Dodaj do ulubionych

Trybunał Sprawiedliwości UE wstrzymał zmiany w SN

19.10.18, 13:34
Polska nie będzie mogła zaskarżyć wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE, ponieważ jego wyroki są ostateczne i nie ma od nich odwołania. Niedostosowanie się do nich grozi wysokimi karami finansowymi za każdy dzień zwłoki. Pieniądze są odliczane od transferów unijnych funduszy z Brukseli...

czyli Du.a blada, Pi$$mani. Odkręcać te przekręty.
--
"najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
> K. Jarosław

Forum ze Dworum
Obserwuj wątek
    • magdolot Re: Trybunał Sprawiedliwości UE wstrzymał zmiany 19.10.18, 19:37
      Joł!
      "Ten matoł Szczerski" - to zbitka Piq'a którą mam we mózgu - zdążył się wyrwać przed orkiestrę i z werwą walnąć o parapet. Cudny z niego g[o]łąb.

Doszły mnię fffczoraj słuchy ze Stolycy od dorosłych, odpowiedzialnych i normalnych ludzi, że pisi zwożą autobusy "patriotycznych wyborców", którzy masowo się rejestrują, pono do Wawy nawieźli 18 tysięcy a do Kraka 17.
      Nie mam pojęcia czy to prawda, ale wobec tego mam dużą nadzieję że legalność wyborów będzie oceniał jednak stary SN.
      Wygląda jakby UE zdążyła rzutem na taśmę...

Dziś miałam ochotę obić ryj Schetynie, gdyż jadąc rańcem autobusem przysłuchiwałam się konwersacji dwóch gospodyń zdążających do miasta i one nagle zaczęły się żołądkować, że ten Schetyna nazywa je szarańczą. To skandal żeby tacy złodzieje jak PO wyzywali od szarańczy porządnych obywateli jedynie za to, że im się PiS podoba. Potem z rossspędu wjechały na sądy a mnie troszku zemdliło.

--
      "Dziecko Wyklęte" - to dziecko w rodzinie które zostało pozbawione obiecanego pińcet. Dawniej: pierworodny. By Larsek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka