Dodaj do ulubionych

Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kapituły

• ave.duce 09.11.12, 10:20
    Medalem/Odznaką Wielkiego Wałka Wbijającego Rozum do Głowy.
    Osoby, którym potrzebne jest wbijanie - pozostawiam do wyboru ww. Doroli.

Bęc.
    --
    @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
    „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
    > Forum ze Dworum/Freedom
  • dorola13 10.11.12, 13:22
    ojej!! :):):)
  • magdolot 10.11.12, 13:51
    Się należy.
    A ja wnioskuję o przyznanie Gat medalu Strzelca Wybornego Z Lunetą i Kupą Złotych Kulek, żeby wylazł spod kocyka dzwonić celnie a zniewalająco, jak ma we zwyczaju.
  • olga_w_ogrodzie 10.11.12, 14:45
    ave.duce napisała:

> Medalem/Odznaką Wielkiego Wałka Wbijającego Rozum do Głowy.
    > Osoby, którym potrzebne jest wbijanie - pozostawiam do wyboru ww. Doroli.

popieram z radością 20. palcy i ozorem.
  • damakier1 22.11.12, 14:28
    Niniejszym składam kategoryczny wniosek aby dwórkę Inną czym prędzej odznaczyć Złotym Orderem Chwata nad Chwatami za błyskawicznie odnalezienie Dudiego nadziewającego kaczkę.
    Uzasadnienie: To jest wyczyn nie lada i się należy!
    --
    "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
    (aut.: ToJaJurek)

wwwtrembil.blox.pl/html
  • inna57 22.11.12, 14:34
    Się spłoniłam. Ale jak się cały dzień szuka różnych grafik w różnych językach to jeden Dudi nie straszny.
  • damakier1 23.11.12, 18:36
    Co z moim wnioskiem???

--

wwwtrembil.blox.pl/html
  • olga_w_ogrodzie 23.11.12, 23:43
    będąc w stanie domagania się nachalnie się domagam medala dla Claptona Zbigniewa oraz Bojowej Dzidzi.
    prośbę swą motywuję tym, że tak i już.

dla siebie, nad wyraz skromnie, domagam się też zezwolenia, bym jedno słowo na k.... mogła rzec i nie było gadki, że nie wypada.
    czy coś.
    /bym chciała, że to w naprędce mogę uczynić, albowiem czas nagli./
  • damakier1 24.11.12, 00:11
    > dla siebie, nad wyraz skromnie, domagam się też zezwolenia, bym jedno słowo na
    > k.... mogła rzec i nie było gadki, że nie wypada

Mów!
    --

wwwtrembil.blox.pl/html
  • olga_w_ogrodzie 24.11.12, 01:49
    ale, że w temacie, by terapeutę zadowolonić, któren rzecze, że problem się wetkwił w wyrażaniu gniewu ?
    no.
    się zbieram zatem :

KURWAA !!! - zakrzyknęła ostro i poleciała pod koc do Koteńki.

ale wstyd, a bym jeszcze chciała.
  • magdolot 24.11.12, 03:23
    Etam od razu fstyd... Narodowy wołacz.
    Następnym razem uderz w "rrrrr", dopiero będzie fajnie :)))
    A potem przy ludziach, jak nie śpią.

Medale popieram. Howgh.
  • magdolot 24.11.12, 03:25
    P.S.

Kurwaaa! - to ja się spada. A Ty masz ćwiczyć gniewrrr.
  • olga_w_ogrodzie 24.11.12, 04:42
    już bym zaklęła ostro, ale raptem nie ma potrzeby.
    Miły był i kotulinka i już wiem, że ta k.... bez smaku by była, no to na co mi to.

moim zdaniem jednym z bardzo ważnych elementów wszelkich psy, jest zdolność i chęć obserwacji.
    do d.... jest ten, który patrzy, a nie widzi.
    słowa są jednym, a tyle innego : ubranie i kolory, ręce, paznokcie, gesty, mimika, głos i modulacja, chód...
    gdy ktoś ma to w d...., to niech idzie do domu ubikację posprzątać,
  • inna57 02.12.12, 15:23
    Dworzaninowi Zbigniewowi_Claptonowi (vel...) nadać order złotego koła zębatego z diamentami. Wniosek swój motywuję tym że dworzanin ów ocalił nasze skrzynki pocztowe przed zasypaniem śmieciem wszelakim.
  • ave.duce 09.12.12, 12:21
    http://www.tapeciarnia.pl/tapety/600x/100175_zima_gory_balwany.jpg
    --
  • trusiaa 09.12.12, 13:55
    To już zakrawa, naprawdę: ile razy ma kapituła się tUmaczyć? WOLNE jest!!!
    Ustawowo, konstytucyjnie, zgodnie z tradycją świecką i KK ma to zagwarantowane w umowie i dziś nie dziela!

http://pl.9aha.com/pic/201204/20120404224535369.jpg
  • gat45 29.12.12, 18:01
    Będzie dziwnie, bo szczerze : wnioskuję o nadanie Damie medalu specjalnego z alegorią autentycznego wzruszenia (z uśmiechem i łezką). Za jej blog. O.
  • ave.duce 29.12.12, 21:31
    http://img.marekmatela.pl/popieram.jpg
    --
  • ewa9717 29.12.12, 22:57
    I ja, i ja do grupy popierającej!
    A tak końcoworocznie: jestem też za wspieraniem ludzi robiących swoje i nieczekjących na laury i polkask. Na form Katowice od kilku lat niejaki Tolo konsekwentnie pracuje nad rozuśmiechaniem ziomków i co dzień serwuje dowcip na dobry poczatek. I jeszcze na Humorum za poetyckie (?!) samozaparcie bym Grzegorza Rymopisa choć zdjęciem, znaczy fotografią, orderu nagrodziła.
  • ave.duce 31.01.13, 16:01
    O przyznanie odpowiedniego odznaczenia razem albo osobno trójcy blogerek, a to: DamieKier1, Illmatar i Scoutkowi - za siłę i godność osobistom! Howgh!!!
    --
    ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
    Forum ze Dworum/Freedom
  • magdolot 31.01.13, 21:41
    Popierając melduję, żem pokonał komórki dwie po trzykroć, a trzecia się nie poddała i fcale nie ma zasięgu.
  • ave.duce 05.02.13, 08:05
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • trusiaa 05.02.13, 09:34
    Kapituła się ślizga - nie posolono, tak?
    Odtajamy, się naradzimy, komunikat będzie.
  • gat45 10.02.13, 20:16
    Wnioskuję o specjalny bardzo medal dla Dzidzi Bojowej : za Dzielność i Bojowość
    Ma uffffff medal ponadto mieć specjalne właściwości telluryczno-magnetyczno-spirytualno-hermeneutyczno-magiczne, podtrzymujące taki stan na R w nieskończoność.

Psssssssssyt : w lokalu Kapituły, w sekreterze z różanego drewna czwarta szufkadka od góry po lewej - pudełeczko z karminowego safianu. Tam leży już i czeka, bom Okazji Do Przypięcia pewna była.
  • ave.duce 10.02.13, 20:21
    --
    ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...
  • magdolot 17.02.13, 21:06
    Niniejszym wnioskuję o nadanie Anwad Antinae [bliżej nieokreślonej płci lubo też płci wielu, co bardzo utrudnia mi pisanie wniosku] trzech tytułów:
    1. lux in turpia tenebris honoris causa,
    2. vox clamatis in deserto horribile honoris causa,
    3. monstruale crescit sub pondere virtus magna honoris causa,
    oraz sygnetu do sygnowania najnowszych osiągnięć literackich dumnym napisem:
    CERTUM IST, QIUA IMPOSSIBILE EST!

Wniosek swój motywuję wielką i bezwarunkową miłością Anwad Antinae do wszelkich tytułów, a na te z pewnością zasługuje, zważywszy na iście katorżniczą pracę i bezmierny upór kropli, która pewnego razu wreszcie trafi w skałę i będzie ją mogła podrążyć do syta.

Medalu dla Anwad Antinae bynajmniej nie przewiduję, albowiem otrzymamy go my, Fszyscy Niewdzięczni Słuchacze Anwad, oraz Fszyscy Bohaterowie, którym się udało ten wątek ominąć. I będzie to medal okolicznościowy z pocieszającym napisem:
    ULTRA POSSE NEMO OBLIGATUR.

Zaś osobnikom, co brali udział w wątku nadałabym chętnie tytuł "Małpa z Brzytwą Od Chama" tudzież specjalną Odznakę Kamikadze, lecz się obawiam konfliktu interesuf i że zostanie to odebrane jako fściekła prywata...

Latego uważam, że ten wniosek powinien zostać demokratycznie przegłosowany, zaś głosowanie poprzedzone ognistą dyskusją.
  • dzidzia_bojowa 18.02.13, 04:09
    Nie wiem czy poprzeć wniosek Magdolota w części dotyczącej Anwad ponieważ uniknęłam czytania jej wątku. Zniechęciłam się po pierwszym wpisie i nie wiem co było dalej. W związku z tym chyba kwalifikuję się do medalu ULTRA POSSE NEMO OBLIGATUR więc wniosek popieram w tej części.
  • ave.duce 18.02.13, 07:42
    A co z tymi, co niby udział brali, ale?!
    --
  • trusiaa 18.02.13, 09:23
    Otóż właśnie: tylko raz i do Kocicy Płonącej się odezwałam, w sprawie osób drugich, trzecich a może i czwartych nawet.
    To kto ja jestem?
  • ave.duce 18.02.13, 13:44
    trusiaa napisała:

> Otóż właśnie: tylko raz i do Kocicy Płonącej się odezwałam, w sprawie osób drug
    > ich, trzecich a może i czwartych nawet.
    > To kto ja jestem?

Małomówna Trusiaa?
    --
  • trusiaa 18.02.13, 14:11
    Prawdaa?

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,142389119,142427666,Re_juz_wstalem_a_Wy_nt.html
  • ave.duce 18.02.13, 19:45
    Jakby tu tego albowiem azaliż bynajmniej.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • scoutek 18.02.13, 09:26
    a ja brałam ale drugim odradzałam, argumentując, że szkoda psa

to co ze mną???

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
    moviemovie.blox.pl
  • ave.duce 18.02.13, 13:47
    do zbudowania swojej komódki. Na razie za mało w niej szufladek ;)

ps. Kocico, na pomoc!
  • ploniekocica 18.02.13, 18:41
    się melduję do słoniocy i helpunku, ale nie bardzo kumam w czym niby?

PS. Pół dnia spędziłam na drabinie oraz strychach i piwnicach, a jak już zlazłam z drabiny myśląc, że jeśli na chwilę nie usiądę to padnę, się okazało, że stoję po kostki w wodzie, bo wylała pralka!!! I byłam zmuszona nie paść i się wywalczyłam z tej powodzi, i nawet pralkę naprawiłam (śmy z młodym). I znowu na drabinę wlazłam. Mówcie mi Stacha.
    --
    "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
  • ave.duce 18.02.13, 19:44
    Jesteś fszak specyjalistką od mebli - a komoda mebel bliski szfce, ino ... etc.
    ps. pokostki to jakieś żyjątka wodne?

--
  • ploniekocica 18.02.13, 20:12
    Pokostki to są dziwki nieustające w swojej dziwkowatości! Fatum jakieś wodne zawisło nade mną i powódź nieustającą mi przynosi.
    Znowu zlazłam z drabiny i się zabrałam za mycie takiego jednego firmy moulinex, co to w piwnicy stał. Myję, myję i co widzę ja? Wodę widzę na podłodze koło kocich misek. Stojącą. Może nie po kostki, ale stoi. Nożesz, jasna niespodziewana mać! Co jest?
    Młodego wzywam i mówię, że praczkę naprawiliśmy dodupnie i znowu leci.
    I w ogóle z grzybnią, bo pralka stoi w kącie kuchni i żeby do niej się dostać trzeba odsunąć lodówkę w otwór drzwiowy, wysunąć kretynkę na środek i zdemolować dosłownie Fszystko. Usiadłam jak nie przymierzając Skrzetuski na ruinach, łzę uroniłam, pytając, czemu to panie buczku mnie nienawidzisz, a tymczasem młody zaczął dochodzić do źródła wycieku, szerlokując mądrze, że z pustej pralki nie może ciec.
    I się okazało, że tym razem leci spod zlewozmywaka.
    Się prawie ucieszyłam, bo, żeby tam się dostać nic nie trzeba odsuwać.
    Klątwa Neptuna, czy cuś?!

--
    "Kocice nie grzeszą rozumem a płonące używają go bardzo rzadko." made by człowiek radziecki
  • magdolot 18.02.13, 20:55
    Magdolot musi teraz na cito złożyć nowy wewniosek o przyznanie Kocicy Wielkiego Djamentowego Trójzębu Do Kłucia Klnącego Neptuna W Dupę Aż Do Skutku!

Z natychmiastowym zatwierdzeniem przez aklamację i dostarczeniem fprost do domu.

Forumowicze, gorze, Jednaczecia w niebespieczeństfie!!!

http://mightandmagic.heroes.net.pl/mm6/rynsztunek/trident3.gif
  • widz102 18.02.13, 10:06
    Moje przodki nie dla sławy
    Często w bój chodzili krwawy.

Maria Sulima, Brześć
  • ave.duce 18.02.13, 13:50
    Kraty żelazne zaćmiły nam słońce,
    Dusze nam spętać gotowe.
    Powietrze w mym kraju nieufne, cuchnące,
    Zaborców swoista brzmi mowa.

też.
    --
  • magdolot 21.02.13, 18:10
    We związku ze zaistnieniem w sprawie okoliczności nowych, wywracających sprawę do góry dnem razem ze biurkiem, Wysokiem Sądem i młotkiem do pszywalania niegrzecznym pacjętom... z bezczelnym i nielicującym z czymkolwiek strasznym hukiem PONAWIAM mój wewniosek sprzed kilku postuf w tem wątku oraz kilku dni.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    cytuję:
    "Niniejszym wnioskuję o nadanie Anwad Antinae [bliżej nieokreślonej płci lubo też płci wielu, co bardzo utrudnia mi pisanie wniosku] trzech tytułów:
    1. lux in turpia tenebris honoris causa,
    2. vox clamatis in deserto horribile honoris causa,
    3. monstruale crescit sub pondere virtus magna honoris causa,
    oraz sygnetu do sygnowania najnowszych osiągnięć literackich dumnym napisem:
    CERTUM IST, QIUA IMPOSSIBILE EST!

Wniosek swój motywuję wielką i bezwarunkową miłością Anwad Antinae do wszelkich tytułów, a na te z pewnością zasługuje, zważywszy na iście katorżniczą pracę i bezmierny upór kropli, która pewnego razu wreszcie trafi w skałę i będzie ją mogła podrążyć do syta.

Medalu dla Anwad Antinae bynajmniej nie przewiduję, albowiem otrzymamy go my, Fszyscy Niewdzięczni Słuchacze Anwad, oraz Fszyscy Bohaterowie, którym się udało ten wątek ominąć. I będzie to medal okolicznościowy z pocieszającym napisem:
    ULTRA POSSE NEMO OBLIGATUR.

Zaś osobnikom, co brali udział w wątku nadałabym chętnie tytuł "Małpa z Brzytwą Od Chama" tudzież specjalną Odznakę Kamikadze, lecz się obawiam konfliktu interesuf i że zostanie to odebrane jako fściekła prywata...

Latego uważam, że ten wniosek powinien zostać demokratycznie przegłosowany, zaś głosowanie poprzedzone ognistą dyskusją. "
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Rozumiem, że wewniosek ogólnie trudny jess:
    FOG: 13-17 lat edukacji
    DIAGNOZA: język trudny (studia wyższe)
    Lecz za to załączniki są góra na poziomie liceum i napisane językiem zbyt prostym i ich tu nie załączę ze zwyczajnego braku zrozumienia dla sprinterów i innych niecierpliwcuf. Raz dałam się wrobić w 400 i dobrze wiem, że pierwsza stówa jest pikuś, na drugiej się trochę dyszy, a dopiero na trzeciej umiera... Kalokagatia. O.

Takoż sprinterom i niecierpliwcom tudzież tej części małp, co zdołała bohatersko wytrzymać z zatkanymi dzielnie fszelkimi otforami jest na pociechę medal ULTRA POSSE NEMO OBLIGATUR, zaś Odznaka Kamikadze i tytuł "Małpa z Brzytwą Od Chama" jest dla fszystkich tych, co pobrudzili ręce wstępując na Golgotę wątku z taką obleśną nazwą. I proszę mi tutaj się nie krygować smętnie znad wykrochmalonych krynolin dziabdzioląc włosa na czworo pincetką i szczypczykami, no. Niech każdy jeden spojrzy w oczy szufladce we której wylądował. Po męsku, bez drżeń, bez obaw.

A teraz następuje uzupełnienie wewniosku o zwykłą spra-wied-li-wość, a ona co prawda ślepa jak kura jess, ale nadchodzi nawet po długich latach...

Niniejszym wewnioskuję gromko o medal dla Kocicy de Flame, Wielce Niedocenionej i Strasznie Zrobionej w Pudelka. Aby wyleczyć te rany medal ów przychodzi Na Purpurowej Safianowej Poduszce, na której świetnie można odreagować pazurami. Medal ma być złocisty i na awersie mieć napis kobylasty: PRINCESSA INTUICJI !!! [słownie: z trzema wykrzyknikami], a na odwrocie tragiczną sentencję [i tą stroną ma w razie potrzeby być ukazywany niedowiarkom ku przestrodze]: HOMO FELINI LUPUS EST.
    Niech mię tu ktuś poprawi jeśli "L" się dubluje...

I nad wyraz bezczelnie wewnioskuję takoż o medal dla Magdolota, któren już piękny medal posiada lotniczy, szalenie ponaddźwiękowy, lecz dalszą ciężką pracą, by nie powiedzieć: orką na ściernisku skojarzoną z odlotem z piekielnym polotem... zasłużył chyba spra-wied-li-wie na skromniuteńki Medal Drenlinera.

Tytuły i sygnet dla Anwad Antinae w świetle powalających prostotą, łatwych do skumania [patrz: niezależna ekspertyza FOG; z angielska: mgła!] i niepodważalnych dowodów nieprzedstawionych tu przez Magdolota [forum.gazeta.pl/forum/w,89075,142277106,142663677,Re_Brzitffa_to_powieddzial_Stirlitz.html
    oraz
    forum.gazeta.pl/forum/w,89075,142277106,142663787,Re_Brzitffa_to_powieddzial_Stirlitz.html]
    z uwagi na brzydkie słowa [Binienda! Binienda! Binienda!]... są chyba oczywistą oczywistością.
    Bym chętnie dodała tu Anwad ciepłą rączką skromniutki tytuł "Paszczaka Absolutnego Bynajmniej Honoris Causa" w uznaniu dla pacynki.

W ostatnich słowach mojego wewniosku powołuję się stosując niecne groźby karalne na jakże niewinny tytuł niniejszego posta: "Magdolot musi się JESZCZE [?!] bardziej przyłożyć?!" z naciskiem na "JESZCZE [?!]. Tudzież zwracam się do Szanownego Koleżeństfa, jako Tusk do Gowina na spędzie f Kancelarii, z pokorną prośbą o powtórne odbycie ogniście demokratycznej dyskusji, masowe wsparcie, okrzyki "łubudubu!" i co tam jeszcze Państfo powymyślają.

I proszę mi NIE wymyślać. Uprzejmie.
  • ave.duce 21.02.13, 19:13

--
  • magdolot 21.02.13, 21:15
    Po primo [nie interpare!]:
    Uzupełniam fszystkie moje popszednie wewnioski o załącznik do wewnioska pod kompletnie niewinnym tytułem "Magdolot musi się JESZCZE [?!] bardziej przyłożyć?!" niniejszym wewnioskując o Największy i Najpiękniejszy Medal dla Xenofanta Któren Jest Tu Ceberem, Nieskończonością i Zerem, Dwugłowym: Nadwymiarowym oraz Ponadzmysłowym,
    Jest On Tym Którym Jest:
    Stfurcą raz Odtfurcą, Wytfurcą i Przetfurcą,
    Alfą Oraz Omegą [i najlepszym kolegą],
    Pasterzem Pastwisk Niebieskich Oraz Owieczką Pokorną [bo przecie pastwić się wolno],
    Chili i Tortillą [flat, ze SZTUką za pan brat], Madrytem y Sevillą,
    Horusem i Izydą, Okeanosem, Tetydą [starożytną ohydą?!],
    nawet Flipem i Flapem [ale z serduszka ochłapem],
    Wyjazdem i Powrotem [oraz kanapką na potem],
    Brutusem i Cezarem [i powalają czarem!],
    Pierwszymi i Ostatnimi [ja zaraz w skok za nimi!],
    Xenofant Zwyczajnie Jest Nam Fszyskim
    Niezwykle Daleki i Bliski,
    I Dobrze Rozdziela Miski.
    Znaczy, sprawiedliwie.
    Chociaż nierychliwie.

I poproszę o wypisanie tej łaciatej sentencji na Monstrualnym Medalu Maczuszkiem Dokoluśka Po Takiej Spirali-Mandali Jaktalali, Jak Ta, Co Nam Tutaj Pszyświeca. A dwie ostatnie linijki malusieńkie, nieśmiałe, ale ze wiarą wew piękną, śfietlaną zgoła pszyszłość. I, kurwa, z nadzieją.

I nie wiem, zaiste nie wiem, czy Kapituła na sam widok owego zamówienia nie poucieka z kszykiem w najprzeróżniejsze kszaki i kiedykolwiek się wróci, czy Jej też trzeba będzie medala obscura, by wyszła ze kszakuf do biura... ale wiem jedno, że jak tym razem znuf obudzę się we Saragossie, co się kretyńsko wymawia Zaragozza [czysta groza?!] znowuż pod szubienicom i ze wisielcem we zębach, to jusz się całkiem pochlastam i basta! I pierdyknie mi serduszko tak pięknie wezbrane i nawet pamiętniczek na spółkę z serduszkiem i jeno krowi placek zostanie na całej połaci rozesłany strrrasznie.

Zamilkłem i sflaczałem i leję się przez ręce, więc idę się znieczulić, żeby się nie rozczulić za bardzo. BO JUŻ NIE MAM SIŁY ZWYCZAJNIE i noli me tangere i koniec i kropka I IDĘ DO KĄTKA ODSTAWIAĆ ŁABĄDKA. Znaczy się Brzytkie Kaczątko. I już wołami mnie nie wyciągniecie, chyba że medalem, bo zażyłem już procha i fszyscy pa,pa i strzelam se generalskiego Focha . A żałować będziecie dopiero jak umrę, bo będę Was, kurczak, nachodził i wyrzutami sumienia zadźwięczał posępnie w noce złe. I będzie figa, nie żadne po secundo de profundo. Bo żem jest na dnie i tam już pozostawam aż do odwołania. O.
  • dzidzia_bojowa 21.02.13, 22:47
    Zaczęłam od końca czyli sortuj od najnowszego i myślę sobie: Magdolot paskudnie podlizuje się szefostfu...no wiecie co?!!! Ale potem cofam się o kolejne wpisy i sprawa mi się rozjaśniła więc jeśli mój głos coś znaczy, to popieram wszystkie wymienione wnioski w całej rozciągłości albowiem zrozumiałam!
  • trusiaa 22.02.13, 07:31
    Kapituła natomiast nie zroSumiała nic a nic, ale wiedziona serdecznym odruchem skłonna jest ffszystkie tytuły zatwierdzić i nadać wszystkim zainteresowanym jak leci - cuzamen, bez wnikania w graficzne aspekty przedsięwzięcia.
  • ave.duce 22.02.13, 08:31
    czy co tam to miało być - z napisem ULTRA POSSE NEMO OBLIGATUR.
    I wystarczy.

ps. a czy 1/2 X. (ta dobra) się z tym zdaniem zgodzi, to się okaże.
    --
  • ave.duce 27.02.13, 14:41
    wniosek w temacie Kocicy popieram tesz - i ofszem.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • magdolot 27.02.13, 15:34
    Nie śmiałem tu jusz napomykać nic choć mię ućciwość pchała, ale skoro 1/2X. napomyknęła, to się ośmielam napomknąć cichutko, że to śfięta racja.
    I jak się tak ośmieliłem, to fspomnę, że i Xenofantu się należy.
    [Łoezu, Łoezu! - uciekła do kąćka miętoląc w paluszkach falbankę fartuszka, aż dziurę w niej wywierciła i cichutko wróciła...] i jeszcze ciszej szepnęła: i jeszcze cuś mi się zwija po zwojach delkatnie, ale się musi trochu dolasować.
  • ploniekocica 27.02.13, 16:16
    co następuje:
    Medale wnioskowane przez dErekcję są już zmyślnie przygotowane przez czecie dwie, ale jednaczecia się zbiesiła i wierzgam bo ją te medale jakoś kolą w jestestwo. A przynajmniej niektóre.
    Tak więc kapituła się raz jeszcze zbierze i albo jednączecią przekona, albo nie. I wFedy jednaczecia uda się na dZewo, gdzie jej miejsce, a medale i tak będą. Przynajmniej niektóre.
    --
    "Im większe zero tym bardziej nadęte"
  • magdolot 27.02.13, 16:57
    Ja siebie samą dziś nie do końca rozkminiam i na innych jestem zdecydowanie za tępa, ale...
    1/2 X. jak zwykle ma rację, w dodatku całkiem serio. Sprawiedliwie znuf odsiał on X. ziarno ode plew i wyszedł mu z tego medal dla jednejczeciej i to niezłomnie obwieścił. Czego jednączecią kole? Za dużo sprawiedliwości naraz, żeby móc to znieść?!
  • magdolot 27.02.13, 16:48
    > I jak się tak ośmieliłem, to fspomnę, że i Xenofantu się należy.

Dookreślam. Sorko, już dzisiaj zrobiłam zupę w poprzek, coś mi solidnie nawala... Zupy już nie dookreślę, ale to zdanie, ociekając wodą ze wanny, i powinnam i mogę.
    Chodzi o to, że medal dla X na pierfszy wrzut oka podźwiękuje tombakiem, ale jess to medal z drugim dnem, a jego wydźwięk prawdziwy jest mocno wychowawczy. Medal Kocicy jest wychowawczy wprost. A w tym się trzeba doszukać pointy i ona, zaiste, znajduje się na samiuśkim końcu medala.
    Dookreślam bardziej, żeby nie było jak z zupą: Jak cię fkurzy nielucka sprawiedliwoś X i będziesz próbował wsadzić jej palec w oko, pamiętaj {!!!} że jak ochłoniesz to strasznie pożałujesz, żeś go sobie nie zdążył odgryźć. Bo X jess Temidą o Dwóch Parach Orlich Ócz co Paczą Poza Horyzont, Hydrą o Dwóch Parach Łbów, a Każdy Jak Centrum Handlowe. Howgh.
  • ploniekocica 27.02.13, 16:51
    Medal Kocicy jest wychowawczy wprost?

Dla Kocicy, żeby na drugi raz siedziała cicho i swoje intuicje, podejrzenia i inne aurorstwa sobie wsadziła w.....kieszeń?
    --
  • magdolot 27.02.13, 16:58
    Nie, żeby jej Wielką Tuicję traktować poważnie i nie robić f pudelka. No.
  • ave.duce 27.02.13, 19:46
    ploniekocica napisała:

> Dla Kocicy, żeby na drugi raz siedziała cicho i swoje intuicje, podejrzenia i i
    > nne aurorstwa sobie wsadziła w.....kieszeń?

--
  • damakier1 27.02.13, 16:06
    Ja, chociaż nic nie rozumiem, popieram z całego serca Fszystko co zawnioskował Magdolot, Wodzowa Najtrafniejsza, Xenofant, Trusiaa oraz Dzidzia.
    Jednocześnie zawnioskowuję przyznanie Dzidzi_Bojowej Orderu Zmyślnie Splątanych Zwojów Mózgowych za to, że zrozumiała.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • magdolot 27.02.13, 17:05
    > Jednocześnie zawnioskowuję przyznanie Dzidzi_Bojowej Orderu Zmyślnie Splątan
    > ych Zwojów Mózgowych
    za to, że zrozumiała.

Zdecydowanie popieram.
  • tw_wielgus 22.02.13, 09:35
    :)))) Aj lof you!
    --
    Dlaczego w morzu jest woda?

Żeby statki nie kurzyły przy hamowaniu
  • widz102 22.02.13, 11:38
    F śfietle ostatnich faktuf uprzejmnie prosze, o przyznanie Anwad jak i fszysstkim zaangażowanym Orderu Szarży Nie w tę Stronę Pierwszej Klasy z Gwiazdą i Trzema Rubinowymi Wyniesieniami na Szarfie.
    Skoro Antek o Dziwnym Spojrzeniu wycofał siem dziś znienacka z helu, brzozy, 9,8 m/sekundę (jam ci to, nie chfaląc siem, uczynił!), szczelania szczałami, a nawet trotylu i czech wybuchuf, należy siem PT Uczestnikom jak psu micha!
    A co!
  • ave.duce 09.04.13, 15:03
    Wniosku dot. ww. nicka autorstwa Magdolota takoż.
    --
  • ave.duce 09.04.13, 15:05
    Co do reszty się nie wypowiadam, bo zasług w tym temacie nie śledzę.

A co zrobi Kapituła Szanowna , to już nie mój kłopot ;)
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ploniekocica 09.04.13, 15:59
    To żeś się rychło w czas wypowiedziała, Baronowo tfu Wodzowo.

Dawno, dawno temu jakieś medale na tę okoliczność Dwieczecie przygotowała a bardzo zua a wręcz wredna Jednaczecia stanęła okoniem i legła Rejtanem oraz rzekła, że przypinać żadnych medali w tym temacie nie będzie i już.
    I nawet Trusiaa się nie ośmieliła pominąć procedury i drogę służbową. Jak to miewa w zwyczaju :)
    --
    "Jakie tempora takie mores"
  • ave.duce 09.04.13, 16:09
    Czyli NIE przyznano? Upewniam się.
    --
  • ploniekocica 09.04.13, 16:25
    Póki co nie. Chyba, że w konspiracji.
    forum.gazeta.pl/forum/w,89075,128843853,142845052,Jednaczecia_osFiaDcza_.html
    --
    "Jakie tempora takie mores"
  • ave.duce 09.04.13, 16:40
    No popacz, umkło mię. Spasibo, Szanowna Kapitulna 1/3 :)
    --
  • damakier1 09.04.13, 11:17
    Wnioskuje energicznie i stanowczo - nagradzać mi tu czym prędzej Olgę orderem najzłotszym i najcudniejszym, jaki tylko Jednaczecia wynajdzie. Ma być zaznaczona dzielność niezwykła, siła mięśni i charakteru, charakter cudny, miłość bliźniego swego i w ogóle.
    Za co to ja wiem, ale nie powiem, chyba, że mi Olga zezwoli.

Jednaczecio - do dzieła!
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • damakier1 09.04.13, 11:19
    Łomatko, po tym Fczorajszym oglądaniu brzozy Fszystko mnię sie potrusiowałoo i patrzcie moi mili, gdzie ja z tym wnioskiem poleciałam! To moja amnezja, daglezja i herezja. Pora umierać!
    idę sie poprawiać!
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • damakier1 09.04.13, 11:28
    No przeca dobrze złożyłam! ŁOMatko! ŁOMatko! Co to też taka brzoza z człowieka potrafi zrobić....

--

Wrona i inne zwierzaki
  • olga_w_ogrodzie 09.04.13, 12:37
    damakier1 napisała:

> Wnioskuje energicznie i stanowczo - nagradzać mi tu czym prędzej Olgę orderem n
    > ajzłotszym i najcudniejszym, jaki tylko Jednaczecia wynajdzie.

wniosek złożony na mój wniosek niezwłocznie popieram.
    za co się order należy powiedzieć można,
    ale bez podawania nazwiska tej Cudnej Pani, czego wcale zastrzegać nie trzeba,
    bo Damka w swej wrażliwości wie, że nie wypada.
  • damakier1 09.04.13, 13:26
    No to słuchajta - Olga podjęła się opieki nad pewną Panią, która pracą swą i talentem życie milszym przez długie lata nam czyniła, a teraz wredna choroba schyłek życia Jej usiłuje zniszczyć. A Olga nie tylko zwykłą opiekunką się okazała, ale i w szczerą przyjaciółkę Pani tej sie przedzierżgła i jesień Jej życia uczyniła pogodniejszą i szczęsliwszą.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • olga_w_ogrodzie 09.04.13, 14:40
    ordera nie za to się domagam, bo jak nie lubić tak Cudnej Pani.
    ale za to pokonanie lęku - no że się nie uda.
    że mnie Pani nie polubi czy poczuje się źle, że ja może jakaś kontrolerka.
    a tymczasem wystarczyło być sobą i 4 godziny przeszły jak z bicza trzasł,
    bośmy gadały, śpiewały i w ogóle.

no niezła nauka, że nie trzeba tak się bać i umęczać lękiem,
    bo to energii strata, a ludź jest tak mądry i kochany,
    jak na ekranie.
    wiem, że może był lepszy dzień w chorobie tej,
    że jutro może być gorzej, ale ja już swoje wiem - to po prostu wspaniała osoba,
    którą starczy za piękną dłoń schwycić i już jest dobrze - mnie i Jej.

• damakier1 09.04.13, 14:57
    Za pokonaie lęku podziwiam Cię bardzo, ale ważne dla mnie po co z tym lękiem walczyłaś i co dobrego robisz. I za to o ordera zawnioskowuję.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 09.04.13, 15:01
    damakier1 napisała:

> o ordera zawnioskowuję.

Wniosek Damy popieram bez dwóch zdań, howgh!
    --
  • gat45 11.04.13, 15:48
    o umedalowanie Damykier orderem Wielkiego Bezkrwawego Łowczego.
    Prośbę swoją motywuję tym, że
    a] Dama bezkrwawo złowiła i przepięknie to opisała
    b] Należy się

Order winien mieć miękką kitkę... Tfu,nie ten tekst. Od nowa :
    Order winien mieć na awersie marchewkę i gęsie pióro, a na rewersie kij z drewna hebanowego i aparat fotograficzny ze stylizowanym napisem "oszczędnie !" Nad kijem i nad marchewką korona z miniaturowych kruków.
    O. Tak waśnie proszę.
    Ciekawam, co Kapituła wykombinuje i pozostaję z bezmiernym szacunkiem
    /-/gat
  • damakier1 11.04.13, 16:09
    Miękka kitka może być też.

--

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 11.04.13, 18:58
    Na miejscu Kapituły zawnioskowałabym, żebyś sama ten order wykombinowała i li tylko przesłała Kapitule do wręczenia.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • gat45 11.04.13, 20:41
    No przecież wykombinowałam !
    Kapituła ma się zająć tylko relizacją
  • trusiaa 12.04.13, 07:56
    Pani! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja... Ja tu mięso mam!
  • ave.duce 12.04.13, 08:24
    Jak mawiała moja dobra znajoma: ambicja to zboczenie.

Oczko mu się odlepiło! Temu misiu!
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • trusiaa 12.04.13, 09:12
    Bez pracy nie ma kołaczy!

http://i30.servimg.com/u/f30/11/20/70/52/93211710.gif

• ploniekocica 18.04.13, 21:45
    Cisza!
    Jednaczecia mówi:
    się nagradzamy medalami za pierdoły różne, a czasami niewiadomozaco, bo za rzeczy, o których na tym forumie wyczytać się nie da, a zapominamy o najważniejszych. O!
    Niniejszym postuluje przyznanie medali dwóch "zimy, która musi minąć":
    Czeciemu za to, że z wiosną do nas chociaż na chwilkę wrócił
    i Bojowej Dzidzi, żeby jak najszybciej do nas z tego Wrocka wróciła. I jeszcze bardziej bojowa.

I jeszcze jednaczecia mówi, że tą razą żadnych landszaftów i monideł - medale będą żywe i własnoręcznie przez jednączecią jej pięknymi rączkami wykonane. I tyle w tym temacie.

--
    "Sprzedaję kit. Wciskanie gratis."
  • ave.duce 18.04.13, 21:57
    Popieram całom siłom i godnościom osobistom.

ps. fot. medali mają być do okazania w odpowiednim wątku komunikatowym
    pps. nie zgadzam się z tym, że
    "się nagradzamy medalami za pierdoły różne, a czasami niewiadomozaco,
    bo za rzeczy, o których na tym forumie wyczytać się nie da"
    ,
    niestetyż.
    Najlepszy dowód: weto w sprawie wiadomego nicka, o!
    --
  • ploniekocica 18.04.13, 22:07
    ad ps. ale to nie była pretensja żadna tylko faktu stwierdzenie. Ha!
    Medale już są gatowe po części, ale ich ukazanie się jest opóźnione faktem schowania karty do aparatu w miejsce pewne (tak żeby się nie zgubiła). No i oczywiście zapomnienia, co to za miejsce. Przeszukałam już wszystkie pewne miejsca i NIC. W razie co, polecę kupić nową kartę.

--
  • damakier1 18.04.13, 22:11
    Ja, za SzefowąNamPanującą, jak za panią matką - wniosek jednejczeciej gorąco popieram i podpisuję sie ręcami obiema.
    Jednocześnie nie zgadzam się z tym, z czym się Ave nie zgadza i twierdzę, że ani jeden tu medal za pierdoły na niczyjej piersi nie zawisł, a przeciwnie - każdy jeden wielce zasłużony był.
    A oczywiste jest, że medale dla Czeciego i Dzidzi, własną artystyczną łapką Kociczki wykonane, najpiękniejsze i najwspanialsze na całym FzD być muszą. I będą.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • inna57 15.06.13, 22:00
    Wnioskuję o przyznanie dworzance Oldze w Ogrodzie Orderu Zaangażowania Słusznego Pierwszej klasy z brylantem i złotym sercem. Wniosek swój motywuję tym że dworzanka Olga wykazuje duże zaangażowanie w kwestiach będących głównym mottem naszego Dworum - Freedom czyli Wolność ponad wszystko.
  • magdolot 15.06.13, 22:11
    Słusznie prawi Inna!
  • ave.duce 16.06.13, 08:19
    Się należy! Olga to nasze okno na śfiat i wewogle: COŚ!
    --
    ... pozdrów ode mnie św. Blidę jak będziesz do niej pielgrzymować z kwiatami, flaszką i ogórcem, damo za dychę... > Autor: mors22 11.07.11, 19:30 do mnie...
  • damakier1 16.06.13, 11:21
    Się należy jakniewiemco!
    A w ogóle to fajnie by było te wszystkie reportaże Olgi w jakąś całość do powieszenia na gwoździu zebrać, by se można bez trudu do nich wracać.
    Bym umiała, to bym zrobiła.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ewa9717 16.06.13, 11:24
    Z ust mi to, Damo, i to przed sniadaniem, wyjęłas ;)
  • inna57 27.06.13, 10:24
    WNIOSEK Nr 1
    Wnoszę o przyznanie dworzance Oldze w ogrodzie Orderu Wielkiego Reportażysty ze złotym fotoaparatem. Wniosek swój motywuję tym że dworzanka Olga wielce się nam zasłużyła swymi reportażami z imprez ważnych na których nie wszyscy mieliśmy okazję być osobiście.

WNIOSEK Nr 2
    Wnoszę o przyznanie dworzance DamieKier1 Orderu Wielkiego Motywatora ze złotym młotkiem. Wniosek swój motywuję tym że dworzanka DamaKier1 zmotywowała Wodzostwo do wyróżnienia reportaży dworzanki Olgi w ogrodzie co stało się dla dobra powszechnego.

WNIOSEK Nr 3
    Wnoszę o przyznanie Xenofantowi Orderu Wielkiego Ciepłego Opiekuna z kołderką wniosku tego motywować nie muszę bo wszyscy jak jeden mąż i jedna żóna zgodzić z tym się muszą.
  • magdolot 27.06.13, 10:28
    Popieram hurtowo i każden z osobna. Howgh.
  • olga_w_ogrodzie 27.06.13, 14:31
    dopiero tu przeczytałam to wszystko, co na mnie nawypisywano.
    dziękuję.

co do medalowania, to Dama się napracowała bardzo szukając.
    to nie tak łatwo wyszukać wśród stron tylu.
    powinna dostać jakiegoś Medala Wnikliwego Światła Latarni Morskiej czy Jakiego Innego Szperacza.
  • olga_w_ogrodzie 27.06.13, 14:33

Inki WNIOSEK Nr 3
    Wnoszę o przyznanie Xenofantowi Orderu Wielkiego Ciepłego Opiekuna z kołderką wniosku tego motywować nie muszę bo wszyscy jak jeden mąż i jedna żóna zgodzić z tym się muszą.

popieram wnioska.
  • ewa9717 27.06.13, 14:56
    o jaki dodatkowy popierś dla Damy, bo na dotychczas posiadanym medali sie gnieto!
  • gat45 27.06.13, 15:09
    No coś Ty, bujne łono Damy jeszcze niejeden przytulić zdoła
  • damakier1 27.06.13, 15:19
    Dziękuję Ci, Ewo, za troskę, ale najwyraźniej nie doceniasz bujności biustu mego. Dużo on jeszcze medali przyjąć może i się nie ugnie. A jakby co, zawsze Pan Nietoperek jest w odwodzie.

--

Wrona i inne zwierzaki
  • damakier1 27.06.13, 15:24
    Wszystkie trzy wnioski ochoczo i zdecydownie popieram!

PS. Gdyby się Kapituła zdecydować nie mogła, czy zgodnie z wnioskiem 2. przydzielić mi Order Wielkiego Motywatora, czy Medala Wnikliwego Światła Latarni Morskiej, czy Jakiego Innego Szperacza - to mogą być wszystkie trzy.

--

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 21.08.13, 11:30
    Złota Łycha albo Srebrny Gar dla Damy za leczo, które we Dworze mamy (bigos też Dama robi... ale za to już otrzymała ekwiwalent, o ile mnie pamięć nie myli).
    --
  • damakier1 21.08.13, 11:36
    NO! Bardzo słuszny wniosek. Popieram.
    Ale ile żem się naaluzjować musiała...
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 21.08.13, 11:57
    We stolycy pochmurno, to i podniesionych aluzji nie widać.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • gat45 21.08.13, 13:12
    Do tego medala sugeruję dodać jakiś gustowny akcent włościansko-medyczny w myśl hasła "żywio i leczo"
  • damakier1 21.08.13, 15:06
    Gustowny akcent medyczny?
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • smutas13 23.08.13, 21:39
    Bardzo uprzejmnie zwracam się do Jednoosobowej w Trojcy Jedynej Kapituły i składam wniosek o przyznanie medala Oldze_w_ogrodzie za samiusieńkie, najsamniejsze wymyślenie (podobno bardzo smacznej) potrawy z wiórków cukiniowych w śmietanie i ogórków, które mogą być różniste.

--
    ...i chodzi tylko o to jedynie, by Świat wyglądał tak, jak powinien - Piotr Bukartyk
  • ave.duce 24.08.13, 07:35
    Popieram wniosek, ale... czekam na przepis.
    --
  • ave.duce 27.08.13, 11:54
    Się pogubiłam, ale tuszę, że Kapituła trzyma na pulsie co tam ma.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • damakier1 02.09.13, 15:00
    Z całą mocą, energicznie i przekonująco zawniskowywam o Potrójnego Medala: Złotego, Srebrnego i Brązowego Jednocześnie dla nadzwyczajnej naszej Trusii Tropiącej, a to za sporządzenie arcyciekawego remamętu z wakacji.
    I jeszcze jakaś niewielka odznaka może być za ócz mych otworzenie.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • gat45 02.09.13, 15:06
    Wszystkiem, co tam mam, popieram !!!!!!!!!!!!!!!
  • ave.duce 02.09.13, 15:18
    A ja w wicewersji - popieram wszystkim, czego ani tam, ani tu, ani ówdzie nie mam!
    --
  • ave.duce 03.09.13, 08:45
    w postaci

http://www.trollcity.com/Halloween_Kitty_Costume.JPG
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • magdolot 02.10.13, 17:23
    Bardzo proszsz, Szanownę Kapitułę i Fspółforumowiczuf o dopracowanie niniejszego wnioska tak, żeby odnośne bim-bomy właściwie wybrzmiały, bo ja się właśnie miotam, a jutrzejszy dzień spędzę zatrzaśnięta do nocy poza netem.

Medal Obywatelski nasz Dzielny Gat posiada. Gatowa Niezłomność wielu z nas jest znana. A tu się rozchodzi o Niezłomność Obywatelską Gata i o niebagatelny wyczyn wychowawczy: zebranie obywateli Forum Kraj do kupy ponad podziałami. I to jeszcze F TYCH CZASACH, kiedy samotny "zaprzaniec" bez dalszych epitetuf, uchodzi za komplement! No, w pale się nie mieści. Klasa drąży skałę. Gat ruszył z posad bryłę świata! Zwyczajnie tak. I se skromniutko podciąga skarpetki i poprawia kukardę... Co za Gat!
  • smutas13 02.10.13, 21:36
    Wniosek popieram. Się Gatu należy i już.
    --
    ...bo gdy się trzyma fason, to się nawet spada z klasą...
    Piotr Bukartyk
  • ave.duce 03.10.13, 10:14
    się z pisaniem wniosku na coś twardego i sformułował konkretnie nazwę odznaczenia.

Ze swej strony jestem ZA i liczę na odbiór ze strony Pani Prezydent Gat Kochanej...
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • inna57 03.10.13, 10:46
    Jeśli mogę coś zasugerować to chciałaby żeby Panią Gat odznaczono Złotym Orderem Wielkiego Serca z Brylantową Gwiazdą Szacunku za szlachetne podjęcie bezinteresownej a ważnej inicjatywy i dodatkowo Wielkim Złotym Orderem Budzika Solidarności Międzyludzkiej za obudzenie i połączenie większości wzdłuż i w poprzek na FK w jednej wspólnej i ważnej sprawie.
  • magdolot 07.10.13, 12:22
    Myślałem długo oraz zajadle.

Pomysł Innej z Wielkim Złotym Orderem Budzika Solidarności Międzyludzkiej baaardzo mi się podoba!

Domagam się też zawzięcie, aby Gat miał prawo pieczętować się przydomkiem Niezłomny.
    I prosz mi tu nie kojarzyć z panem de la Barca, bo Gat jest Demokratą. O tu jess odpowiednia do sytuacji cytata ze książki "Niezłomny":
    "Gdziekolwiek spojrzał, widział tylko wodę. Wokoło sunęły leniwe rekiny, ocierając się grzbietami o tratwę. Czekały." I cytat z opisu książki "A gdy było trzeba, potrafił pokonać nawet samego siebie." Pasuje jak ulał.

Takoż pożądam dla Gata tytułów:
    1. Archimedesa Andragogosa, bo znalazł punkt podparcia i poruszył FK wraz z przyległościami w postaci GW, czyli niebo i ziemię,
    2. Paksiarza Vobiscuma,
    3. Prymusa Interparesa - że Mu się oba należą, wystarczy popaczyć we wątki.
    Tytuły te mogą być Gatu przyznane wraz z orderem nr.1 proponowanym przez Innę, czyli Złotym Orderem Wielkiego Serca z Brylantową Gwiazdą Szacunku, bo do niego tematycznie pasują.

Obawiam się nieco, że Gatu taką masą dóbr naraz przywalonemu ciut zgniecie się kukarda i opadną skarpetki, ale lecz jest On przecie Niezłomny i jakoś sobie z tym problemem poradzi!

• gat45 09.10.13, 11:55
    ... natentychmiast zgłaszam prośbę do Najjaśnniejszej Kapituły o zezwolenie na tryb wyjątkowy : ten rower-tandem z budzikiem chciałabym scedować na całe FzD, bo każdy ze zgromadzonego tu p.t. koleżeństwa nań zasłużył.
  • ploniekocica 09.10.13, 11:59
    gat45 napisała:

> ... natentychmiast zgłaszam prośbę do Najjaśnniejszej Kapituły o zezwolenie na
    > tryb wyjątkowy : ten rower-tandem z budzikiem chciałabym scedować na całe FzD,
    > bo każdy ze zgromadzonego tu p.t. koleżeństwa nań zasłużył.

Się

najjaśniejsza zastanowi, czy aby na pewno

zasłużył.

I podejmie decyzję.
    --
    "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
  • damakier1 22.10.13, 23:28
    Zgłaszm do Szanownej JednejCzeciej wniosek o przyznanie Manowi Sapiensowi Złotego Medalu z Tutką, brzozą i butelką piwa i z czym tam jeszcze Kapituła wymyśli za odkrycie i sformułowanie Grand Unification Smolensk Theory, w skrócie GUST.
    Wprawdzie sam zainteresowany dopomina się za swe dokonanie nagrody Nobla, ale myślę, że to tylko dlatego, że aż tak wysoko, jak po order z rąk Jednej Czeciej mierzyć się nie ośmiela.

Acha, i jeszcze wnioskuję o odznakę ze smoczkiem i pieluchą dla Kociczki, bo się przymawia, że za akuszerkę robiła.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • magdolot 23.10.13, 01:39
    Się fcale nie pszymawia, to rass.
    Robiła z Wujem, we zębkach o śficie pszynosząc nam i dumnie montujonc, to dwa.
    Akuszerką naszej rodzimej Zoszczenki tesz była Ona właśnie, to czy.
    Znaczy się jest Ona Wielce Utalentowaną Akuszerką QED.

Zoszczence tesz bym zamerdała jakim medalikiem na wpół awansem za 14 następnych Dzieł, się niech wymota z Maciory i Tforzy O Śficie Legendarną Legendę Wodza Naszego Umiłowanego Dla Fszystkich Polskich Dziatek, co płaczą zaniedbane bez możliwości skosztowania redbula, bo cały wyprany młotkiem i jeszcze parówki im obrzydzają, bo pękają jak tutka i tym biednym dzieciętom pęka Ziemia pod stopami wraz i dzieje straszna ziura im Fszędzie na połaci płachtami dla niepoznaki zas...ł...ana i to pozbawi je fszystkie jusz fkrótce podstawowego zaufania do rzeczywistości, bo zamias Dobranocki w tivi jeno cięgiem Kobranocka Maciorki, a fszędzie czai się Thusek zuy i wybucha. I te biedne dzieciny bez podstawowego zaufania nie będą się fcale dotykać, bo a nusz coś wybuchnie, i tak to nie będzie więcej polskich dzieci i szczeźnie Cały Naród do cna, Łomatuniu jedyna!
    Ratuj, Widzu, Naród Przed Eksterminacją!
    Wodza mu daj na Czasy Zue, co Naród Ścieszką Nad Skrajem Przepaści Przeprowadzi i Nie Zaprzepaści. Brat niech mu spat, ale dzieci niech jakoś z trudem ustoją na nuszkach! Niech Brat otkupi Dzieci?
  • ave.duce 07.12.13, 15:45
    Wnioskuję o natentychmiastowe przyznanie Damie Kier Orderu Czarno-Białego Aparatu Fot. - za TO!

Czy Kapituła mię syszsy?!
    --
  • damakier1 07.12.13, 16:30
    Ten jakże słuszny wniosek entuzjastycznie popieram i zapytowuję Szanowną Wnioskodawczynię, czy zajrzała do ostatniego komentarza i widziała TO?
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • damakier1 07.12.13, 16:33
    HA! Zapytanie już nieaktualne. Zajrzałam do sprawozdawczości i już wiĘ.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ewa9717 07.12.13, 18:01
    Wię czy nie wię, ale order się przynależy! Dzie on?
  • scoutek 07.12.13, 16:33
    nie wiem czy słyszy, ale mo ze jak razem wrzaśniemy to usłyszy????
    DAWAĆ!!!!!!!
    --
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
    moviemovie.blox.pl
  • ave.duce 07.12.13, 19:14
    Kocica spłonęła (rumieńcem pała) doszczętnie?!
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • scoutek 08.12.13, 09:06

ave.duce napisała:

> Kocica spłonęła (rumieńcem pała) doszczętnie?!

pała jak dzięcielina?

--
    moviemovie.blox.pl
  • ave.duce 08.12.13, 12:14
    Albo nawet lepiej...
    --
  • trusiaa 08.12.13, 07:49
    Kapituły jedna czecia się zachwyciła i syszy. Wczoraj nie słyszała, bo w zaspie na pustkowiu utknęła - dwa kilometry od domu. I była zajęta walką o przeżycie.
    Się zrobi, spoko!
  • damakier1 08.12.13, 11:03
    ŁOMATKOBOSKA!!!! Natentychmiast wnoszę o przyznanie Dzielnej Trusiii Orderu z Bernardynem ze Stosowną Beczułką Przytroczoną do Obroży za nadzwyczaj dzielne wygramolenie się ze zaspy, danie odporu Ksaweremu i przeżycie, dzięki czemu dalej będzie obowiązki Kapituły pełnić i skrzętnie ordery zasłużonym dworzanom przyznawać.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 08.12.13, 12:14
    munikacji?! Cisza.
    --
  • magdolot 08.12.13, 20:24
    Niesprawiedliwoś. Niektórzy tutaj cięgiem zapierdzielają za bezdurno. Janioły jakieś niedoskubane, czy co?!
  • trusiaa 09.12.13, 10:23
    Ale gdzie a ale gdzie ta. Najserdeczniej za nominację dziękuję, ale na medala nie zasłużyłam, gdyż jako królyk umiejętność kopania nor mam wrodzoną, więc żadna to moja zasługa. A póki dychać będę i cokolwiek kojarzyć - medalowej sprawie wierną pozostanę.

Wypatruję Jednej Czeciej w osobie Kocicy, gdyż medalowa procedura ruszyła, a Jej, w kluczowym momencie, zabrakło.
  • magdolot 09.12.13, 12:50
    Zasużyłaś na niejeden, na pęczek, na górkę, od biedy może być zaspa, choć som lepsze sposoby, Luby Trusiokratorze Norowy, no.
    Nieotake ja jak ten pies na puszczy, kot na dżungli, mysz na lesie palmowym...
  • damakier1 13.12.13, 15:58
    Ja i Wronka z całego serca i z wielką mocą wnioskujemy o przyznanie Boharterskiemu i Mocarnemu Gatu Najzłotszego Medala, który mieć będzie wszelkie możliwe, jakie tylko Kapituła zdoła wymyślić, symbole wielkiego poświęcenia się, miłości, hartu ducha, odwagi, siły i sama już nie wiem, czego jeszcze. Ale ma być nadzwyczaj piękny.
    A Tobikowy zawnioskowuję o Złotą Odznakę Doskonałego Psa-Towarzysza za to, że się nie zsikał i w czasie brutalnej akcji znoszenia nie tylko Gatu nosa nie uchlał, a przeciwnie - miłośnie śnupę jej oblizał.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • damakier1 13.12.13, 15:59
    Ale żem narobiła literówek! Ale to z wielkiego wzruszenia.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • magdolot 14.12.13, 00:36
    Mocarzem jest Gat, zaiste na medal, a i Tobik udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że jest Bardzo Mądry. No. Literówkom Damy się fcale nie dziwię, bo ja pół dnia do siebie po tej reweli dochodziłam, no.
  • damakier1 20.03.14, 19:10
    Uroczyście informuję Przewielebną Kapitułę, Najjaśniejszą Wodzową oraz dworzan wszelakich, że dziś właśnie mija sto dni od tego wiekopomnego momentu, kiedy to Najmiłościwiejnampanująca Prezydent Gat, poruszona losem nieszczęsnego psa Tobiego, który przez długie lata w schronisku wyczekiwał, jak kania dżdżu, rodziny własnej i domu własnego - serce swe przed nim otwarła i pod dach swój rodzinny go przyjęła. Tam to właśnie, przez równiutkie 100 dni, miłość i szczęście sobie wzajemnie ofiarowywali, a gdy dzień ten minie, dalej to czynić będą niczym Orkiestra Owsiaka, do końca świata i jeden dzień dłużej.

Kurdi, moldi! Jeśli to nie jest najlepszy powód do przyznania medala, to ciekawe jaki mógłby lepszy?

Zatem zawnioskowujemy obie z Wronką o przyznanie Przeszlachetnemu Gatowi oraz Najwierniejszemu Tobikowi po Złotym Medalu z Podkową oraz Czterolistną Koniczyną Przekazywanymi Sobie z Rąk do Łap i z Łap do Rąk.

Z nadzieją na pomyślne i szybkie rozpatrzenie naszego wniosku

pozostajemy w ukłonach

damakier i Wrona

PS. Na medalu może być jeszcze Serce.

--

Wrona i inne zwierzaki
  • inna57 20.03.14, 20:03
    Popieram w imieniu swoim i dwunastu łap które gościłam u siebie w trakcie dwumiesięcznego trampowania po wyspach na końcu świata moich dzieci i wnuczka.
    A mówili że chau chaua nie da się niczego nauczyć, przyszedł indywidualistyczny autysta wyszedł przylepiec na wszelkie rany. O kotach się nie wypowiadam bo były pomruczały, poprzytulały się i sobie poszły,
  • olga_w_ogrodzie 20.03.14, 20:04
    się mi zaszkliło.
    w całej rozciągłości się podpisujemy: Nikusia i ja.
    i ten... paru ludzi.
  • man_sapiens 20.03.14, 22:23
    Głosuję za. Co tam ja, cała aklamacja też, wszystkie znane i nie znane mi wielonogi.
    --
    Na spotkaniach z księdzem Oko jest tłok
  • magdolot 20.03.14, 23:44
    I jeszcze czforaczki. Howgh.
  • scoutek 21.03.14, 10:28
    Majka kazała poprzeć, ludzie, którzy do niej należą także :)

--
    moviemovie.blox.pl
  • ave.duce 08.04.14, 22:22
    Niniejszym donoszę uprzejmie dwa wnioski do JwTJK -

1. wyprzedzający, ale tylko o +/- półtora miesiąca,
    o złoty order filmowy z gwiazdą dla Scoutka -
    za trzyletnie niezmordowane zanurzanie się i FzD w świat "Movie, movie ...."

2. spóźniony, ale tylko o +/- dwa miesiące,
    o platynowy medal całościowy wielki dla DamyKier1 i zwierząt, które miała i które ma -
    czyli za dwuletni blog "Wrona i..."

To pisałam ja, Ave
    --
  • magdolot 08.04.14, 22:32
    Hip, hip, hurra!
  • damakier1 30.09.14, 15:08
    Zwracam się do Szanownej Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kapituły z wnioskiem, prośbą oraz apelem o odznaczenie w trybie pilnym, pośpiesznym oraz nadzwyczajnym Kocicy Niezwykle Oczytanej - ZŁOTYM MEDALEM Z MIRRĄ I KROPIDŁEM za przecudne umarcie - o tu, ło: forum.gazeta.pl/forum/w,89075,154936926,154936926,Umarlam.html

--

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 30.09.14, 18:28
    Popieram. A ponieważ boh trojcu lubit - proszę dodać kadzidło ;)
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ploniekocica 30.09.14, 18:37
    ave.duce napisała:

> Popieram. A ponieważ boh trojcu lubit - proszę dodać kadzidło ;)

Kadzidło jak najbardziej, bo przecież umarłemu kadzidło. A skoro mam medal za umarcie (nie pierwsze i nie ostatnie) to kadzidło poproszę, się przyda na zaś jak znalazł. Bęę chodziła się zabić z tym kadzidłem.
    --
    "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
  • ave.duce 30.09.14, 18:46
    Chociaż mirra była używana jako pachnidło i kadzidło, to kadzidłu należą się szczególne względy - dlatego dodałam. A jak już się zabalsamuje i okadzi - to kropidło postawi Cię na nogi i będziesz się mogła zabijać na śmierć bez końca.
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ave.duce 15.10.14, 23:13
    Niniejszym wnioskuję (i wniosek donoszę gdzie trzeba) o Order Wielkiej Pawicy Grabówki z mieczami.
    A dla kogo? A dla PłonącejKocicy.
    Ona już będzie wiedziała za co.
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ploniekocica 16.10.14, 15:30
    Wnioskuję o Wielki Order Misia-Patysia z Kanikułą dla ToOnegoJurka za całokształt oraz dobro(stan) forumowy i nie tylko forumowy.
    --
    "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
  • trusiaa 16.10.14, 15:49
    Zrobione.

Synchronizacja myślowa Kapituły jest niesamowita po prostu - w tem samem momęcie zez wnioskiem o Tojaurkowego Medala lecieć miałam, klikłam, a tu Prześwietna Kocica Kapitulna wniosek właśnie umieściła! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.