Dodaj do ulubionych

Ave - wiedziałaś o tym?

20.08.11, 22:05
forum.gazeta.pl/forum/w,396,128095333,128095333,Porady_dla_JK_w_sprawie_debaty_czyli_paczula.html

Ale się daliście wszyscy przez tyle lat wpuszczać w maliny ;-)
Edytor zaawansowany
  • 21.08.11, 00:55
    Spokojny Zenek i woda_woda mieli nosa.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,112973877,112977495,paczula_znow_mowi_do_siebie_.html

• 23.08.11, 19:56
    "To zakłamany pisowski aktywista,
    ubierający się w szatki obiektywnego komentatora, jak Semka/Ziemkiewicz.

forum.gazeta.pl/forum/w,13,112229926,112244674,Re_Gdzie_Tim_ublizal_corom_Koryntu_.html

Moje gratulacje.

Tutaj dwa linki rozjaśniające sytuację:

1. forum.gazeta.pl/forum/w,28,114815769,114817193,Re_Gdyby_nie_konflikt_o_samoloty_.html

... a nawet może mgr, gdyby nie przyczyny obiektywne, wrrrr

2. forum.gazeta.pl/forum/w,88572,92707361,92889866,Re_Zadam_Ci_wiec_pytanie_wprost.html

> Francuzów,

dużo

A tutaj ciekawe i podobne do moich obserwacje spokojnego.zenka i jeszcze paru osób:

1. forum.gazeta.pl/forum/w,89075,119139879,119171915,Re_Wszedlam_na_FK_a_tam_Pi_.html
    2. forum.gazeta.pl/forum/w,212,106959288,106990449,Re_Nie_narzekaj.html
    3. forum.gazeta.pl/forum/w,28,98442395,98470193,Re_hmmm.html
    4. forum.gazeta.pl/forum/w,28,111224022,111244003,Znowu_dyskutujesz_sama_ze_soba_.html

Jak widać VT orientuje się, że został namierzony, "grand_bleu" szybko znika i już się nie odzywa, a potem prawie w ogóle znika z forum - ostatni raz pojawia się jesienią ub. roku, przy okazji ostrej pyskówki Vargtimmena z olga_w_ogrodzie na FK.

OK, mam dwa małe pytania:

Jaka kobieta ( pierwsza! ) mówi do facetów "kłaniam się", a podczas dyskusji z kobietą używa wobec niej takich argumentów jak "kobieca logika" ?

"zgodnie z tzw. kobiecą logiką, być może."

" Dobrze, to wyjaśsnijmy rzecz do końca ... tzw. 'kobieca logika' z
    logiką ma tyle wspólnego, co krzesło elektryczne z krzesłem.

forum.gazeta.pl/forum/w,88572,94599767,94615165,Re_I_co_Panstwo_na_to_.html

Dla zwycięzców przewidujemy nagrody ;-)

• 23.08.11, 20:06
    po prostu, skoro cię o to włąscicielki tak ładnie proszą. Nie znoszę Tima ani Paczuli (to na milion procent nie jest jedna i ta sama osoba)ale to nie powód, żeby robić tu taki syf.

Jak napisała olga w ogrodzie- daj normalnym ludziom spokój intrygancie.
  • 23.08.11, 20:29
    chwilę pomyśleć i odpowiedzieć na te dwa proste pytania ;-)

Jaka kobieta ( pierwsza! ) mówi do facetów "kłaniam się", a podczas dyskusji z kobietą używa wobec niej takich argumentów jak "kobieca logika" ?

"zgodnie z tzw. kobiecą logiką, być może."

" Dobrze, to wyjaśsnijmy rzecz do końca ... tzw. 'kobieca logika' z
    logiką ma tyle wspólnego, co krzesło elektryczne z krzesłem.

forum.gazeta.pl/forum/w,88572,94599767,94615165,Re_I_co_Panstwo_na_to_.html

Zwłaszcza w kontekście tego:

"Chciałbym umieć przekonywać i pozyskiwać, to moje ambicje." ( Vargtimmen )

forum.gazeta.pl/forum/w,88572,94454769,94482238,Re_Wszystkie_watki_sa_o_osobach_.html

i tego:

"Z żalem zawiadamiam, że podziw tego rodzaju to jest podziw dla
    tresera, który nauczył niedźwiedzia grać w hokeja. W życiu bym
    żadnemu treserowi nie podał ręki, nie gniewaj się. Podczas corridy
    zawsze kibicuję bykowi i wszystko, co wyczynia torrero albo
    picadero, choćby było nadludzką ekwilibrystyką, sprowadza się do
    mojego podziwu z gatunku: "Że też byk mu nie zajebał jeszcze w
    bebechy" :)

No, ale Twoje byczki już nie mają nie tylko rogów, ale i jaj.
    Uśmiechnij się, bo to w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie, jest
    poważnym osiągiem"

forum.gazeta.pl/forum/w,88572,94454769,94482238,Re_Wszystkie_watki_sa_o_osobach_.html

• 23.08.11, 21:24
    Z pierwszego lepszego zalinkowanego wątku:

forum.gazeta.pl/forum/w,28,114815769,114817677,Re_Bzdura.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,114815769,114817693,Re_Gdyby_nie_konflikt_o_samoloty_.html

Porównaj daty, czasy przy postach i daj już spokój, bo przewalanie tysięcy postów w celu analizowania kropek i przecinków naprawdę nieciekawie wygląda.
  • 23.08.11, 21:34
    Takie rzeczy to banał, widziałem to już rok temu, od tego zaczyna się sprawdzać trolle.

Bądź poważny - masz w domu jeden laptop? Ile rodzin ma w domu tylko jeden komputer, zwłaszcza, gdzie są dzieci? Ja mam w domu jeden internet stacjonarny i komp - a jak jest ciepło idę na piasek nad morze i zabieram ze sobą laptop z modemem, co to za problem? :-)
  • 23.08.11, 21:38
    No tak. Nie pomyślałem, że, gdyby miał sto kompów, to wysłałby sto postów w tej samej minucie, pisząc wszystkie swoje sto postów na swoje sto rąk.
  • 23.08.11, 21:46
    Wszystko można sprowadzić "ad absurdum" - tylko po co.

Mam poszukać ci swoich postów z tą samą datą i godziną? A wcale nie jestem biegły w pisaniu - a tutaj mamy do czynienia z kimś kto pisze sprawnie, dużo i bardzo szybko.
  • 23.08.11, 22:05
    indeed4 napisał:

> Wszystko można sprowadzić "ad absurdum" - tylko po co.

Bo w tym wątku inaczej się nie da.

> Mam poszukać ci swoich postów z tą samą datą i godziną? A wcale nie jestem bieg
    > ły w pisaniu - a tutaj mamy do czynienia z kimś kto pisze sprawnie, dużo i bard
    > zo szybko.

Tak. Chciałbym zobaczyć, jak w tej samej minucie wysyłasz jednego posta z tekstem na około 50 słów i pogrubiasz fragment oraz drugiego posta, gdzie wklejasz dwa fragmenty z dwóch różnych stron i pogrubiasz wybrany fragment. Nie wymagam nawet tego, żeby to miały by odpowiednio wyszukane fragmenty, będące odpowiedzią na konkretne posty dyskutanta, znalezione na odpowiednich stronach. Pokaż, jak robisz coś takiego, a wszyscy uwierzymy w to, co tu piszesz. Inaczej pozostanie nam uwierzyć, że jesteś po prostu trzecim wcieleniem Bronisława Wildsteina, który przy pomocy trzeciego nicka postanowił przypomnieć i ponownie wypromować swoje dwa poprzednie nicki.

• 23.08.11, 22:19
    A ja uważam, że spokojnie mógł być wysłany ten dłuższy post, który został wysłany na początku minuty, a potem krótszy. Pogrubienie to zaledwie dwusekundowe kliknięcie na ikonkę - spróbuj, na pewno ci się uda ;-)

Nie mówiąc już o tym, że ktoś, kto jest sprytny, a ma świadomość tego, że jest obserwowany może sobie spokojnie najpierw napisać teksty na dwóch kompach i dopiero potem wcisnąć enter.
    Zenek zwrócił mu uwagę, że gada ze sobą w 2009 a potem zrobił to samo po roku ( zalinkowałem u góry ) czyli można przypuszczać, że zdawał sobie sprawę z tego, że go nie przekonał i że w związku z tym musi być podwójnie ostrożny.
    Po tym ostatnim ostrzeżeniu Zenka grand_bleu znikła z Forum Gazety i moim zdaniem, to jest właśnie najbardziej symptomatyczne.
  • 23.08.11, 22:32
    PS. Muszę na dziś kończyć - niedawno VT na FK pisał do Wielgusa, że nie będzie z nim gadał, bo ich rozmowę widzi za mało ludzi.

Dobranoc.
  • 23.08.11, 22:51
    Dobranoc. I to nie na dziś, a tak w ogóle, jeśli chodzi o ten temat.
    Jeśli rzeczywiście nie przeprowadzasz tu jakiegoś eksperymentu, to ja nie mam zamiaru sprawdzać, gdzie sa granice tego szaleństwa.
  • 23.08.11, 22:54
    wylogowany.pielegniarz napisał:

> Dobranoc.

Dobranoc, Bronku, miało być.
  • 23.08.11, 23:00
    Ech, no ja nie mam aż takiej antykomunistycznej fiksacji i poczucia konserwatywno - liberalnej misji ;-)

Pzdr.
  • 23.08.11, 23:03
    I nie jestem aż tak ambitny.

"Chciałbym umieć przekonywać i pozyskiwać, to moje ambicje." ( Vargtimmen )
  • 23.08.11, 22:57
    Nie szkodzi, już raz to mówiłeś :-D
    Nawiasem mówiąc nadal nie widzę żadnej odpowiedzi na moje dwa proste pytania - i pewnie już nie usłyszę, skoro tak szybko uciekasz.

Dobrej nocki.

• 23.08.11, 23:11
    indeed4 napisał:

> Nie szkodzi, już raz to mówiłeś :-D

Jest coś intrygującego w szaleństwie:)

> Nawiasem mówiąc nadal nie widzę żadnej odpowiedzi na moje dwa proste pytania -
    > i pewnie już nie usłyszę, skoro tak szybko uciekasz.

Nie uciekam. Po prostu postanowiłem, że poczekam,, aż przedstawisz fotki z procesu, kiedy prokuratura wniesie sprawę przeciwko Wildsteinowi po zawiadomieniu, które miałeś złożyć:)
  • 23.08.11, 23:39
    E tam - ja czekam rozumiesz, na pozew w sprawie stalkingu ( 3 posty ), pomówień i oszczerstwa :-)

mampytanie.salon24.pl/335143,tytul-zmieniony#comment_4857403
    "Przecinka nie można postawić, żebyś nie wykorzystał tego do zaczepki
    To już zakrawa na stalking."

forum.gazeta.pl/forum/w,654,107810668,107950022,Wcale_nie_arogancko.html
    Ty, odkąd Cię znam, lubujesz się w insynuacjach, napaściach, oszczerstwach.
    Jeśli będziesz pisać oszczerstwa i obelgi, to owszem, dużo mam do tego. A
    obrzydliwstwa publicznie wypowiedziane, nazwę po imieniu, jeśli będę miał na to
    ochotę.

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,110439081,111123690,Re_To_wszystko_co_mam_do_powiedzenia_EOT.html
    Ok, teraz już naprawdę zmykam, bo znów nie pójdę spać o ludzkiej porze.
  • 23.08.11, 22:40
    > Nie mówiąc już o tym, że ktoś, kto jest sprytny, a ma świadomość tego, że jest
    > obserwowany może sobie spokojnie najpierw napisać teksty na dwóch kompach i dop
    > iero potem wcisnąć enter.

Po co aż dwa kompy?

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,128099967,128191645,Re_mylisz_sie_p_G_P_.html

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,128099967,128191647,Re_mylisz_sie_p_G_P_.html

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,128099967,128191648,Re_mylisz_sie_p_G_P_.html
    --
    Chamstwo na forach(w sieci) było zawsze ale nie tak agresywne jak teraz..- giwi 23.10.10, 00:47 napisała.
    Medicae, cure te ipsum. - siwa 13.12.10, 14:06 napisała.
  • Po uprzednim zalogowaniu np. 4 różnymi nickami odpowiednio w np. takich przeglądarkach jak : IE; Firefox; Chrome; Safari, można, przy odpowiednim nieco wcześniejszym przygotowaniu odpowiedzi, co 2-3 sek użyć z każdej przeglądarki "wyślij" i ręczę p.jako henryk.log, że 4 różne wpisy, z czterech "różnych" nicków zostaną wyświetlone o tej samej minucie.
    --
    Usiadło kaczko, w telewizorze,
    Coraz, biedaczko, wygląda gorzej,
    Wzrok zaogniono, Słuch przytępiono,
    Procentem z małpek Niedopełniono.
  • 23.08.11, 22:19
    Bronisław Wildstein jest jednak niesamowity. Przygotowuje skomplikowane odpowiedzi na pytania, które dopiero padną, a potem wysyła je naraz. Robi to przez kilka lat i to na takich obrotach, że każdy inny by zwariował. A to wszystko po to, żeby ukryć, że rozmawia sam ze sobą, w razie, gdyby ktoś zaczął analizować tysiące postów. Oprócz tego, jest publicystą, pisze książki i przy okazji w przerwach między forumowym spiskiem, trochę pozarządzał Telewizją Publiczną, a potem jeszcze miał swój program. O zwykłych występach w telewizjach w programach publicystycznych już nawet nie wspominam, bo wtedy najprościej było pisać posty, trzymając smartphone'a pod stołem komentatorskim. Co za gość:)
  • Nie wchodzę w sedno...że varrguśś i paczulka to jedno, a tym bardziej Bronek W. , ino o technicznej możliwości równoległego pisania z dwóch nick np.
    ps
    za moment wyślę p. ten wpis , z 3różnych nicków przy pomocy wcześniej zapodanych 3 przeglądarek, ok? ;))
    --
    Zdechl Jaroslaw, zdechl Jaroslaw
    Zdechl Jaroslaw, zdechl.
    A jak bedzie trzeba
    To zdechnie za trzech.
    - by marudny pijaczek
  • 23.08.11, 22:34
    Nie wchodzę w sedno...że varrguśś i paczulka to jedno, a tym bardziej Bronek W. , ino o technicznej możliwości równoległego pisania z dwóch nick np.
    ps
    za moment wyślę p. ten wpis , z 3 różnych nicków przy pomocy wcześniej zapodanych 3przeglądarek, ok? ;)
    --
    Chamstwo na forach(w sieci) było zawsze ale nie tak agresywne jak teraz..- giwi 23.10.10, 00:47 napisała.
  • Nie wchodzę w sedno...że varrguśś i paczulka to jedno, a tym bardziej Bronek W. , ino o technicznej możliwości równoległego pisania z dwóch nick np.
    ps
    za moment wyślę p. ten wpis , z 3(czwartego mi się na razie nie chce) różnych nicków przy pomocy 3 wcześniej zapodanych przeglądarek, ok? ;)
    --
    Usiadło kaczko, w telewizorze,
    Coraz, biedaczko, wygląda gorzej,
    Wzrok zaogniono, Słuch przytępiono,
    Procentem z małpek Niedopełniono.
  • 23.08.11, 22:41
    Panie Heniu, bez jaj. To miałoby udowodnić, że przez kilka lat da się tak funkcjonować w poważnych dyskusjach, na poważne tematy, na bieżąco, w kilkugodzinnych dyskusjach, przy jednoczesnym wyszukiwaniu źródeł i wykorzystywaniu cytatów? Bo o tym mowa, a nie o tym, że można na zamówienie wyprodukować jednorazowo takie wypociny jak te trzy posty.
  • 23.08.11, 22:48
    Dobra , dobra, jeszcze raz napiszę - nie wchodzę w możliwą trójcę varguśś-paczulka-w.bronek, dałem tylko przykład, że np. z DWÓCH tylko nicków dużo można - TECHNICZNIE.
    --
  • 23.08.11, 23:13

forum.gazeta.pl/forum/w,305,30858008,31076624,witaj_Lukumon_.html
  • 21.08.11, 13:13
    tak szczerze to nie bardzo w to wierzę, mimo, że zdaję sobie sprawę, że to wielce prawdopodobne
    i to nie chodzi o to, że czuję się oszukana

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
  • 21.08.11, 14:20
    No bo to faktycznie trudne do uwierzenia, ale hobby bywają różne i różniste ;-)

Woda miała takie same odczucia ( nie mogę odszukać jej postu ), ja pisałem o swoich podejrzeniach jakieś rok temu, kiedy nie byłem jeszcze pewny - teraz już nie mam wątpliwości.
  • 21.08.11, 15:12
    Jeżeli to prawda, to wykonanie bardzo dobre. Zdumiewające dla mnie jest tylko to, że komuś się chciało.

Biedny człowiek.
  • 21.08.11, 15:29
    masz rację, gat
    ale zaznaczyłabym słowo jeśli

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
  • 21.08.11, 15:32
    Słusznie. Bo mnie się wydaje, że ich jest jednak dwoje - ale tak naprawdę to jest mi to doskonale obojętne.

Biedny człowiek lub biedni ludzie.
  • 21.08.11, 17:33
    I mnie się tak wydaje - paczula i grand bleu - to jedno... vargtimmen zaś to drugie a że zaczęli się mieć k'sobie... zawsze tak jest, gdy trafiają na siebie âmes seours ;)
    --
    "to jest człowiek, który widzi nie tylko to, co chce widzieć, ale i jak chce to widzieć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury choć z nadwydętym bezmiernie EGO" :D
  • 21.08.11, 15:32
    gat45 napisała:

> Biedny człowiek.

Biedny - ale tylko w przypadku, gdy to nieprawda. Czyli właściwie powinno być
    wtedy: biedni Vargtimmen i Paczula. W przypadku, gdyby to były faktycznie wytwory
    wyobraźni dziennikarskiej - to...raczej biedni ci, którzy dali się nabrać :-)
    Chociaż z drugiej strony: zasadą jest zachowanie dystansu wobec nicków,
    więc kto tego nie przestrzega - sam sobie winien.

--
    :-))
    Ba.
  • 21.08.11, 15:39
    Ale na co nabrać, właściwie ? Jeżeli ktoś potrafi i chce mu się być na forach jednocześnie dwiema osobami, to jaką krzywdę innym czyni i jakiego oszustwa się wobec nich dopuszcza ? Kiedy ja mam ochotę pobyć sobie Szopem-Papraczem genetycznym, to komu to przeszkadza ?
  • 21.08.11, 15:49
    gat45 napisała:

> Ale na co nabrać, właściwie ? Jeżeli ktoś potrafi i chce mu się być na forach
    > jednocześnie dwiema osobami, to jaką krzywdę innym czyni i jakiego oszustwa się
    > wobec nich dopuszcza ?

Zasadniczo żadnego - dopóki rzecz ogranicza się do samego pisania w wątkach.
    Sprawa staje się zupełnie inna, gdy taka podwójna osoba zaczyna podwójną
    korespondencję z kimś z forum, z jednej strony występując jako przyjaciel,
    a z drugiej jako wróg. Przyjaciel naciąga ofiarę na różne zwierzenia
    (doradza nawet, jak chronić się przed wrogiem ) i wtedy...no, krótko mówiąc
    w historii forum GW zdarzyło się sporo takich nieprzyjemnych sytuacji.

Zasadą jest unikanie zbyt osobistej korespondencji z nickami :-))

--
    Ba.
  • 21.08.11, 15:58
    Nigdy nie widziałam Paczuli występującej przeciwko VT ani vice versa

A Szop nieraz sobie z Gat łachy darł niemiłosiernie.
  • 21.08.11, 17:17
    gat45 napisała:

> Nigdy nie widziałam Paczuli występującej przeciwko VT ani vice versa
    >
    > A Szop nieraz sobie z Gat łachy darł niemiłosiernie.

Eno - to chyba zależy od koncepcji literackiej ;-)

--
    Ba.
  • 21.08.11, 17:28
    Vargtimmen ( a na S24 Sceptyczny Wierzyciel ) jest nickiem autentycznym, to nie jest wytwór literacki, natomiast damski harem ścielący się do stóp Pana i Władcy - owszem.

Pewnie tak się fantaście marzy w realu ;-)
  • 21.08.11, 19:59
    indeed4 napisał:

> Vargtimmen ( a na S24 Sceptyczny Wierzyciel ) jest nickiem autentycznym,
    > to nie jest wytwór literacki, natomiast damski harem ścielący się do stóp Pana
    > i Władcy - owszem.

Hi hi :-) Co to takiego nick autentyczny?

--
    Ba.
  • 21.08.11, 22:37
    Wydaje mi się, że to znaczy nie klon.

• 21.08.11, 17:17
    Jeśli ktoś macha książki po 600 stron, w których tworzy dziesiątki postaci kobiecych to co to dla niego za problem.

Nick podstawowy ( męski ) Vargtimmen i wielce przydatny klon damski Paczula - który mężczyzna nie jest spragniony takiego porozumienia dusz i romantycznego nieustającego uwielbienia? Zwłaszcza taki, o którym można przeczytać w prasie, że jest zakochany w sobie i próżny ;-)
  • 21.08.11, 17:29
    Paczula, czy vargtimmen?
    Czy vargtimmen jest żeglarzem???
    --
    ... on zginął za mnie...(Rosiak) ... jestem w szczególnej sytuacji... - rzekł był J.Kaczyński
    (rocznica blisko a on w coraz gorszej, ale szczególnej sytuacji)
  • 21.08.11, 17:32
    Nie wiem, jestem na FK dopiero od 5 lat, wariant niedawno wspominał, że vargtimmen miał wcześniej inny nick, trzeba go o to dopytać - pewnie też będzie w niezłym szoku
  • 21.08.11, 17:36
    Bo widzisz... Wiem, że paczula pływa :)
    --
    Czy tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
    będzie Polak mógł z Polką a Polka z Polakiem????
  • 21.08.11, 17:37
    Ale czy mógłbyś mi wytłumaczyć, na czym ten szok polega ?

Bo mnie wciąż wisi, czy Paczula i VT to jedno, czy też pod każdą Paczulą i pod każdym VT stoi po pięć różnych osób. Przecież ważne jest tylko to, co piszą. Na forach tożsamości nicka nigdy nie możemy być pewni.

Nie wspomnę już, że to, co przedstawiłeś jako dowód swojego "odkrycia", też mnie nie przekonuje.
  • 21.08.11, 17:48
    Ja jednak, gdybym przez kilka lat w necie rozmawiał z kobietą i okazałoby się, że jest to facet byłbym w lekkim szoku.

Przeczytaj post założycielski ( ten z Osła), nie twierdzę, że to coś złego - facet nie popełnił przestępstwa, to co robi to stała praktyka dziesiątków blogerów, zadziwia mnie jedynie to, że potrafił przez tyle lat podtrzymywać tą mistyfikację co świadczy o tym, że osiągnął pewien stopień mistrzostwa, bez wątpienia mając przy tym dobrą zabawę ;-)
  • 21.08.11, 17:58
    indeed4 napisał:

> Nie wiem, jestem na FK dopiero od 5 lat, wariant niedawno wspominał, że vargtim
    > men miał wcześniej inny nick, trzeba go o to dopytać - pewnie też będzie w niez
    > łym szoku

Jeśli Wariant uwierzy w całą teorię, łącznie z tym, czego tu nie napisałeś wprost, to powiem szczerze, że ja będę w niezłym szoku. Aż sam jestem ciekaw.

• 21.08.11, 18:55
    No, ja też :-D Sam mam przy tym ubaw, ale muszę się wam wyspowiadać, że Pan Paczula już mi się odgraża na S24, tekstami ... noooo, na razie nie mogę napisać jakimi, ale można sobie wyimaginować.
    A jak tylko pokazał się na FK mój wczorajszy wątek, zdwoił i zintensyfikował produkcję na S24 - przeżywał to biedak do późnej nocy ;-) Jak nic przemyśliwuje strategię - idę o zakład, że wkrótce zjawi się mnóstwo ( włączając w to rzecz jasna forumowych pisowców ) dziwnych i mniej dziwnych osób, które "znają Paczulę z reala" - tak przypuszczam, no bo co w tej sytuacji zostało innego.
  • 21.08.11, 19:00
    Kiedyś "przestukałam" z Paczulą cały wieczór na poczcie na jeden, w sumie nie bardzo ciekawy temat. Było to raczej wałkowanie jednego tematu, dla mnie niewartego wzmianki. Ale odpowiadałam, bo jestem grzeczna. Czy komuś tak zajętemu tworzeniem różnych postaci chciałoby się tak czas marnować ? Według mnie - nie.
  • 21.08.11, 19:08
    gat45 napisała:

> Kiedyś "przestukałam" z Paczulą cały wieczór na poczcie na jeden, w sumie nie b
    > ardzo ciekawy temat. Było to raczej wałkowanie jednego tematu, dla mnie niewart
    > ego wzmianki. Ale odpowiadałam, bo jestem grzeczna. Czy komuś tak zajętemu twor
    > zeniem różnych postaci chciałoby się tak czas marnować ? Według mnie - nie.

Zapytaj Indeeda, kto jego zdaniem tworzy te postacie, a dopiero się zdziwisz. Tylko, że obawiam się, że wtedy wszyscy wyjdą z tego wątku i to będzie koniec tego fantastycznego tematu tutaj.

• 21.08.11, 19:11
    WOW!!!
    To brzmi obiecująco!!
    Chiba nie zasnę tej nocy.... ;)
    --
    Czy tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
    będzie Polak mógł z Polką a Polka z Polakiem????
  • 21.08.11, 19:12
    >
    > Zapytaj Indeeda, kto jego zdaniem tworzy te postacie, a dopiero się zdziwisz. T
    > ylko, że obawiam się, że wtedy wszyscy wyjdą z tego wątku i to będzie koniec te
    > go fantastycznego tematu tutaj.
    >

I zupełnie nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy wyjść z wątku. Ale jak tak wielu rzeczy na forach nie rozumiem, że jedna mniej, jedna więcej... :(
  • 21.08.11, 19:18
    > Zapytaj Indeeda, kto jego zdaniem tworzy te postacie, a dopiero się zdziwisz. T
    > ylko, że obawiam się, że wtedy wszyscy wyjdą z tego wątku i to będzie koniec te

Najprawdopodobniej ;-)
  • 21.08.11, 19:53

Re: No nie mów,
    vargtimmen 16.06.10, 15:14 zarchiwizowany

spokojny.zenek napisał:
    > Paczula, tylko przez grzeczność nie powiem, gdzie
    > mnie możesz ewentualnie pocałować.

Kiedy się tak jeżysz Zenku, to się zaczynam obawiać, że Ci to może zaszkodzić, a
    tego bym nie chciała, więc zostawię już Twoje czółko w spokoju :)

Miłego wieczoru,
    Paczula

• 21.08.11, 20:03
    p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:

też to zauważyłam, ale potem przejrzałam cały wątek i się wyjaśniło
    albo pomyłkę (freudowską) tak wyjaśnił albo całość to zabawa

--
  • 21.08.11, 20:06
    Robi sobie jaja z Zenka, co przecież widać wyraźnie po przejrzeniu całej gałązki, a nie jednego wyrwanego z kontekstu posta.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,112973877,112977495,paczula_znow_mowi_do_siebie_.html
  • 21.08.11, 20:14
    przejrzałam gałązkę.
    Z kontekstu wyjęłam ( po przejrzeniu gałazki ) to ,co mnie ubawiło.
    --
    Na szczęście Kaczyńscy przeminą, choć zdążą popsuć gospodarkę. Czeka nas zastój. Ale tylko przez cztery lata. Potem naród jak koń, któremu ktoś przystawił kaktus pod ogon, zacznie wierzgać i wszelki ślad po bliźniakach zaginie. Oni po prostu znikną w tym bezmiarze obietnic bez pokrycia.
    STANISŁAW LEM
    [Przypominam, że Autor zmarł w 2006 roku]
  • 21.08.11, 20:22
    Rozumiem. Zwróciłem na to uwagę, bo wątek pokazuje, jak niewiele trzeba, żeby zasiać wątpliwość wśród forumowych weteranów w tak wydawałoby się absurdalnej na pierwszy rzut oka sprawie. Może Indeed po prostu przeprowadza jakiś eksperyment psychologiczny/socjologiczny:))???
  • 21.08.11, 20:31

[...]Może Indeed po prostu przeprowadza jakiś eksperymen
    > t psychologiczny/socjologiczny:))???

No to ze mnie nie będzie miał pożytku. Mnie to naprawdę jest obojętne.
  • 21.08.11, 22:49
    Dobrze rozumiem zaskoczenie, bo gdybym nie miał do czynienia z tą osobą przez wiele lat, też by mi było trudno uwierzyć - antykomunistyczna obsesja i poczucie prawicowej misji jednak bywają bardzo silne i trudno zrozumiałe dla tzw. normalnych ludzi.

Pamiętacie junkra?
  • 21.08.11, 22:40
    Naprawdę nikt Cię nie zmusza do tego, żeby wierzyć czy nie wierzyć - zrobisz jak uważasz ;-)
  • 21.08.11, 23:31
    widzisz, wylogowany - on sobie nie robi jaj z zenka, tylko z was wszystkich :-)
  • 21.08.11, 22:36
    Potwierdzić? Pokiwać głową i powiedzieć: "Tak Zenku, zdemaskowałeś mnie, masz rację"?

Czy jak to sobie wyobrażasz :-) Identycznie wczoraj zareagował jako Pan Paczula - i wcale mnie to nie dziwi, zrobiłbym to samo.
  • 21.08.11, 19:28
    >

Nie jestem zwolenniczką tego typu wątków i dociekanie tożsamości pozanetowej nicków mocno mnie brzydzi, ale chyba to, kto zdaniem Indeeda kryje się za tym/tymi nickiem/nickami jest absolutnie jasne.
    Co nie znaczy, że uważam, iż ma rację, a nawet, że w ogóle cokolwiek uważam na ten temat. Po prostu dał tyle wskazówek, że trudno się nie domyślić.

--
    "Sprzedaję kit. Wciskanie gratis."
  • 21.08.11, 23:26
    ploniekocica napisała:

> Nie jestem zwolenniczką tego typu wątków i dociekanie tożsamości pozanetowej ni
    > cków mocno mnie brzydzi,

Mnie również, ale w tym wypadku jest coś co ( przynajmniej moim zdaniem ) brzydzi dużo mocniej, myślę, że jak chwilę pomyślisz, to dojdziesz co - i być może wtedy zrozumiesz powód, dla którego tyle osób taką możliwość ( rozpaczliwie, ale to za mocne słowo ) próbuje nie dopuścić do swoich myśli ;-)
  • 21.08.11, 23:37
    ploniekocica napisała:

> Nie jestem zwolenniczką tego typu wątków

beznadziejny wątek.
    totalnie beznadziejny.
  • 22.08.11, 00:54
    Pozwolisz, że Ci pomogę - totalnie, totalnie beznadziejny.

A nawet totalnie ;-)
  • 22.08.11, 01:13
    jesteś intrygantem zwykłym.
    nie raz to widziałam.
    nie zapomniałam też, jak wywlekasz moje posty i info z prywatnego forum
    i pakujesz na FK.
    dziwię się, że tylu mądrych ludzi z FzD w ogóle podjęło Twój wstrętny temat.
    niezależnie od tego, jak się fatalnie zachowuje pan V. i pani P. vel G.B. - to ten wątek
    jest klasyką Twego intryganctwa.
    szkoda, że nie pozostał bez odpowiedzi.
    EOT
  • 22.08.11, 01:25
    Tak wiem o tym - to bardzo, bardzo wstrętny wątek o tym, jak pewien miły, przesympatyczny użytkownik i jego sympatyczna gromadka trolli sympatycznie ( i wcale niewstrętnie rzecz jasna ) robi sobie wiele ludzi w bambuko.

Przecież napisałem.

• 21.08.11, 19:15
    Gat - ja z tym człowiekiem w necie "stukam" od 10 lat, prawie od początków powstania wp.pl, nie chcę dalej wchodzić w szczegóły, wierz mi, że wiem co mówię ;-)

Nie pisze w trybie ciągłym, natomiast kiedy intensywnie pracuje nad książką pojawia się na forum z rzadka - kto kojarzy o co chodzi, może sobie to łatwo sprawdzić.
  • 21.08.11, 21:02
    Kiedyś już to napisałem chyba... ktoś tu spędza za dużo czasu na forum:)
    --
    http://images48.fotosik.pl/288/d79d3819517d4875.jpg
  • 21.08.11, 21:08
    humbak napisał:

> Kiedyś już to napisałem chyba... ktoś tu spędza za dużo czasu na forum:)

No właśnie. Skoro wjechałeś... Na Genezie był? Bo ja się drugi tydzień wybierałem i może w trzecim mi się uda:)
  • 21.08.11, 21:20
    Póki co też nie. Drażnił mnie Franco do niedawna... przeszło mi po jego wizycie u O'Briena. Pewnie wybiorę się w przyszły uikent, bo w tym tygodniu byłem już na Conanie i Kapitanie Ameryka... tak tak, zaliczam ostatnio wszystkie komiksowe kichy jakie się nawiną:) Zamierzam stać się ekspertem. Kowbojów z Obcymi (choć to chyba nie na podstawie książeczek z obrazkami).
    Następne w kolejce jest jednak przede wszystkim Szefowie Wrogowie. Sama obsada wystarczy.
    Planeta pewnie też zostanie obejrzana w kinie, ale to długo będą grać, czego o Horrible Bosses powiedzieć nie można pewnikiem.
    --
  • 21.08.11, 21:34
    Zapomniałeś jeszcze o Green Lantern:)
    Przejrzałem repertuar i nie ma nic poza Genezą, na co w ogóle mógłbym się skusić.
    Ale za to dostarczono mi do domu całą masę filmów i nowości, i starszych, więc nie narzekam na braki.
  • 21.08.11, 21:38
    Zapomniałem, owszem... ale tylko w trakcie pisania. Głupie to jak but. Z ostatniej trójki (Conan, Latarnia i Kapitan), tylko Hameryca się do czegoś nadaje. Przy czym tylko dla fanów gatunku.
    Chociaż i tak największą kichą roku w tej kategorii jest chyba Green Hornet. Gdyby nie fakt że jedną z supermocy było tam parzenie kawy (nie, nie robię sobie jaj), twórcy zasługiwaliby na stos.
    --
  • 21.08.11, 21:40
    Green Hornet jest właśnie wśród tych filmów, które dostałem. Aż mnie zachęciłeś z tą kawą:)
  • 21.08.11, 21:41
    Obecność Rogena też jest pewnym plusem. Koleś ma taki głos, że już samo w sobie wydaje się to jakąś nieludzką mocą:)
    --
  • 21.08.11, 21:45
    Ale jest też niestety Cameron Diaz.
  • 21.08.11, 21:50
    O... a za co tej pani nie lubisz? Ja mam w sumie stosunek obojętny dość.
    --
  • 21.08.11, 22:00
    Za Aniołki Charliego. Do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć z traumy po obejrzeniu tego czegoś.
  • 21.08.11, 22:11
    Aaaa... nie zaznałem tej "przyjemności".
    --
  • 21.08.11, 21:23
    Acha, przetestowałem na dniach Laphroaiga z beczki po bourbonie... CS- takiego intensywnego smaku jeszcze w siebie nie wlewałem:)
    --
  • 21.08.11, 21:35
    57%:)???
    Rozumiem, że tylko pierwszy strzał poszedł bez wody:)?
  • 21.08.11, 21:40
    54,5... wcale nie rozcieńczam. Wolno sączę napowietrzając i nie jest źle. Przy czym częstując znajomych już użyłem wody. Za bardzo ich lubię by zrobić krzywdę:)
    --
  • 21.08.11, 21:43
    humbak napisał:

> 54,5... wcale nie rozcieńczam. Wolno sączę napowietrzając i nie jest źle. Przy
    > czym częstując znajomych już użyłem wody. Za bardzo ich lubię by zrobić krzywdę
    > :)

Słyszałeś, co mówił o Laphroaig'u Ralfy z videobloga?
    Daje się go dwóm rodzajom ludzi - tym, których się kocha albo tym, których się nienawidzi:)
  • 21.08.11, 21:52
    Jeszcze nie przglądałem jego filmików. Ostatnio odkryłem oryginalną- serialową wersję Get Smart... zajmuje mi sporo czasu:)
    --
  • 21.08.11, 22:17
    Brooks w Formie. Parę nagród Emmy to wygrało. Zecydowanie lepsze od filmu który lubię głównie za obecność Hathaway.
    --
  • 21.08.11, 22:57
    humbak napisał:

> Kiedyś już to napisałem chyba... ktoś tu spędza za dużo czasu na forum:)

No pewnie - zenek, woda_woda i indeed4, wszyscy za dużo siedzą w necie, a do tego piją za dużo piwa, dlatego nie myślą trzeźwo i logicznie, jak humbak ;-)
  • 21.08.11, 23:01
    Hmmmm? Albo mi się zdaje albo miała miejsce mała nadinterpretacja. Ja o tym po prostu nie myślę. Mam ciekawsze zajęcia w życiu. Ty pewnie też i proponowałbym żebyś się w większym stopniu na nich skupił. Zdaję sobie sprawę z tego że ta moja wypowiedź jest nieco bezczelna, ale wysączyłem przyd chwilą ciut wspomnianej szkockiej i jestem nieco nazbyt szczery:)
    --
  • 21.08.11, 23:13
    Byłbym wdzięczny, gdybyś w przyszłości pod tzw. wpływem był łaskaw nie zabierać głosu :-)
    To wszystko.

Miłego wieczoru
  • 21.08.11, 23:28
    Oj, nie przesadzaj z tym wpływem. Odrobina szczerości jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a innego wpływu tak mała ilość mieć nie mogła. Jeśli więc napisałem coś fałszywego, to bez onego trunku byłoby tylko bardziej fałszywie, bo nieszczerze:)
    --
  • 21.08.11, 23:32
    Do jutra, humbak :-)
  • 21.08.11, 23:33
    Dobranoc.
    --
  • 21.08.11, 23:34
    indeed4 napisał:

> Ale się daliście wszyscy przez tyle lat wpuszczać w maliny ;-)

Ośmielam się twierdzić, że to Ty siedzisz w malinowym chruśniaku własnych domniemań. Wiem na 100%, że paczula to kobieta i wiem kiedy oraz na którym forum zapłonęła "miłość" między nią a vt. Nie było to FK:)

I to było na tyle w tym temacie.

--
    "Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. Prezes PiS nie ma życiorysu, który by mu na to pozwolił. Jestem ponad to." Wł. Bartoszewski
  • 21.08.11, 23:51
    Warto używać wyszukiwarki - paczula pojawiła się się forach gazeta.pl w 2002 roku i zadebiutowała na forum o perfumach, a timuś zjawił się dopiero w 2008 roku :D

--
    "Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. Prezes PiS nie ma życiorysu, który by mu na to pozwolił. Jestem ponad to." Wł. Bartoszewski
  • 22.08.11, 00:13
    Czyli Vargtimmen urodził się w 2008, a sprawdziłaś już, kiedy urodził się klon "grand_bleu"?

Bo "Sceptyczny Wierzyciel" na Salonie24 urodził się całkiem niedawno i ma zaledwie roczek, natomiast Vargtimmen gościł tylko przez chwilę - pewnie jest tam tego dużo więcej, ale szczerze mówiąc nie chciało już mi się tego badać :-)

• 22.08.11, 00:23
    Ochłoń i pomyśl chwilę logicznie - jeśli na forach pierwsza był nick paczula, a kilka lat później pojawił się timuś, to on jest jej klonem - jeśli przyjąć Twą teorię.

Co do innych nicków paczuli, to były one konsekwencją banów na zakładanie wątków i ona nigdy tego nie kryła.

--
  • 22.08.11, 00:28
    A ja proponuję, żebyś zanim coś napiszesz była jednak łaskawa chociaż pobieżnie zapoznać się z treścią wątku - u góry jest pytanie sclavusa, pt. który nick był pierwszy.
  • 22.08.11, 00:35
    Zapoznałam się, zanim cokolwiek napisałam. Łącznie ze wszystkim zalinkowanymi wątkami. drogi Watsonie :P

paaaaaaaaa

--
  • 22.08.11, 00:43
    No, nie wiem, nie wiem ....;-) Dobrej Nocki iza.bella.izo ;-)
  • 21.08.11, 23:57
    No widzisz - a ja ośmielam się twierdzić, że na 100% wiem, kim jest VT i "Pani" Paczula ;-)
    "
    I wcale nie twierdzę, że rzekoma "miłość" Paczuli i Vargtimmena zapłonęła na FK - zatem każde z nas pozostanie przy swoim zdaniu, Dobrej Nocy.

Czekamy na więcej osób "znających Paczulę" i mających 100% pewności, że znany żonaty i dzieciaty dziennikarz, na różnych internetowych forach nie stworzył sobie klona, tylko rzeczywiście ma burzliwy, wieloletni romans z broniącą go jak lew mężatką, fanatyczną wyznawczynią PiS ( przypadkowo również nie cierpiącą Michnika ) :-)
  • 22.08.11, 00:09
    Strasznie Cię Twoje "odkrycie" rajcuje, więc nie mam więcej zamiaru wyprowadzać Cię z tego błogiego stanu. Napiszę tylko tyle, że ja nie mam pojęcia kim jest timuś w realu i w ogóle mnie to nie obchodzi. Wiem, że na tutejszych forach pokazał się ostatecznie jako cham. Natomiast jeśli chodzi o paczulę, to wiem, że jest kobietą. Nie mogę ujawnić źródła swej wiedzy, ale jest ono bardzo pewne. I jeszcze raz odsyłam do wyszukiwarki i postów paczuli z 2002 i 2003 roku.

p.s. pod jakim nickiem pisałeś na KF np. w 2003 roku?
    --
  • 22.08.11, 00:21
    Wcale mnie nie rajcuje - raczej bawi, serio ;-)

No i widzisz jak to jest - ty wiesz, że jest kobietą, a ja wiem, że jest standardowym damskim klonem pewnego sprytnego faceta, który wzorem wielu internetowych propagandzistów stworzył sobie pożyteczne i czasami sprawiające mu mnóstwo uciechy alter ego.

I to niejedno (!), cóż - czasem bywa i tak.
  • 22.08.11, 00:26
    Nie przekonam przekonanego. Włączyłam się w ten wątek ze względu na inne obecne tu osoby, którym namieszałeś w głowie.

I czemu mnie to nie dziwi, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie o Twoje nicki?

Dobranoc.

--
  • 22.08.11, 00:37
    iza.bella.iza napisała:

> Nie przekonam przekonanego. Włączyłam się w ten wątek ze względu na inne obecne tu
    > osoby, którym namieszałeś w głowie.

Masz na myśli zenka i wodę_wodę, którzy zaobserwowali to samo co ja?

W 2003 roku nie miałem konta na FG, miałem dużo później, przez krótki czas pisałem jako the.truth., a Ty, jakie miałaś nicki w 2003? ;-)

• 22.08.11, 00:41
    Od 2003 mam ten sam nick. Przez krotki czas miałam bana na zakładanie wątków na FK i wtedy zakładałam je pod nickiem lzabella, ale w sygnaturce miałam wyjaśnienie na ten temat.

Odpadam od kompa. Pa

--
  • 22.08.11, 00:46
    Wiem, za rzadko bywasz na forum, żeby tracić nicki - tak tylko chciałem Cię trochę podraźnić ;-)
  • 22.08.11, 21:21
    Teraz rzadko piszę cokolwiek, ale kiedyś... wyszukiwarka nie kłamie:)

p.s. Po namyśle uznałam, że możemy się pogodzić w naszych zapatrywaniach na paczulę i timusia, choć ja mam rację na 100% twierdząc, że ona to kobieta. Oni są po prostu małżeństwem. Jak do tego doszłam mogę napisać na @, ale nie dziś.

--
  • 23.08.11, 20:38
    Bardzo wątpię, małżeństwo raczej non - stop nie zwraca się do siebie per " Pozdrawiam serdecznie", albo "muszę kończyć bo jest już noc", nie mówiąc już o oddzielnym spędzaniu Sylwestra.
    Domyślam się w którą stronę kombinujesz, ale tracisz czas - to zwyczajny klon, który służy do rozkręcania dyskusji i promowania konserwatywnych ideologii w internecie.
    W każdym razie moja skrzynka pocztowa działa ;-)
  • 23.08.11, 21:05
    Dodam, że świetnie skonstruowany klon - cwany pacynkarz potrafi człowieka wywieść w pole drobiazgami, mnie na przykład zastanowiło to, że paczula ( tudzież grand_bleu ) robi odstęp pomiędzy ostatnią literą, a trzykropkiem ( czego nie robi vargtimmen ) i używa pojedynczych znaczków ' ' stosując cudzysłów, natomiast vargtimmen podwójnych " ".

No i zdarzył się cud - nasza "paczulka" jak tylko opuściła pilnie strzeżone i obserwowane forum GW natychmiast zaczęła kropkować poprawnie, a i cudzysłów się zmienił na podwójny.
    Można sprawdzić na jej blogu na Salonie24 :-D

• 23.08.11, 21:13
    postawiłeś i ave i gat w fatalnej sytuacji a teraz nie pozsostało ci nic innego jak przeprosić i spierdalać.

ale domyślam się że długo tak możesz i na pohybel tego forum nie zamierzasz spierdalać
  • 23.08.11, 21:21
    Po pierwsze - rozmawiam z iza.bella.iza., nie z Tobą.

A po drugie - zamiast się wkurzać i przyozdabiać każdy mój wpis wulgaryzmami mogłabyś w miarę po ludzku wyjaśnić o co chodzi?
  • 23.08.11, 22:38
    ex.mila napisała:

> postawiłeś i ave i gat w fatalnej sytuacji a teraz nie pozsostało ci nic innego
    > jak przeprosić i spierdalać.
    >
    > ale domyślam się że długo tak możesz i na pohybel tego forum nie zamierzasz sp
    > ierdalać

wierzyć mi się nie chce.
    rozpisuje się tu facet, którego wystarczyło na FK króciutko nawet poczytać, by móc ocenić,
    że to intrygant z upodobaniem szczujący jednych na drugich, choćby, np., POwiaków na PiSowców i wice versa.
    no i wlazi na FzD taki, szczuje, wygłasza pseudodetektywwistyczne teorie i znajduje, naprawdę znajduje tu chętnych, do wdawania się z nim w kretyńskie rozważania i dokarmiania go na tyle,
    że się dalej produkuje.

stosunek do obmawianych i pomawianych tu państwa, mam taki, jak Ty - sama wiesz.
    ale tego typu rozmówki są ohydne, także, jeśli i takich osób dotyczą.
    a dodatkowo facet zniechcęca do tego forum i psuje mu opinię.
    takie szczuju muju dzikie węże bez żadnych zasad.
  • 23.08.11, 23:12
    dlaczego dziewczyny jeszcze nie wywaliły tego wątku w niebyt.

Jestem nie tylko zdumiona, jestem zszokowana tym co się tu wyprawia.
  • 23.08.11, 23:26
    ex.mila napisała:

> dlaczego dziewczyny jeszcze nie wywaliły tego wątku w niebyt.

Myślałem o tym już wczoraj, ale jakoś nie miałem śmiałości zaproponować.
  • 23.08.11, 23:32
    Może ze względu na ładny wątek poboczny?

--
  • 23.08.11, 23:32

> ex.mila napisała:
    >
    > > dlaczego dziewczyny jeszcze nie wywaliły tego wątku w niebyt.
    >
    >
    > Myślałem o tym już wczoraj, ale jakoś nie miałem śmiałości zaproponować.

Ja tam słynę ze śmiałości, nawet nieuzasadnionej, często zwanej wulgarnością.

Jest nas troje za usunięciem wątku, Ty, Olga i ja. Mam nadzieję, że inni się dołączą. Ten wątek to jakiś koszmar.
  • 24.08.11, 00:00
    takie reakcje są całkiem zrozumiałe - też by mi było głupio, gdybym się dowiedział, że jakiś sprytny facet tyle lat wodził mnie za nos ;-)

No, ale co ja na to poradzę - fakty mówią za siebie.

• 23.08.11, 23:22
    olga_w_ogrodzie napisała:

> no i wlazi na FzD taki, szczuje, wygłasza pseudodetektywwistyczne teorie i znaj
    > duje, naprawdę znajduje tu chętnych, do wdawania się z nim w kretyńskie rozważa
    > nia i dokarmiania go na tyle,
    > że się dalej produkuje.

Sorry, więcej nie będę dokarmiać. Wybaczysz?

> stosunek do obmawianych i pomawianych tu państwa, mam taki, jak Ty - sama wiesz.
    > ale tego typu rozmówki są ohydne, także, jeśli i takich osób dotyczą.

Jeszcze raz mea culpa.

> a dodatkowo facet zniechcęca do tego forum i psuje mu opinię.

100% racji

> takie szczuju muju dzikie węże bez żadnych zasad.

Ale tu gonisz za stylem krytykowanego :(

--
  • 22.08.11, 00:09
    Czy nie wydaje się Wam, że ktoś w tym wątku, przez dwa dni, robi ze wszystkich balona ?
  • 22.08.11, 00:11
    Mnie się wydaje, że ludzie podejrzewają innych ludzi najczęściej o te praktyki, których się sami dopuszczają :(

--
  • 22.08.11, 00:25
    Bardzo dziękuję - właśnie wytłumaczyłaś, dlaczego mnie podejrzewasz o podejrzewanie takich praktyk u innych :-)
  • 22.08.11, 01:17
    Z tą różnicą jednak, że nie w tym wątku i nie od dwóch dni, ale od paru dobrych lat i w tym ( moim skromnym zdaniem ) tkwi problem.

Bo gdyby coś takiego trwało miesiąc, dwa - pół roku, to można by było to jeszcze jakoś przeżyć, ale z premedytacją wkręcać ludzi przez tyle czasu, to jednak trochę ... No, nie napiszę co, ale można się mniej więcej domyślić, o co chodzi.

• 22.08.11, 06:41
    witekjs napisał:

> Czy nie wydaje się Wam, że ktoś w tym wątku, przez dwa dni, robi ze wszystkich
    > balona ?

Oj, Witku - chyba nie nadanżasz ;-)

Przecież już zgodziliśmy się, że prawdziwa radość życia jest w szaleństwie ;-)

--
    Ba.
  • 22.08.11, 09:57
    od RKK, doświadczonej ( zdecydowanie antypisowskiej ) blogerki S24

"Tu, w Salonie 24, ą rekordziści, którzy mają na koncie po kilkaset nicków.
    Są blogi, na których sami piszą notki, sami ze sobą rozmawiają nabijając sobie po kilkaset komentarzy.
    Śmieszne, ale czego to ludzie nie zrobią, żeby jakoś zaistnieć, albo nawet przeskoczyć "popularnością" swoich blogów innych blogerów."
  • 22.08.11, 10:28
    "Oni wszyscy sa tu sklonowani pod wieloma nickami. To ma robić wrażenie spotęgowanego głosu opinii publicznej. Niby, że tylu tu jest zwolennikow Kaczyńskiego.

A wystarczy zobaczyć jaką liczbę uzytkownikow Salonu24 wskazuje "lubię to". Zaledwie 3 tysiące wszystkiego! Bo na FB trzeba występować pod imieniem i nazwiskiem, a przynajmniej pod konkretnym adresem mailowym."

Ta sama salonowiczka Salonu24 - oj, naiwni... żaden fanatyczny pisowiec, wyznawca prezesa nie będzie się bawić w skrupuły, w polityce nie ma sentymentów, nie wiedzieliście o tym?
  • 22.08.11, 10:44
    Jeśli ktoś z tutejszych się nie domyślił, kogo miał Indeed w rozumie to czarno na białym
    mampytanie.salon24.pl/335143,tytul-zmieniony#comment_4857921

Do Indeeda - jakkolwiek by nie było to ja mam to osobiście gdzieś. Właśnie maluję stół :)
    --
    "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
  • 22.08.11, 11:32
    Sceptyczny Wierzyciel

@Indeed4
    Bredzi Pan.
    Proszę przestać, bo godzi Pan w dobra Bronisława Wildsteina swoimi seryjnymi pomówieniami.

Vargtimmen ( czyli Paczula/Sceptyczny Wierzyciel ) robi mi awantury, że przypisując Bronisławowi Wildsteinowi autorstwo jego postów godzę ... w dobra Bronisława Wildsteina.
    Niebywałe, cóż za godna podziwu samokrytyka - i jakie niezwykłe, gorące zaangażowanie użytkownika S24 w ochronę dóbr Bronisława Wildsteina!

Na jutro rano szykuję już szczoteczkę do zębów ;-)

• 23.08.11, 06:00
    Zenujace dla mnie jest, by ci to wytykac, klabie. Wedle intuicji, ktore jakos tam posiadam, wydaje mi sie, ze zalapiesz sie zdies' na drugi sort respondentow a i to nie na dlugo:/
  • 23.08.11, 04:33
    ..idyota, prosze Szanownego Panstwa.
    Znajac Paczule stwierdzam to z cala...hmm..bezwzglednosciom, Kurniku:)
  • 23.08.11, 05:17
    ..pokazac mi ktorys numer bledu, wiec powielilem wypowiedz nieco ja nizej rozbudowujac:/
  • 23.08.11, 04:59
    ..idyota, ktory probuje sie wkupic do waszego grona plotkarskim tematem.

Jako znajomy obojga "obwinionych" pozwolcie, ze zasmieje sie z watku na tym tu poziomie oraz pozdrowie z tego miejsca Paczule:)

PS. Nie przestanie mnie chyba nigdy zadziwiac totalny brak wyczucia zwanego tez empatia, ewentualnie intuicja stanowiacy immanenntna ceche niektorych z Panstwa:/
  • 23.08.11, 11:39
    Będzie w punktach:

1. nie obchodzi mnie ani kim jest/nie jest Paczula vel vel vel, ani Vargtimmen, ani etc.,
    choć wizyty Paczuli na rozmaitych forach związane były z czepianiem się innych nicków. Dlatego nie ma we mnie empatii dla tej pary.
    Można poszperać w „archiwach” FzD > posty nie są JUŻ zabanowane.
    Osoby, które czepiają się nicków innych > najczęściej sami są hipokrytami i gdzie indziej udają chodzącą świętą niewinność... jak to kaczyści&co.
    @ nie chce mi się @ nawet linkować ...
    2. jeżeli chodzi o „rozszyfrowywanie” nicków (był i na FzD taki wątek) na portalu GW
    i w Sal00nie „Psychiatryk’24” (po sposobie pisania tylko!) > jesteś o 100 lat za murzynami – wybacz uchybienie political correctness...
    3. nie rozumiem, dlaczego zwracasz się PERSONALNIE do mnie > forum.gazeta.pl/forum/w,89075,123580536,124653376,Indeed_.html

Nie rób tego więcej, please.
    Żegnam.

ps. The rest is silence.

pps. jeszcze mnie nie ma... Pozdr00Fka dla WSIech spokojnych, WSIech wesołych...
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • 23.08.11, 12:04
    Juz myslalem, ze nikt nie odwazy sie temu bauwanowi powiedziec kilku slow prosto w..to tam, co widuje przy goleniu.
  • 23.08.11, 18:20
    ave.duce napisała:

> wizyty Paczuli na rozmaitych forach związane były z czepianiem się innych
    > nicków. Dlatego nie ma we mnie empatii dla tej pary.
    > Można poszperać w „archiwach” FzD > posty nie są JUŻ zabanowane

Tak wiem o co chodzi, czytałem.

2. jeżeli chodzi o „rozszyfrowywanie” nicków (był i na FzD taki wątek) na portalu GW
    i w Sal00nie „Psychiatryk’24” (po sposobie pisania tylko!) > jesteś o 100 lat za murzynami – wybacz uchybienie political correctness...

No właśnie i...?

Może tw_wielgus mi coś podpowie, bardzo jestem ciekaw, do jakich wniosków doszli inni.
  • 23.08.11, 12:55
    ..wiec, ze sie oddale:)
  • --
    Zdechl Jaroslaw, zdechl Jaroslaw
    Zdechl Jaroslaw, zdechl.
    A jak bedzie trzeba
    To zdechnie za trzech.
    - by marudny pijaczek
  • 23.08.11, 15:40
    ..humoru sytuacyjnego:)))
  • 23.08.11, 16:30
  • 23.08.11, 17:53
    To po słynnej amnestii była już na forum kolejna seria banów, że ta 4 z przodu?
  • 23.08.11, 20:12
    ..zarowno wtedy, gdy roznimy sie zdaniem na okreslona okolicznosc merytoryczna, jak i wowczas, gdy daje wyraz swojemu temperamentowi:)
    Stad zywot moich nickow bierze sie krotki a malowniczy.
  • 23.08.11, 20:18
    wyloguj się, a potem spróbuj ponownie zalogować stalkerze. Mam dla ciebie zła wiadomość - mam gorącą linię i z giwi i z siwą. Nikt tu cię nie chce.
  • 24.08.11, 02:45
    Nie zartujesz?:))))))))))))))))))))))))))

Ponadto naprawde bardzo, bardzo sie ciesze, ze wszedzie, gdzie sie pojawiasz wzbudzasz sympatie oraz nieklamany podziw:)))))))))))

ex.mila napisała:

> wyloguj się, a potem spróbuj ponownie zalogować stalkerze. Mam dla ciebie zła
    > wiadomość - mam gorącą linię i z giwi i z siwą. Nikt tu cię nie chce.
  • 24.08.11, 00:03
    spokojny.zenek, woda_woda, trzecikot, bene_gessert czy kto?

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,128099967,128185013,Bingo_.html
  • 24.08.11, 00:06
    "Twoje "argumenty" są powalające, ale niestety pudło. Tak naprawdę jestem
    obleśnym, 58-letnim facetem......
    Ale nie zrażaj się chłopcze, pisz , lubię cię czytać, :)))"

forum.gazeta.pl/forum/w,305,30858008,31076624,witaj_Lukumon_.html
  • 24.08.11, 12:49
    bohaterze w kaftanie bezpieczeństwa. Gieroj się znalazł, zamaskowany.

Tfu. Nienawidzę smrodu.
  • Widocznie zapach szamba nie jest dla Ciebie smrodem.

"Normą w czasach II WŚ było uprawianie procederu szmalcownictwa i złodziejstwo wśród Żydów." - autor indeed4
    forum.gazeta.pl/forum/w,13,123635400,123729129,Nie_.html

• 26.08.11, 19:26
    Wildstain; Tim; Paczula... Trzy wcielenia jeden człowiek. Gdzieś już o tym czytałem...
    --
    Dlaczego słoń ma ogon?
    Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.