Dodaj do ulubionych

urzędowe świadectwo głupoty

15.11.19, 13:59
www.wiesci24.pl/2019/11/14/tak-potrafi-tylko-pis-zaplatali-sie-we-wlasne-sidla-chcieli-byc-sedziami-trybunaly-ale-sami-siebie-wykluczyli/

--
Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Obserwuj wątek
    • scoutek Re: urzędowe świadectwo głupoty 15.11.19, 15:02
      Wiesci24 to ruskie badziewie, więc ostrożnie proszę.
      Ale tu akurat rzeczywiście PiS pada ofiarą swojego własnego partactwa i swoich głupich knowań. Dobrze im tak

--
      z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
      moviemovie.home.blog
    • erte2 Re: urzędowe świadectwo głupoty 15.11.19, 21:49
      Oj tam oj tam.... Czepialstwo.....
      Bo przecież ustawa mówi że sędziowie Trybunału Stanu przechodzą w stan spoczynku w dniu 65. urodzin.Sędziowie, a nie kandydaci na sędziów, więc zarówno pani pawłowicz, jak i pana piotrowicza to nie dotyczy, bo przecież nie są sędziami, a 65. urodziny mieli już dawno. No więc gdzie tu problem? A ustawa nie może działać wstecz.
      • scoutek Re: urzędowe świadectwo głupoty 15.11.19, 22:51
        Najfajniejsze jest to, że wydutkali Chojnę-Duch. Tak jej zależało, a tu psikus. Nie ma jej, Lis twierdzi, że nie chcieli by się z rodziną pożarła na amen. Hahahaha. I dowiedziała się z mediów.

Tak to jest jak się z pisimi robi interesy.

--
        z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
        moviemovie.home.blog

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka