Dodaj do ulubionych

Do "Świętego Widzimisia" i Dworzan

19.07.17, 16:16
Pytam się Was Dworzanie od lat zasiadających przy biesiadnych stołach jak i tych co ściany chętnie podpierają czy powinniśmy wręczyć "banana" pewnemu "gościowi" zanim nam się zagnieździ niczym pluskwa w babcinym łożu. Wszyscy doskonale wiemy o kogo chodzi bo wszyscy bywamy na FK. Czy zgodzimy się głupawe uśmieszki, grzebanie w naszych profilach i w naszych postach?
Znam zdanie Wodzowej ale tym razem zanim skapituluję i zatrzasnę się w swojej muszelce chciałabym poznać Wasze zdanie. Stać nas na "banana"?


Obserwuj wątek
  • behemot17-13 Re: Do "Świętego Widzimisia" i Dworzan 19.07.17, 22:38
   Od jakiegoś czasu krok w krok chodzi za mną cień, upierdliwy, sztampowy, przewidywalny. Na FK chodzi obok mnie i mizdrzy się.Teraz i tu za mną przylazł, niedorozwinięty adorator, chyba. Sposób na niedorozwiniętego - nie odpowiadam i tego będę się trzymał, kurczowo.


   --
   "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
   • 99venus Re: Do "Świętego Widzimisia" i Dworzan 20.07.17, 11:43
    Bacy spaliła się stodoła,zmarła żona,padł koń,grad zniszczył zbiory.
    Baca,wierny parafianin idzie do koscioła,modli się przypomina wszystkie swoje nieszczęścia i pyta:panie boże,ZA CO?
    Po dłuzszej przerwie odzywa się głos z góry:bo cię gnido nie lubię.

    --
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.mirekszczerba.wordpress.com/2016/08/29/okiem-emigranta-faszyzm-made-in-poland/
  • 99venus Re: Nie ma to jak "obrońcy" inności. 21.07.17, 04:21
   Bo widzisz jedne mniejszości i odmienności są sympatyczne a inne szujowate.To jest forum dla ludzi sympatycznych a nie dla szujowatych.Szambo jest na Nowogrodzkiej i niech tam już zostanie.

   --
   Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.mirekszczerba.wordpress.com/2016/08/29/okiem-emigranta-faszyzm-made-in-poland/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka