Dodaj do ulubionych

Kochane Panie!

24.02.11, 09:56
Dlaczego w tych trudnych dniach kiedy rzeczywistość na świecie zmienia afrykańska rewolucja,
kryzys finansowy zubożył znaczne obszary dobrobytu, życie towarzyskie przeniosło się do Twittera, grozi nam kryzys demograficzny, na dworze znacznie poniżej -10 stopni, Wy porzyicłyście REFORMY?

--
Dlaczego słoń ma ogon?
Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
Obserwuj wątek
      • panidemonka Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:06
        Bo są passe!
        Teraz nosi się...., no co kto lubi, a reform nieudanych mamy dość.

Na poważnie-mało która kochana i rozsądna pani ziębi nerki i poniższe okolice nawet jeśli nie nosi barchanów do kolan. Zazwyczaj ogrzewany nerki i poniżej nerek dłuższym kurtkami i płaszczami.
        Z nieocieplonymi lędźwiami najczęściej paradują małolaty i Panowie, a nie Panie.
        • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:22
          Kiedy tak się nie da ze względu na niski stan jaki oberują firmy odzieżowe i króciutkie kurteczki( podejrzewam, że jest to właśnie wynik kryzysu i haniebnych oszczędności jakie czynią wyżej wspomniane firmy).
          Wystarczy się pochylić do przodu i już nereczki na wierzchu.

--
          Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
          • panidemonka Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:27
            Piszesz Pan o garderobie dla Panów jak rozumiem?
            W takim razie należy nabyć męski płaszcz albo zdecydować się na ocieplacz pod spodniami:)

Męski zimowe kurtki nie muszą sięgać tylko do nerek. Żadem z moich domowych Panów nie nosi zimą takich krótkich kurtek. Dodam, że z własnego wyboru.
            • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:44
              Ależ nie! Obserwowałem taki obrazek (relaksując się rano skrobaniem szyby w samochodzie), obok pani usuwała skrobaczką szron z szyb swojego auta. Przy każdym ruchu ramienia pomiędzy dolną krawędzią kurtki a górną krawędzią spodni czyniła się zaczna przerwa przez, którą prześwitywały blade, nieopalone schaby.
              Temperatura otoczenia wynosiła - 13 stopni.
              --
              Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
              • panidemonka Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:47
                tw_wielgus napisał:

> Ależ nie! Obserwowałem taki obrazek (relaksując się rano skrobaniem szyby w sam
                > ochodzie), obok pani usuwała skrobaczką szron z szyb swojego auta. Przy każdym
                > ruchu ramienia pomiędzy dolną krawędzią kurtki a górną krawędzią spodni czyniła
                > się zaczna przerwa przez, którą prześwitywały blade, nieopalone schaby.
                > Temperatura otoczenia wynosiła - 13 stopni.

W takim razie to była niesolarowa, co nie znaczy, że rozsądna Pani. Takie też bywają.
          • ploniekocica Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:35
            No i wyszło szydło z worka! Nasz Drogi TWW aka Grubasek patrzy i widzi na ulicy li i jedynie młodocianą "dresiarnię". Albowiem od dobrych paru lat goły brzuch i nerki są uosobieniem najgorszego smaku i żadna szanująca się kobieta powyżej 15 roku życia w zimie króciutkiej kurtki nie włoży no chyba że na stok.
            Kurtki nad nerki noszone do dżinsów w zimie są niemal równie obciachowe jak białe kozaczki i noszą je tylko tak zwane "solary" zwane inaczej "blacharami".
            --
            "Ludzi dzielimy na bogatych, i na tych którym na co dzień nie staje." - przyszły prezydent powiedział :)
            • panidemonka Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:45
              TW jako typowy* mężczyzna zauważa to co chce zauważyć. Jeśli widzi solarowe małolaty, to znaczy, że chce.
              Całą resztę damskiego rodu gotów oblec w barchany.
              *Jeśli "typowy" w połączeniu z "mężczyzna" jest dla pana TW obraźliwe to mogę się formalnie wycofać, ale i tak będę swoje myśleć.
              • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:51
                Oświadczam uroczyście, że nie, nie jest obraźliwe.
                Zastanawiam się jedynie nad tym zdaniem .: "Jeśli widzi solarowe małolaty, to znaczy, że chce." ...a w szczególności nad znaczeniem słowa chce w tym kontekscie
                panidemonka napisała:

> TW jako typowy* mężczyzna zauważa to co chce zauważyć. Jeśli widzi solarowe mał
                > olaty, to znaczy, że chce.
                > Całą resztę damskiego rodu gotów oblec w barchany.
                > *Jeśli "typowy" w połączeniu z "mężczyzna" jest dla pana TW obraźliwe to mogę s
                > ię formalnie wycofać, ale i tak będę swoje myśleć.

--
                Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
                Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
            • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:47
              Droga GorącaKocico, zaobserwowany dziś przeze mnie obiekt pewnie już zdążył zapomnieć kiedy
              zdmuchiwał świeczki z tortu z okazji 15 urodzin.

--
              www.humor.sadurski.com/p1_materialy/ZTI1ZTAyOGM0ZjM2/big_1.jpg
              • ploniekocica Re: Kochane Panie! 24.02.11, 10:54
                Napisałam "żadna szanująca się kobieta powyżej 15 roku życia", nieprawdaż? I nie mówimy tu o szanowaniu się w sensie biblijnym. Krótka kurteczka to jest synonim bezguścia. Z "dresiarstwa", "solarstwa" i "blacharstwa" się nie wyrasta tak szybko wręcz u niektórych to trwa dekadami.

--
                Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, który ma wizję.
                Fonię niestety też.
                • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 24.02.11, 11:04
                  Zasadniczo wystarcza zmiana trendu w modzie, a to nie trwa całej dekady.
                  W tych krótkich kurteczkach spisek upatruję.
                  A jak się spisek dostrzega to trzeba zadać i to pytanie: komu na tym zależy i kto za tym stoi...?!
                  --
                  Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu.
                  • ploniekocica Re: Kochane Panie! 24.02.11, 11:14
                    Ale ja Ci zaręczam, że krótkie kurtki w sensie mody oficjalnej nie są modne od co najmniej 6-7 lat. Podobnie jak dzika opalenizna i białe kozaczki, które w wersji obciachowej nie były modne nigdy.
                    To jest moda środowiskowa, a nie "modna" w sensie wybiegów, pokazów, Avanti, czy nawet blogów szafiarek. Czy kiedykolwiek były modne białe skarpetki do garniturów, czy skarpety do sandałów, a niektórzy panowie noszą je z uporem maniaka?
                    --
                    "Ludzi dzielimy na bogatych, i na tych którym na co dzień nie staje." - przyszły prezydent powiedział :)
                    • inna57 Re: Kochane Panie! 24.02.11, 18:38
                      No to mam przerąbane. Nie wiem czym różni się "dzika" od normalnej opalenizny, ale opaleniznę jako taką, świeżą bardzo, posiadam. Zdobyłam ją przez przypadek włócząc się przez ostatnie trzy tygodnie po chaszczach i zaroślach w poszukiwaniu niejakiego guacko który właśnie zaczął szkolenie swoich dzieci w trudnej sztuce cierpliwego polowania. Czy w związku z powyższym powinnam się szybko wybielić ? Sama już nie wiem, w moim wieku być "blacharą" jakoś nie uchodzi. Ale kurtki krótkiej i białych kozaczków w zestawie garderobianym nie stwierdziłam więc może nie jest aż tak źle.
                      • ploniekocica Re: Kochane Panie! 24.02.11, 19:03
                        A przepraszam, ale opalenizna słoneczna, nawet najbardziej intensywna, wygląda zupełnie inaczej od opalenizny "solarowej". Zresztą na ideę "solary" składa się nie tylko pomarańczowa opalenizna, ale także odpowiedni kompletnie nienaturalny kolor włosów - intensywny blond lub granatowa czerń i jeszcze inne szczegóły, które widać, słychać i czuć na pierwszy rzut oka i ucha.
                        --
                        "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
                        • olga_w_ogrodzie Re: Kochane Panie! 24.02.11, 19:41
                          tipsy, jeszcze tipsy, Kocico, wielgachne z jakimiś diamencikami.
                          tipsiara to to samo co solara.
                          --
                          Forum bez cenzury ? - tylko w Cafe DEPRESJA pod szczurem
                          Psychologia, psychiatria - forum Schizofrenia
                          • ploniekocica Re: Kochane Panie! 24.02.11, 19:50
                            olga_w_ogrodzie napisała:

> tipsy, jeszcze tipsy, Kocico, wielgachne z jakimiś diamencikami.
                            > tipsiara to to samo co solara.

A tak jasne! Kompletnie zapomniałam o tym określeniu.

--
                            "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
                • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 25.02.11, 19:58
                  Szanowna Płonącakocico,
                  Zniknąłem w pośpiechu po przeczytaniu Twoich światłych uwag ponieważ udałem się do sklepu z ubraniami w celu nabycia płaszcza sięgającego kostek. Uznałem że dotychcasz używana przeze mnie tej zimy kurtka jest zbyt krótka i może być synonimem bezguścia.
                  Tym bardziej, że była to kurtka f-my Nike!

ploniekocica napisała:

> Napisałam "żadna szanująca się kobieta powyżej 15 roku życia", nieprawdaż? I ni
                  > e mówimy tu o szanowaniu się w sensie biblijnym. Krótka kurteczka to jest synon
                  > im bezguścia. Z "dresiarstwa", "solarstwa" i "blacharstwa" się nie wyrasta tak
                  > szybko wręcz u niektórych to trwa dekadami.
                  >
                  >

--
                  • ploniekocica Re: Kochane Panie! 25.02.11, 20:08
                    No i bardzo dobrze. W ten to prosty sposób załatwiłeś waść problem kalesonów. Pod płaszczem do kostek gacie niepotrzebne.
                    A nawiasem mówiąc kobietom krótkich kurtek żałujesz i schabów niezsolaryzowanych pokazywania, a sam biegasz w odzieniu nad pępek? Szowinista jeden!
                    --
                    Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, który ma wizję.
                    Fonię niestety też.
                    • tw_wielgus Re: Kochane Panie! 25.02.11, 20:16
                      Żle się zrozumieliśmy. Moja kurtka zdecydowanie zakrywa pępek, co wiecej zakrywa nawet ......
                      brzuch, tak właśnie, brzuch miałem na myśli!
                      Ale skoro nie wolno to nie wolno, ja tam się podporządkowuje zasadom i nie ma w tym ani szczypty szowinizmu.
                      --
                      Podobno nie było żadnego wybuchu wulkanu na Islandii.
                      To z Wawelu wiały prochy Jagiellonów.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka