Dodaj do ulubionych

Antidotum....

14.04.19, 01:20
....na tzw. doła. Nie to że całkiem wyleczy, ale zawsze trochę pomaga.
youtu.be/C0nCE-RrQbo
Obserwuj wątek
        • scoutek Re: ... nie pomoże 11.05.19, 23:30
          Ponad milion wyświetleń.
          A te skur* dzisiaj przepraszają.
          Dzisiaj.
          Powinni siedzieć. Wszyscy

--
          z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
          moviemovie.home.blog
          • scoutek Re: ... nie pomoże 11.05.19, 23:39
            Do północy będzie dwa miliony wyświetleń

--
            z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
            moviemovie.home.blog
            • trusiaa Re: ... nie pomoże 13.05.19, 08:46
              Prawie siedem milionów wyświetleń od soboty. Oglądających mogło być znacznie więcej.
              Pięć procent negatywnych komentarzy - w tym od osób, które filmu nie widziały.
              Wiele osób pisze, że ten film otworzył im oczy. Oby.

Co do "przeprosin" Polaka i Gądeckiego - spóźnione i nieszczere żałosne próby wybielenia siebie i kolegów przy pełnej świadomości, że liczba osób, które poznały prawdę rośnie lawinowo.
              • scoutek Re: ... nie pomoże 13.05.19, 11:22
                ksiądz z filmu, niejaki Olejniczak, poprosił dziś papieża o przeniesienie w stan świecki
                Mariani z Lichenia reagują

a biskupi swoje

ale to się powoli zmieni, tego się nie da zatrzymać

bracia Sekielscy zapowiadają dalszy ciąg

--
                moviemovie.home.blog
              • erte2 Re: ... nie pomoże 13.05.19, 11:28
                Oj tam oj tam, jakiś filmik jakiegoś Sekielskiego o czymś co niby dzieje się na plebaniach i za ołtarzem. Takie michałki, ciekawostki i drobiazgi.
                A tymczasem sam kaczyński jarosław wypuścił do jeziora złapana rybę, darując jej życie i zdrowie. I to powinno znaleźć się na pierwszych stronach gazet i w głównych wydaniach serwisów telewizyjnych i radiowych jako najważniejsza wiadomość dnia!
                • scoutek Re: ... nie pomoże 13.05.19, 11:57
                  oj, jesteś nie na bieżąco
                  DWA szczupaki uwolnił prezes
                  i dzisiaj plótł głodne kawałki w tvp o kotach, gotowaniu, jedzeniu i o tym, że jest sową, a właściwie puchaczem

--
                  moviemovie.home.blog
              • ave.duce Re: ... nie pomoże 13.05.19, 12:18
                Wstrząsające:

... "Przysięgam, że dochowam tajemnicy dotyczącej pytań i odpowiedzi i nie będę z nikim rozmawiać, z wyjątkiem osób do tego upoważnionych na mocy decyzji biskupa. Tak mi dopomóż Bóg i ta święta Ewangelia, której własnymi rękami dotykam"...

www.tygodnikpowszechny.pl/za-zamknietymi-drzwiami-kosciola-158746

--
                ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
                Forum ze Dworum
                  • trusiaa Re: ... nie pomoże 13.05.19, 16:00
                    M.y.q.2 zacytowała: > www.racjonalista.pl/kk.php/s,676

INSTRUKCJA o sposobie postępowania w przypadkach, kiedy w grę wchodzi przestępstwo solicytacji DO PIECZOŁOWITEGO PRZECHOWYWANIA W TAJNYM ARCHIWUM KURII DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO NIE DO PUBLIKACJI ANI OPATRYWANIA KOMENTARZAMI

Instrukcja nakazywała, aby osoby zaangażowane w proces — sędzia, prokurator, obrońca, notariusz, a nawet personel pomocniczy i specjalni świadkowie, których opinie decydowały o wiarygodności powoda i oskarżonego — wszystkie były osobami duchownymi.
                    Jak dobrze, że przynajmniej powód nie musiał być duchownym :(

Zważywszy, że Watykan zdecydował o wydaniu (i utajnieniu!) takiej instrukcji, zjawisko przestępstw seksualnych dokonywanych przez ludzi Kościoła nie było marginalne, jak to się jeszcze do niedawna bagatelizowało, ale doskonale znane, powszechne i na tyle niebezpieczne, że należało je starannie zatuszować. Skala podłości dokonywanych za cichą aprobatą władz tej uświęconej organizacji jest porażająca.
                    • tojajurek Re: ... nie pomoże 13.05.19, 21:27
                      Szczyty hipokryzji KK zawierają się w fakcie, że opisane przestępstwo solicytacji dotyczy jedynie sytuacji nakłaniania do czynności seksualnych w czasie spowiedzi wyłącznie. W innych sytuacjach, jak rekolekcje, chóry, nauki umoralniajace, ćwiczenia ministrantów, zwiedzania plebanii, życie zakonne itp. - hulaj dusza piekła nie ma.
                      • trusiaa Re: ... nie pomoże 14.05.19, 07:47
                        tojajurek napisał:
                        > Szczyty hipokryzji KK zawierają się w fakcie, że opisane przestępstwo solicytacji dotyczy jedynie sytuacji nakłaniania do czynności seksualnych w czasie spowiedzi wyłącznie.

Tak jest. Hierarchowie byli i nadal są na tyle obłudni, że mając pełną świadomość, tego co się w tym gnieździe rozpusty wyprawia, nazywali rzecz w okrągłych, najlepiej łacińskich słówkach, aby nawet we własnych oczach nie skalać swego świątobliwego wizerunku i nie zranić jakże subtelnych (własnych) uczuć.

P.S. Wczoraj Obirek skrzywił się na pytanie o możliwość, aby Boniecki nie wiedział, co się w jego zakonie, w dodatku na świeczniku, dzieje.
                • scoutek Re: ... nie pomoże 14.05.19, 08:28
                  Ach, do tego liczą IP, więc jeśli obejrzę ten film dwa razy z tego samego miejsca, to i tak będę liczona raz.
                  To daje dopiero obraz widowni

--
                  moviemovie.home.blog
      • ave.duce Bezczelne klechy 23.05.19, 12:33
        "Przyznajemy, że jako pasterze Kościoła nie uczyniliśmy wszystkiego, aby zapobiec krzywdom" - wszystkiego?! Nic nie uczyniliście. NIC.
        --
        Precz z kaczyzmem i demokraturą!
        Forum ze Dworum
        • magdolot Re: Bezczelne klechy 23.05.19, 14:29
          „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście”.
          ----------------------------------
          NIC nie uczynili...
          To może oni są analfabetami funkcjonalnymi i NIC nie zrozumieli?
          To może Biblię przepisać należy bez meandruff, tak żeby nawet Dziwisz nie miał się gdzie dziwić? Tak zrozumiale dla najpacaniejszych pacanów?

--
          "Powoływanie się na wielkie wartości jest najskuteczniejszą strategią ukrywania własnego zepsucia. Nie mamy dziś społeczeństwa obywatelskiego, mamy społeczeństwo mafijno-klerykalne." Tadeusz Bartoś

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka