Dodaj do ulubionych

Po co się chować po co się kryć.

12.01.11, 18:21
Wątek donosicielski zakładam
i korzystając z tego iż wątek już jest.
Donoszę na Ave, że wprowadziła mnie (swoją opieszałością) w błąd i teraz muszę dwie herbaty wyżłopić co się niekorzystnie na moim pęcherzu odbić może.
--
Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: Po co się chować po co się kryć. 12.01.11, 18:30
      Zawsze chciałam to zrobić, ale się bałam, teraz wolno - a co mi tam!
      Donoszę, że w wyniku podpuchy zostałam wystawiona, wykorzystana w celu prywatnym i porzucona na środku wątku, pod gwiazdami, jak ta durna!
      I Ave to uczyniła - żeby była jasność w tym temacie.
    • ta Re: Po co się chować po co się kryć. 12.01.11, 23:28
      Donoszę uprzejmnie, że wielgus wywołał u mnie zobrzydzenie do ryby pikling, którą to rybę posiadałam we wdzięcznej pamięci. Naraził mnie też na szok estetyczny opisując zbyt dokładnie druta przez rybę przebiegającego, nie mówiąc już o jej martwym oku.
      Dlatego donoszę.
      • trusiaa Re: Po co się chować po co się kryć. 13.01.11, 11:06
        O Ta Ta! Spieszę donieść, że osoba ukrywająca się pod nickiem Ta weszła w jego posiadanie w podejrzany sposób - zapewne pokątnie. Okoliczności tego faktu powinna wyjaśnić Speckomisjaśledcza pod światłym przywództwem naszej Prezydent Pani Gat, Prawej, a z Lewej Sprawiedliwej.

Z poważaniem,
        xxx
        • ta Re: Po co się chować po co się kryć. 14.01.11, 00:09
          trusiaa napisała:

> O Ta Ta! Spieszę donieść, że osoba ukrywająca się pod nickiem Ta weszła w jego
          > posiadanie w podejrzany sposób - zapewne pokątnie. Okoliczności tego faktu powi
          > nna wyjaśnić Speckomisjaśledcza pod światłym przywództwem naszej Prezydent Pani
          > Gat, Prawej, a z Lewej Sprawiedliwej.
          >
          > Z poważaniem,
          > xxx

:) uprzejmie donoszę, że już czytałam na FK, że takiego nicka być nie może, że to niemożliwym jest i że z tym w związku jestem samym Michnikiem Adamem. Niezwyle mile tym połechtana mam pełną świadmość, że Michnik Adam mniej. Niemniej nick posiadłam w sposób legalny, aczkolwiek niebanalny ;) i będę go piersiami bronić swemi przed wszelkim donosem i pomówieniem. Uprzejmie donoszę przy okazji, że donos na trusięę złożę w stosownym czasie i MIEJSCU.
          Ta_ donieśnięta
    • ploniekocica Re: Po co się chować po co się kryć. 13.01.11, 14:11
      Donoszę, że Ave donosi, iż ktoś na nią donosi, ale nie donosi, co ten ktoś donosi.
      W związku z tym czuje się niedoinformowana, żeby nie powiedzieć: poczęta, ale niedonoszona, znaczy niedoniesiona. I w ogóle mam dysonans poznawczy w temacie donosu.
      --
      "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
    • tw_wielgus Re: Po co się chować po co się kryć. 19.01.11, 13:46
      Niniejszym donoszę na siebie. W dniu dzisiejszym zjadłem obiad składający się z dwóch dań ( zazwyczaj jem tylko drugie). Samodoniesienie popełniam dlatego, iż wywołało to we mnie wyrzuty sumienia.
      Na swoje usprawiedliwienie, (chociaż wiem że nic nie jest w stanie usprawiedliwić tego nikczemnego czynu) mam tylko to, że byłem b. głodny i posiadam szczerą chęć poprawy...
      --
      Żadna dziewczyna nie da Ci tego, co oferują Ci klocki „Lego”!
    • ave.duce To ja se doniesie na Olgę, która 24.02.11, 19:11
      jest w ogrodzie i całkiem niezdecydowana jakaś.
      W jednym miejscu domaga się ograniczenia > "nie tylko o tym panu i ludziach jego",
      a sama wprowadza motywy kacze do lepiejów w temacie gacie! To jak to ma być? Donoszę.
      --
      @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
      „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
      > Forum ze Dworum/Freedom
      • ta Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 00:56
        To ja w sprawie doniesu na Olgę. Otóż, jak kto ogród lubi/kocha/szanuje, to w zimowy czas go nosi tak, że pod lutego koniec i w ogólności na przednówku gotów w donicach wewnątrzdomowych pazurami ryć, tak mu za ziemią cni się.
        Coś o tym wiem, więc donoszę, że można z tej tęsknoty niezdecydowania dostać w innych tematach. Znaczy rozedrgać się.
        Donoszę, że Olgę rozumiem. Przepraszam uprzejmie, że ten donies mało donosicielski jest.
        Się poprawię.
        • olga_w_ogrodzie Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 01:56
          upszejmie donoszę, że miałam na tę Tą donieść, że Dama na nią doniosła,
          że ta Ta się kłóci.
          ale nie doniosę, bo ta Ta miło na mnie doniosła
          przeciwstawiając swój donos donosowi na mnie przez tę podłą Ave.

oczywiście, że jestem rozedrgana zez powodu, że szczypior z cebuli oras czosnku co rósł na parapecie już zjedzony prawie i siem zastanawiam czy trzy opakowania różnych rodzajów bazylii / w tym tej buraczkowej też/ to już wsadzać we donice czy czekać na wiencej słońca.

donoszę, że Ta powód zapętlenia w sprawie kaczyzmu rozumie,
          a zbrodnicza Ave we wcale nie rozumie, że ziemia może paść na mózg tak,
          że się aż rozedrguje i zapentla cały świat.

--
          Forum bez cenzury ? - tylko w Cafe DEPRESJA pod szczurem
          Psychologia, psychiatria - forum Schizofrenia
          • ave.duce To ja uprzejmie doniosę, że 25.02.11, 10:22
            moja podłość nie zna granic, o!
            Taka samokrytyka.
            Czy nadam się do Pi$u?

w podpisie > Nieznana Sprawczyni CuKo...
            --
            Dlaczego ja nie mam wątpliwości, kto jest godzien mojego głosu? (...)
            Dlatego, że nie mam kompleksów na punkcie swoich zdolności rozumowania
            > autorka > anwad
            Freedom > Forum ze Dworum
        • ave.duce "ten donies mało donosiciel ski jest." > 25.02.11, 10:20
          bardzo mało, w zasadzie fcale.

> Się poprawię.

No ba! Obowiązkowo, WSIe czekają ;)
          --
          > autorka > anwad
          • ta Re: "ten donies mało donosiciel ski jest." > 10.03.11, 00:12
            Uprzejmie doniesłam i umieszczam, że mię się komp odetkał wreście i hulam dając upust.
            Dziękuję Oldze za wdzięczność i donoszę, że nikt poza nią tutaj tego uczucia w sercu nie ma za grosz. Dlatego jej życzę dorodnego szczypiora, ale Ślepemu to już wcale, bo mię pomawia o pazerność na piniędze. On mię pomylił w tym temacie z Damą, ale donaszać nie muszę , że on ślepy, bo się wie.
            Jemu się wszystko z Damą kojarzy i chyba podejrzewam. Przez to macha połami jak potłuczony i niby futerkiem się maskuje, ale to nieprawda. Bo niby dlaczego, że niby od samego futerka grawitacja u Damy przestaje działać ? To jest podejrzane i radzę to prześwietlić.
            Dalej będę donaszać i wykazywać się czujnością. W zakresie Ślepego i Damy w szczególności na okoliczność machania. Dziękuję bardzo.
      • olga_w_ogrodzie Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 01:44
        z całom uprzejmościom donoszę na TW Wielgusa po pierwsze.
        a to zez powodu, iż założył mątek któren mnie wypełnił antysennym rozpukiem.
        se żem w mątek ten nie właziła dajonc siem intuicji mej przecudnej, wrodzonej kierować sprawnie i pszeczuwajonc, że może tu jakieś złe czyhać.
        ale się jednak zaplątałam, wlazłam i mnie wszystkie donosiciele tutejsze
        wytronciły z renki plany iścia spać.
        a Nietoperz jeszcze odkrył poły i siem na golasa pokazał, o czym też donoszę.

ponadto donoszę na Ave, że mi tu kaczyzm w lepiejach wytyka,
        jak sama mię najpszód przekonała, że celem naszym bardzo głównym jest kaczyzm
        wysłać do kanału.
        a jakżem jej rację przyznała i pięknie w lepiejach wtykałam prezesa w kanał,
        to mię ona - Ave ta wytyka moje wtykanie.
        to podłe jest oraz zarówno zbrodnicze.

i jeszcze donoszę na Trusię, która zafsze coś wynajdzie i umieści.
        siem fszystkie podówczas cieszom, a ja biedna, szara myszka się natenczas przyoblekam w złe mniemanie o sobie, bo nie umiem tak rychło wynajdywać i wklejać.

to donosiłam ja - życzliwa
        --
        • blind_as_a_bat Donosze, ze odkrylem w wyzszym celu! 25.02.11, 07:27
          Aby Damie piersi nie obwisły od tych medali cholernie ciezkich. Po widoku sie podniosly natychmiastowo! Glodnemu chleb na oczach => mam futerko!
          Olga zazdrosna jest o caloksztalt, donosze gratisowo, nie tak jak Ta, ktora nic tylko forsy sie domagajaca jest.
          Milo bylo doniesc.
          --
          http://www.wpk.p.lodz.pl/~jsuch/emots/3/bat2.gif
        • ave.duce "zbrodnia to niesłychana... 25.02.11, 10:24
          ... oj, danaż, moja danaż" > ha!
          Donoszę, że Olga może mi naskoczyć na puklerz.
          Dziękuję.
          Kłaniam się.
          Anonimowo!
          --
          > autorka > anwad
        • trusiaa Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 12:38
          olga_w_ogrodzie napisała: i jeszcze donoszę na Trusię, która zafsze coś wynajdzie i umieści.
          siem fszystkie podówczas cieszom, a ja biedna, szara myszka się natenczas przyoblekam w złe mniemanie o sobie, bo nie umiem tak rychło wynajdywać i wklejać.

Donoszę, że się cieszyć nie ma z czego, gdyż zafsze coś wynajdzie i umieści to ciężka harówa na ugorze jest, chociaż za piniędze :) Ave mię płaci, Wielgus, Gazeta, różnie - jak podleci.

Z myszamy to ja bym ostrożnie, bo jedna, latająca, a i ślepa przy tem, chiba na Forum wystarczy - jak nie, to się siłe fachowo, futerkowo wpuści i... no.

• damakier1 Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 12:45
            Tera nie donoszę, tylko najuprzejmiej zapytotywuję - Trusiuu najkochańsza, jak to się robi, żeby tu jakie piniędze płacili?

Ps. Jednakowoż donoszę, że przez cały ten mątek ja żem na Ciebie nie doniosła nic, a nic!
            --
            Chodzenie po bagnach wciąga.
            • trusiaa Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 13:00
              Donoszę, że się szantażuje, śmieszy, tumani, przestrasza - w zależności od zamówienia, potrzeb i ambicji.

P.S. Gdyby nie zdradziecki a podły charakter tego wątku, jak nic padłabym nosem w Twój biust Damo Najdroższa, żeby załkać ze wzruszenia i wdzięczności.
              • olga_w_ogrodzie Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 18:48
                czcigodnie donoszę, że Damka z Truśką się użalają i włażą se nawzajem bez wazeliny.
                a Damce i tego mało, bo istnieją przesłanki pozwalające domniemywać, że się na pewno jeszcze by chciała całować z osobą Nietoperza tak mocno jak nie wiem co.

dodam też, że mają, Damka z Truśką, postawę szczwaną i roszczeniową.
                jedna opowiada jaką to ma pracę ciężką ze zwynajdywaniem i wklejaniem i, zapewne, wciąż czyha, by się nad nią użalać, a druga wciąż się piekli w sprawie kredytów.
                prawdopodobnym też jest, iż Damka niby przyrodzie przyjazną, ale rozsad nie robi.
                ani nic roślinnego.

zaznaczam też, że Ave mi proponuje rzeczy brzydkie i mnie wyszydza każąc skakać sobie na puklerz.
                dobrze wie, że nie doskoczę, więc to jest po prostu obrzydliwe poniżanie mojej osoby.

a Nietoperz sobie kpiny robi cynicznie oświadczając, że pod rozchylonymi poły nie jest goły tylko w sierści.
                każdy głupi wie, że taka sierstka u Nietoperza nie ukryje nagiej prawdy.
                --
                • ave.duce Re: To ja se doniesie na Olgę, która 25.02.11, 19:06
                  Donoszę, że teraz sobie idę, ale co się odwlecze, etc., doniosę, ani chybi!
                  --
                  > autorka > anwad
    • damakier1 Re: Po co się chować po co się kryć. 25.02.11, 10:59
      Po primo pierwsze donoszę, że jeden jedyncy Nietoperek mnię rozumie i wspiera bohatersko na mrozie poły swe rozchylając. I wszyscy możemy mu zawdzięczać, że piersi me niejeden ciężar jeszcze dziarsko unieść są w stanie, co Kierownictwu dyskretnie sugeruję.

Po drugie primo donoszę, że niejaka Olga na pierwszy zew za oknem głowę straciła i na tle szczypioru ku tej Tej się obróciła zapominając, jaką ma najprawdziwszą przyjaciółkę od przyrody zwłaszcza futerkowej. W ztaraceniu tym zamiast na Tą donieść, to przeciwnie odniosła.

Po trzecie primo donoszę, że choć Ta me dobre chęci wyszydziła kredytu w szwajcarach przebiegle unikając, to i tak mi głupio za to, co mi sie w sprawie wiadomej torby wypsło i gdyby się Ta do mych przeprosin odniesła, by mi ulżyło.

--
      Chodzenie po bagnach wciąga.
    • ave.duce Donos na tę, co donasza... 12.03.11, 09:59
      medale, czyli na Damę, ha! ha!, Kier1...

Najpierw się awanturuje w nowym własnym mątku, a teraz buzia w ciup!
      Donoszę, że pewnie bagna ją wciągły na ament.

To pisałam JA.
      --
      "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
      Prezes Jarosław K.
      Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
      • trusiaa Re: Donos na tę, co donasza... 23.03.11, 08:02
        Apropos medali!

chciałabym ubiegać się o order/medal kolejny.
        drugi
        z powagą
        Olga z chaszczy

Jakie te ludzie pazerne, a niewyżyte tera so! Jeszcze jednego nie odebrała, a już pod drugi biust wypina?!
        No, myly Państwo, to się nie mieści normalnie!
          • ta Re: Donoszę, komu i gdzie trzeba, że 15.04.11, 01:25
            O to to!
            Taka Dama to urodziła się na ten przykład dla śmietanki spijania, wygląda mi na to, donoszę.
            Że niby rozdaje ordery, medale i insze, ale pilnie swego biustu pilnuje, coby na nim świeciło i dzwoniło najwięcej. Wszystkie tu skorumpowane przez niom som, medaliki pochowały i milczom zaklęcie. I donoszę jeszcze, że nazwa Kapituły nie do spamiętania i dla zamydlenia.

Donoszę jeszcze, bo mi dobrze idzie, że jestem w K., jutro poczynię zakup maszyny do baniek i dam upust. Nie wykluczam, że upuszczę pod wzgórzem W.

Mam nadzieję, że Szanowna Derekcja doceni mój wsad.
            • damakier1 Re: Donoszę, komu i gdzie trzeba, że 15.04.11, 09:41
              No Ludzie!!!
              A ja tę Tą Złotym Sercem na Dłoni udekorowałam! Trzeba było Złotą Żmiją ją raczej oznaczyć! Jakie to jednak ludzie są podstępne - tak się przymilała, tak przypodchlebiała i człowiek poszedł na lep. A teraz urodzenie jej przeszkadza! Biustu się czepia!
              A nazwy Kapituły jak nie pamięta, to niech se bilobila z miłorzęba zaparzy i popija.

I donoszę, żeby wszyscy wK czujni byli, bo Ta jutro z maszyny upuszczać będzie, niby tylko na W., jak mocno rąbnie ?

A wsad, to niech se Ta wsadzi.

Mam nadzieję, że Kierownictwo da odpór.

---------------
              "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
              (aut.: ToJaJurek)
              • ta Bąble pod W w K. 15.04.11, 13:14
                O tak! Uderz w stół, to się medale rozdzwonią! Wiedziałam, wiedziałam, że tak będzie, donoszę.
                Mówiłam, że dzwoni za dużo? Nie? To mówię.
                Żeby nie to moje serce na dłoni, tobym rąbła mocniej. Bilobila mi każe dzwoniąca, przecież tej nazwy żaden ajnsztajn nie spamięta, nawet z bilobilem w kroplówce. Wszystko po to by zmydlić i kolejny medal sobie przywiesić.
                Wiem, bo tropię i jestem bardzo czujna.
                Teraz idę bąblić pod wzgórze W. w mieście K. i dlatego powstrzymam się od dalszych uwag w temacie. Ale nie spocznę.
                • damakier1 Re: Bąble pod W w K. 15.04.11, 16:21
                  przecież tej nazwy żaden ajnsztajn nie spamięta, nawet z bilobilem w kroplówce. Wszystko po to by zmydlić

Z nieskrywaną satysfakcją donoszę, że tę nazwę wymyśliła osobiście miłościwie nam panująca pani prezydent Gat45.

Się teraz, Ta, nad sobą zastanów!

--
                  • ta Order Kagańca Z Poświatą 15.04.11, 22:44
                    damakier1 napisała:

> Z nieskrywaną satysfakcją donoszę, że tę nazwę wymyśliła osobiście miłościwi
                    > e nam panująca pani prezydent Gat45
                    .
                    > Się teraz, Ta, nad sobą zastanów!

No toś mi siekła w splot, ale ja, jako sfinks z popiołów, znowu jestem i donoszę. O nie, nie dam się wystraszyć się na polu donoszenia. Ja się tu uczciwie będę zasługiwać, aż otrzymam z ręc samej Derekcji ( ukłon) Order Kagańca Z Poświatą.
                    O!
                        • damakier1 Re: Order Kagańca Z Poświatą 15.04.11, 23:24
                          Od świecenia to jest kaganek, a jak duży, to kagan Ty tłumaczko od siedmiu boleści!
                          I nie wyskakuj mi tu z tym, co to zaklinał, żeby na szaniec, bo się nie znał.
                          --
                          • ave.duce Re: Order Kagańca Z Poświatą 15.04.11, 23:33
                            Ożesztykapitułojedna!

Kagańca! Dobrze TA napisała.

Widać, że Dama nie nadANża za oświatą i w okresie prenaziGierychowym jest.
                            --
                            ... nie mam kompleksów na punkcie swoich zdolności rozumowania ...> autorka > anwad
                            • damakier1 Re: Order Kagańca Z Poświatą 16.04.11, 00:38
                              Jakiego KAGAŃCA, jakie dobrze! Te wykształciuchy, to jak im co w głowę wbiją, na samodzielną krytyczną myśl juz się nie zdobędą! To, że Słowackiemu do zrymowania z szańcem kaganiec akurat się nadał, nie znaczy, że on świeci. Słowacki wielkim poetą był, ale językoznawcą wielkim był inny ktoś. Słowacki poetyką na licencji się posłużył był, a Ty i Ta prozą popylacie, więc kagan Wam przyświeca. I wstydziłabyś się, Ave, że mnie tu Giertychem przezywasz dodatkowo "t" mu zjadając.
                              Się oddalam fukając.
                              --
                              • ave.duce Re: Order Kagańca Z Poświatą 16.04.11, 10:37
                                Jakby Dama czytała "NW", to by tutaj nie gardłowała nt. kagańca. Dixi.
                                To pisałam ja... tu tylko sprzątam.
                                --
                                ... nie mam kompleksów na punkcie swoich zdolności rozumowania ...> autorka > anwad
                • olga_w_ogrodzie Re: Bąble pod W w K. 15.04.11, 20:50
                  uprzejmie donoszę, iż bąblenie pod wzgórzem W. w mieście K. może, w obecnej sytuacji, mieć znaczenie polityczne.
                  donoszę, że ta Ta ze swoją aparaturą bąblącą może być zarzewiem kolejnego konfliktu.
                  informuję też, iż Ta wprowadza zamęt albowiem nie wiadomo, jak bąble jej traktować należy - jako bąble na cześć czy też jako bąble wybąblowujące z W. w mieście K.
                  • ta Re: Bąble pod W w K. 15.04.11, 22:24
                    Ależ, droga Olgo z ogrodu!
                    Opisałam tu, na forum, jak widok mydlanych baniek działa na ludzi. Łagodnieje im wzrok, gębuchy uśmiechać się zaczynają, luzik gładzi czoła dotąd marsowe. To takie bajkowe gołąbki pokoju :) Wybąblenie pod W. w K. ma dla mnie znaczenie głęboko symboliczne, choć b. trudno mi to opisać. Postanowienie, by wybąblić się w tym miejscu ma też wymiar osobisty. Ech, nie potrafię nazwać, a co dopiero opisać, co mną targa. Ale. Jestem przekonana, że w TYM towarzystwie ( uwaga: komplement) niejeden zrozumie :)

[Bąble przeciw nadęciu, odęciu, złości i zapiekłości, nokturnom, kirom, liturgiom, draństwu i cynizmowi, bąble w niebo lecące, bąble na widok których każdy się u_ś_m_i_e-c-h-a ]

Hej :)