Dodaj do ulubionych

Kradzież emerytur ukarana

10.05.15, 21:53
I dobrze:))))))
Obserwuj wątek
      • mania.sza Re: Kradzież emerytur ukarana 10.05.15, 23:02
        Po pierwsze, pan rozbawiony zaraz Ci przypomni po raz n-ty o OFE ;)
        Po drugie, myślę, że jeszcze nie wszystko stracone.
        Myślę, że głosy Kukiza w drugiej turze mogą się rozłożyć mniej więcej równomiernie pomiędzy Komorowskiego i Dudę. Poza tym, elektorat Dudy zmobilizowany na maksa - jak zawsze przy pierwszym podejsciu, elektorat Komorowskiego zmobilizuje się dopiero w drugiej turze.
        Miejmy nadzieję.
        • instant.crush Re: Kradzież emerytur ukarana 10.05.15, 23:11
          mania.sza napisała:

> Myślę, że głosy Kukiza w drugiej turze mogą się rozłożyć mniej więcej równomier
          > nie pomiędzy Komorowskiego i Dudę.

Rzeczywiście, wyborcy kandydata anty systemowego zagłosują na Bronka, bo Bronek taki anty systemowy, że ho,ho:)

Buta, pycha, obłuda, zakłamanie i samozadowolenie establishmentu medialno-politcznego zostało ukarane w pierwszej turze. W drugiej będzie "wszystkie ręce na pokład" i naganiacze z Agory, ITI, Newsweeka i paru innych będą gryźć ziemię, żeby tylko Bronek doczołgał się do fotelu.

--
          Let the music in tonight
          Just turn on the music
          Let the music of your life
          Give life back to music
          • mania.sza Re: Kradzież emerytur ukarana 10.05.15, 23:18
            Czesc na pewno zagłosowała na złość.
            Najbardziej jednak bawi mnie to: Kaczyński: "To pierwszy krok ku zwycięstwu, trzeba zmienić lokatora tego Pałacu"

Lokatora-zastępce kurdupel już sobie znalazł, a sam szykuje się do zadań specjalnych.
            Litości!
            • jola.iza1 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 00:10
              mania.sza napisała:
              > Lokatora-zastępce kurdupel już sobie znalazł, a sam szykuje się do zadań specja
              > lnych.
              > Litości!
              Mania.szaa, rzekłaś, i przekonałaś mnie. Nie jestem pewna czy będziesz zadowolona, ale przekonaś :)

--
              Nie jestem rzecznikiem Putina
              moderacja forum o moderacji jest mało wiarygodna
          • jola.iza1 Re: Kradzież emerytur ukarana 10.05.15, 23:42
            instant.crush napisał:
            > Rzeczywiście, wyborcy kandydata anty systemowego zagłosują na Bronka, bo Bronek
            > taki anty systemowy, że ho,ho:)
            >
            > Buta, pycha, obłuda, zakłamanie i samozadowolenie establishmentu medialno-polit
            > cznego zostało ukarane w pierwszej turze. W drugiej będzie "wszystkie ręce na p
            > okład" i naganiacze z Agory, ITI, Newsweeka i paru innych będą gryźć ziemię, że
            > by tylko Bronek doczołgał się do fotelu.
            >
            Hej , skoro Oboje na tym forum się spotykamy,to nigdy nic nie wiadomo :) Ale z drugiej strony?
            --
        • damakier1 Re: Kradzież emerytur ukarana 10.05.15, 23:20
          mania.sza napisała:

> Po pierwsze, pan rozbawiony zaraz Ci przypomni po raz n-ty o OFE ;)

W to nie wątpię

> Myślę, że głosy Kukiza w drugiej turze mogą się rozłożyć mniej więcej równomier
          > nie pomiędzy Komorowskiego i Dudę.

Bardziej liczę na głosy elektoratu lewicowego, który wobec absurdalnej kandydatury Ogórek nie miał na kogo głosować i został w domu. Teraz, kiedy Kaczyński ante portas, może się wystraszy i pójdzie wesprzeć Komorowskiego.
          Ale ciężkie dwa tygodnie przed nami. Oby tylko dwa... !

--
          "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
          (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
          • jola.iza1 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 00:24
            damakier1 napisała:
            > Bardziej liczę na głosy elektoratu lewicowego, który wobec absurdalnej kandydat
            > ury Ogórek nie miał na kogo głosować i został w domu. Teraz, kiedy Kaczyński an
            > te portas, może się wystraszy i pójdzie wesprzeć Komorowskiego.
            > Ale ciężkie dwa tygodnie przed nami. Oby tylko dwa... !
            Nie licz na to, elekteorat lewicy poszedł do wyborów, nawet ten rozczarowany "absurdalną" kandydaturą. Nieświadomi lewicowy głosowali na Kukiza. Teraz " elektorat" zostanie w domu. Niby czego ma się wystraqszyć? Prawicy, czy bardziej prawicy?
            --
            • tojajurek Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 01:03
              Ja tam myślę - wzorując sie ma na moim idolu Kłapouchym oraz prawie Murphy'ego- uważam, że zgodnie z naukowymi dowodami - wszystko cokolwiek da się spieprzyć przez rządzących, zostanie sumiennie i dokładnie spieprzone, Antycypując rozwój sytuacji należy zaopatrzeć się w kałasza ze skrzynką pestek (na wypadek społecznej różnicy zdań), a w piwnicy założyć magazyn konserw, zapasów ryżu, kaszy i makaronu, zalożyć ujęcie wody i kibelek, włąsne zasilanie i pancerne drzwi.
              W tym kraju nikt się poważnie z nikim nie napierdzielał od 70 lat, co jest nienormalne i sprzeczne z męską naturą ludzką. Teraz to trzeba będzie nadrobić i wszystko wreszcie zmierza w tym kierunku.
            • gat45 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 09:15
              Kawałek lewicy FzD to ja.
              Zapierałam się i zarzekałam się. Ale wczoraj koło trzeciej po południu siedziałam w ogródku, rozwieszałam pranie i myśl taka mnie tknęła : a jak wygra taka Duda od pierwszego kopa, to jak ja się będę czuła ? No i wsiadłam w pojazd dwuśladowy trakcji spalinowej i udałam się do Ambasady RP. Korki były takie, że pranie wciąż wisi - teraz czeka, aż wyschnie dodatkowe płukanie rosą poranną. I pies nie zaznał wieczornego spaceru, zbyt zmęczona już byłam.
              O 10-tej wieczorem już z łóżka kątem ucha usłyszałam w serwisie informacyjnym France Culture wyniki szeregu konsultacji wyborczych w Europie. I że w Polsce na pierwsze miejsce wysforował się niejaki kandydat Diuda z akcentem na ostatniej sylabie.
              Oto moje poświęcenie obywatelskie. Sumienie mam czyste i brzydki posmak w buzi.
              • ave.duce Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 10:05
                Chodziło mi o "lewicę" z FK. Nicki pominę milczeniem.

A co do głosowania w I turze - rozumiem dylemat.
                --
                @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
                „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
                > Forum ze Dworum/Freedom
                • ave.duce Sama widzisz... 12.05.15, 08:12
                  ave.duce napisała:

> Chodziło mi o "lewicę" z FK. Nicki pominę milczeniem.
                  >
                  > A co do głosowania w I turze - rozumiem dylemat.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,157581497,,Dlaczego_bede_glosowac_na_Dude.html?v=2
                  Jeszcze kilku nicków brakuje.
                  --
                  ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
                  Forum ze Dworum/Freedom
              • man_sapiens Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 16:45
                Uważam, ze przyzwoitość każe głosować zawsze, gdy jest wybór. Nawet gdyby kandydatami byli Hitler, Stalin i Kim Is Sen to głosowałbym (zapewne na Dżugaszwili).
                Kukiz to drugi Palikot. Aż dziwne, że gimbaza nie wyciąga wniosków z historii.
                --
                Nie ma też etycznego ani prawnego uzasadnienia dla finansowania przez państwo nauczania religii. Z etycznego punktu widzenia nie można zaakceptować sytuacji, gdy podatnicy będący przeciwnikami Kościoła i doktryn katolickich zmuszeni są łożyć na ich krzewienie w szkołachHartman
                • 99venus Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 19:51
                  przyzwoitość i rozsądek nakazuje głosować.gorzej jeżeli wyboru nie ma.moim zdaniem żaden z kandydatów nie posiadał kwalifikacji pozwalających mu na ubieganie się o udział w wyborach.o kilku planktonowych kandydatach lub tęskniących do wujka Adolfa nawet nie wspominając.
                  nie jestem w stanie jak można rozpatrywać ewentualność głosowania na dobrotliwego tow.Soso.uważamże jest jeszcze jedna ewentualność którą chyba niewiele osób wzięło pod uwagę-skreślenia tych wszystkich miernot.ja tak zrobiłem ponieważ postanowiłem,że nigdy więcej nie będę wybierał mniejszego zła.dzisiejszy poranek i poczynania obydwu kandydatów utwierdziły mnie w przekonaniu,że zrobiłem dobrze.
        • magdolot Re: Kradzież emerytur ukarana 10.05.15, 23:34
          Zrobylyśmy co moglyśmy i mogemy to najwyżej poffftórzyć. Jak demos se woli Budynia, to niech se ma. Ale mnie się nie widzi, żeby on wolał Budynia. W pierwszej turze się często szaleje, w drugiej już się kupuje. Dawanie Platfusom oszczerzeń rozumię, pęd do krochmalu - słabo. Trochę luda się ruszy z kanapy popędzić kota Budyniu.
          Rozbawiony chyba ma letki zgryz: lepsze złodzieje OFE, czy wyposzczona ruska agentura co ffffszysko ukradnie, a czego nie zdoła ruszyć to chociaż zepsuje... Dylemat w sam raz na ciut histeryczny śmiech. :)))
        • olga_w_ogrodzie Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 03:54
          pewno głosy kukizowców jednak będą z przewagą na Dudę.
          ale prawdą jest, że ruszy, może nie tyle elektorat PBK, ile ci przestraszeni.
          ja oddam w II turze głos na PBK, pomimo tego, że czuję się przez niego zlekceważona totalnie.
          a dowodów na to, że lekceważył środowiska mu pierwotnie sprzyjające mam sporo.
          i co? - zdziwko, że nie chcieliśmy na niego głosować?
          ojej.
          nikt nic nie wiedział?
          a nie pisałam do @prezydent.pl ileś razy od dawna, że tylko jedna grupa spośród wielu o tych samych poglądach - Ludzie przeciw myśliwym - to już ponad 50 tys. ludzi?
          i co?
          i śmo.
          w d... nas miano.

no to poszłam na wybory i oddałam nieważny głos.
          w zgodzie z sumieniem i poglądami.
          wkurza mnie, gdy ktoś mi mówi, iż przez takich jak ja, pan Duda wygrał w pierwszej turze.
          nie.
          nie przez takich jakich ja.
          mnie zależało, by móc na PBK zagłosować.
          to jemu nie zależało, bym była jego wyborczynią.
          nie to nie.

teraz, w czasie tych dwóch tygodni, prezydent Komorowski powinien pokazać tym, którzy głosować nie poszli bądź, jak ja, oddali głos nieważny, że stać go na coś więcej, niż nudna jowialność, prymitywna rubaszność i totalna olewka wielu wyborców - np. mnie.
          bo naprawdę z trudem przyjdzie mi nań zagłosować, m.in. z powodu bzdetnej odpowiedzi jego kancelarii n/t polowań, stanowiska PBK w sprawie uboju rytualnego, wielu innych głupot.

tak.
          poniżej to i owszem stare zdjęcia.
          ale aktualne jest, iż prezydent Komorowski głosi chwałę polowań,
          opowiada, jak fajnie, że synowie i zięć zabijają dla radochy a on się szwęda w towarzystwie zakapiorzastych myśliwych i strzelbę se potrzyma z tęsknotą.
          nie.
          wobec tego, to nie jest mój prezydent.
          ktoś musi nie wybaczać okrucieństwa wobec zwierząt, bo one się same nie obronia.
          ja nie wybaczam.
          mimo tego polezę na II turę i zagłosuję na PBK.
          jeśli ktoś nie rozumie jak to dla mnie trudne, to niech się wali.
          a PBK powinien takim, jak ja, dziękować z pocałowaniem ręki.
          lub dwu rąk najlepiej.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/yc/ztxd/QscGCjLB1TZ2ol27gX.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/yc/ztxd/dc5q5ov7SLWBgmz9hX.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/yc/ztxd/afsLCG1llhSum1DmRX.jpg

Oczywiście, to jeszcze nic, wobec kandydata Kukiza, który stwierdza w wywiadzie z 2009 roku, że właśnie zabił 8 dzikich gęsi i że to "wspaniała sprawa" i "wielka frajda". No i że to beznadzieja, iż pod ochroną są jastrzębie i kruki, których nie można ubić. A następnie, gdy nagłaśniamy sprawę, Kukiz pan usuwa z youtube film z wywiadem o mordowaniu przez niego zwierzów , na pytania w kwestii polowań najpierw nie odpowiada, a potem kłamie, że już nie poluje, choć wiemy, że poluje i stwierdza, że on tylko ze dwa razy do kaczek strzelił, gdy w wywiadzie się puszył, że zamordował 8 gęsi i ubolewał, że za mało zajęcy do mordowania, no to należy robić egzekucje na lisach.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/yc/ztxd/avbDKnrKbZdb8dpBzX.jpg

• ave.duce I o to chodzi... 11.05.15, 07:51
            Dzięki za ten post, Olgo.
            Nie poszłam głosować na Bronisława Komorowskiego, m.in., z wymienionych przez Ciebie powodów.
            --
            "W jedności siła naszej Ojczyzny, naszego Narodu. Zwyciężymy, tym razem do końca" >
            prezes premier Jarosław K. 7.10.2006

Forum ze Dworum/Freedom
          • damakier1 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 10:42
            Ach, Olgo i Ave, jakże Wam zazdroszczę! Gdy byłam młoda i miałam zaledwie trzy tysiące lat też byłam tak pięknie bezkomprowisowa. Z biegiem lat nauczyłam się, że wszędzie, a w polityce szczególnie, wszystko jest bardziej złożone niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Teraz, kiedy mam już ponad siedem tysięcy lat wiem, że prezydent to nie jest jakiś bóg bez skazy i w wyborze prezydenta bardziej niż emocjami musimy kierować się pragmatyzmem. Nie muszę tu chyba nikogo przekonywać, jak bardzo uwiera mnie myśliwska pasja Komorowskiego, ale idąc do wyborów zastanowiłam się jednak nad racjonalnością cofnięcia mu swego poparcia z powodu polowań. I wyszło mi, że po pierwsze ta akurat wada prezydenta w niczym nie umniejsza jego cech istotnych do dobrego sprawowania prezydentury: odpowiedzialności, rozwagi w prowadzeniu polityki zagranicznej, odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji, samodzielności myślenia, braku skłonności do awanturnictwa. Po drugie, że przegrana Komorowskiego w niczym nie polepszy dobrostanu zwierząt, bo żaden z kontrkandydatów ani się na ten temat nie zająknął, wszyscy mają los zwierząt w głębokim poważaniu, a jeden z kontrkandydatów nawet epatuje nas swym myślistwem w wydaniu dużo prymitywniejszym niż Komorowski. Po trzecie wreszcie, najważniejsze, popatrzyłam jakie ryzyko niesie za sobą przegrana Komorowskiego. Zastanowiłam się, jaki skutek może przynieść moje pozostanie w domu albo oddanie nieważnego głosu. Bo należy pamiętać, że każde zachowanie wyborcze nie jest tylko pustym gestem, ale ma swą siłę i niesie za sobą konkretny skutek. I to ryzyko, jak się okazało słusznie, oceniłam jako zbyt wysokie. Dlatego przy wszystkich swych zastrzeżeniach oddałam głos na Komorowskiego nie czekając do drugiej tury.
            Nie wiem, czy przed pójściem na wybory również przeprowadziłyście podobną analizę, czy działałyście spontanicznie, w każdym razie Wy to ryzyko podjęłyście. W pewnym sensie również w moim imieniu. Dlatego, choć to Olgę tak wkurza, mówię, że Duda wygrał również troszkę przez Was.
            --

Wrona i inne zwierzaki
            • scoutek Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 11:17
              byłam i głosowałam na Bronisława Komorowskiego
              nie jest dla mnie kandydatem idealnym, ale żaden z kandydatów nie był
              najbliższy poglądowo był mi Janusz Palikot, ale zmarnował wszystko co tylko mógł, więc oddanie głosu na niego uważałam za głos stracony kompletnie
              Ogórek to kompletna mizeria jak pisałam od początku i żal, że tak durnie zachowało się SLD z Millerem na czele
              oczywiście za dwa tygodnie pójdę i znowu oddam głos na obecnego prezydenta
              i wiem, że część głosów oddanych na Kukiza to były glosy na złość PO
              sama znam wielu, którzy chcieli dać po nosie rządzącym
              i w ten sposób dali po pysku całej Platformie
              do tego wiem, że frekwencja była niska, więc zdaję sobie sprawę, że w obliczu wyboru Duda-Komorowski część się zmobilizuje i zagłosuje, nawet wbrew sobie, na BK

a tak BTW to Kaczyńskiemu śmierć zajrzała w oczy, Duda mu wrósł i zagroził
              trudno będzie go unieszkodliwić jak Ziobrę czy Gowina

--
              z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
              moviemovie.blox.pl
              • damakier1 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 11:56
                a tak BTW to Kaczyńskiemu śmierć zajrzała w oczy, Duda mu wrósł i zagroził
                trudno będzie go unieszkodliwić jak Ziobrę czy Gowina

Zawszeć to jakaś pociecha, ale zamienił stryjek siekierkę na kijek...
                --

Wrona i inne zwierzaki
              • behemot17-13 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 15:47
                Byłem i zagłosowałem na Komorowskiego, ostatni raz. Na więcej niech nie liczy, blady, wystraszony, usłużny względem elektoratu Kukiza, śliniący się gdy trzeba trzymać fason. Co to to nie, miarka się przebrała.
                --
                "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
            • olga_w_ogrodzie Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 11:55
              ja, ja volkswagen.
              moja wina, że Duda wygrał, a nie wina PBK, iż tak wielu ludzi do siebie zniechęcił.
              i kontynuuje zniechęcanie to.
              najpierw robił wszystko, by nie zagłosować na niego w I turze.
              a teraz nadal wkurza lud i upadla sam siebie.
              gadka o JOWach?! teraz?!
              lizanie tyłka Kukizowi i jego wyborcom jest co najmniej hadkie.
              • damakier1 Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 12:01
                teraz nadal wkurza lud i upadla sam siebie.
                gadka o JOWach?! teraz?!
                lizanie tyłka Kukizowi i jego wyborcom jest co najmniej hadkie.

To cholernie gorzka pointa. Ręce mi opadły.
                --

Wrona i inne zwierzaki
                • olga_w_ogrodzie Re: Kradzież emerytur ukarana 11.05.15, 14:25
                  Damo, ale po co PBK robi to samo, co pan Duda?
                  raptem leci w te JOWy.
                  wstyd.
                  na dodatek nie wiedzą w PO o tym, iż wyborcom Kukiza nie o JOWy szło?
                  oni po prostu dali sobie wmówić, że to człowiek wielkich zmian, wolny, niezależny etc., etc.
                  w sieci śmieją się z tego nagłego zainteresowania kandydatów JOWami, że hej.
                  gdyby te 20 proc. głosów należało do pana Korwina-Mikke, to pan Duda u PBK zaczęliby raptem opowiadać, iż bliska jest im idea przywrócenia kary śmierci?
                  • damakier1 Logika jest nieubłagana 11.05.15, 15:22
                    Każdy, kto chce rządzić państwem, musi mieć za sobą siłę. Tą siłą są wyborcy, którzy na niego zagłosują. Jeśli polityk aspirujący do rządzenia jest mądry, ma o rządzeniu pojęcie, a na uwadze ma przede wszystkim dobro państwa, a nie swój polityczny interes - to i jego wyborcy na ogół nie są głupi, jakie takie pojęcie o wyobrażeniu mają i nie lecą na lep populistycznych obietnic tylko patrzą, co jest realne i nie prowadzi do rozwalenia wspólnego dorobku.
                    Jeśli takich wyborców polityk ma wystarczająco dużo, by wygrać wybory i mieć realną szansę na rządzenie mądre i służące państwu, może być twardy i nie ulec durnym żądaniom.
                    Wyborcy takiego polityka, którzy godząc się, żeby on ostatecznie władzę sprawował, ale chcąc go ukarać za brak doskonałości, odmawiają mu głosu w I turze - powodują w nim poczucie utraty siły.
                    Ma on wtedy dwa wyjścia - albo z podniesioną głową nie ustąpić, przegrać i oddać władzę rywalowi, który cały nasz dotychczasowy dorobek zrujnuje, albo skoro własnych wyborców jest za mało, dobrać z wyborców rywali. Niczym innym się ich nie dobierze, jak populistycznymi obietnicami.
                    Tym sposobem, osłabiając nie idealnego, ale najlepszego z możliwych kandydata , choćbyśmy czynili to z najszlachetniejszych pobudek, w praktyce niejako przymuszamy go do robienia rzeczy złych i głupich.

Po tej deklaracji Komorowskiego poczułam się jeszcze bardziej przegrana niż po ogłoszeniu wczorajszych wyników. Bo teraz, jeśli nawet w II turze Komorowski wygra, to już nie będzie prezydentem tak dobrym, jakby mógł być bez składania tej szkodliwej obietnicy.
                    Mimo wszystko zagłosuję na niego w II turze. Ale z ciężkim sercem.

--

Wrona i inne zwierzaki
                    • ave.duce Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 15:47
                      I ta nieubłagana logika doprowadzi do tego, że w II turze też nie wezmę udziału. PBK - zamiast zastanowienia się i szukania sposobów na skłonienie do "powrotu" takich jak ja lub Olga - usiłuje
                      licytować się z dr Dudą o elektorat Kukiza. Żenada.
                      --
                      Forum ze Dworum/Freedom
                      • damakier1 Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 16:12
                        I tym sposobem, ta nieubłagana logika doprowadzi do tego, że zafundujesz mi Dudę na prezydenta. A podobno mnie lubisz... ;)

--

Wrona i inne zwierzaki
                        • ave.duce Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 16:34
                          Lubię. Ale nie dam się zrobić w konia przez pana Bronisława Komorowskiego, jego kiepski sztab (sztaby?) oraz doradców od siedmiu boleści.
                          Ciekawe, czy PO wysnuje z tej sytuacji jakieś nieubłagane wnioski logiczne.

Dla Ciebie dr Duda niegroźny - ot, będzie trwać/istnieć mniej niż zero - w stosunku do wieku Twego ;)
                          --
                          Forum ze Dworum/Freedom
                            • behemot17-13 Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 17:03
                              Ależ, Ciebie nie da się nie lubić. Gdyby ktoś, kiedyś i za jakiś czas spróbował inaczej, wobec tego kogoś będę niegrzeczny i już.
                              --
                              "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
                            • ave.duce Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 18:26
                              scoutek napisała:

> to mnie nie lubicie oboje z Behemotem :(

Licz się ze słowami ;)
                              --
                          • damakier1 Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 17:40
                            Dla Ciebie dr Duda niegroźny - ot, będzie trwać/istnieć mniej niż zero - w stosunku do wieku Twego ;)

AleSZ właśnie dla mnie najgroźniejszy! Gdybym miała dajmy na to jakieś zaledwie pięć tysięcy lat, powiedziałabym - a co tam! młoda jestem, przeczekam. I może też bym chciała dać Komorowskiemu nauczkę, żeby go szacunku do własnego wyborcy nauczyć. I powiedziałabym - chcą Dudy, niech mają! Ale już czasu nie mam i po tej Dudzie niczego innego mogę nie doczekać. Dlatego ja już ryzykować nie mogę.
                            --

Wrona i inne zwierzaki
                            • scoutek Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 17:53
                              Damo, Ty mówisz jak nieodżałowany profesor Bartoszewski, który mówił, że jest stary i że chce by Go pochował prezydent Komorowski
                              wykrakał:(((
                              jedna myśl wpadła: dlatego się pospieszył? ale zaraz ją wyrzuciłam won

ale mnie też nie jest wszystko jedno, obojętnie ile mam czasu

--
                              z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
                              moviemovie.blox.pl
                              • damakier1 Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 19:00
                                Och, Scouteczku, o pochówku to ja ani myślę :)

A jak Ci nie jest wszystko jedno i na dodatek Ave mówi, że będzie gUd, to bądźmy dobrej myśli.
                                --

Wrona i inne zwierzaki
                      • olga_w_ogrodzie Re: Logika jest nieubłagana 11.05.15, 19:47
                        ave.duce napisała:

> I ta nieubłagana logika doprowadzi do tego, że w II turze też nie wezmę udziału
                        > . PBK - zamiast zastanowienia się i szukania sposobów na skłonienie do "powrotu
                        > " takich jak ja lub Olga - usiłuje
                        > licytować się z dr Dudą o elektorat Kukiza. Żenada.

dokładnie tak, Ave.
                        to tak prostackie, że głowa boli.
                        trochę godności może, zamiast przerostu języka do lizania.
                        za kompletnych głupców ma się ludzi? - nie zauważą o co chodzi?

od tylu miesięcy ludzie PBK i on sam wiedzieli w czym zawiedli.
                        mimo tego była zwyczajna buta.
                        było lekceważenie.
                        to nie dotyczy tylko sprawy obrońców zwierzów, których tylko wyśmiewano, zamiast ich policzyć i wysłuchać.
                        to jest też sprawa np. ludzi, którzy mają dość płaszczenia się przed kk.
                        może w II turze tacy się zmobilizują, bo wszak za pana Dudy rydzykowanie rozkwitnie w pełni.
                        ale i PBK a także rząd D. Tuska nic nie zrobił w sprawie panoszenia się kościoła.
                        przeciwnie.
                        i mówię to ja, osoba, jak wiadomo wielu tu Przyjaciołom, wierząca.

uważam się za ludzia politycznie bardzo wiernego.
                        o ile ktoś mnie nie poniża swym lekceważeniem.
                        od początku byłam wierna Ś.P. Tadeuszowi Mazowieckiemu i Jego stylowi uprawiania polityki.
                        i do końca tak zostało.
                        gdy w końcu przebaczyłam D. Tuskowi rozwalenie mojej partii, to też jestem jego wspieraczką, bo D. Tusk umie wiele.
                        nawet PBK wspierałam cały czas i wspieram, gdy widzę, że się zwyczajnie go pomawia i kłamie.
                        wad pełno, ale zalety też ma.
                        lecz w II turze zagłosuję na niego tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcę prezydenta PiSu.
                        bo PBK na ponowny mój głos nie zasłużył.

a jaką partię bym poparła w parlamentarnych?
                        centro-lewicę za którą stałaby pani Piekarska, Nowacka, Nowicka, Grodzka, M. Borowski, Wł. Cimoszewicz, A. Rozenek, R. Biedroń...

P.S. poważnie nikt z otoczenia PBK i on sam przez lata nie widzieli jak beznadziejnym wypowiadaczem w imieniu prezydenta jest pan Nałęcz?
                        jak latami szkodzi?!
                        ja pierniczę.
        • tojajurek Bez ogródek... 11.05.15, 14:20
          Jeżeli wolą większości tzw. przypadkowego społeczeństwa na stolcu prezydenckim miałby zasiąść zdalnie sterowany kaczy wypierdek - to ja zwyczajnie owe społeczeństwo pierdzielę, czyli ono może mnie już dziś w dupę pana majstra pocałować i to bez żadnych pieszczot.
          Po prostu wypisuję się i tyle.
          PS. Nalotów się nie boję, a w razie nadejścia Ruskich proszę mnie nie budzić.
          • ploniekocica Re: Bez ogródek... 11.05.15, 14:43
            tojajurek napisał:

> Jeżeli wolą większości tzw. przypadkowego społeczeństwa na stolcu prezydenckim
            > miałby zasiąść zdalnie sterowany kaczy wypierdek - to ja zwyczajnie owe społecz
            > eństwo pierdzielę, czyli ono może mnie już dziś w dupę pana majstra pocałować i
            > to bez żadnych pieszczot.
            > Po prostu wypisuję się i tyle.
            > PS. Nalotów się nie boję, a w razie nadejścia Ruskich proszę mnie nie budzić.

O to to, panie ToTyJurku kochany. Z ust mię to wyjąłeś.
            Z zastrzeżeniem jednym - dawno, dawno temu, gdy wody były czyste, trawy zielone, po świecie chodziły dinozaury, a ja młoda i piękna byłam, znaczy młodsza i ciutkę piękniejsza, obiecałam takiemu jednemu, że mnie belekto w dupę całować nie będzie. I tego się trzymam.
            Niech więc przypadkowe społeczeństwo całuje tam Pana ToOnego, a ja je centralnie mam gdzieś. Ten naród cały pierdzielony! Się wypisuję ja.
            Powiem więcej mnie ten Duda bardziej wkurzył niż Kaczyński zeszłą razą, bo wybór Kaczyńskiego byłby może głupim, ale wyborem, a głosowanie na tę marionetę to jest dowód zidiocenia. Li i jedynie. Oraz potwierdzenie tezy mojej, że gdyby się od razu PiS zdecydował na wystawienie matki boskiej Kożuchowskiej, albo chociaż babci Józi z Plebanii, to by było już po zawodach. 80% by mieli jak w pysk.

Wiadomo gdzie idę i po co.

--
            "... rasowe smoki są przeważnie szczupłe, poważne i bardzo muzykalne. Są tak muzykalne, że nigdy nie słuchają muzyki. Muzyka je drażni i w tym rozdrażnieniu zjadają ludzi." B.Krupska
    • ave.duce Tak głosowała Warszawa > 12.05.15, 07:11
      Frekwencja: 61.01 %

43.21%
      Komorowski Bronisław Maria

27.48%
      Duda Andrzej Sebastian

Tak głosował Żoliborz:

Frekwencja: 64.15 %

46.70%

27.23%
      Duda Andrzej Sebastian

No!
      --
      Forum ze Dworum/Freedom
      • rozbawiony77 Re: Tak głosowała Warszawa > 12.05.15, 07:32
        Normalka. Unijne dochody, cała administracja na miejscu, znikome bezrobocie. BK to wybór zadowolonych z życia.
        Ale Polska to nie Warszawa. W Polsce żyje się biedniej, z mniejszymi perspektywami i mniejszym wyborem.
        Ale czy Warszawę kiedykolwiek interesował punkt widzenia nie warszawiaków?:)))))))
        Nie mają chlebka, no to jedzą ciastka!:)))))
      • damakier1 A tak Szczecin 12.05.15, 09:25
        Frekwencja: 50,34 %

Bronisław Komorowski: 41,96 proc. ( 64 577 głosów)

Andrzej Duda: 25,35 proc. (38 973 głosów).

Paweł Kukiz: 21,51 proc. (33 072 głosów)

--

Wrona i inne zwierzaki
        • mania.sza Re: A tak UK 12.05.15, 20:18

53,41% Paweł Kukiz
          14,23% Bronisław Komorowski
          13,99% Andrzej Duda

Boshshs, jak dobrze, ze nie pojechalam glosowac, bo jeszcze by jacys moi znajomi powiedzieli, ze ja tez tak glosowalam :D
          A swoja droga, myslalam, ze Kukizowi nasze polskie dzieci tak wyniki nakrecily i chcialam nawet haslo ulozyc: "zabierz dowod licealiscie"., a tu sie okazuje, ze to polska emigracja zdzieciniala do reszty. I nie wiem, czy to z biedy, czy z dobrobytu im tak odbiło.
      • 99venus Re: Tak głosowała Warszawa > 12.05.15, 21:57
        Polska na trwałe jest podzielona na 2 części.Tego się szybko nie zmieni.Moim szczęściem jest to,że żyję w tej bardziej zadowolonej,pracowitej,zaradnej,nie skomlącej i nie wyciągającej bez przerwy łap po wsparcie.
        --
        Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.
      • ave.duce Jak to możliwe, że DDD* przegrał w CK Krakowie?! 18.05.15, 15:25
        Wietrzę spisek i układ.

36.91%

31.99%
        Duda Andrzej Sebastian

prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Pierwsze_glosowanie/1261
        * Dobry Doktor Duda
        --
    • mania.sza Umarłam :D 12.05.15, 19:59
      Jak przeżyć za 2 tys.? Wziąć kredyt

Podczas spaceru prezydenta zaczepił młody chłopak. Zapytał, jak ma żyć i za co kupić mieszkanie jego siostra, która po trzech latach szukania pracy znalazła jedynie taką, w której zarabia dwa tysiące złotych. - Znaleźć inną. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę -odpowiedział Komorowski .

Hehehehehe :D

• man_sapiens Re: Umarłam :D 12.05.15, 22:37
        Mnie po trzech latach pracy nie było stać nawet na marzenie o kupieniu mieszkania. I wcale nie odbieram tego jako niesprawiedliwość.
        --
        Nie dziw się tym, którzy potrafią być dobrzy bez Boga, użalaj się raczej nad tymi, którzy potrzebują Boga, by być dobrymiNN.
          • ave.duce Re: Umarłam :D 13.05.15, 08:40
            Jednak od prezydenta wymagać trzeba więcej niż od młodego frustrata.
            --
            "W jedności siła naszej Ojczyzny, naszego Narodu. Zwyciężymy, tym razem do końca" >
            prezes premier Jarosław K. 7.10.2006

Forum ze Dworum/Freedom
            • rozbawiony77 BK i jego spin doktorzy?:))))))) 13.05.15, 09:16
              www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCIQyCkwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D7-3TQLTzj9I&ei=E_pSVeGCAqWQ7AaSooHoAw&usg=AFQjCNHkzciiopedXv1Ld3KULEtGxqS-Bw&bvm=bv.93112503,d.bGg
              Analogia nasuwa się sama :)))))))))))))))))
            • mania.sza Re: Umarłam :D 13.05.15, 20:17
              A Duda na to:

Podkreślił, że w sferze edukacji, podatkach, gospodarce, służbie zdrowia istnieją problemy o charakterze ogólnopaństwowym, a oprócz nich są sprawy indywidualne, takie, które bolą od lat. I zapowiedział powołanie komórki, która miałaby się zająć rozwiązywaniem właśnie takich problemów.

W świetle tego co powyżej, uwarzam rze nie potrzebujemy ani prezydenta, ani rządu.
              Nam wystarczą KOMÓRKI!

• mania.sza Re: Umarłam :D 15.05.15, 00:07
                  Wydaje mi sie, ze u nas to juz niezaleznie od partii i pogladaow, zamiast robic swoja robote dobrze na swoim miejscu, to kazdy probuje tworzyc naczelna komorke nad juz istniejaca, i kierownika nad kierownikiem, i doradce nad doradcami itp. Ino robic nie ma komu.
      • damakier1 Re: Umarłam :D 13.05.15, 09:22
        A według Was, co powinien prezydent odpowiedzieć?
        --

Wrona i inne zwierzaki
        • gat45 Re: Umarłam :D 13.05.15, 09:29
          Spróbować powiedzieć prawdę ?
          Że przeżyć za 2 tysiące się da, a co do mieszkania, to że niestety nie ma tak, żeby się go dorobić na samym starcie kariery zawodowej ? Że życzy jemu i siostrze powodzenia i że ze swojej strony robi wszystko, żeby na tej ich drodze do dorabiania się było jak najmniej przeszkód takiej natury, która zależy od władz państwowych ?
          • magdolot Re: Umarłam :D 13.05.15, 11:21
            gat45 napisała:

> Spróbować powiedzieć prawdę ?
            > Że przeżyć za 2 tysiące się da, a co do mieszkania, to że niestety nie ma tak,
            > żeby się go dorobić na samym starcie kariery zawodowej ? Że życzy jemu i siostr
            > ze powodzenia i że ze swojej strony robi wszystko, żeby na tej ich drodze do do
            > rabiania się było jak najmniej przeszkód takiej natury, która zależy od władz p
            > aństwowych ?

Gat słusznie jest prezydentem. Howgh.
            Prawdę: to także nie kitolić mętorsko, że w UK bezrobocie rośnie, bo to ma krótkie nogi i pachnie niegdysiejszym potępianiem fszawego imperializmu [jesteśmy szóstą potęgą śfiatową w wydobyciu węgla kamiennego, hej!]
            By pilnie słuchał Kwacha - by wyszedł na tym dobrze [by nie zebrał jobów za JOW-y].
            By słuchał Gat - by się znowu nie fkopał. A ten biedaczek słucha jakichś durnych piarofcuf i spod wyjątkowo ciemnej gwiazdy on ich ma.
            • gat45 Re: Umarłam :D 13.05.15, 11:38
              Bo najgorsze jest materii pomieszanie i zastosowanie stylu wiecowego czy raczej adresowanego do ogółu w przypadku partykularnym. Ogólne tendencje i statystyki g... obchodzą jednostkę. To tak jak u lekarza : kiedy jedna głupia dochtórka chciała mnie pocieszyć, że z takiego raka, jak mój, wychodzi obronną ręką aż połowa pacjentów, to mnie jednak została w głowie wyłącznie ta druga połowa. Opowiadała mi też jedna młoda panienka, że ginekolog zachęcał ją do zmiany antykoncepcji argumentując, że ta nowa jest jednak skuteczna na 95%. Na to ona, że jeżeli znajdzie się w tych 5 procentach, to jej ciąża i tak będzie stuprocentowa, więc ma gdzieś i poczeka, aż się dopracują pigułkowej skuteczności 99,9.
              • magdolot Re: Umarłam :D 13.05.15, 12:47
                Bronkowy lefreks leworwelowca obrodził stronką:

twitter.com/hashtag/CoNaToBronek?src=hash
                Mnie ujęło:
                - Panie prezydencie, chłodno dziś.
                - To proszę zamknąć lodówkę.
              • magdolot Re: Umarłam :D 13.05.15, 13:48
                Bronkowy lefreks leworwelowca obrodził stronką:

twitter.com/hashtag/CoNaToBronek?src=hash
                Mnie ujęło:
                - Panie prezydencie, chłodno dziś.
                - To proszę zamknąć lodówkę.
                  • magdolot Re: Magdolocie! :))) 13.05.15, 16:15
                    To nie byu spam, ino ten Niemiec co mi fffszystko chowa. Wydałam albowię wojnę chfastom na chodniku, bo znudziło się mnie je kosić kosiarką i zdobywam sprawność kamieniarza, psiakref.
                    A w miarę posuwania się z dłutkiem gzygzakami wzbiera we mnie pomysł biznesowy usług dla ludności: ASFALTOWANIE OGRODÓW. O!
                    • scoutek Re: Magdolocie! :))) 13.05.15, 16:50
                      ha! to już jest takie cuś, czego efekt mogę oglądać kawałek dalej
                      niedaleko, w jednym z bliźniaków ogródek (cały!!!) wysypany jest drobnym kamieniem, bo właścicielowi znudziło się koszenie tej odrobiny trawnika wielkości dużej chustki do nosa
                      ciągle mam zamiar zapytać, kiedy tam wyleją asfalt, ale jakoś nie było okazji

--
                      moviemovie.blox.pl
        • k.karen Re: Umarłam :D 13.05.15, 10:36
          damakier1 napisała:

> A według Was, co powinien prezydent odpowiedzieć?

Nic innego jak to co powiedział i nie rozumiem oburzenia...
          Ręce opadają... co sprawia, że ludzie przestają logicznie myśleć?
          Zapytam więc, czy istnieje jakiś kraj w Europie, w którym młodego człowieka, zaraz po studiach, stać na kupno mieszkania za gotówkę, a nie na kredyt?
          Drugie pytanie, czy studia to powód do przerostu ambicji zaraz po ich skończeniu i dyrektorskich aspiracji, co najmniej za 12 tysięcy na miesiąc?

--
          http://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif
          • mania.sza Re: Umarłam :D 13.05.15, 19:30
            Gat to bardzo ładnie i dyplomatycznie ujęła, co powinien powiedzieć i jak.
            Ja bym pewnie odpowiedziała, że warto się uczyć (nie mylić z chodzeniem do szkoły czy na studia). I może kokosów się nie zarobi zaraz po zakończeniu edukacji, ale za to szukanie pracy nie zajmie więcej niż miesiąc, teraz czy w przyszłości, a więc można będzie budować i planować stabilną teraźniejszość i przyszłość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka