Dodaj do ulubionych

Helpunku !!!!!

19.03.18, 18:59
Muszę na gwałt przekopiować zawartość outlooka 2010 na dysk zewnętrzny.
Gdzie, do jasnej i niewypowiedzianej, mieszkają foldery "wysłane", "odebrane" i tak dalej?
Aha, laptopka mam wciąż na windows7.
Ratujcie, bom zagubiona !!!!! A to naprawdę bardzo pilne.
Edytor zaawansowany
  • man_sapiens 19.03.18, 21:03
    Pliki Outlooka mają rozszerzenia (końcówki) pst i odt. W tych plikach są te wszystkie wysłane, odebrane, kalendarze itd. Nie używam wersji 2010 już chyba z 5 lat i mało pamiętam, ale w gugolu jest coś.
    Jak szukać tych plików - po polsku jest tutaj
    a po angielsku here
    Cytując:
    1. W programie Outlook 2010 kliknij kartę Plik.
    2. Kliknij pozycję Ustawienia kont, a następnie kliknij pozycję Ustawienia kont.
    3. Na karcie Dane kliknij jedną z pozycji, a następnie kliknij pozycję Otwórz lokalizację folderu.
    A w ogóle to jakby co to @, prędko dzisiaj nie pójdę spać...

Aha, ponieważ shit happens, najpierw przekopiuj te pliki na nowy komp, otwórz w Outlooku (w tych linkach napisano jak i co) i sprawdź czy jest ok i dopiero potem kasuj stare.
    --
    PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL
  • gat45 19.03.18, 21:59
    Nie mam nowego komputera :( Problem jest następujący : w outlooku mam podczepione 2 różne adresy - prywatny i służbowy. Skrzynki wiadomości wchodzących i wychodzących regularnie opróżniam, co ważne - zapisuję na dysku w bardzo skomplikowanym systemie archiwizacji własnego chowu. Ale folder z usuniętymi puchnie... Serwer służbowy grozi mi, że niedługo nie będę mogła odbierać poczty ze względu na osiągnięcie stopnia saturacji. Muszę więc wykasować coś ponad 20 tys. maili z usuniętych. Mnóstwo tam reklamowego śmiecia, moich prywatnych pogaduszek, ale są tam też wszystkie służbowe maile z dwóch lat. I bardzo się boję, że czegoś ważnego nie zapisałam na dysku, a wykasowałam z odebranych. Więc uczyniłam tak : dzięki Twoim wskazówkom dotarłam do swojego folderu OUTLOOK przez ustawienia kont i po prostu skopiowałam cały ten folder na pendrive'a. Są szanse, że nie będę musiała do tego zabezpieczenia sięgać, ale dopiero teraz z lekkim sercem zrobię miejsce w outlooku dla tego wymagającego serwera.

Dzięki wam, dobry mężczyzno.
    Gat zaraz posprząta w outlooku i pójdzie spać spokojnie. Jeszcze raz dzięki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka