Dodaj do ulubionych

Ratunku!!!

30.10.18, 15:51
To jest opis czasomierza pewnej marki znaleziony w reklamie tegoż. To jest kopiuj-wklej, bez zmiany choćby kropki czy przecinka, pominąłem tylko nazwę firmy.

Czy jesteś ubrany dokładnie prasować koszulę lub pomarszczony i podarte dżinsy, [......] zegarek na nadgarstku nigdy nie udać. Ich ciemnoniebieska tarcza ozdobiona charakterystycznym rąk i indeksów, które zapewniają doskonałą czytelność czasu. Przyciągnąć i trzy chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, istnieje również pozycja trzecim przypadku datownik z oprawy wyłożonej skali tachometrycznej wykonany jest ze stali nierdzewnej, jak również wyrafinowane ruchu. Podaruj sobie dodatek, który stanie się nieodłączną częścią Twojego codziennego życia.
Edytor zaawansowany
  • ave.duce 30.10.18, 15:59
    Tłumaczył wujek G., no!

--
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
    > K. Jarosław

Forum ze Dworum
  • inna57 30.10.18, 20:41
    Z mandaryńskiego ;)
    Wujek G. najgorzej sobie radzi z tym językiem. Żeby wujek G. przetłumaczył w miarę dobrze jakiś tekst to musi on być napisany pierwotnie przy użyciu składni i gramatyki języka docelowego.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
  • tojajurek 30.10.18, 21:20
    Piękne! Prawdziwe opary absurdu nie do podrobienia.
  • ewa9717 30.10.18, 21:42
    Ale jakie możliwości interpretacyjne!

--
    Świetny blog:www.nienawisc.pl/
  • kanciasta 30.10.18, 21:53
    Doskonała czytelność czasu. Piękne.:-)

--
    :-))
    Ba.
  • erte2 30.10.18, 23:52
    Najwięcej to mi się podobała ta inwokacja. Po prostu czysta poezja!

"Czy jesteś ubrany dokładnie prasować koszulę lub pomarszczony i podarte dżinsy...".
  • behemot17-13 31.10.18, 20:54
    Nie pomogę, no nie pomogę.

--
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
  • ta 01.11.18, 14:33
    erte2 napisał:

> To jest opis czasomierza pewnej marki znaleziony w reklamie tegoż. To jest kopi
    > uj-wklej, bez zmiany choćby kropki czy przecinka, pominąłem tylko nazwę firmy.
    >
    > [b]Czy jesteś ubrany dokładnie prasować koszulę lub pomarszczony i podarte dżin
    > sy, [......] zegarek na nadgarstku nigdy nie udać. Ich ciemnoniebieska tarcza o
    > zdobiona charakterystycznym rąk i indeksów, które zapewniają doskonałą czytelno
    > ść czasu. Przyciągnąć i trzy chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny
    > , istnieje również pozycja trzecim przypadku datownik z

Jesteś męczony lub radośnie to też pasuje do fraka i buraka. Nigdy nie martw, spadnie to przywróci i pociągnie 24 h. Stoper w ramce z rękami mierzy. Szybko i powoli do zadowolenia aż długo. Tez nie będzie, że niedobrze nigdy jak tak. Istnieje pasek i zapiąć wygodniejsze. Funkcje kiedy nie dasz to cicho. Daj sswój albo koleżanka albo dziecko

--
    Kamienice z lokatorami zwrócone na mocy decyzji podpisanych osobiście przez Lecha Kaczyńskiego:
    Grochowska 325/327, Brylowska 6, Łotewska 4, Dąbrowskiego 27, Królowej Aldony 21, Radzymińska 34, Goraszewska 4, Puławska 221, Marszałkowska 8, Kępna 15, Francuska 12 A , Ludowa 9, Narbutta 22, Korytnicka 48 ( 14 pozycji)

Panie Jaki, kiedy pana komisja zajmie się powyższymi reprywatyzacjami?
  • erte2 02.11.18, 22:39
    ta
    Zrobisz karierę w reklamach!
  • ta 05.11.18, 22:59
    erte2 napisał:

> ta
    > Zrobisz karierę w reklamach!

Bardzo dziękuję i przepraszam, że spiesząc ci z pomocą musiałam gwałtownie przerwać tłumaczenie tekstu, albowiem zwierz zaczął wyć rozpaczliwie za oknem, więc pospieszyłam z pomocą. Zobaczywszy zaś uwiązanego i zaplątanego w krzak, podjęłam śledztwo i ratowanie onego. To mi wybiło z głowy chęć do żartów :(

--
    Kamienice z lokatorami zwrócone na mocy decyzji podpisanych osobiście przez Lecha Kaczyńskiego:
    Grochowska 325/327, Brylowska 6, Łotewska 4, Dąbrowskiego 27, Królowej Aldony 21, Radzymińska 34, Goraszewska 4, Puławska 221, Marszałkowska 8, Kępna 15, Francuska 12 A , Ludowa 9, Narbutta 22, Korytnicka 48 ( 14 pozycji)

Panie Jaki, kiedy pana komisja zajmie się powyższymi reprywatyzacjami?
  • magdolot 04.11.18, 23:39
    Fczoraj fysiadłam z samolot lecz Forum był zamknięty i nie mogłam tu umieścić kfffiatuszka nad którym się posikałam. S powodu ściszy wyborczej samotnie. Jakiś kompletny baran vlepił był ten kfffiatuszek na portalu z njusyma i to nie była GW, tylko inne cyco i już nie pomnę które.

Jest to chyba "Traktat z dziedziny Fang Szuji" i choć najbardziej mi się podoba końcówka polecam przestudiować ów traktat od deski do deski, bo jest on jak symfonia...

23minutos.com/6-roslin-ktorych-nie-powinienes-miec-w-swoim-domu/
    Bym ja się bardzo chętnie zapytała autora, co sądzi o trzymaniu w domu Naranjilli o miłej ksywce Lulo i o czułym głaskaniu jej po listkach, żeby jednak przeżyła polską jesień i zimę.

https://thumbs.dreamstime.com/b/naranjilla-plant-flowers-fruits-naranjilla-solanum-quitoense-called-lulo-also-110329089.jpg

Moje są znacznie mniejsze. Mam parkę z nasionek, które mi przysłał niejaki Oleg i okazały się niesamowitym ogrodniczym osiągnięciem [w Bangkoku nawet nie wzeszły]. Nasionka były z Ekwadoru, a Lulo rośnie w Andach. Jest bakłażanem i robią zeń lemoniadę. W lecie kochał być na tarasie, ale owocków tu biduś miał nie będzie. Jak mi dożyje do wiosny, to może się zakoleguje z baobabem.
    Zapewne Lulo okropnie obrzydza ekspertów we sprawach fang szuji i mnie to bardzo cieszy.
    :-)

A Pannę [Wasser]Wannę zdrowo pogonilim mimo tej całej ciszy.

--
    Mierżą mnie ludzie tak mali, że szkoda że wciąż ich widać. By Magdolot.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.