Dodaj do ulubionych

Chyba już czas na to

15.04.18, 22:39
Chyba już czas na to, żeby powiedzieć sobie wreszcie:
- moją małą ojczyzną jest (niepotrzebne skreślić) Warszawa, Poznań, Ruda Śląska, Pułtusk, Punta Ala, Nice, Wilhelmshaven, Carrapateira... itd itp., etc., usw.
- moją średnią ojczyzną jest Polska, Italia, France, Deutschland, Portugal itd. etc. usw.
- moja dużą ojczyzną jest Europa. Kropka, point, punkt, Punkt, ponto itd. etc. usw.
Dlatego w wyborach burmistrza głosuję na pana X, Y, Z,...
W wyborach do krajowego parlamentu głosuję na X, Y, Z (byle nie PiS)
W wyborach do Parlamentu Europejskiego głosuję na
np. diem25.org/what-is-diem25/ ; www.volteuropa.org/vision#
Z nadzieją, że te partie wkrótce będą miały swoich kandydatów w wyborach do krajowego parlamentu a może i na burmistrza...

--
Łże jak pis (dawniej: łże jak pies)
Edytor zaawansowany
  • ave.duce 04.05.18, 17:42
    ZP z Pi$em na czele sfałszuje wybory - to pewne jak amen w pacierzu :(

--
    Precz z kaczyzmem i demokraturą!
    Forum ze Dworum/Freedom
  • trusiaa 04.05.18, 20:00
    Też się tego obawiam, ale liczę na to, że jako genetyczne patałachy, schrzanią i to :)
  • inna57 04.05.18, 21:20
    Przypominam że jakiś czas temu wynaleziono taśmę samoprzylepną. Po oddaniu głosu na wybranego kandydata zaklejamy przezroczystym scotchem wszystkie kwadraciki. Nic nie da się "nadpisać" wbrew naszej woli. To jedna z wielu metod które mogą skutecznie wyeliminować potencjalne fałszerstwo. I organiować się lokalnie. Chodzić na spotkania, poznawać kandydatów. Zadawać trudne pytania.
    Zacznijmy od początku budowć społeczeństwo obywatelskie. Bądźmy aktywni, ciepła woda i wygodna kanapa to nie jest szczyt naszych marzeń.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.