Dodaj do ulubionych

Rudy li... Rydz

22.01.18, 12:16
Proszę pana, niech pan słucha!
Po południu na zabawie
Utonęła kaczka w stawie.
Pan nie wierzy? Daję słowo!
W tym momencie powinien łgarza strzelić piorun, mógłby pojawić się archanioł z mieczem ognistym, albo chociaż Wielka Stopa wysunięta z obłoków mogłaby mu wymierzyć solidnego kopa.
Edytor zaawansowany
 • erte2 22.01.18, 21:00
  Oj tam oj tam...
  Po prostu to skromny kapłan jest i nie chciał się chwalić że to sam Jezus Chrystus zstąpił z Niebios i podarował mu te dwa Maybachy. No bo czy ma ten Jezus jakieś M - coś tam na tym łezpadole? Nie ma. A więc jest bezdomny? Jest. Więc ocochodzi?
 • ave.duce 22.01.18, 22:31
  Ostatnio gdzieś ktoś (jakiś patrIDiota) stwierdził, że Jezus był nacjonalistą. Mniemam, że polskim, skoro matka była Polką z Częstochowy.

  --
  Precz z kaczyzmem i demokraturą!
  Forum ze Dworum/Freedom
 • ave.duce 22.01.18, 22:57
  Czyżby pod postacią dzika
  Jezus osobiście zwalczał bałwochwalstwo?
  --
  "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
  > K. Jarosław

  Forum ze Dworum/Freedom
 • trusiaa 08.02.19, 13:37
  Ojciec Skarbnik nie ustaje w gromadzeniu dóbr doczesnych i wcale nie kryje się z celem zrzutki - fundacja nazywa się po prostu Nasza Przyszłość.

  Nad wpłatami czuwają pracownicy biur polityków PiS.
  Czy można u Państwa rozliczyć PIT za ubiegły rok?
  - Oczywiście. Prowadzimy zapisy do naszego pracownika, który się tym zajmuje. Zapraszamy zwłaszcza emerytów, którzy nie zawsze radzą sobie z PIT-ami.
  - A co z przekazaniem 1 proc. podatku?
  - Wpisujemy fundację Nasza Przyszłość. Nikt się na to nie skarży.


  Jak się do tego ma zeszłoroczna ustawa: Zgodnie z nowym prawem nie trzeba będzie składać żadnego wniosku o rozliczenie PIT przez fiskusa - jak to jest obecnie, ani przesyłać wypełnionych osobiście deklaracji PIT przez internet albo składać w urzędzie. Fiskus sam i nieproszony wypełni zeznania za wszystkich ?

 • trusiaa 18.09.19, 08:02
  Aż oczy bolą patrzeć, jak się dla PiSklubu przemęcza, tatuś Tadeo Rydzyk - swojego radia tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje.

  Jak zaskarbić sobie wdzięczność pisich (wyrażaną w grubych kopertach na parapecie i dotacjach przewidzianych w budżecie), umocnić w przedwyborczych postanowieniach rodzinę radyja i last but not least: w prosty sposób zapewnić sobie większy zastrzyk gotówki od grona wyznawców?

  Ogłosić modlitewny szturm i post w intencji pisiaków, żeby dobra bozia poparła swoją partię ukochaną w wyborach i dała zwycięstwo panu kaczalnikowi wraz z całym dworem jego. Ament.

  https://s2.dziennik.pl/pliki/11829000/11829995-o.jpg

  Post o chlebie i wodzie jeno trwa mać od 8 września do 13 października. Jakie to kolosalne oszczędności da? No ba.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka