Dodaj do ulubionych

Nie ma granic. Żadnych.

16.09.18, 08:32
"Zadziwiające okrucieństwo"...
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 16.09.18, 21:05
      keine Grenzen. Ich Rubikon już dawno przekroczony już nie mają się gdzie cofnąć i niektórzy już wiedzą co będzie dalej. Może nie dziś, nie jutro ale kiedyś zapłacą rachunek wystawiony przez historię. I oby wtedy nikt się nie zawahał.

--
      ... Moje wyspy szczęśliwe ...
      ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
      Mój świat igłą malowany
      ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
    • trusiaa O pedofilii w Kościele opowiada 09.10.18, 13:58
      Bp Pieronek (kpi, czy o drogę pyta?): ,,To jest zjawisko, które nie pojawiło się dziś ani sto lat temu. Istnieje od początku świata. Tak to odbieram, że biskupi, którzy wiedzieli, co to jest, tego jak z tym walczyć już nie wiedzieli''
      ,,Bo w Kościele są takie dwa spojrzenia na człowieka, który grzeszy. Potępia się zło, a człowieka się chroni. I tu jest pewien dylemat dla Kościoła. Dawniej nie było tego nacisku, że to trzeba inaczej rozstrzygać. Istniał rzeczywiście proceder w Kościele, że przenosiło się ich z parafii na parafię, licząc na to, że oni się poprawią. Dzisiaj, kiedy wiadomo, że to jest nie ta droga, trzeba wybrać inną''.

Przy okazji, jakże nieudolnie, stara się wybielić JPII.
      • 99venus Re: Nie ma granic. Żadnych. 02.08.19, 08:10
        Mnie to nie dziwi.W końcu w Polsce rządzi PiS.

--
        Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
        Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
        Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
      • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 02.08.19, 08:48
        Niestety rację miał profesor Rzepliński, błyskawicznie zbliżamy się do chwili gdy nie będziemy mieli żadnej Polski.

W wydaniu tej ekipy dno nie istnieje. Co uczciwsi sędziowie, jeśli tylko mogą przechodzą w stan spoczynku. Prawdziwi policjanci uciekają na emeryturę itd.

--
        ... Moje wyspy szczęśliwe ...
        ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
        Mój świat igłą malowany
        ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
    • ave.duce Panie Dec - 11.08.19, 09:08
      "Diabeł przebrał się w szaty tęczowe" ?

Ależ nie - diabeł od zawsze nosi czarne szaty:

bi.im-g.pl/im/87/d3/17/z24984199V,Biskup-Ignacy-Dec-uwaza--ze-Kosciol-jest-atakowany.jpg
      --
      ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
      Forum ze Dworum
    • trusiaa Jaki... wstyd! 17.10.19, 08:22
      Trwa proces wrogiej socjalizacji społeczeństwa – zamiany flagi biało-czerwonej na 'tęczową', społeczeństwa wolnościowo-konserwatywnego na lewackie. Świat wartości społeczeństwa w większości kształtują media liberalno-lewicowe oraz lewicowe uniwersytety. I smutną puentą tego procesu było oświadczenie rektorów polskich uczelni, że trzeba karać za krytykę ideologii LGBT.

Pozamykać wrogie uczelnie, zlikwidować wrogie media.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 25.10.19, 08:00
      JA JESTEM ZWOLENNIKIEM OCHRONY ŻYCIA...
      - Jestem pewien, że wspieranie rodziny, że wspieranie rozwoju dzieci i tworzenie jak najlepszej sytuacji demograficznej jest najważniejszym zadaniem władz państwowych.

Jeszcze powinien dodać, że na San Escobar.

– Dwie osoby są krzywdzone w tym przypadku: skrzywdzone jest to dziecko, które zostało zabite, i skrzywdzona jest kobieta, która nosi później w sobie, w swojej psychice cały czas tę świadomość.

Obrzydliwy rydzykowy podlizus, dla garści głosów w nadchodzących wyborach stanie się tyranem dla tysięcy rodzin, których życie legnie w gruzach i które nosić będą później w sobie, w swojej psychice cały czas tę świadomość, że sprowadziły na świat cierpiące dzieci. Państwo stworzy najlepszą sytuację demograficzną dla Kościoła, a rodzinom pokaże środkowy palec - macie pińcet plus, to się cieszcie i idźcie. Z bogiem.
    • 99venus Re: Nie ma granic. Żadnych. 25.10.19, 09:55
      Czysty Orwell.
      Słowa niby znane ale znaczenie calkowicie zmienione.Jak ktoś się urodził ministrantem to przez całe życie będzie ministrantem.Z tego wyrosnąć się nie da.

--
      Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
      Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
      Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka