02.11.19, 16:39
Tak sobie siedzę w kąciku i specjalnie dziś wspominam naszych forumowych przyjaciół, którzy już odeszli i niestety nie da się z Nimi podyskutować, pożartować czy nawet czasem poszczypać. Szkoda. To smutne. Ale otwierając się i pisząc tutaj zostawili tu cząstkę siebie, która w nas zostanie. Tak myślę. I w myślach zapalam wirtualnego znicza. Ja Jurek.
Obserwuj wątek
    • magdolot Re: Dziś... 03.11.19, 00:57
      Dokładam swojego.
      Spóźniona, bo siedzimy na dziecku, co w Halloween pochowało Tatę i je grzejemy.

--
      "Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu." by 99venus
    • trusiaa Re: Dziś... 03.11.19, 07:42
      Oni są ze mną cały czas, a gdy zaglądam na Forum, staram się myśleć, że tylko wyjechali i chwilowo nie mają dostępu do internetu.
      Wczoraj usłyszałam takie mniej więcej zdanie: Kiedyś spotykaliśmy się z nimi na moście, dziś przychodzimy na pomost.

Ale my jesteśmy, więc dyskutujmy, żartujmy i podszczypujmy się, skoro mamy wciąż WiFi.
      • scoutek Re: Dziś... 03.11.19, 09:19
        Też tak mam. Nie ma ich chwilowo.
        Gat miała na ten przykład długie przerwy na forum, pojawiała się nagle ni z gruszki ni z pietruszki. Sclavus też od dawna nie pisał....
        A Olga żyje, a nie zagląda. Choć Was pamięta i ciągle płacze za Damą...
        Tak myślę, że każdy zajęty swoimi sprawami, zagląda i czyta, ale nie ma czasu pisać.
        Albo hasła zapomniał.....

--
        z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
        moviemovie.home.blog
      • inna57 Re: Dziś... 03.11.19, 23:34
        Też tak mam. Pamięć nie ma okazji. I tylko żal że coraz więcej jest tych którzy mieszkają już tylko w naszej pamięci.

--
        ... Moje wyspy szczęśliwe ...
        ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
        Mój świat igłą malowany
        ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
    • 99venus Re: Dziś... 03.11.19, 10:12
      Niestety więcej przyjaciół mam za murem cmentarnym niż przed.Nie przepadam za 1 listopada ponieważ tłumy zalewaja cmentarze i często ludzie zachowują się dziwnie.Wolę przejść się po cmentarzu kilka dni wczesniej kiedy jest cicho i spokojnie,nie tysięcy wypalonych zniczy i stert śmieci w pojemnikach i obok.
      Jak ogladam czasami dziesiatki zniczy (po co?) na jednym grobie a obok zapomniany grób,pusty,zaniedbany to myślę,że powoli przestajemy być wspólnotą.Zresztą samotni,starzy ludzie umierający w mieszkania do których nikt nie zaglada tygodniami są tego najlepszym dowodem.

--
      Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
      Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
      Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
      • erte2 Re: Dziś... 04.11.19, 19:00
        99venus napisał:
        Niestety więcej przyjaciół mam za murem cmentarnym niż przed.
        Też tak mam. Niestety, jest to cena trochę dłuższego życia a także tego ilu tych przyjaciół się miało.
        • 99venus Re: Dziś... 04.11.19, 21:31
          Może za długo żyję?

--
          Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
          • erte2 Re: Dziś... 05.11.19, 10:17
            99venus napisał:

Może za długo żyję?
            Prawie dosłownie zacytowałeś mojego teścia (wspaniałego człowieka, ojca Damy) który pod koniec długiego życia (a żył ponad 92 lata) stwierdził że wszyscy jego przyjaciele już są po tamtej stronie, i że już mu się to życie znudziło.
            • 99venus Re: Dziś... 05.11.19, 14:59
              Coś w tym musi być.Ja go doskonale rozumiem.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka