12.10, 13:18
    Jakaż siła wyobraźni u tych naszych "mniejszych".
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
  • olga_w_ogrodzie 14.12.10, 23:29
    ciekawość co też się jawiło na ekranie monitora tego w czasie obsikiwania.
    bo, być może obsikiwacz/czka miał/ła słuszną rację wykonując olanie.
    może tam akurat fotka to tego owego odrażającego osobnika była wyświetlaną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka