Dodaj do ulubionych

Co to się porobiło?

31.05.15, 16:09
z tymi niby lewicowcami? Czy Wy coś z tego kumacie?
--
"... rasowe smoki są przeważnie szczupłe, poważne i bardzo muzykalne. Są tak muzykalne, że nigdy nie słuchają muzyki. Muzyka je drażni i w tym rozdrażnieniu zjadają ludzi." B.Krupska
Obserwuj wątek
    • damakier1 Re: Co to się porobiło? 31.05.15, 16:42
      Ja to nie kumam, co to się porobiło w ogóle, a co dopiero z lewicowcami (niby).

--
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
    • behemot17-13 Re: Co to się porobiło? 31.05.15, 17:00
      Niby i tu jest żart. Taka np. Blida miała w cv lewica, a na bruk wywalała bez skrupułów.
      --
      "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
      • ave.duce Re: Co to się porobiło? 31.05.15, 17:15
        O ile sobie przypominam, to nie B. Blida, ale niekiedy sądy wywalały bez skrupułów. W ustawie był odpowiedni zapis - ze skrupułami.
        --
        "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata"
        > Prezes Jarosław K.

Forum ze Dworum/Freedom
        • scoutek Re: Co to się porobiło? 31.05.15, 17:56
          mam jak Dama, nie kumam
          mało tego nie kumam kompletnie niczego
          od tygodnia jestem w takim dziwnym stanie ni to zobojętnienia ni to wściekłej bezsilności
          czuję się jakbym wylądowała na Marsie

--
          z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
          moviemovie.blox.pl
          • ploniekocica Re: Co to się porobiło? 31.05.15, 18:08
            Ogólnie to do założenia tego mątku skłonił mnie wątek z FK, w kyórym to mątku pewna lewicowa ponoć forumowiczka rozważa głosowanie na PiS i tylko uzależnia to głosowanie od obecności w PiS Jarosława Kaczyńskiego.
            Nożesz same ogórki w tym roku na lewicy obrodziły?
            --
            "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka