Dodaj do ulubionych

Dlaczego każda kobieta powinna mieć w domu lustro?

02.01.14, 09:22
ano dlatego:
s.afterparty.pl/i/joanna-liszowska-w-lateksowym-kostiumie-i-koralach-na-sylwestrze-joanna-lisowska-na-sylwestrze-w-gdyni-NEWS_MAIN-78578.jpg
e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/4c768027d48a07b0d605d6385789e0d735fff46d
--
No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
tiny.pl/htd75
I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
Edytor zaawansowany
  • trusiaa 02.01.14, 09:35
    A Ryj? Lustro posiada?
    Na pewno?
    No to: ufff...
  • zapijaczony_ryj 02.01.14, 09:42
    trusiaa napisała:

> A Ryj? Lustro posiada?
    > Na pewno?
    > No to: ufff...

Niestety nie mogłem znaleźć zdjęcia tej pani od przodu, ale moze jeszcze ktoś powiesi, to wkleję, a to dopiero bedzie szok.
    Siedziałem akurat przy stole jak ta pani wyszła na scenę i zrobiło mi się niedobrze.
    W końcu wystarczyłoby, zeby założyła spódniczkę mini, albo coś innego i byłaby postrzegana jako piękna kobieta ,( choć dla mnie za wysoka), a tak wyszła w majtkach i wygląda na idiotkę, bo i wiek i tusza już nie ta.
    Widać albo ta pani lustra nie ma, albo ktoś "życzliwy" ją wpuścił w maliny doradzając taki strój.

--
    tiny.pl/htd75
  • damakier1 02.01.14, 10:54

Siedziałem akurat przy stole jak ta pani wyszła na scenę i zrobiło mi się niedobrze.

Z taką wrażliwością w ogóle nie powinieneś jadać przy włączonym telewizorze.
    --
    "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
    (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 02.01.14, 11:53
    Odpowiedz, Ryju.
    --
    ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
    Forum ze Dworum/Freedom
  • zapijaczony_ryj 02.01.14, 12:01
    ave.duce napisała:

> Odpowiedz, Ryju.

Odpowiadam.
    Żeby po goleniu tak nie wyglądał:
    imageshack.us/a/img5/2113/26lg.jpg
    --
    tiny.pl/htd75
  • ave.duce 02.01.14, 12:42
    Facet, który nie potrafi się ogolić bez lustra? Phi!

Próbuj dalej ;)
    --
    ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...
    > Forum ze Dworum/Freedom
  • zapijaczony_ryj 02.01.14, 13:49
    ave.duce napisała:

> Facet, który nie potrafi się ogolić bez lustra? Phi!
    >
    > Próbuj dalej ;)

jest szaleńcem, albo głupim, bo każdy ma w domu lustro!
    Znam takiego co się zapewne bez lustra goli i wyglada jak idiota, bo ma baczki na srodku skroni, ale to wyjatek jest:
    pogodzinach.strefa.pl/wp-content/uploads/2012/05/jaroslaw-kaczynski.jpg
    --
    tiny.pl/htd75
  • ave.duce 02.01.14, 13:54
    Dlaczego każda kobieta powinna mieć w domu lustro?

zapijaczony_ryj napisał:

> każdy ma w domu lustro!
    --
    ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...
  • zapijaczony_ryj 18.01.14, 06:41
    ave.duce napisała:

> Dlaczego każda kobieta powinna mieć w domu lustro?
    >
    > zapijaczony_ryj napisał:
    >
    > > każdy ma w domu lustro!

Mieć nie znaczy z niego korzystać ! Każdy ma tez w domu mydło i wodę, a wsiądź w upał do autobusu...
    --
    tiny.pl/htd75
  • mariner4 18.01.14, 12:22
    Są tacy, co tak uważają.
    M.
  • ave.duce 18.01.14, 17:08
    w tytule "czepiłeś się" tylko kobiety.
    --
    @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
    „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
  • zapijaczony_ryj 18.01.14, 17:14
    ave.duce napisała:

> w tytule "czepiłeś się" tylko kobiety.

konkretnej kobiety
    --
    tiny.pl/htd75
  • ave.duce 18.01.14, 17:25
    W tytule nie ma konkretu.

Ok, nieważne.

O ile śledzę życie polityczne (zatem i wypowiedzi, artykuły, etc.) - i na tej podstawie wyrabiam sobie zdanie o osobach, o tyle nie mam bladego pojęcia o Liszowskiej oprócz tego, że wystąpiła w stroju takim a nie innym. Trudno ocenić kogoś po jednym występie.
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom
  • zapijaczony_ryj 18.01.14, 17:49
    ave.duce napisała:

> W tytule nie ma konkretu.
    >
    > Ok, nieważne.
    >
    > O ile śledzę życie polityczne (zatem i wypowiedzi, artykuły, etc.) - i na tej p
    > odstawie wyrabiam sobie zdanie o osobach, o tyle nie mam bladego pojęcia o Lisz
    > owskiej oprócz tego, że wystąpiła w stroju takim a nie innym. Trudno ocenić kog
    > oś po jednym występie.

JA nawet nie wiem kto to jest, do czasu kiedy zobaczyłem to zdjecie. Potem wpisałerm nazwisko w wyszukiwarkę i się co nieco dowiedziałem. obejrzałem tez jej zdjęcia, to piękna kobieta,ale jak nie eksponuje swojej tuszy!
    Oczywiscie nie jest w moim typie, bo wielkich kobiet nie lubie, wole raczej filigranowe, ale gdyby miała lustro to by sie tak nie pokazała
    --
    tiny.pl/htd75
  • gat45 18.01.14, 18:32

zapijaczony_ryj napisał:

> ave.duce napisała:
    >
    > > w tytule "czepiłeś się" tylko kobiety.
    >
    > konkretnej kobiety

"każda kobieta" to konktretnie Liszowska ? Przecież ona nawet nie jest B.Wildsteinem !
  • damakier1 19.01.14, 10:46
    "każda kobieta" to konktretnie Liszowska ? Przecież ona nawet nie jest B.Wildst
    > einem !

O, przepraszam. Wildsteinem to nie jestem ja!

--

Wrona i inne zwierzaki
  • mariner4 02.01.14, 12:55
    Myślisz, że mając lustro zmądrzeje?
    Wątpię.
    m.
  • dzidzia_bojowa 02.01.14, 13:06
    Ekspertów od mody damskiej tu mamy:) Mogę zasięgnąć porady? Mogęęęęęę?
    --
    Les temps sont durs pour les reveurs- Amelia
  • mariner4 02.01.14, 13:24
    są tylko głupi faceci.
    O to chodzi?
    Ale chcę Cię uspokoić. Głupota nie ma płci.
    M.
  • dzidzia_bojowa 02.01.14, 14:16
    mariner4 napisał:

> są tylko głupi faceci.
    > O to chodzi?
    > Ale chcę Cię uspokoić. Głupota nie ma płci.
    > M.

To do mnie?
    Nie musisz mnie uspokajać. Wiem. Natomiast co do poziomu inteligencji i mądrości (bądź głupoty) pani występującej na zdjęciu nie mam zdania. Nie znam jej osobiście, nie rozmawiałam, nawet wywiadów z nią nie czytałam. Oceniać inteligencję po ubiorze- odważne.
    --
  • mariner4 02.01.14, 18:32
    dowodem głupoty.
    M.
  • zapijaczony_ryj 18.01.14, 07:01
    mariner4 napisał:

> dowodem głupoty.
    > M.

niektórzy twierdzą, ze kochanego ciała nigdy nie jest za dużo:
    kobieta.onet.pl/uroda/twarz-i-cialo/one-nie-maja-kompleksow-i-kochaja-swoje-ciala/pv4gw
    --
    tiny.pl/htd75
  • trusiaa 18.01.14, 09:00
    Wiem już, że brzydzi Cię wszelkie odstępstwo od 89/60/89. Dowiedziałam się także, że wygląd zewnętrzny obcych ludzi mówi Ci wszystko o ich charakterze, a już o inteligencji zwłaszcza i upoważnia do drwin na ich temat.

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Twoje i Twojej starannie przez Ciebie wyselekcjonowanej rodziny, o boski!
  • zapijaczony_ryj 18.01.14, 11:48
    trusiaa napisała:

> Wiem już, że brzydzi Cię wszelkie odstępstwo od 89/60/89. Dowiedziałam się takż
    > e, że wygląd zewnętrzny obcych ludzi mówi Ci wszystko o ich charakterze, a już
    > o inteligencji zwłaszcza i upoważnia do drwin na ich temat.
    >
    > Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Twoje i Twojej starannie przez Ciebie wyse
    > lekcjonowanej rodziny, o boski!

Nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie, a poza tym nie zrozumiałaś sensu mojego wątki.
    Ja w wieku tej Pani ważyłem 65 kg przy wzroscie 180 i wtedy wstydziłem się na plaży , ze jestem taki chudzielec, a dzis 30 kg później po prostu sie nie rozbieram, bo mam lustro i imiem z niego korzystać.
    A co do mojej rodzinki to chciała byś pewnie ważyć tyle ile waży moja żona
    --
    tiny.pl/htd75
  • trusiaa 18.01.14, 12:40
    zapijaczony_ryj napisał: >Ja w wieku tej Pani ważyłem 65 kg przy wzroscie 180 i wtedy wstydziłem się na plaży , ze jestem taki chudzielec, a dzis 30 kg później po prostu sie nie rozbieram, bo mam lustro i umiem z niego korzystać.

I tak źle i tak niedobrze? Nigdy więc nie zaznałeś słonecznej kąpieli?

> A co do mojej rodzinki to chciała byś pewnie ważyć tyle ile waży moja żona

Chyba trudno Ci się żyje w otoczeniu ludzi, którzy nie spełniają Twoich estetycznych oczekiwań?

Z takim postrzeganiem świata i ludzi spotkałam się ostatnio chyba w trzeciej, czwartej klasie podstawówki.
    W necie za to aż roi się od anonimowych hejterów, którzy pastwią się z lubością nad cudzymi zdjęciami - sądziłam dotąd, że to domena zakompleksionych dzieciaków.

Nie mam pojęcia, ile waży Twoja żona (jeśli jest z pochodzenia Hinduską może ważyć sporo, bo jest to oznaką dobrobytu) i pierwsze słyszę, że żony ocenia się na wagę? Podejrzewam jednak, że życzysz mi schudnięcia: czy moje posty brzmią tłusto? :) W każdym razie na pewno nie chciałabym być taka jak Twoja żona - zmuszona od samego rana przed lustrem analizować swój wygląd z troską: czy dziś jeszcze sprostam wysokim wymaganiom męża mego - Adonisa :)

Wszędzie dostrzegasz tylko nadmiar/niedobór ciała. A może sam masz rude włosy, albo łysinę? Nosisz okulary? A zęby - proste, czy krzywe? Własne czy sztuczne? A krawaty nosisz w ciapki czy w paski? Jedwabne czy z poliestru? A jak sandały to ze skarpetami czy bez?
    Bo wiesz, wielu ludzi (z podobnym do Twojego podejściem) mogłoby mieć mnóstwo zastrzeżeń do Twojego wyglądu - w końcu wygląd świadczy o Tobie.
  • dzidzia_bojowa 18.01.14, 14:28
    Trusiaa ( jak to Trusiaa) bardzo elegancko i łagodnie napisała Ryjowi, co sądzi o jego poglądach a ja, nie owijając w bawełnę napiszę, że Zapijaczony Ryj jest płytki, niedoinformowany oraz ma wypaczone postrzeganie świata. Poza tym jest niegrzeczny. Jednym słowem: burak.

Znam co najmniej kilkoro abnegatów o inteligencji jak brzytwa. Nikt nigdy nie odważyłby się im zarzucić głupoty mimo totalnego nieładu ubraniowo- fryzjerskiego. Po prostu takie drobiazgi jak skarpety w jednym kolorze czy odpowiednio zakrywające chudość odzienie są sprawą czwartorzędną. Nieostrzyżoną głowę zaprząta zagadnienie naukowe w pisanym właśnie doktoracie.

Denerwują mnie te wszystkie drobnomieszczańskie poglądy wyznające zasadę jak cię widzą tak cię piszą. Ja tę zasadę mam w dupie.
    Apeluję więc: o wszystkie grubasy i wszystkie grubaski i wszystkie nadmierne chudziny i szkieletory- ubierajcie się jak chcecie, idźcie na plażę i na basen! Moczcie się w morzu i opalajcie gdzie chcecie! Występujcie na scenie jeśli potraficie śpiewać! A nawet jeśli nie potraficie, też występujcie! A co! Kto wam zabroni?! Na pohybel zniesmaczonym. A niech się porzygają, kij im w oko!
    --
  • magdolot 18.01.14, 14:53
    A niech się porzygają. Howgh. Smacznego.

Abnegacja ma jednak granice, a te granice to awans z primusa na interparesa. Świży interpares postanowił, że powinien zaopatrzyć się w garniak, drugi w życiu. I najpierw bardzo szybko swym strasznym a na dodatek mocno wybrzydzającym abnegactfem sprowadził eleganckich subiektuf we sklepie Lagerfelda do poziomu takich burkuf od Pawłowa, że już na sam jego widok w panice spieprzali, żeby znuf na nich nie padło. A jak już dał im popalić serdecznie, to w necie se znalazł katalog Bytomia i uznał, że ich garniaki na inteligentnym jak brzytfia angielskim dżentelmenie bardzo do niego pasują. Zaoszczędzenie cennego czasu także tu miało znaczenie, fięc abnegat fstąpił po garniak po drodze z pociągu na swoje pierwsze interparesie posiedzenie i poszedł na nie w garniaku i pojękując z radości. Jak fspomniał pani sprzedafczyni o owym dżentelmenie z katalogu, pani się zakrztusiła, a potem opowiedziała, jak to fabryka zrobiła sobie casting i aktora wybrała... zaś prawda wyszła na jaw już po opuszczeniu drukarni przez owe katalogi. Zaś jest ona taka, że i angielski i dżentelmen i aktor, lecz bardzo, ale to bardzo wąskiej specjalności.

Dzidzia ma śfiętą rację, że nie należy sądzić po pozorach, a po ubraniu szczególnie.
  • trusiaa 18.01.14, 15:17
    Rzekłaś, Dzidziu :)
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 10:14
    dzidzia_bojowa napisała:

> Trusiaa ( jak to Trusiaa) bardzo elegancko i łagodnie napisała Ryjowi, co sądzi
    > o jego poglądach a ja, nie owijając w bawełnę napiszę, że Zapijaczony Ryj jest
    > płytki, niedoinformowany oraz ma wypaczone postrzeganie świata. Poza tym jest
    > niegrzeczny. Jednym słowem: burak.
    >
    > Znam co najmniej kilkoro abnegatów o inteligencji jak brzytwa. Nikt nigdy nie
    > odważyłby się im zarzucić głupoty mimo totalnego nieładu ubraniowo- fryzjerski
    > ego. Po prostu takie drobiazgi jak skarpety w jednym kolorze czy odpowiednio z
    > akrywające chudość odzienie są sprawą czwartorzędną. Nieostrzyżoną głowę zaprzą
    > ta zagadnienie naukowe w pisanym właśnie doktoracie.
    >
    > Denerwują mnie te wszystkie drobnomieszczańskie poglądy wyznające zasadę jak ci
    > ę widzą tak cię piszą. Ja tę zasadę mam w dupie.
    > Apeluję więc: o wszystkie grubasy i wszystkie grubaski i wszystkie nadmierne c
    > hudziny i szkieletory- ubierajcie się jak chcecie, idźcie na plażę i na basen!
    > Moczcie się w morzu i opalajcie gdzie chcecie! Występujcie na scenie jeśli potr
    > aficie śpiewać! A nawet jeśli nie potraficie, też występujcie! A co! Kto wam za
    > broni?! Na pohybel zniesmaczonym. A niech się porzygają, kij im w oko!

I to dlaczego?
    Ano tylko dlatego, ze jestem estetą?
    --
    tiny.pl/htd75
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 08:54
    trusiaa napisała:
    > Wszędzie dostrzegasz tylko nadmiar/niedobór ciała. A może sam masz rude włosy,
    > albo łysinę? Nosisz okulary? A zęby - proste, czy krzywe? Własne czy sztuczne?
    > A krawaty nosisz w ciapki czy w paski? Jedwabne czy z poliestru? A jak sandały
    > to ze skarpetami czy bez?
    > Bo wiesz, wielu ludzi (z podobnym do Twojego podejściem) mogłoby mieć mnóstwo z
    > astrzeżeń do Twojego wyglądu - w końcu wygląd świadczy o Tobie.

Po pierwsze ja nie jestem osoba publiczną, więc mój widok nie powinien nikogo razić, a jeśli nawet razi to tylko jego sprawa, natomiast Pani, której wygląd skrytykowałem.
    Jednocześnie dodam, ze ta Pani jest jednocześnie piękną kobietą (choć nie w moim typie, bo nie lubię wielkich kobiet) i gdyby miała lustro i sama oceniła jak przy swojej nadwadze się prezentuje w majtkach to by się ubrała na ten występ inaczej!
    Reazumując, ja uważam, ze jeśłi kobieta ma krzywe nogi to taczej nie powinna ich eksponować chodząc w mini...a do tego potrzebne jest lustro i troche samokrytyki.
    amen

--
    tiny.pl/htd75
  • ploniekocica 30.01.14, 09:37
    zapijaczony_ryj napisał:

> Reazumując, ja uważam, ze jeśłi kobieta ma krzywe nogi to taczej nie powinna ic
    > h eksponować chodząc w mini...a do tego potrzebne jest lustro i troche samokryt
    > yki.
    > amen
    >

Tak, a facet, który ma krzywe nogi, żeby nie straszyć gawiedzi powinien zaprzestać chodzenia w spodniach i zostać księdzem. Albo zmienić płeć.
    Oszpeceni na twarzy oraz starzy powinni nosić maski. Za chudzi specjalne watowane kostiumy, a za grubi obowiązkowo bieliznę wyszczuplającą.
    Wewogle fffszystkie kobiety powyżej rozmiaru 40 i powyżej 35 roku życia powinny nosić sukienki do kostek z długimi rękawami w kolorze czarnym, żeby im się nie wydawało absolutnie, że jeszcze są kobietami. O!
    Właśnie obejrzałam się byłam dokładnie w lustrze (bo je posiadam niestety) i doszłam do jedynie słusznego wniosku, że nie powinnam wychodzić z domu. Nie tylko dzisiaj, ale już chyba nigdy.
    Co skonstatowawszy idę się zabić.

--
    "Sprzedaję kit. Wciskanie gratis."
  • damakier1 30.01.14, 11:42
    Po pierwsze, poza nielicznymi wyjątkami, które ubierają się "w com tam miał", każdy ubiera się w jakiejś mierze po to, by podobać się innym. A już zwłaszcza osoba publiczna na wyjście publiczne nie puszcza sprawy na żywioł, tylko przystaja się z premedytacją. Myślę, że obrabiana tu pani Liszowska również. I to, jak wszystkie występy publiczne, może podlegać ocenie, a nawet powinno. Nikt by sie nie obruszył, gdyby ktoś tu zachwycił sie kreacja Liszowskiej, prawda?
    Te wszystkie przykłady - grubych, krzywonogich i oszpeconych na twarzy dotyczą czego innego niż to, o czym pisał Ryj. To są osoby, które na swe ułomności estetyczne nie mają wpływu i przede wszystkim są to osoby prywatne. Ale osoby im bliskie tez mogą im doradzić to, czy tamto.
    A wewogle to pani Liszowska na pewno nie przejęłaby się uwagmi Ryja i na pewno woli, by ją nawet tak napastliwie obgadano, niż gdyby nikt na jej wdzięki tak, a nie inaczej przyodziane nikt uwagi nie zwrócił. Wiem to po sobie, bo choć biust mi od namiaru medali mocno obwisł, nie przejmuję się i dziarsko medalami pobrzękując beztrosko go sobie od czasu do czasu przydeptuję. A jak mi kto jaką złośliwą uwagę czyni, na plecy pierś zarzuciwszy hardo idę dalej, dumna, że mnie natura tak bogato w ciało, a Dworzanie w medale obdarzyli.
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ploniekocica 30.01.14, 12:05
    dlaczegoż to Damo droga się tam zżymnęłaś na mój post skoro ja na temat pani Liszowskiej się wypowiedziałam tu
    forum.gazeta.pl/forum/w,89075,148780888,148785063,Re_Dlaczego_kazda_kobieta_powinna_miec_w_domu_lu.html
    Natomiast post był odpowiedzią na zacytowany fragment wypowiedzi Ryja.
    Moim zdaniem problem tego wątku nie jest w tym, czy pani Liszowska wyglądała głupio, bo wyglądała tylko w tym, jak bardzo facetów obrusza u jednych kobiet to samo, co zachwyca u innych. Się to zrobił mimowolnie wątek feministyczny.
    --
    "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
  • damakier1 30.01.14, 12:12
    Się nie zżymnęłam Fcale. Po prostu nie przepuszczam żadnej okazji żeby się pochwalić mymi medalami. Zwłaszcza, że coś długo nic nowego.... :(
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ploniekocica 30.01.14, 12:24
    Żeby odejść od feminizmu estetycznego się mi przypomniała anegdotka. Gdzieś w połowie lat osiemdziesiątych, a więc przed epoką atakującego dżędera, wsiadłyśmy z koleżanką D. do autobusu w mieście stołecznym. Koleżanka D. była dużą, obfitą młodą kobietą z rudymi włosami do pasai nadzwyczaj bujnym biustem (trochę w typie fizycznym Liszowskiej Joanny zresztą). Charakteryzowała się niewyparzonym językiem i donośnym głosem. Ujrzawszy jakiegoś wymoczkowatego chłopaka w dopasowanych dżinsach koloru blado beżowego ryknęła na autobus cały: "Łomatko, jakbym miała takie chude nogi to bym w życiu się w spodniach nie pokazała!"
    "A co byś zrobiła? - zapytał wyraźnie zainteresowany obecny przy tej rozmowie kolega C.
    "No, nie wiem, nie wiem, ale na pewno coś bym zrobiła." - odpowiedziała D., a po chwili zastanowienia wrzasnęła jeszcze głośniej: "Już wiem - księdzem zostałabym!"
    --
    "Kocice nie grzeszą rozumem a płonące używają go bardzo rzadko." made by człowiek radziecki
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 13:09
    ploniekocica napisała:

> Żeby odejść od feminizmu estetycznego się mi przypomniała anegdotka. Gdzieś w p
    > ołowie lat osiemdziesiątych, a więc przed epoką atakującego dżędera, wsiadłyśm
    > y z koleżanką D. do autobusu w mieście stołecznym. Koleżanka D. była dużą, obfi
    > tą młodą kobietą z rudymi włosami do pasai nadzwyczaj bujnym biustem (trochę w
    > typie fizycznym Liszowskiej Joanny zresztą). Charakteryzowała się niewyparzonym
    > językiem i donośnym głosem. Ujrzawszy jakiegoś wymoczkowatego chłopaka w dopas
    > owanych dżinsach koloru blado beżowego ryknęła na autobus cały: "Łomatko, jakby
    > m miała takie chude nogi to bym w życiu się w spodniach nie pokazała!"
    > "A co byś zrobiła? - zapytał wyraźnie zainteresowany obecny przy tej rozmowie k
    > olega C.
    > "No, nie wiem, nie wiem, ale na pewno coś bym zrobiła." - odpowiedziała D., a p
    > o chwili zastanowienia wrzasnęła jeszcze głośniej: "Już wiem - księdzem została
    > bym!"

A koleżanka D to co przedtem brała ?Piła?
    --
    tiny.pl/htd75
  • ploniekocica 30.01.14, 14:02
    zapijaczony_ryj napisał:

>
    > A koleżanka D to co przedtem brała ?Piła?

Muszę odpowiedzieć (niestety!) pytaniem na Twoje Pytanie Ryju - A Ty co brałeś? piłeś?, że poczułeś imperatyw z tych kategorycznych, żeby założyć ten wątek?

Tu mamy dowód na to, dlaczego ten mątek jest de facto feministyczny. Ryj - mężczyzna w wieku słusznym, ojciec i dziadek ma rację zakładając wątek o braku krytycyzmu (dowodzącym braku inteligencji) Liszowskiej Joanny, a koleżanka D. (nota bene urodziwe dziewczę w wieku studenckim) musiało się szaleju opić, żeby faceta skrytykować.
    Który także idąc tropem myślenia Ryja powinien mieć w domu lustro oraz autokrytycyzm i zamiast obcisłych beżowych dżinsów powinien swoje chude odnóża odziać w coś mniej rzucającego się w oczy. Nieprawdaż?

--
    "Niejedna trąba chciałaby grać pierwsze skrzypce"
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 14:11
    ploniekocica napisała:

>
    > >
    > > A koleżanka D to co przedtem brała ?Piła?
    >
    > Muszę odpowiedzieć (niestety!) pytaniem na Twoje Pytanie Ryju - A Ty co brałeś?
    > piłeś?, że poczułeś imperatyw z tych kategorycznych, żeby założyć ten wątek?
    >
    >
    >
    Wyjaśniałem wielokrotnie, ze przed 18 tą nie piję, a wątek założyłem o godz 9,22/
    A co do brania to nigdy nic nie brałem i zapewne już nigdy nie wezmę.
    Narkotyki to nie moja epoka

--
    tiny.pl/htd75
  • ploniekocica 30.01.14, 14:16
    Ależ Ryju ja Cię nie podejrzewam i nie żądam tłumaczeń:) Ja tylko odbijam piłeczkę, którą y pierwszy rzuciłeś. Do ogródka koleżanki D. zresztą.
    --
    "Sprzedaję kit. Wciskanie gratis."
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 14:26
    ploniekocica napisała:

> Ależ Ryju ja Cię nie podejrzewam i nie żądam tłumaczeń:) Ja tylko odbijam piłec
    > zkę, którą y pierwszy rzuciłeś. Do ogródka koleżanki D. zresztą.

Koleżanka D zaatakowała w autobusie przypadkowego człowieka z powodu, ze był chudy, a ja zakładając wątek napisałem o osobie publicznej , występujacej publicznie.
    Nie widzisz różnicy?
    --
    tiny.pl/htd75
  • ave.duce 30.01.14, 14:29
    zapijaczony_ryj napisał:

> Nie widzisz różnicy?

Jeżeli chodzi o posiadanie lustra zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn - nie widzę.
    --
    @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
    „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 14:34
    ave.duce napisała:

>
    > > Nie widzisz różnicy?
    >
    > Jeżeli chodzi o posiadanie lustra zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn -
    > nie widzę.

Z tym akurat się zgadzam całkowicie.
    Natomiast widzę różnicę między wyrazeniem mojej opinii na temat wygladu osoby publicznej podczas koncertu, a zaatakowaniem pasażera autobusu przez współpasażerkę z powodu jego wyglądu. Zrozumiałbym, gdyby był brudny, czy śmierdzacy, ale z powodu chudych nóg i jasnych spodni?
    --
    tiny.pl/htd75
  • ave.duce 30.01.14, 14:39
    Czyli przyznajesz, że tytuł wątku powinien brzmieć inaczej?

zapijaczony_ryj napisał:

> ave.duce napisała:
    >
    > > zapijaczony_ryj napisał:
    > >
    > > > Nie widzisz różnicy?
    > >
    > > Jeżeli chodzi o posiadanie lustra zarówno przez kobiety jak i przez mężcz
    > yzn -
    > > nie widzę.
    >
    > Z tym akurat się zgadzam całkowicie.

--
    Forum ze Dworum/Freedom
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 14:45
    ave.duce napisała:

> Czyli przyznajesz, że tytuł wątku powinien brzmieć inaczej?
    >
    >
    > > ave.duce napisała:
    > >
    > > > zapijaczony_ryj napisał:
    > > >
    > > > > Nie widzisz różnicy?
    > > >
    > > > Jeżeli chodzi o posiadanie lustra zarówno przez kobiety jak i przez
    > mężcz
    > > yzn -
    > > > nie widzę.
    > >
    > > Z tym akurat się zgadzam całkowicie.
    >

--
    tiny.pl/htd75
  • ploniekocica 30.01.14, 15:11
    Ryju, nikt nikogo nie zaatakował. Facet z chudymi nogami był bardzo zadowolonym ze swojego outfitu i looku (jakbyśmy powiedzieli dzisiaj), a jeśli nawet zauważył, ze koleżanka D. to komentuje to raczej mu to pochlebiło, bo koleżanka D. bardzo seksowna koleżanka była. Natenczas. Zresztą nadal jest jak ktoś lubi duże kobiety.
    --
    "Kocice nie grzeszą rozumem a płonące używają go bardzo rzadko." made by człowiek radziecki
  • trusiaa 30.01.14, 15:10
    zakładając wątek napisałem o osobie publicznej , występujacej publicznie.

A termin: "artystka estradowa/aktorka w miejscu pracy podczas wykonywania obowiązków służbowych" oczywiście nie ma dla Ryja najmniejszego znaczenia?

Gdyby Liszowska w takim stroju wparadowała na sejmową salę obrad, rozumiałabym Twoją troskę o niedostatek odzieży na niej, ale na estradzie? W sylwestrową noc? A niechby tylko z piórkiem w pupie - jej sprawa.
    Pomijam taki drobiazg, że Liszowska wystąpiła w stylizacji karnawału w Rio, a gdybyś taką karnawałową paradę w Ryju obejrzał, Ryju, dopiero zdziwiłbyś się i pewnie zniesmaczył: tancerki tamtejsze bezwstydnie wymachują nader obfitymi wdziękami, a spódniczek do pół łydki, ani garsonek z dżerseju na nich nie uświadczysz. Te są dopiero głupie i na pewno luster nie mają!
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 15:47
    trusiaa napisała:
    > Pomijam taki drobiazg, że Liszowska wystąpiła w stylizacji karnawału w Rio, a g
    > dybyś taką karnawałową paradę w Ryju obejrzał, Ryju, dopiero zdziwiłbyś się i p
    > ewnie zniesmaczył: tancerki tamtejsze bezwstydnie wymachują nader obfitymi wdzi
    > ękami, a spódniczek do pół łydki, ani garsonek z dżerseju na nich nie uświadczy
    > sz. Te są dopiero głupie i na pewno luster nie mają!

Karnawał w 'Ryju" ogladałem wielokrotnie, choć nie w Rio, ale w TV i zapewniam cię, ze to nie to samo
    --
    tiny.pl/htd75
  • trusiaa 31.01.14, 07:48
    zapijaczony_ryj napisał: Karnawał w 'Ryju" ogladałem wielokrotnie, choć nie w Rio, ale w TV i zapewniam cię, ze to nie to samo.

Nie? To jest bardzo ciekawe spostrzeżenie warte osobnego wątku.

Czytam Twoje posty i się martwię - czy jeszcze polubisz, zaakceptujesz siebie i bliźnich swych? Nie musisz od razu wszystkich traktować z jednakowym entuzjazmem, ale na przykład nie osądzać ich bez litości, wystarczy zająć myśli czym innym.
    Jako ojciec i dziadek możesz zostawić potomnym jak najlepsze wspomnienia, wiele ich nauczyć. Myślisz że docenią Cię za to, że byłeś estetą, który pluł na telewizor widząc tryskającą energią młodą kobietę?

Kiedyś wszyscy będziemy zupełnie jednakowo chudzi, i co to będzie jeśli na tym etapie ktoś pomyli Cię z głupią, pozbawioną gustu Liszowską?
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 12:56
    damakier1 napisała:

> Po pierwsze, poza nielicznymi wyjątkami, które ubierają się "w com tam miał", k
    > ażdy ubiera się w jakiejś mierze po to, by podobać się innym. A już zwłaszcza o
    > soba publiczna na wyjście publiczne nie puszcza sprawy na żywioł, tylko przysta
    > ja się z premedytacją. Myślę, że obrabiana tu pani Liszowska również. I to, jak
    > wszystkie występy publiczne, może podlegać ocenie, a nawet powinno. Nikt by si
    > e nie obruszył, gdyby ktoś tu zachwycił sie kreacja Liszowskiej, prawda?

Dzięki, ale ja to wiem od poczatku

--
    tiny.pl/htd75
  • damakier1 30.01.14, 13:17
    > Dzięki, ale ja to wiem od poczatku

Nie wątpię. Ale też nie Tobie to tłumaczyłam.

--

Wrona i inne zwierzaki
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 12:53
    ploniekocica napisała:

>
    > > Reazumując, ja uważam, ze jeśłi kobieta ma krzywe nogi to taczej nie powi
    > nna ic
    > > h eksponować chodząc w mini...a do tego potrzebne jest lustro i troche sa
    > mokryt
    > > yki.
    > > amen
    > >
    >
    > Tak, a facet, który ma krzywe nogi, żeby nie straszyć gawiedzi powinien zaprzes
    > tać chodzenia w spodniach i zostać księdzem. Albo zmienić płeć.
    > Oszpeceni na twarzy oraz starzy powinni nosić maski. Za chudzi specjalne watowa
    > ne kostiumy, a za grubi obowiązkowo bieliznę wyszczuplającą.
    > Wewogle fffszystkie kobiety powyżej rozmiaru 40 i powyżej 35 roku życia powinn
    > y nosić sukienki do kostek z długimi rękawami w kolorze czarnym, żeby im się ni
    > e wydawało absolutnie, że jeszcze są kobietami. O!
    > Właśnie obejrzałam się byłam dokładnie w lustrze (bo je posiadam niestety) i do
    > szłam do jedynie słusznego wniosku, że nie powinnam wychodzić z domu. Nie tylko
    > dzisiaj, ale już chyba nigdy.
    > Co skonstatowawszy idę się zabić.
    >

A miałaś gdzies występować publicznie przed milionami telewidzów?

Od dawien dawna ludzie spostrzegli, ze od odpowiedniego dobrania stroju zalezy to jak się prezentuja.
    Po to własnie są domy mody i różni stylisci.
    Oni wiedza, ze np. jak ktos jest gruby to nie powinien zakładać stroju w poziome paski, a raczej pionowe, bo pierwsze "pogrubiają', a drugie "wyszczuplają".
    Nawet czapnicy wiedza jak dobrać komuś czapke w myś zasady:
    Mała czapa - duza japa, duża czapa-mała japa...
    --
    tiny.pl/htd75
  • ploniekocica 30.01.14, 13:09
    Sugerujesz, że Liszowska Joanna się wdarła podstępem na tę scenę w tym stroju ominąwszy wszystkich stylistów, fotografów i innych reżyserów? Otóż zapewniam Cię, że tak nie było.
    Już nie wspominając o tym, że wśród tych milionów telewidzów (czy oglądanie jest przymusowe nawiasem mówiąc?) było wielu strojem i anturażem Liszowskiej Joanny zachwyconych. Bo gdyby tak nie było nikt by jej nie pokazywał. To telewizja wciska Tobie Liszowska Joannę, Ryju. Się łaskawie odpitol łaskawie od kobiety, bo ona za zrobienie z siebie idiotki (zakładając, że istotnie zrobiła) dostała prawdopodobnie tyle, ile Ty w życiu naraz w rękach nie miałeś, jeśli nie jesteś bankowcem :)
    --
    "Im większe zero tym bardziej nadęte"
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 13:17
    ploniekocica napisała:

> Sugerujesz, że Liszowska Joanna się wdarła podstępem na tę scenę w tym stroj
    > u
    ominąwszy wszystkich stylistów, fotografów i innych reżyserów? Otóż zapew
    > niam Cię, że tak nie było.
    > Już nie wspominając o tym, że wśród tych milionów telewidzów (czy oglądanie jes
    > t przymusowe nawiasem mówiąc?) było wielu strojem i anturażem Liszowskiej Joann
    > y zachwyconych. Bo gdyby tak nie było nikt by jej nie pokazywał. To telewizja w
    > ciska Tobie Liszowska Joannę, Ryju. Się łaskawie odpitol łaskawie od kobiety, b
    > o ona za zrobienie z siebie idiotki (zakładając, że istotnie zrobiła) dostała p
    > rawdopodobnie tyle, ile Ty w życiu naraz w rękach nie miałeś, jeśli nie jesteś
    > bankowcem :)

Z tym ostatnim się muszę niestety zgodzić
    --
    tiny.pl/htd75
  • zapijaczony_ryj 30.01.14, 13:20
    zapijaczony_ryj napisał:

> ploniekocica napisała:
    >
    > > Sugerujesz, że Liszowska Joanna się wdarła podstępem na tę scenę w tym
    > stroj
    > > u
    ominąwszy wszystkich stylistów, fotografów i innych reżyserów? Otóż
    > zapew
    > > niam Cię, że tak nie było.
    > > Już nie wspominając o tym, że wśród tych milionów telewidzów (czy oglądan
    > ie jes
    > > t przymusowe nawiasem mówiąc?) było wielu strojem i anturażem Liszowskiej
    > Joann
    > > y zachwyconych. Bo gdyby tak nie było nikt by jej nie pokazywał. To telew
    > izja w
    > > ciska Tobie Liszowska Joannę, Ryju. Się łaskawie odpitol łaskawie od kobi
    > ety, b
    > > o ona za zrobienie z siebie idiotki (zakładając, że istotnie zrobiła) dos
    > tała p
    > > rawdopodobnie tyle, ile Ty w życiu naraz w rękach nie miałeś, jeśli nie j
    > esteś
    > > bankowcem :)
    >
    > Z tym ostatnim się muszę niestety zgodzić

choć nie do końca, bo bedąc kierownikiem robót wypłacałem pracownikom pobory, nagrody , trzynastki, a pobory 85 osób to raczej wiecej niz ta pani wzięła za ten występ.
    Szczególnie , ze w czasach PRL fachowcy na budowach naprawde bardzo dobrze zarabiali.

--
    tiny.pl/htd75
  • magdolot 30.01.14, 23:54
    Ryju! Ależ Cię ta tivi wmanewrowała majtkami Liszowskiej dokładnie tam, gdzie chciała: z calusieńkiego Sylwestra, ino Ci majtki Liszowskiej zostały, nic więcej. Majtki dojmujące, majtki pamiętne, majtki Liszowskiej na całej połaci. Im one dłużej brzmią, tym bardziej się opłacało Liszowskiej włożyć te majtki, a tivi za to bulnąć. Paplaniną o majtkach owych awansujesz zapewne właśnie owego stylistę i dzięki temu, Ryju, już nigdy przenigdy nie będziesz mógł oglądać tivi przy jedzeniu z powoduf oczywistych. A jeśli Ci się uda cudem uodpornić na majtki Liszowskiej, to oni ubiorą w te majtki faceta, bo to jest logiczne, i na dodatek w różowe z pięknymi pajetkami. Bo im bardzo zależy, żebyś Ty się bawił, no.
  • zapijaczony_ryj 19.01.14, 11:54
    dzidzia_bojowa napisała:

> mariner4 napisał:
    >
    > > są tylko głupi faceci.
    > > O to chodzi?
    > > Ale chcę Cię uspokoić. Głupota nie ma płci.
    > > M.
    >
    >
    > To do mnie?
    > Nie musisz mnie uspokajać. Wiem. Natomiast co do poziomu inteligencji i mądrośc
    > i (bądź głupoty) pani występującej na zdjęciu nie mam zdania. Nie znam jej osob
    > iście, nie rozmawiałam, nawet wywiadów z nią nie czytałam. Oceniać inteligencję
    > po ubiorze- odważne.

Brak samokrytycyzmu to nie inteligecja, tak jak słuchanie złych rad "Życzliwych"
    --
    tiny.pl/htd75
  • mila2712 02.01.14, 13:01
    Ryjku to dotyczy wszystkich bez wyjątku.

Co do naszych celebrytów....wiara w stylistów ?
  • ave.duce 02.01.14, 13:41
    W jacykowów? To ja z góry mersi ;)
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ploniekocica 02.01.14, 13:58
    Po pierwsze - PILOT!
    Po drugie - wolność!
    Po trzecie - pani Liszowska nie wlazła w obrzydzającym Cię stroju do Twojego życia prywatnie bez udziału telewizji, stylisty, scenografa, reżysera itd. Widać na taka panią Liszowską zapotrzebowanie miała telewizja, która ją zatrudniła i na scenę wpuściła. A skoro to zrobiła widać taką panią Liszowską widzowie chcą oglądać. Chociażby po to, żeby było na kogo wybrzydzać.
    Po czwarte - trzydzieści lat starsza Rodowicz w charakterze plastikowego manekina z pępkiem na tej samej imprezie była jeszcze lepsza. No i co z tego?! Niech im telewizja lekka będzie. Ja nie używam.
    --
    "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
  • ave.duce 02.01.14, 15:31
    Przynajmniej ani jedna, ani druga nie są (chyba) jadowite ;)
    --
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ploniekocica 02.01.14, 15:34
    ave.duce napisała:

> Przynajmniej ani jedna, ani druga nie są (chyba) jadowite ;)

Sugerujesz, że ja jestem?
    --
  • ave.duce 02.01.14, 16:11
    No co Ty! Wykoncypowałam z Twojej sygnaturki made by Kipling.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • mariner4 19.01.14, 10:32
    że będzie oceniana.
    Brzuch faceta wylewający się znad obcisłych dżinsów, wygląda tak samo źle jak strój pani Liszowskiej, czy Rodowicz. Gorzej jak to jest brzuch znanego faceta, obnoszącego to w TV
    Lustro przydaje się każdemu.
    Można starzeć się z godnością, lub nie. Wystarczy popatrzeć na nabotoksowane twarze niektórych "celebrytów".
    Nie ma obowiązku być pięknym, ale mądrym warto być.
    M.
  • man_sapiens 04.01.14, 23:29
    Masz z tym problem, drogi Ryju Zapijaczony?
    Może chcesz o tym porozmawiać?
    --
    Niewolnicy niech będą poddani swoim panom we wszystkim, niech się starają im przypodobać, niech się im nie sprzeciwiająNowy Testament Tt 2
  • trusiaa 27.01.14, 10:37
    Facet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny, zarośnięty idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni:
    - Mietek zjesz śniadanie?
    A facet wali się w łeb i mówi:
    - aaaa!!! Mietek!!...
  • ave.duce 27.01.14, 10:49
    różnica
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • damakier1 27.01.14, 13:54
    A co na to gender?
    --

Wrona i inne zwierzaki
  • ploniekocica 27.01.14, 13:59
    damakier1 napisała:

> A co na to gender?

A gender na to, że widać Liszowska jest wewnętrznym facetem. I wolno jej.
    --
    "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka