Dodaj do ulubionych

Czarno na białym

20.01.11, 21:03
TVN 24 właśnie zrobił kompleksową obróbkę pana Kaczyńskiego,
łącznie z analizą psychologiczną jego min, choć wcale nie trzeba być nadprzeciętnie dobrym obserwatorem, słuchaczem, psychologiem, by wiedzieć to samo, co specjaliści rzekli.

panowie Lepper i Giertych się wypowiadali też.
pan Giertych zeznał, iż pan Kaczyński swą wolę mącenia zapowiedział był onegdaj słowy :
- Teraz już nigdy czarne nie będzie czarne, a białe białe.

no to już nie wiem cóż on dziś na myśli miał mówiąc, że marszałek Schetyna czarno na białym rzekł był prawdę, stwierdzając, że premier Tusk zbyt późno wypowiedział się n/t raportu MAK.

sądzić by można, iż ten program to odwet TVN-u za to, co rzekł był dziś jego dziennikarce pan Kaczyński, ale program musiał być jednak wcześniej przygotowany.
pewno trzymali go jako tajną siłę rażenia.
o 00.20 powtórka.

Obserwuj wątek
  • maniasza Re: Czarno na białym 20.01.11, 21:47
   Nie oglądałam, ale teraz obejrzałam u Rymanowskiego Staniszkis -> bo marszałek Schetyna, jak ten Gowin onegdaj, co w praę dni po katastrofie już proponował i propagował stworzenie MITU smoleńskiego w tymże studiu.... - Schetyna jest teraz chwalony przez panią prof.
   Nałęcz - zarzuty do Rosji, że to Rosja gra. Ano gra, owszem, bo Rosja broni swoich interesow i to jednym głosem. Jak można miec do Rosji pretensje, że broni swoich interesów? Bo co? Ma bronić interesów polskich? Trzeba być debilem, ani historykiem i politykiem, by uważać, że inny kraj, sam z siebie,będzie stawał po stronie polskiej racji stanu.
   A nie lepiej zając się własnym podwórkiem i mieć jedną rację? Może lepiej skierowac te pretensje do polskich polityków, że nie bronią JEDNEJ POLSKIEJ racji stanu.
   Przynajmniej na zewnątrz.

   A Polska? Wiadomo, gdzie dwóch się kłoci , trzeci korzysta!
   No ludzie, trzeba być kompletnym ignorantem, żeby siedzieć w polityce i nie rozumieć tej polityki! I problem nie leży w Rosji, Ameryce czy w kimkolwiek, tylko w Polsce. Jak długo Polacy sami ze sobą się nie dogadają, tak długo będą stanowic pokusę i cel dla innych do ingerencji z zewnątrz, aby do kolejnych zaborów/rozbiorów doprowadzić, ewentualnie do ignorancji - "rura poza Polską" - ignorowanie gospodarcze Polski, jest tak samo dla niej niebezpieczne jak ingerencja w sprawy Polski przez zewnętrzne podmioty. Tak długo też Polska będzie jak gówno w przeręblu pomiędzy Rosją a USA. I nigdy nie będzie sobą.

   I to bym zacytowała (przepraszam Ave, ale zapadły mi te słowa w pamięć. Mocno) :

   "Myślę, że książka Grossa jest patriotyczna właśnie w takim duchu. I że dlatego dzieli los innych rozdrapywaczy ran – takich jak choćby środowiska dawnego Komitetu Obrony Robotników. Bohaterowie ostatniej godziny, którzy o niepodległość, wolność i demokrację zaczęli walczyć po likwidacji PRL, mieli czelność podważać patriotyczne intencje KOR. Tę otwartą walkę z korowską polskością toczą do dziś media i środowiska trafnie nazwane przez Grossa „katoendecją”, wyznający radykalnie odmienny system wartości. I nie łudźmy się:

   między tymi dwiema Polskami, dwoma patriotyzmami dialog jest wciąż niemożliwy. "

   I myślę, że parę pokoleń jeszcze trzeba odczekać, aż ten dialog będzie możliwy.
   Albo nie będzie możliwy nigdy.

   --
   Theory is when you know something, but it doesn't work.
   Practice is when something works, but you don't know why.
   We combine theory and practice: nothing works and we don't know why.
  • ksantypasokrates Re: Czarno na białym 20.01.11, 23:25
   OJ ,WIDZĘ CIEKAWA KONSTELACJĘ na naszym politycznym widnokregu !!!!

   Zapowiada sie ostra jazda bez trzymanki i to w starciu naszych potęg sejmowych , a prawdopodobnie takze będzie podjazdowa walka kamaryl w Platformie Obywatelskiej.
   Potrzebne będa potęzne armaty i rakiety a takze i kapiszony .

   Czy przypadkiem Nasz były v-ce Premier , słynny Pogromca Balcerowicza a konkretnie aferki zwiazane z jego autem politycznym nie zostaną ponownie wyciagniete na swiatło dzienne.
   Przecież te aferki sa nadal niewyjasnione ostatecznie A moze w cudowny sposób znajda sie nowe dowody itd.
   Przeciez wiadome jest to ,ze Lepper był w tamtym czasie niewygodny dla wszystkich saloonowych Elit i one z pomoca zaprzyjaznionych przekaziorów spreparowali skuteczną jego odstawkę.

   Ale on nadal zyje i nadal ma zwolenników a co wiecej on moze jeszcze coś wiedzieć , czego nie wiedza zwaśnione nasze sfory wilków i kundelków.On z swoja chłopska naturą moze był naiwny , ale nie głupi i swój chłopski spryt zawsze miał. No ,i moze ma nadal swoje układy, które widzac zblizajace sie zmiany , odnowią dawne stosuneczki

   Najblizszy czas pokaze , czy bedzie ruch w tym kierunku. TVN 24 dzisiaj juz dała poczatek w tym kierunku !!!! Czarno na białym moze być niestety i kolorowe !!!!


   A bedzie tego coraz wiecej !!!! Przecież obecnie idzie gra o wszystko , no i o kase i to wielką !!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka