Dodaj do ulubionych

Proszę, proszę: rośnie sława

08.02.16, 19:40
... K. Jarosława ...

http://bi.gazeta.pl/im/46/b0/12/z19599174Q,Wielka-karykatura-Kaczynskiego-i-ciemiezonej-przez.jpg
--
... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
Forum ze Dworum/Freedom
Edytor zaawansowany
  • 99venus 08.02.16, 21:35
    to fatalna inscenizacja.jeżeli komuś się wydaje,że jakiś kurdupel bedzie w stanie wziąć Polskę pod but to jest w błędzie.

--
    Paranoja i Schizofrenia zalały kraj......
  • ave.duce 08.02.16, 21:52
    Przecież to jarmark. Różności i próżności.

--
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata"
    > Prezes Jarosław K.

Forum ze Dworum/Freedom
  • alpepe 09.02.16, 13:16
    Nie podoba mi się, że Polska tu przypomina Merkelową.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • tw_wielgus 09.02.16, 13:54
    Merkelowa jako żywo. Taką właśnie spuściznę pozostawił po sobie Tusk zanim stał się ekonomicznym uchodźcą.

--
    Powołując się na klauzulę sumienia barman może odmówić sprzedaży piwa bezalkoholowego.
  • ave.duce 09.02.16, 17:38
    Chwila, moment! Przecież to sama p.o. premiera ciocia Brosia powiedziała była:
    "Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną!".
    Jak wszyscy, to wszyscy, Merkelowa też.

--
    @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
    „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
    > Forum ze Dworum/Freedom
  • tw_wielgus 09.02.16, 17:48
    Merkelowa nie, ona reprezentuje NRD - Niemiecką republikę DEMOKRATYCZNĄ.

--
    Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko sama,
    ....ale prawdziwy mężczyzna nigdy na to nie pozwoli
  • aga-kosa 09.02.16, 21:32
    Ave, dlaczego "K" Jarosław? ;) aga
  • ave.duce 09.02.16, 22:04
    "K" od "Kaczyński". Z lenistwa nie chce mi się pisać całego nazwiska ;)
    Z góry wyjaśnię, że piszę nazwisko przed imieniem celowo - ta kreatura wciąż żyje mentalnie w ciemnogrodzkim PRLu i tęskni za PZPR, gdzie taki szyk był często używany przez "awansgardę".

--
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata"
    > Prezes Jarosław K.

Forum ze Dworum/Freedom
  • ewa9717 09.02.16, 22:53
    Ale K jarosław całkiem fajnie brzmi ;)
  • tojajurek 09.02.16, 23:39
    Ja jak Jurek to brzmi jeszcze lepiej - nadmienię skromnie.
    A ta ryżawa to mnię siem z urody widzi w podobie Kempy raczej.
  • ave.duce 10.02.16, 07:46
    A mnie - z Sobecką.

--
    Forum ze Dworum/Freedom
  • aga-kosa 10.02.16, 09:06
    Ave, wiem, że o nazwisko chodzi. ;) Tylko jak zobaczyłam "K" kropka i "Jarosław" - to mi się suchar przypomniał :
    Kazimierz Przerwa Tetmajer, (Złośliwcy mówili) Janusz przerwa Przymanowski i natychmiast mi się skojarzyło prezes K kropka Jarosław...
    Pamięć na stare lata takie skojarzenia mi podsuwa. ;) aga
  • yoma 18.02.18, 23:36
    O k., Jarosław.

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • 99venus 10.02.16, 08:59
    Nie chodzi mi o wymiar polityczny tego dzieła ale estetyczny.Przecież to jest po prostu szkaradne.

--
  • aga-kosa 10.02.16, 09:08
    Pamiętacie zdjęcie p Merkel przy szlabanie - tak samo ciężki dowcip był.
    Ja się z dowcipów międzynarodowych nie śmieję. Ja jestem - czasami - bardzo poważny człowiek. aga
  • witekjs 10.02.16, 16:28
    Zgadzam się z Tobą.
    Wydaje mi się, że powinno się unikać "międzynarodowych" dowcipów, szczególnie niesmacznych w treści lub formie.

Pozdrawiam. Witek

--
    witekjs
  • 99venus 10.02.16, 16:53
    Nie przypominam sobie żeby rząd niemiecki ośmieszał się protestami kiedy niektóre polskie szmatławce pokazywały p.Merkel jako Hitlera.Ale Niemcy mają w rządzie ludzi cywilizowanych i fachowców a my Waszczykowskiego.

--
  • ave.duce 10.02.16, 19:58

Waszczykowski ma nad sobą K. Jarosława.

... Łamanie dziennikarskich standardów, stronniczość i naruszanie własnych wytycznych redakcyjnych ...

Śmiechu warte.
    --
  • 99venus 10.02.16, 20:08
    Waszczykowski to dureń.Mam dziwne przeczucie,ze sytuacja w Polsce po wyczynach Waszczykowskiego zainteresuje wiele mediów na świecie i w ten sposób pan minister rozsławi na cały świat głupotę polskiego rządu.

--
  • ave.duce 10.02.16, 20:22
    Tak będzie. Zakompleksieni kaczyści&co.

--
    Forum ze Dworum/Freedom
  • witekjs 12.02.16, 18:24
    Dziękuję bardzo.
    Podoba mi się ten Ojciec Chrzestny.

Pozdrawiam serdecznie. Witek

Przed chwilą trafiłem, na przerażający dla mnie program z Janem Pietrzakiem !!!

www.youtube.com/watch?v=tRbDmSfRLpI

--
    witekjs
  • aga-kosa 12.02.16, 19:25
    Witekjs,ja wiem, że starych ludzi "cóś" dopada.
    JP był "wentylem bezpieczeństwa" w PRL, ale nie pomyślałam, że w wieku 79 lat można tak "spierniczeć" :( aga
  • smutas13 12.02.16, 20:13
    Nie potrafię słuchać bzdur pana Janka. Po trzech słowach wyłączyłam.
    --
    "bo gdy się trzyma fason, to się nawet spada z klasą"
    Piotr Bukartyk
  • ewa9717 12.02.16, 20:44
    On spierniczał dużo wcześniej. Odrażający typ według mnie.
  • damakier1 15.02.16, 10:29
    A pamiętacie, że Pietrzak kandydował na prezydenta? Nnno...!

--
    "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
    (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
  • ave.duce 15.02.16, 08:02
    nie czytali artykułu Waszczykowskiego? Skandal!!!
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • ave.duce 13.03.16, 23:11
    ... Wśród platform, które przejechały przez miasto, znajdowała się także kontrowersyjna figura Jarosława Kaczyńskiego ...

Życzę K. Jarosławowi tournée bez końca ;)
    --
    > Prezes Jarosław K.

Forum ze Dworum/Freedom
  • asia.sthm 14.03.16, 00:33
    Wybór prawd podstawowych
    pana Jacka.
    --
    http://hrabi.pl/index/szlaczek1.gif
  • ploniekocica 16.03.16, 20:24
    no comment
    --
    Stajnia wytwarza konie
    Spółdzielnia "Ufność" cykorię
    Muzyk pisze symfonię
    Historyk pisze hi hi hi historię
  • ave.duce 16.03.16, 22:33
    http://2.bp.blogspot.com/-PZqZL5fWL9k/VWK3zYWciII/AAAAAAAAE8U/nJM1tqxnibY/s320/11261437_504507706370925_8852346470338393169_n.jpg
    --
  • ave.duce 17.02.18, 09:55
    K. Jarosława:

2018

http://ocdn.eu/ebooksimages-transforms/1/d4gktoARGh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L25ld3N3ZWVrLXdlYi8wNjMyZDQ0NS0wOGE0LTRiNmEtYjExZS0wMTNjYzZiMWEyZWUuanBnkZMCAM0EGg

2017

http://ocdn.eu/ebooksimages-transforms/1/ymSktoARGh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L25ld3N3ZWVrLXdlYi82NjIxNjdjMi1hMjJhLTQ3NTYtOWJjMC01OThkNGMyZDZkMmYuanBnkZMCzQNcAA
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • smutas13 18.02.18, 07:33
    Takiej sławy powinien się wstydzić.

--
    Naród może mieć jedną duszę, jedno serce, jedną pierś, którą nadstawia, ale biada, gdy ma tylko jeden mózg.

Stanisław Jerzy Lec
  • ave.duce 18.02.18, 08:11
    K. Jarosław i wstyd to oksymoron.

--
    "ten rząd obalą kobiety!"
    Forum ze Dworum/Freedom
  • trusiaa 18.02.18, 09:37
    Każdy z wyjątkiem Jarosława, dla niego taka akcja to dar od losu: Biją mnie Niemcy! Ratujcie mnie! - mógłby zawołać, ale tego nie zrobi, bo wyręczą go jego usłużne minionki: nie będzie Miemiec pluł nam fftffasz! zakrzykną, suweren się wzmoże patriotycznie i już gotowa awantura nowa.
  • trusiaa 17.05.18, 19:37
    – Nie trzeba żadnych specjalnych modlitw. Wystarczy "Ojcze nasz" i "Zdrowaś Mario". Takie wsparcie zawsze pomoże choremu – stwierdził o. Tokarczyk.

Oj..?

• ave.duce 17.05.18, 20:52
    > Takie wsparcie zawsze pomoże choremu

na kolano zwłaszcza...

--
    Precz z kaczyzmem i demokraturą!
    Forum ze Dworum/Freedom
  • trusiaa 24.05.18, 07:02
    Suwerenie, Narodzie i Ty, Opozycjo, doczekaliście się: - Pan ma się dobrze, nic się nie dzieje.

Niedługo Pan będzie z nami - zapewniał minister Marek Suski.
    (i z duchem twoim - odpowiedzieli wyznawcy?)

Pan polecił przekazać kilka słów na Twitterze ku pokrzepieniu serc - oto słowo pańskie przekazane przez rzeczniczkę jego:
    W imieniu Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego chciałabym Państwu podziękować za kierowane do niego ciepłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia.

• trusiaa 25.05.18, 10:22
    Komunikaty o stanie zdrowia prezesa coraz bardziej niepokojące.

Taka Beata Sz. od początku swej hospitalizacji utrzymywała nieustający kontakt z mediami, z nudów snuła się po szpitalnych korytarzach, twierdziła, że nic jej nie dolega. Pobyt w szpitalu celowo przedłużono dla "dobra śledztwa".

- Prezes jest aktywny, istnieją telefony, jest odwiedzany przez najważniejszych polityków, więc pracuje cały czas. - powiedział reporterowi Polsat News Bielan Adam.

To, że procedury medyczne stosowane wobec prezesa (szeregowego posła) są medycynie nieznane i, co zrozumiałe, niedostępne dla zwykłego suwerena, to nic - wiadomo, naczelnik państwa musi być traktowany wyjątkowo, bo to mu się po prostu należy, ale że "aktywny przez cały czas pobytu w szpitalu" prezes nie znalazł dotąd ani pół minuty, żeby choćby pomachać stęsknionym wyznawcom przed kamerą, jest co najmniej dziwne.

Jeszcze dziwniejsza jest gorliwość jego dworu:
    - Zależy nam na tym, żeby porządnie się zrehabilitował, żeby te problemy związane z urazem kolana się w przyszłości nie odnawiały. Wolelibyśmy, żeby był dłużej w szpitalu i porządnie się wyleczył, niż żeby wyszedł przedwcześnie - stwierdził Bielan.

Czytaj: niech tam siedzi jak najdłużej i najlepiej nie wraca?

I jeszcze wisienka na koniec:
    Przypominam, że nie jest tancerzem, nie jest piłkarzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy.
    Jak dobrze, Adamie Bielanie, że nam, szarakom, to uświadomiłeś!
  • behemot17-13 25.05.18, 20:18
    "Przypominam, że nie jest tancerzem, nie jest piłkarzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy."
    Ależ potrzebuje, może nie dosłownie, ale jednak.

--
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
  • trusiaa 29.05.18, 18:03
    J. Gowin dla Onetu: „Prezes Kaczyński leczy schorzenie kolana. Wszystkie pozostałe plotki są całkowicie wyssane z palca”.

Yyyy - ergo... leczenie kolana jest jedną z plotek, c.b.d.o.
    Jednak ta jedyna nie została wyssana z palca, skąd zatem pochodzi?
  • ave.duce 30.05.18, 13:49
    Zasadził Jarek rzepkę w kolanie,
    przynajmniej sobie poklęczał na niej.
    Wyrosła rzepka brudna i lepka,
    Trza by ją wyrżnąć... lecz gdzie ta rzepka?!

--
    Forum ze Dworum/Freedom
  • trusiaa 08.09.18, 13:41
    Kaczyński zapewniał we Wrocławiu: "zwyciężymy pracą i determinacją", (nie wiem czemu, zrozumiałam: demencją).
    "Prezes nawet zażartował ze słów Grzegorza Schetyny, który stwierdził, iż PiS reprezentuje interesy Putina w Polsce.
    - Znów usłyszeliśmy surmy bojowe, usłyszeliśmy, że jesteśmy ambasadorami Putina. No nie wiem, jak by mi było w tym mundurze ambasadorskim. Ale my odpowiadamy: obywatel, samorząd, państwo, wspólna praca. To jest nasza jedyna odpowiedź - mówił Kaczyński."

My, Jarozbaw Pierwszy, dzień i noc myślimy o tym tylko, jak zasypać linie podziałów, dla suwerena kochanego zrobimy ffszysko, a jak czeba będzie to się nawet zniżymy do założenia munduru (?) ambasadorskiego, kuffale strany radnoj.
  • ave.duce 09.09.18, 07:04
    Mundur ambasadorski? Coś się pokićkało K. Jarosławowi.

--
    Forum ze Dworum
  • trusiaa 09.09.18, 08:03
    Suszne spostrzeżenie - ffszak od lat otacza się kocimi doradcami.

Ukochany Przywódca na razie znajduje się w stadium poczwarki, ale lada chwila zmieni się w motyla - (co najmniej rusałkę admirała), dostanie obiecany mundur i lud cały, z opozycją na czele, padnie na pysk z wielkiej bojaźni i niewyobrażalnego szacunku.

• trusiaa 14.09.18, 21:38
    "udział jako słuchacz w tym wyjątkowym wydarzeniu, ale niestety z powodu wcześniej przyjętych zobowiązań nie będzie to możliwe." No ba!

... i krzyczy: - Płyniemy!

A jaki chitrusek - wysłał Tableta, kazał mu swój list odczytać, ale żeby uniknąć nieprzystojnego zakłócania tej podniosłej chwili, nakazał zachowanie dyskrecji i odczytanie swego nazwiska dopiero na samym końcu. Jakże trafnie przewidział reakcję publiczności.
  • ave.duce 15.09.18, 06:32
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,158949,23581096,polska-widziana-z-zagranicy-jak-zachodnie-media-opisuja-nasz.html

--
    Forum ze Dworum
  • trusiaa 15.09.18, 06:46
    To, że piszą, to jeszcze nic, ale skoro już rysują znane komiksy z pisimi, to bardzo niedobrze, serio.
  • trusiaa 16.09.18, 18:45
    Bonaparstkowi Skromnemu marzą się "nakręcane filmy, napisane książki, wprowadzenie do teatrów". Teatr swój on widzi ogromny: oto gasną światła, zapada nabożna cisza, suweren na widowni wstrzymuje oddech... i wtedy na scenę wkracza Klunej, cały na biało, a do niego przybiega Dikaprio. Leonardo Dikaprio, i piękną wolszczyzną oznajmia: - Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.

"Mówi się często, że historię piszą zwycięzcy; my jesteśmy zwycięzcami, my musimy napisać historię" - mówił w trakcie konwencji regionalnej w Szczecinie Jarosław Kaczyński.
    Prezes PiS znaczną część swojego przemówienia poświęcił historii, która jego zdaniem powinna być elementem nie tylko nauki w szkołach.
    "Historię trzeba zapisywać, wprowadzać do szkolnych programów, do teatrów, trzeba nakręcać filmy, pisać książki" - mówił Kaczyński.
  • trusiaa 12.10.18, 11:08
    Prezespan lubi (kocha/uwielbia) schabowe i ziemniaki. Stołuje się, a nie, nie osobiście - ochrona mu papu dowozi, w zwykłym warszawskim barze, za obiady płaci z własnej kieszeni! - Mazurek to poświadczyła.
    Wzruszenie mnie ściska za gardło, a to jeszcze nie koniec... do stołu z szefem największej partii mógłby usiąść bez problemu każdy zwykły Polak. (...) ,,Czujemy się zaszczyceni, że nasze tradycyjne polskie dania smakują osobie, która jest tak obyta w świecie'' - mówią pracownicy baru.

Pchepracham, nie mogę.

https://lh6.googleusercontent.com/proxy/M3R9nqT5GH9NpJvPhgG0viWAj1Ohad2GTj8fcfFIIukIoBo8rZclj9LACHvisRNGX5299QY0npmDNhqhq4tDnLw_S2CmGgAhP8rW7t0_SLJ2ahYYCO5uh6IUcCpuyopPELqh-S4m53qwBqthCiMBJlT-oKBwJ63kWxkflQ=s0-d

• myq1 12.10.18, 12:01
    Musiał wiele podróżować, aby nauczyć cały świat jeść widelcem.
  • ave.duce 13.10.18, 07:37
    Dobrze, że nie nożem.

--
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
    > K. Jarosław

Forum ze Dworum
  • trusiaa 15.10.18, 11:19
    Cieszę się, gdy mówią o mnie dyktator! stwierdza prezespan z prostotą i przepiękną wolszczyzną dodaje: my wszystkie te zadania, które żeśmy sobie postawiliśmy realizujemy.
  • trusiaa 17.10.18, 12:33
    Na spotkaniu w Krakowie prezespan podsumował stan samorządów po 1990 roku: - Dla uzasadnienia tego nadużycia stworzono teorię. Składał się na nią liberalizm w archaicznym wydaniu oraz permisywizm społeczny. Odwoływano się do punitywności i konstruktywizmu społecznego. Jaki był skutek? Bardzo rozpowszechnił się taki sposób organizowania się ludzi, który miał na celu nieekwiwalentne przejmowanie dóbr i legalnie lub nie.

Prof. Jerzy Bralczyk:- Przesadne używanie sformułowań naukowych potęguje wrażenie, że wypowiadający je człowiek ma olbrzymią wiedzę. W praktyce sprowadza się to do prostszego przekazu. Polityk robi wrażenie niezwykle uprzejmego i mądrego, ale w gruncie rzeczy daje do zrozumienia, że jego rywale polityczni to zwykłe niewykształcone chamy.

• ave.duce 17.10.18, 12:44
    "Bardzo rozpowszechnił się taki sposób organizowania się ludzi, który miał na celu nieekwiwalentne przejmowanie dóbr i legalnie lub nie."

"Srebrne telegraficzne" PC (+ FOZZ).

--
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
    > K. Jarosław

Forum ze Dworum
  • ave.duce 22.10.18, 07:51
    "Bardzo bym chciał, żeby kolejne wybory w Polsce przebiegały w lepszej atmosferze, żeby tego, co nazywa się w nowopolszczyźnie "fake newsem" było bardzo dużo mniej..."
    --
    Forum ze Dworum
  • magdolot 22.10.18, 12:45
    A ja onemu odpowiem w tej nowopolszczyźnie: To traj harder, kłamczuszku, bo w sumie JU ken du it.

--
    "Naród wypranych" - by Pies_na_czarnych
  • trusiaa 22.11.18, 16:54
    Prezespan umęczon kontaktem z żywym suwerenem, bezradny wobec niesubordynacji policji, nazwany panem Jarkiem?! Koniec śffiata.
  • ave.duce 22.11.18, 18:15
    Multum łupieżyku i rozczochranko...

i.iplsc.com/jaroslaw-kaczynski-w-sadzie-w-gdansku/0007QLR2OCM4QBGB-C123-F4.png

--
    Forum ze Dworum
  • trusiaa 23.11.18, 07:13
    Pani to jesteś naprawdę, taka nowa świecka tradycja - Łupieżec wymaga od wtajemniczonych noszenia z dumą śladów po uroczystości. A rozczochranko w zimie robi się samo - się włoski puchaste elektryzują i sobie sterczą.
  • trusiaa 30.12.18, 09:12
    Ikea serwuje takie danie. Aż strach pomyśleć, ile zażądaliby za kompletnego ptaka.
  • ave.duce 30.12.18, 09:38
    www.galeriagrafikiiplakatu.pl/images/image.php?h=455&q=90&a=tl&src=https://www.galeriagrafikiiplakatu.pl/www/images/pics/images/17873_47155e0e.jpg
    --
    "ten rząd obalą kobiety!"
    Forum ze Dworum
  • trusiaa 04.01.19, 20:49
    Z Kraju przywlokłam, za Weteranem-Czasu cytuję:

Cały Jaro, cały on: uniesione brwi, oczka przymykane ze znużoną wyższością (ffszak tłumaczyć raczy tępemu suwerenowi tak oczywiste oczywistości), a bełkot piramidalny sączy się spomiędzy szczerb.
  • myq1 05.01.19, 17:05
    To Jacek czy Placek?
  • tojajurek 05.01.19, 21:24
    Kartoflany.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.