Dodaj do ulubionych

Łomatko, gdzieśmy som?

06.03.14, 18:05
Wczoraj sąsiadka z naszej ulicy, blisko stuletnia zresztą, poprosiła o pomoc. Ktoś podszepnął jej, że na zadawnione problemy zdrowotne, zwłaszcza kłopoty ze wzrokiem, najlepiej może pomóc bioenergoterapeuta. Ponieważ kobiecina nie ma dostępu do internetu, ale wie, że tam można znaleźć wszystko - poprosiła, żeby jej wyszukać takowego specjalistę. Do wszelkiej maści oszustów i naciagaczy mam stosunek wiadomy, ale jak kogoś ma taki kosztowny kontakt uszczęśliwić - to jego sprawa.
I tużem, wszedłszy w necie na odpowiednią stronę, osłupiał i ocipiał.
W samej Warszawie są setki takich specjalistów. Oferują niewiarygodną mnogość usług - od tarota i chiromancji, przez numerologię i radiestezję, na jasnowidztwie skończywszy.
Aliści powalił mnie anons krótki i węzłowaty: Krzysztof J... - uzdrowiciel.
Ja pierdzielę!
I po co nam to całe Ministerstwo Zdrowia?
Edytor zaawansowany
  • ellena_cyganka 06.03.14, 18:14
    Prawo popytu i podaży. Znam Panią jedną wszechstronnie wykształconą, na stanowisku, w wieku przed czterdziestką, nowoczesną z dużego miasta, samodzielną, co to leczy się tylko u jednego znachora z Łodzi i u nikogo innego. O sile wiary świadczy fakt, iż na chore gardło pozwoliła sobie pijawki na czoło przyłożyć i chodziła potem z plastrami na twarzy, a bardzo mocno dbająca o urodę jest. Ot idiotka taka.
  • lodziarek 06.03.14, 18:47
    Polski Kk. też zwiekszył ilość egzorcystów. Już jest ponad stu! Dziwne, bo za komuny było tylko kilku i nie mieli co robić.
    --
    dupetek
  • damakier1 06.03.14, 20:16
    Za komuny wcale nie było tak mało i mieli co robić. Zaczęło się od Clive Harrisa, który uzdrawiał tłumy wypełniające głównie kościoły, ale też i różne inne miejsca. A i pokątnych uzdrowicieli, o których fama szła z ust do ust, było całkiem sporo.
    --
    "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
    (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
  • lodziarek 07.03.14, 09:24
    Miałem na myśli stricte egzorcystów, a nie pozostałych guślarzy:)
    Teraz przy Kk. działa ponad stu egzorcystów i mają pełne ręce roboty w walce z diabłem, dlatego dziwię się że za PRL-u było kilku i nie mieli co robić z braku opętań.
    Postepujaca ateizacja mobilizuje "królestwo dobra wszelkiego":)
    --
    dupetek
  • man_sapiens 06.03.14, 21:34
    Ja pamiętam proces Cyganki, która pewnej dość bogatej pani poradziła, żeby ta oddała jej swoje dość liczne pieniądze, bo posiadanie pieniędzy źle wpływa na jej zdrowie. I ta pani to zrobiła, wyciągnęła z banku stokilkadziesiąt tysięcy euro i oddała Cygance. Dowiedziała się o tym znajoma tej bogatej, doniosła policji itd. Cygankę skazano na więzienie, co uważam za niesprawiedliwość wołającą o pomstę do nieba - Cyganka to analfabetka ledwo mówiąca po niemiecku a ta druga to pani doktor nauk wszelakich, miała wtedy 35 lat i była wykładowcą psychologii na Uniwersytecie Wiedeńskim.
    --
    Niewolnicy niech będą poddani swoim panom we wszystkim, niech się starają im przypodobać, niech się im nie sprzeciwiająNowy Testament Tt 2
  • tojajurek 06.03.14, 23:18
    Jest tu pewien istotny problem z tzw. medycyną niekonwencjonalną, choć określenie "medycyna" jest tu juz pewnym nadużyciem. Otóż cały wachlarz oddziaływań fizycznych na organizm pacjenta, tj. masaże, akupresura, akupunktura, ochładzanie, nagrzewanie, prądy itp, mogą czynnościowo poprawiać funkcjonowanie organizmu. Natomiast oddziaływania "duchowe", choć mogą poprawiać samopoczucie pacjenta, jego motywację do leczenia i stosunek do otoczenia, to nie wpływają na stan fizyczny i zmiany chorobowe. Przykładowo - żadne poważne badania nie potwierdzają, aby chorzy żarliwie się modlący o zdrowie, częściej zdrowieli od ateistów czy innych niedowiarków (pomijając już kwestię licznych bogów i mnogości wiar religijnych na świecie).
    W tym świetle działania "duchowe" wszelkiej maści uzdrowicieli, są oszustwem - choćby nawet oszust wierzył, że dysponuje nieziemskimi mocami.
  • witekjs 07.03.14, 00:37
    Miesięcznik EGZORCYSTA pismo ludzi wolnych

www.miesiecznikegzorcysta.pl/
  • magdolot 07.03.14, 01:11
    Zajrzałam w ten link, kurcza.

Czym się zajmują w Polsce egzorcyści?
    Oczywiście aborcją. Petycja w której egzorcyści powołując się na płacenie podatków [sic!?] żądają wyjaśnień od ministra:
    (...) W związku z wydarzeniami we Wrocławiu domagamy się od Ministerstwa Zdrowia odpowiedzi na pytania o szczegóły przeprowadzanych w Polsce aborcji eugenicznych. Niech wyciągnięcie na światło dzienne prawdy o tzw. "zabiegach" pomoże zatrzymać aborcyjną machinę, która z roku na rok zabija coraz więcej chcących się narodzić dzieci (...)

Egzorcyści tym różnią się od prolajferów, że wiedzą czego dzieci poczęte chcą, choć doprawdy opisywany w petycji przypadek budzi w tym względzie moje poważne wątpliwości...

Ale to naprawdę rewela, że egzorcyści płacą podatki. Ciekawe czy uzdrowiciele płacą ryczałt, jak lekarze, czy nie? Może poprosimy ministra zdrowia o informacje?
  • ave.duce 09.03.14, 08:59
    tojajurek napisał:

> I po co nam to całe Ministerstwo Zdrowia?

Żeby zmniejszać bidę z nędzą!

http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201401/1390997978_n2rbrc_600.jpg

nowy logotyp Ministerstwa Zdrowia kosztował nas ponad 30 tys. zł.
    --
    ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
    Forum ze Dworum/Freedom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka