Dodaj do ulubionych

kolejna dobra wiadomość

19.06.19, 14:14
innpoland.pl/153117,tomasz-karusewicz-czlowiek-joachima-brudzinskiego-w-nadzorze-agory
Coraz bliżej PRL.

--
Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Edytor zaawansowany
  • ave.duce 27.06.19, 14:17
    psychicznych -

https://bi.im-g.pl/im/05/c8/17/z24939781IH,Ruszyla-akcja--ktora-ma-zachecac-do-posiadania-bro.jpg

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24939697,ruszyla-akcja-ktora-ma-zachecac-do-posiadania-broni-ratuje.html#a=66&c=159&t=7&g=d&s=BoxNewsLink
    --
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
    > K. Jarosław

Forum ze Dworum
  • trusiaa 28.06.19, 08:17
    Od samego hasła można dostać zeza: akcja społeczna, broń ratuje życie, a reszta jeszcze cudniejsza -
    z bronią jest jak z apteczką i gaśnicą, Ruch Obywatelski Miłośników Broni.
    Obowiązkowy uchwyt na broń w każdym samochodzie, co ja mówię: na każdej rowerowej ramie i kierownicy hulajnogi.
    Miłośnicy Broni to od Bronisławy, czy też tacy tchórze, co w ukryciu głaszczą spluwę, szepcząc cichutko - moja giwera, moja moja bronia kochana?
    Interesujące byłyby wyniki badań: ilu spośród entuzjastów powyższego zalicza się do obrońców życia, jest zwolennikami kary śmierci, jest przeciw eutanazji i wreszcie: czy uważa się za praktykujących katolików :)
  • ave.duce 28.06.19, 12:51
    Można to będzie zastąpić kulturalnym pif-paf!
    --
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
    > K. Jarosław

Forum ze Dworum

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.