Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia

16.07.19, 14:45
Miałam okazję porozmawiać z naszą Olgą, która ma życie pełne zawirowań i niespodziewanych sytuacji. Rzadko tu zagląda, więc zobowiązałam się przekazać Wam pozdrowienia serdeczne i szczere.
A dla Erte specjalne info: Olga była z wizytą i długą rozmową, podczas której rozsypała garść czereśni. Wiedziała, że te ślicznie jak żywe owoce spowodowałyby uśmiech Gospodyni, bo znała się na abstrakcyjnych żartach jak mało kto.

--
z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
moviemovie.home.blog
Edytor zaawansowany
  • ave.duce 17.07.19, 09:42
    Olgo, często zastanawiam się, co tam u Ciebie. Oby wszystko ok.
    3mka i zdr00Fko!

--
    Precz z kaczyzmem i demokraturą!
    Forum ze Dworum
  • erte2 19.07.19, 09:46
    scoutek napisała:
    A dla Erte specjalne info: Olga była z wizytą i długą rozmową, podczas której rozsypała garść czereśni.
    No to się wyjaśniło, bo zastanawiałem się skąd się tam wzięły i kto wpadł na taki sympatyczny pomysł. I dopiero za drugim razem zorientowałem się że nie są prawdziwe (co i lepiej bo już by ich nie było).
    A abstrakcyjne żarty i nieomal identyczne poczucie humoru to były (jedne z wielu) więzi które nas łączyły. I cholernie mi tego brakuje.

P.s. Powiedz jej że jeśli miałaby chęć to niech zadzwoni do mnie albo i wpadnie - pogadamy... Mój telefon masz, a i poczty Damy nie zlikwidowałem.
  • scoutek 19.07.19, 10:21
    Super, że Ci się spodobały, bo się bała, że ktoś ją weźmie za wariatkę. Strasznie się chichrała, jak mi o tym opowiadała.
    Oczywiście przekażę wszystko. Może sama zajrzy. Ale Olga jest jedyna w swoim rodzaju. Co i na szczęście, jak i na dwoje babka wróżyła.

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
    moviemovie.home.blog
  • erte2 19.07.19, 17:27
    scoutek
    Zadzwoniła i pogadaliśmy.
  • scoutek 19.07.19, 19:48
    Wiem i bardzo się cieszę
    😘👍

--
    moviemovie.home.blog
  • trusiaa 19.07.19, 14:08
    Jak fajnie, że Olga się pojawiła nareszcie :)
    Scoutku, jeśli będziesz miała okazję, przekaż Jej moje machacze uszamy, życzenia najlepszego wszystkiego i uśmiechów mnóstwo. Fromdemałtyn dzięks wielki :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka