Dodaj do ulubionych

!!! ZARABIAJ !!!

13.12.10, 21:24
Na początek Zapraszam na strone moneyformoney.dvb.pl i Prosze o zostawienie maila to wyśle sposób na najlepszy zarobek w sieci
Edytor zaawansowany
  • l.budziszewski 16.12.10, 11:46
    Witajcie

Chcialbym wam przedstawic oferta firmy Aroma Group,ktora dziala podobnie jak FMGroup, Avon i Oriflame. Posiadamy w swojej ofercie
    perfumy damskie i meskie, naturalne olejki zapachowe, olejki eteryczne,musujace sole do kapieli, sole do pielegnacji stop, kadzidelka
    i oleje do masazu. Nasza firma dopiero co wystartowala miesiac temu, tak wiec sa duze mozliwosci zajecia wysokiej pozycji w strukturze
    firmy. Starter mały - w cenie 50 zł - zawiera:
    - 25 próbek perfum i 7 próbek naturalnych olejków eterycznych.
    - ulotki do każdej grupy produktów.
    - katalog produktów Aroma Group (od grudnia 2010 r.).
    - spersonalizowany sklep internetowy.
    - dostęp do bogato wyposażonego biura online.
    - dostęp do darmowych materiałów pomocnych do zareklamowania własnego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku.

Starter duży - w cenie 100 zł - zawiera:
    - 60 próbek perfum i 40 próbek olejków zapachowych.
    - ulotki do każdej grupy produktów.
    - katalog produktów Aroma Group (od grudnia 2010 r.).
    - spersonalizowany sklep internetowy.
    - dostęp do bogato wyposażonego biura online.
    - dostęp do darmowych materiałów pomocnych w promocji swojego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku.. Niezaleznie od zakupionego startera kazdy nasz partner dostaje w pelni spersonalizowany sklep
    internetowy. Sklep internetowy jest w pełni obsługiwany prez firmę Aroma Group. To firma odbiera zamówienie, pobiera płatnośc, pakuje towar i wysyła do klienta. Na tobie spoczywa tylko obowiązek wypromowania sklepu czyli ściągnięcia do niego jak największej ilości klientów. Sklep sam na Ciebie zarabia. Czyż to nie piękne?
    Nasza firma oferuje najlepsze warunki w mlm jakie dodtad widzialem. Mamy az 6 zrodel dochodu w naszej firmie sa to:
    1. Sprzedaż detaliczna z zyskiem 43%,
    2. Premia od Czynnego Dystrybutora z VI poziomów
    3. Prowizja kwalifikacyjna z VI poziomów.
    4. Strukturalna premia obrotowa.
    5. Pensja rentierska.
    6. Firmowa premia obrotowa.

Dystrybutorzy sami będą decydować czy wolą pracować w tradycyjny sposób (bezpośrednie spotkania a do dyspozycji: teczka firmowa z próbkami, katalogi drukowane, broszurki, wizytówki szkolenia stacjonarne, zbiorowe prezentacje) czy nie wychodząc w ogóle z domu pracując jedynie przed komputerem (biuro on-line, własny sklep partnerski, katalogi on-line, wizytówki on-line, przykładowe treści na maila, banery, linki partnerskie, konferencje on-line).
    Zapraszam do wspolpracy ze mna razem mozemy wiele osiagnac. Po wiecej informacji zapraszam na moja strone internetowa

perfumyaroma.pl
    lub na moj sklep

awokado.aromagroup.pl
    Mozecie miec taki sam !

Kontakt:
    l.budziszewski@gmail.com
    tel. 518334752
    gg: 4578153
    Łukasz Budziszewski - marketing sieciowy
    Zapraszam do wspolpracy
  • adam-sli 16.12.10, 16:07
    rincorn89 napisał:

> Na początek Zapraszam na strone moneyformoney.dvb.pl i Prosze o zostawienie maila to wyśle sposób na najlepszy zarobek w sieci
  • jakub_k99 21.12.10, 21:53
    Witam. Jestem zainteresowany, prosze o odp na jakubkrzton@autograf.pl
  • laza114 14.01.11, 14:13
    laza114@gmail.com
  • laza114 16.01.11, 16:22
    laza114@gmail.com
  • japoneczka09 22.05.13, 11:09
    Strony których używam do dorobienia sobie paru groszy to;

www.neobux.com/?rh=6A61706F6E65637A6B61
    www.clixsense.com/?4766670
    Działają na rynku od pięciu lat,są to strony zagraniczne ale jak ktoś ma problem z językiem angielskim można użyć przeglądarki Google chrome ,tłumaczy ona całe strony.
    Zarabiam tam na wyświetlaniu reklam które trwają od 3 do 15 sekund w zależności od wartości reklamy.
    Ale to nie koniec możliwości zarobku na tych stronach,zarabiać również można na wypełnianiu ankiet w języku polskim,oferty w języku polskim mini pracy we wszystkich możliwych językach.
    Sa to strony gdzie nie ma żadnych opłat,rejestracja jak i wykonywanie zadań, mini prac i tasków są całkowicie darmowe.
    Istnieje również możliwość wynajmowania poleconych ,rozszerzanie członkostwa i wiele innych.
    Jest tez możliwość wygrania pieniędzy jak i złote członkostwo,nagród jest wiele i wygrywa się codziennie o czym świadczą wpisy na polskim forum które tez posiadają te strony.
    Minimalna suma do wypłaty to tylko 2$,kwotę tę można osiągnąć w jeden dzień.
    Przelewy realizowane są natychmiast,od razu po zleceniu mamy na koncie paypal,payza i innych(założenie i prowadzenie konta paypal jest całkowicie darmowe)Z tych kont pieniążki wędrują prosto na nasze konta w Polsce.
    Moje potwierdzenia wypłat znajdują się na moim blogu,nie są to jednak wszystkie wypłaty ponieważ moim celem było pokazanie że są co strony wypłacalne oraz uczciwe.
    praca-zarabiaj-online.blogspot.com/p/blog-page.html
  • kat-kuz 26.05.13, 07:08
    kat.kuz@onet.pl
  • lama312 19.12.17, 01:43
    Po zarejestrowaniu na stronie przepisujesz 4- cyfrowy kod. Moze i nie najciekawsze zajęcie ale naprawdę działa. Wejdź w link zarejestruj się i zacznij zarabiać. Im więcej czasu poświęcisz tym więcej możesz uwmoney.club/4699329707249/
  • randziol 20.12.17, 19:58
    randziol.wixsite.com/praca-on-line POLECAM!!!
  • anczi86 20.04.18, 07:54
    Hej jeśli chcecie zarabiać na przepisywaniu 4-cyfrowych kodów promocyjnych zapraszam na stronę anomoney.win/7409073483578/. Ja tak zarabiam
  • m_usz12 25.05.18, 11:04
    e-profit.biz/en/register?ref=sGgHDX3
  • m_usz12 25.05.18, 11:04
    taurise.com/pl/register?ref=malywladek
  • ala166.gf 03.10.18, 22:44
    A ja polecam głównie CASHBACKRABAT, już otrzymałam swoje 100 zł (potwierdzenie przelewu na mojej stronie facebooka - link na samym dole). Robisz zakupy on-line w takich sklepach m.in. jak Smyk, Bartek, Bon Prix, Deichman, Diverse, Douglas, Elektro.pl, Media Expert, Rtv Euro Agd, Tania Książka, Telekarma, Agata, Ole ole, Pakamera.pl, Gino Rossi, Orsay, Pandora, Wojas, Ecco, Pizza Hut, Endo, Zalando, Empik i wiele, wiele innych… Jak opisują jest ponad tysiąc sklepów - ja nie liczyłam.
    Chcesz odzyskać kilka procent od swoich zakupów? Dodatkowo codziennie klikanie w reklamy, proste i naprawdę szybkie. Zarejestruj się tutaj:

www.cashbackrabat.pl/u/711255

Dodatkowo korzystam jeszcze z takich paneli:
    www.myiyo.com/?ref=312757325
    rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278213
    greenpanthera.com/pl/?rf=fe6155492ef72
    panel.demando.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/
    reaktoropinii.pl/ref/bi6bb
    panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/
    swpanel.pl/rejestracja?ref=197428
    www.askgfk.pl/index.php?id=7&no_cache=1
    hintwave.com/site/index?token=c77b8761-b48a-4577-bc2e-842437b8f24c

na mojej stronie na facebooku przedstawiam panele ankietowe i potwierdzenia przelewów, co oznacza, że panele, z których korzystam są w 100 % wypłacalne. Ja już za ten rok otrzymałam ponad 700 zł, dodatkowo około 600 zł nadal "wisi" w panelach, bo jeszcze nie doszłam do wymaganego limitu do wypłaty, nadal wypełniam ankiety i niedługo przedstawię potwierdzenia na stronie.

Zapraszam do zaglądnięcia tutaj:
    www.facebook.com/Zarabianie-online-ankiety-p%C5%82atne-klikanie-w-reklamy-testowanie-produkt%C3%B3w-560855650939562/?hc_ref=ARQX6ocDJB9yoHebIB2oR7VaCPGdCU-IiEW_I83HmU9GGIUTdVAEvbziFfXgopa1tr4
  • karolinazmama 04.10.18, 23:14
    Hej,
    Jestem mamą, która wychowuje dwóch synów 2,5 i 15 miesiecy. Mam pracę, ale aktualnie zajmuję się dzieciakami i pomyślałam że fajnie by było sobie troszkę dorobić chociaż na pampersy. Dużo jest ofert MLM gdzie trzeba coś sprzedać (avon,oriflame itp), ale to zdecydowanie nie dla mnie. Zaczęłam wypełniać ankiety, sprawdziłam kilka portali i moim ulubionym, na którym najszybciej udało mi się zarobić jest rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527062 (link do rejestracji). Jeżeli mogę coś szczerze poradzić, jak już założycie konto wystarczy podawać swój link polecający znajomym jak i nieznajomym. Ja sama nie sądziłam, że moje wiadomości dotrą do takiej liczby osób, internet ma wielką moc:) Naprawdę warto, a pare groszy sie przyda.

Jeżeli masz ochotę, możesz zarejestrować sie z mojego linku.
    rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527062
    Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka