Dodaj do ulubionych

Jak zbudować dochód pasywny na lata.

25.08.10, 16:58
Dochód o jakich mowa, sięgają 2330$ (lub ich wielokrotność), można je osiągnąć wytrwałą pracą w strukturach TWR Power System i financial Freedom.
W TWR Power System jest programem partnerskim polskiego zespołu Financial Freedom. Każdy kto wchodzi do systemu jest jednocześnie klientem i sprzedawcą.
Struktura 2x8 tego programu partnerskiego pozwala otrzymać zwrot miesięcznej opłaty przy pozyskaniu już 2 osób. Opłata ta wynosi 29.95 dolara. Najważniejsze jest to, że istnieje możliwość bezpłatnego zarejestrowania się na 14 dni aby przetestować i poznać system TWR. Te 2 tygodnie są również po to aby zdobyć tych dwóch klientów co już daje nam zwrot tego miesięcznego abonamentu. I powiem, że jak ktoś rzeczywiście będzie działał to te dwie osoby pozyska bez problemu.
Średnio za jedną pozyskaną osobę otrzymujemy 4.50 $, jednak dokładny opis jest na stronie programu. Oczywiście za raz pozyskanego klienta otrzymujemy dochód miesięczny. Prowizję za danego klienta otrzymujemy co miesiąc dopóki nasz klient jest w tym systemie. Po wypełnieniu całej struktury (ok 510 osób - pozyskanych przez nas lub przez ludzi "pod nami") dochód miesięczny wynosi 2300$
Za te 29.95$ otrzymujemy pakiet usług internetowych takich jak profesjonalny web hosting, program resellerski, auto-responder mailowy, strony przechwytujące, konferencje online oraz dostęp do kursów e-marketingu - a więc otrzymujemy narzędzia które pomogą nam pozyskiwać klientów i rozwijać nasz e-biznes.
Krótko:
- nie ma żadnej opłaty wpisowej, jest tylko opłata miesięczna, w ramach której otrzymujemy pakiet usług internetowych (którą jednak przy minimalnym wysiłku możemy zwrócić)
- zarabiamy poprzez pozyskiwanie klientów, budowanie swojej struktury oraz pomaganie klientom w rozwijaniu biznesu
- od każdego pozyskanego klienta (obojętne czy przez nas osobiście czy przez kogoś z naszej grupy) otrzymujemy comiesięczna prowizję na konto w AlertPay
- po wypełnieniu całej struktury nasz dochód wynosi 2300$.
- możemy mieć nieograniczoną ilość kąt co znacznie przekłada się na naszą comiesięczną wypłatę w AlertPay
Myślę że warto spróbować: www.twrpowersystem.com/aff/uid/piobo83_1
A oto moja strona osobista ff24: www.ff24.eu/piobo83

Pozdrawiam
Piotr Boczkowski
piotr.boczkowski@o2.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka